Мусакио се завърна с гол и разгром над Примаверата

Матео Мусакио най-накрая е на разположение на треньорския щаб на Милан. 30-годишният аржентинец се явява като добра алтернатива, след като през последните месеци защитата на "Дявола" бе буквално "разбира" от различни контузии и положителни тестове за коронавирус.

Както "Тутоспорт" отбелязва, най-накрая приключи един дълъг и мъчителен период за Мусакио, който в края на юни оперира и левия си глезен.

Вчера на "Миланело" се проведе регулярна тренировка, в която бе изиграна двустранна игра (2 полувремена по 30 минути) с примаверата. Първият отбор на "росонерите" победи с 6-0, а съставът бе следният: Молери, Конти, Мусакио, Калулу, Ернандес, Салемакерс, Хауге, Кайстийехо, Малдини, Ребич, Ибрахимович.

Шестте точни попадения бяха дело на Ребич, Ибрахимович, Кастийехо (2), Мусакио, Хауге.