15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан | Шампионска лига група В

Мачовете на Милан през сезон 2021/2022
Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан | Шампионска лига група В

Мнение от Capolavoro » 13 сеп 2021, 11:30

Шампионска лига Група B
15.09.2021 / 22:00 ч. / Сряда
Ливърпул - Милан


Изображение
Изображение

Батко19
Любител на футбола
Мнения: 66
Регистриран: 04 ное 2019, 16:21
Has thanked: 64 times
Been thanked: 10 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от Батко19 » 13 сеп 2021, 12:24

Калмарим!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от Petar Zanev » 13 сеп 2021, 12:33

Знае ли се къде ще ни дават ?
FORZA MILAN!!!

semperit5
Любител на футбола
Мнения: 81
Регистриран: 04 авг 2020, 15:52
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от semperit5 » 13 сеп 2021, 12:35

Бтв Екшън

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от PerfStranger » 13 сеп 2021, 12:49

Идеалка! Без стриймове. Ще е интересен мач. Като цяло очаквам да ни бият, но определено не очаквам да сме боксова круша...

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от cuorerossonero » 13 сеп 2021, 12:58

Не се пренадъхвайте, тези не са Лацио. Много тежък мач ни чака и ако успеем да вземем една точка, за мен би било успех.
Далеч съм от мисълта да величая Ливърпул, или пък да подценявам нашите момчета, просто това е мач от ШЛ срещу напълно изграден отбор със страхотен треньор, с голям опит в турнира, на адски негостоприемен стадион, на който на всичкото отгоре никога не сме излизали.
Мачове от такъв калибър повечето от нашите хлапета са гледали само по телевизията, така че за начало бих бил предоволен на достойно представяне без да загубим. Нека нещата да се случват бавно, но сигурно - без фойерверки, но и без сътресения. Нека момчетата трупат опит и самочувствие полека, най-важното е да не допускаме съществени отклонения от пътя, по който сме поели и да не губим увереност. Продължим ли да работим правилно, нещата ще започнат трайно да се получават и скоро ще дойде времето, в което ще започнем да изглеждаме като един от фаворитите в турнира.
Засега сме в четвърта урна и прекалено високите очаквания могат само да навредят на младия ни отбор. Излизаме с идеята да се борим и да ги неутрализираме, пък ако постигнем нещо повече, добре дошло. Групата е много тежка и достигане на директните елиминации би бил страхотен успех за отбор, който цели 7 години не е играл на такова ниво. От там нататък - каквото дойде, мач за мач. Раничко ми се струва да започваме с розовите мечти.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Kaka22
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 01 дек 2019, 20:48
Has thanked: 32 times
Been thanked: 28 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от Kaka22 » 13 сеп 2021, 13:05

Много ще се израдвам, ако Златю вкара първия гол след завръщането ни в турнира срещу на Клоп четата. Обаче като си представя, че Тео трябва да внимава за Салах и ми спада ентусиазмът :D.

Важното е да стоим добре, ясно е, че ще бъдем отбора подложен на натиск. Според мен силна дисциплина в защита и максимална прецизност в контраатаките са ключът към това да не загубим мача. milan

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от Petar Zanev » 13 сеп 2021, 13:08

Тия ще ни скъсат от контрапреса и ще е ключово да минимизираме индивидуалните грешки.
Силно се надявам да се завърнем в ШЛ с поне точка.

Дано и Бакайоко и бразилеро и Жиру са на разположение за мача, за да е пълна групата.
Трети халф за сметка на Диас не изглежда лишено от логика, за да могат да се покриват бековете още повече.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от vlado_sheva » 13 сеп 2021, 13:23

И аз си мисля за Тео срещу Салах и ми става лошо :D

Всичко друго освен загуба в този мач ще е прекрасно. Аз очаквам загуба, като надеждата ми обаче е да бъдем достоен съперник, а да не ни разгромят. Дано покажем на какво сме способни и дано някои от момчетата не напълнят гащите, защото гостуване на този стадион е едно от най-трудните неща във футбола, особено в последните няколко години.
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от drzzd » 13 сеп 2021, 14:16

Тео срещу Салах ще е епично, да :D Но мисля, че Томори ще съпортва яко в случая. Както и Кесие/Тонали/Бенасер от халфовата линия.

Но в тоя мач ще е ключово да не изтървем и центъра. Клоп има доста силна халфова линия, на която обаче Пиоли може да отговори, стига момчетата да са в кондиция след Лацио. Извън Тео, защитата не ме притеснява толкова. Калабрия е машина, Кяер е машина, Томори е машина, а Романьоли вчера показа, че може да се разчита на него.

В атака също сме добре, но защитата на Ливърпул трудно ще позволи да се създават опасности. Както Владо е написал по-горе - на тоя стадион ще е мъка да вземем нещо, но вярвам, че можем да вземем точки.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от R. GULLIT » 13 сеп 2021, 15:05

Както казва Радо, 7 години без турнира. Това са си 2 поколения отбор. От последното ни участие тук е само Ибрахимович. Добре е, че Жиру е актуален носител, та поне малко ще поговори на френси и ангийски.

Също съм на мнение, че тук очаквания не трябва да има. Но пък и не трябва да бъдем мачкани, само защото сме млад отбор. И то вече не толкова млад с тазгодишната селекция, която вдигна средната възраст. Флоренци, Ибра, Жиру, Манян, Ернандес (като резерва), Диаз (също) все са чували химна на ШЛ, за Кяер не помня, са все титуляри за нас. Редно е да имат нужното самочувствие, за да не се излагаме, защото някак ще е тъпо да отидем само като участници. В крайна сметка сме вицешампион на Италия с тези играчи, а не боксова круша, било то от 4-та урна.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от cuorerossonero » 13 сеп 2021, 22:37

drzzd написа:
13 сеп 2021, 14:16
Тео срещу Салах ще е епично, да :D Но мисля, че Томори ще съпортва яко в случая. Както и Кесие/Тонали/Бенасер от халфовата линия.

Но в тоя мач ще е ключово да не изтървем и центъра. Клоп има доста силна халфова линия, на която обаче Пиоли може да отговори, стига момчетата да са в кондиция след Лацио. Извън Тео, защитата не ме притеснява толкова. Калабрия е машина, Кяер е машина, Томори е машина, а Романьоли вчера показа, че може да се разчита на него.

В атака също сме добре, но защитата на Ливърпул трудно ще позволи да се създават опасности. Както Владо е написал по-горе - на тоя стадион ще е мъка да вземем нещо, но вярвам, че можем да вземем точки.
Томори ще съпортва, ако застане от лявата страна на централната двойка защитници. Ако излезем с него и Романьоли, познай последният какъв съпорт ще дръпне на Тео. :D
Според мен проблемът не е толкова в трите халфа на Ливърпул, а в скоростта на нападателите им. И Фирмино, и Салах, и Мане са много бързи футболисти, технични са и оставим ли им пространства да се засилят с топка в краката, ще берем много ядове. Другият проблем е, че тия чукундури :D наистина пресират яко и пред наказателното поле просто няма да имаме право на серсемски грешки, иначе ще ни насерат.
Прибираме линиите близо една до друга, яко тичане и подсигуряване, правим гадна, мръсна, позиционна италианска игра и си чакаме момента да ги изгърмим. Тръгнем ли да се надбягвамес тия тъпанари, рискуваме да ни събуят гащите и да ни изчукат душмански. :D
Добрите италиански треньори умеят да прецакват тактически съперниците си, да се надяваме, че Пиоли ще успее някак да прекара лудия германец. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от drzzd » 13 сеп 2021, 23:41

Аз мисля, че Калабрия ще се справи с Мане. Все пак и той притежава доста добра скорост, а уменията му в защитен план са доста ок от бая време. Мисля, че в центъра ще сме с Кяер и Томори заради скоростта на Фики, което пък ще е ключово за опазването на Салах. Вероятно за това и Симон получи почивка срещу Лацио. Та в тоя ред на мисли, крилата им не ме притесняват чаааак толкова (разбирай все пак ме притесняват лекинко :D ). Това, което всъщност ме притеснява най-много в тоя мач, е money hunter-a Кесие. Ако и в сряда е толкова нерешителен и посредствен, колкото беше срещу Лацио, вярвай, изпускаме халфовата линия, което ще доведе до доста проблеми. Само с Тонали/Бенасер няма да го бъде. А насреща ще имаме Тиаго, Фабиньо и Хендерсън, които са бая работливи футболисти и умеят да създават доста положения за нападателите си.

Иначе подсигуряването си го имаме по дифолт. Салемале и Ребич прибират доста и покриват огромен периметър, а Флоренци ако влезе второто ще продължим с тоя тренд отдясно. Дори и мързеливият Леао прибира, просто по-бавно и с леко по-лежерна походка :D Отделно Тонали, Бенасер и Кесие си покриват зоните обичайно добре и подсигуряват защитата, когато топката е в противниковия отбор.

И говорейки за подсигуряване, тяхното е на доста високо ниво също. Александър-Арнолд и Андрю Робертсън са сред най-опасните им играчи и всъщност там ще е много ключова работата на Салето и Ребич/Леао.

Общо взето мощен съпорт за падре Пиоли и момчетата и дано им го натресем насред Анфийлд. Както каза ти - с мръсна, позиционна, типично италианска игра!
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от AC_M » 14 сеп 2021, 00:09

Раде Крунич е готов за подобен мач. Той е винаги готов !
#piolioutnow

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 15.09.2021 | 22:00 ч Ливърпул - Милан шампионска лига група В

Мнение от cuorerossonero » 14 сеп 2021, 00:52

AC_M написа:
14 сеп 2021, 00:09
Раде Крунич е готов за подобен мач. Той е винаги готов !
Не, мерси. :D
PIOLI VATTENE!!!

Отговори