Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Теми за меркатото през сезоните
Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от hotboyz » 01 сеп 2021, 12:10

Като ще слагаме оценки то моята е 7/10. И тя е такава, защото имаме проблем с напускащите играчи - Кеси,Романьоли и т.н.
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Forze » 01 сеп 2021, 12:50

Оценка от мен добър 4 или ако предпочитате десетобалната система 6/10.

До привличането на Адли бях оптимистично настроен и клонях към по-висока оценка, защото свършихме много работа, но последния ден и половина от меркатото беше слаб. Не успяхме да се справим добре нито с освобождаването на ненужните, нито с атакуващия полузащитник (поне в съотношение цена/визитка), както и никакво развитие при хората с висящи договори. Всичко това ми говори, че някак си времето не ни е стигнало и че мениджмънта не е бил достатъчно настоятелен, когато е трябвало. Надявам се това да се поправи през зимата, а до тогава топката е в ръцете на Пиоли.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7315
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от drzzd » 01 сеп 2021, 12:58

R. GULLIT написа:
01 сеп 2021, 11:50
Виж, мненията с оптимизма са хубаво и правилно нещо за всеки един фен. Без значение от клуба. Никой не спори.

Тук въпросът, който се поставя не само "по български", а и гледам по италиански с качеството на привлечените е друг. И засяга това, че когато направиш крачка напред с добро класиране, трябва да следваш тази тенденция и в трансферите, в маркетинга, в организацията, в преследване на цели в най-елитния турнир, за който драпаш почти декада. И то, след като си наясно и с жребия за него. Какво, предадохме се преди да сме почнали ли?
Аз не виждам да се следва тенденция на развитие в тези 3 неща и черешка в последния най-важен ден от рода на Месиас ми идва в повече.
Като не сме махнали някой отдясно, за какво ни е поредния там? Или ще го учим на 30 от пицар и аматьор да става "десетка"? В Милан! Ебах тоя оптимизъм, честно! Поне да бяхме напъвали за качествен последен трансфер и да бяхме напълнили заглавията, че да се види посоката на работа, която следваме! Аз такова нещо след Жиру не видях, съжалявам!
5/10 в Италия даже е по-ниска от нашите оценки тук и това не е случайно.
Не бе, не разбирам защо оптимизмът ми автоматично трябва да означава, че съм доволен от качеството на трансферите. Поставям висока оценка главно заради две неща. Първо, че вече можем да твърдим, че след това трансферно лято имаме балансиран отбор, нещо което доскоро липсваше и второ, взехме качествена алтернатива на Златан, топ заместник на Донарума и откупихме Томори и Тонали (което изяде и по-големия процент от бюджета). Това, че няколко човека сте решили да не броите Менян, Томори и Тонали за трансфери си е ваш проблем. Фактът е, че са такива според всички и най-вече според отбора. :)

Да, звезди не дойдоха и да, това е защото Елиът не отпуска пари, защото кърпим финансови дупки. За съжаление не можем да си позволим да сме ПСЖ и Челси предвид, че не сме на футболната карта от 7 години и най-вече защото УЕФА ни следят под лупа. Та дори Реал Мадрид и Барселона не могат да си позволят да харчат огромни пари. Реал купиха първия си играч от 3 трансферни прозореца насам едва вчера, а Барселона дори и след постоянното си участие в ШЛ бяха смазани от УЕФА и Ла Лига.

Работа се върши и това личи много. Преди няколко сезона с китайците и това не личеше. Докараха се едни футболисти, за много пари, повечето не оставиха нищо освен лоши чувства след себе си, други постигнаха резултат едва миналия сезон трети все още не можем да разкараме напълно, а част от тия които си тръгнаха ни нае*аха жестоко, един от тях също е напът да го направи. А вие се притеснявате за 30 годишния пицар, който все още не сме видели с фланелката и който взехме под наем и е най-лесно да си вземем довиждане с него още след тоя сезон, ако флопне. И тия китайци, освен че ни нахендриха с неадекватните си спортно-технически действия, ни закопаха и финансово, което можеше да има много по-тежко отражение, ако не бяха дошли хора, които да работят истински.


И ето заради това съм оптимист. И наистина вярвам, че в близко бъдеще нещата ще бъдат още по-добре. Пък дори и да не стане - майната му. Поне Casciavit ще е доволен :)

п.с. И ебахти, откъде знаете, че Малдини не се е напъвал за истинска десетка?! Някаква информация от кухнята ли имате? Ако имате, дайте, споделете и ние невежите оптимисти да прочетем, пък да вземме да се кротнем и най-накрая да стане на вашата.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от hotboyz » 01 сеп 2021, 14:01

Ето това е истината:
Milan has rejected in recent days the possibility of contracting James Rodriguez, Isco and Pablo Sanabria due to high wages, high commission for agents and doubts about the form of players.
[Milannews.it]
Все още не можем да си позволи подобни цифри.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Ne13sta » 01 сеп 2021, 14:22

Докато не се научим да подновяваме договорите на играчите си навреме, и не спрем да ги изпускаме без пари, няма да имаме възможност за силни трансфери.

Аз съм готов да се хвана на бас, че ще изпуснем поне един от Кеси и Романьоли без трансферна сума. И вината разбира се няма да е на Елиът, а на ръководството. Тези договори трябваше да се подпишат още миналото лято. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от R. GULLIT » 01 сеп 2021, 14:48

drzzd написа:
01 сеп 2021, 12:58
R. GULLIT написа:
01 сеп 2021, 11:50
Виж, мненията с оптимизма са хубаво и правилно нещо за всеки един фен. Без значение от клуба. Никой не спори.

Тук въпросът, който се поставя не само "по български", а и гледам по италиански с качеството на привлечените е друг. И засяга това, че когато направиш крачка напред с добро класиране, трябва да следваш тази тенденция и в трансферите, в маркетинга, в организацията, в преследване на цели в най-елитния турнир, за който драпаш почти декада. И то, след като си наясно и с жребия за него. Какво, предадохме се преди да сме почнали ли?
Аз не виждам да се следва тенденция на развитие в тези 3 неща и черешка в последния най-важен ден от рода на Месиас ми идва в повече.
Като не сме махнали някой отдясно, за какво ни е поредния там? Или ще го учим на 30 от пицар и аматьор да става "десетка"? В Милан! Ебах тоя оптимизъм, честно! Поне да бяхме напъвали за качествен последен трансфер и да бяхме напълнили заглавията, че да се види посоката на работа, която следваме! Аз такова нещо след Жиру не видях, съжалявам!
5/10 в Италия даже е по-ниска от нашите оценки тук и това не е случайно.
Не бе, не разбирам защо оптимизмът ми автоматично трябва да означава, че съм доволен от качеството на трансферите. Поставям висока оценка главно заради две неща. Първо, че вече можем да твърдим, че след това трансферно лято имаме балансиран отбор, нещо което доскоро липсваше и второ, взехме качествена алтернатива на Златан, топ заместник на Донарума и откупихме Томори и Тонали (което изяде и по-големия процент от бюджета). Това, че няколко човека сте решили да не броите Менян, Томори и Тонали за трансфери си е ваш проблем. Фактът е, че са такива според всички и най-вече според отбора. :)

Да, звезди не дойдоха и да, това е защото Елиът не отпуска пари, защото кърпим финансови дупки. За съжаление не можем да си позволим да сме ПСЖ и Челси предвид, че не сме на футболната карта от 7 години и най-вече защото УЕФА ни следят под лупа. Та дори Реал Мадрид и Барселона не могат да си позволят да харчат огромни пари. Реал купиха първия си играч от 3 трансферни прозореца насам едва вчера, а Барселона дори и след постоянното си участие в ШЛ бяха смазани от УЕФА и Ла Лига.

Работа се върши и това личи много. Преди няколко сезона с китайците и това не личеше. Докараха се едни футболисти, за много пари, повечето не оставиха нищо освен лоши чувства след себе си, други постигнаха резултат едва миналия сезон трети все още не можем да разкараме напълно, а част от тия които си тръгнаха ни нае*аха жестоко, един от тях също е напът да го направи. А вие се притеснявате за 30 годишния пицар, който все още не сме видели с фланелката и който взехме под наем и е най-лесно да си вземем довиждане с него още след тоя сезон, ако флопне. И тия китайци, освен че ни нахендриха с неадекватните си спортно-технически действия, ни закопаха и финансово, което можеше да има много по-тежко отражение, ако не бяха дошли хора, които да работят истински.


И ето заради това съм оптимист. И наистина вярвам, че в близко бъдеще нещата ще бъдат още по-добре. Пък дори и да не стане - майната му. Поне Casciavit ще е доволен :)

п.с. И ебахти, откъде знаете, че Малдини не се е напъвал за истинска десетка?! Някаква информация от кухнята ли имате? Ако имате, дайте, споделете и ние невежите оптимисти да прочетем, пък да вземме да се кротнем и най-накрая да стане на вашата.
Нито едно от твърденията ти не е оправдано.

1. Не кърпим дупки. Имаме право да харчим, защото загубата ни е по-малка от предходния сезон и защото до 2022 мониторингът ще е компромисен. Официално бе казано от Чеферин покрай скандала със Суперлигата.

2. Защо не преподписваме с играчите, които дърпат отбора напред под предлог, че няма пари и кътаме 1 млн, но взимаме играчи оъ Серие Б за космически суми? Извинявам се, но Лападула поне бе голмайстор там, но ще ни струва колкото този.

3. Не сме взели заместник на Донарума, взехме нов вратар, защото Донарума се изниза без пари от родния си клуб. Т.е. "вътре" сме за следващите 2 сезона чисто счетоводно, спрямо това, което взимаше неаполитанчето. Значи все пак има пари....

4. Притеснява ме пицаря, защото Диаз няма да изкара сезона. Чуплив е и няма физика, за да играе по 90 минути, особено ако ще гоним в резултата. А понякога мачовете не са като този с Каляри да свършват на полувремето.
И в този ред на мисли, не ми дреме за нито един това меркато, освен Жиру и Флоренци. Защото Томори, Диаз и Тонали не са нови, както всеки се опитва да го изкара. Та, освен за тези 5 човека, останалите до 11 ми е все тая, че са дошли. С тях или не, получихме дълбочината в атака и отдясно. Но пак останахме без ключов пост.

Другото от предния ми пост си важи с пълна сила. Или ментално сме в ШЛ и реагираме на всичко като отбор от ШЛ, или догодина пак ще я гледаме по ТВ!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11133
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от vik rossonero 96 » 01 сеп 2021, 15:13

hotboyz написа:
01 сеп 2021, 14:01
Ето това е истината:
Milan has rejected in recent days the possibility of contracting James Rodriguez, Isco and Pablo Sanabria due to high wages, high commission for agents and doubts about the form of players.
[Milannews.it]
Все още не можем да си позволи подобни цифри.
Според мен не е само до цифрите. За мен и тримата не са профилът, който търсим, за да надградим зад нападателя. Едното голо име не означава нищо, защото особено в Серия А никой не ти бръсне името. Не забравяйте, че говорим за хора, на които последните им читави сезони на топ ниво са били преди поне 3 години. Иско и Хамес са любимци на Анчелоти, като първият се опитват да го разкарат именно с Анчелоти начело на Реал, а дугият изпада в депресии и е готов да го следва и в отбор като Евертън, само и само да му е под крилото. За какво говорим? Санабрия пък далеч не е някакъв топ футболист и на мен въобще не ми пука, че идва от ПСЖ. whistle Няма против да вземем качествени футболисти, но да има основа да вярвам, че са готови да ни помогнат. Хора като Зиеш, Бернардо Силва, Дракслер .. хора, които не са твърди титуляри в отборите си, но са готови за игра и със сигурност искат да се докажат. Гореспоменатите хич не ми вдъхват доверие към 1-ви септември. Никой не говори за играта им и успехите им преди това, там няма нужда и от коментар. Та от тази гледна точка съм напълно съгласен и подкрепям решението на Малдини и Масара да не се хвърлят луди пари точно в такива профили. Представям си ако платим 7/8 милиона евро заплата на Хамес и той се окаже пълна дупка и при нас, как ще се започне пак тези милиони не можеха ли да идат за Кеси, Романьоли и т.н.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Benovski
Фен на Милан
Мнения: 600
Регистриран: 05 юли 2018, 22:09
Has thanked: 202 times
Been thanked: 86 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Benovski » 01 сеп 2021, 18:40

R. GULLIT написа:
01 сеп 2021, 14:48
drzzd написа:
01 сеп 2021, 12:58


Не бе, не разбирам защо оптимизмът ми автоматично трябва да означава, че съм доволен от качеството на трансферите. Поставям висока оценка главно заради две неща. Първо, че вече можем да твърдим, че след това трансферно лято имаме балансиран отбор, нещо което доскоро липсваше и второ, взехме качествена алтернатива на Златан, топ заместник на Донарума и откупихме Томори и Тонали (което изяде и по-големия процент от бюджета). Това, че няколко човека сте решили да не броите Менян, Томори и Тонали за трансфери си е ваш проблем. Фактът е, че са такива според всички и най-вече според отбора. :)

Да, звезди не дойдоха и да, това е защото Елиът не отпуска пари, защото кърпим финансови дупки. За съжаление не можем да си позволим да сме ПСЖ и Челси предвид, че не сме на футболната карта от 7 години и най-вече защото УЕФА ни следят под лупа. Та дори Реал Мадрид и Барселона не могат да си позволят да харчат огромни пари. Реал купиха първия си играч от 3 трансферни прозореца насам едва вчера, а Барселона дори и след постоянното си участие в ШЛ бяха смазани от УЕФА и Ла Лига.

Работа се върши и това личи много. Преди няколко сезона с китайците и това не личеше. Докараха се едни футболисти, за много пари, повечето не оставиха нищо освен лоши чувства след себе си, други постигнаха резултат едва миналия сезон трети все още не можем да разкараме напълно, а част от тия които си тръгнаха ни нае*аха жестоко, един от тях също е напът да го направи. А вие се притеснявате за 30 годишния пицар, който все още не сме видели с фланелката и който взехме под наем и е най-лесно да си вземем довиждане с него още след тоя сезон, ако флопне. И тия китайци, освен че ни нахендриха с неадекватните си спортно-технически действия, ни закопаха и финансово, което можеше да има много по-тежко отражение, ако не бяха дошли хора, които да работят истински.


И ето заради това съм оптимист. И наистина вярвам, че в близко бъдеще нещата ще бъдат още по-добре. Пък дори и да не стане - майната му. Поне Casciavit ще е доволен :)

п.с. И ебахти, откъде знаете, че Малдини не се е напъвал за истинска десетка?! Някаква информация от кухнята ли имате? Ако имате, дайте, споделете и ние невежите оптимисти да прочетем, пък да вземме да се кротнем и най-накрая да стане на вашата.
Нито едно от твърденията ти не е оправдано.

1. Не кърпим дупки. Имаме право да харчим, защото загубата ни е по-малка от предходния сезон и защото до 2022 мониторингът ще е компромисен. Официално бе казано от Чеферин покрай скандала със Суперлигата.

2. Защо не преподписваме с играчите, които дърпат отбора напред под предлог, че няма пари и кътаме 1 млн, но взимаме играчи оъ Серие Б за космически суми? Извинявам се, но Лападула поне бе голмайстор там, но ще ни струва колкото този.

3. Не сме взели заместник на Донарума, взехме нов вратар, защото Донарума се изниза без пари от родния си клуб. Т.е. "вътре" сме за следващите 2 сезона чисто счетоводно, спрямо това, което взимаше неаполитанчето. Значи все пак има пари....

4. Притеснява ме пицаря, защото Диаз няма да изкара сезона. Чуплив е и няма физика, за да играе по 90 минути, особено ако ще гоним в резултата. А понякога мачовете не са като този с Каляри да свършват на полувремето.
И в този ред на мисли, не ми дреме за нито един това меркато, освен Жиру и Флоренци. Защото Томори, Диаз и Тонали не са нови, както всеки се опитва да го изкара. Та, освен за тези 5 човека, останалите до 11 ми е все тая, че са дошли. С тях или не, получихме дълбочината в атака и отдясно. Но пак останахме без ключов пост.

Другото от предния ми пост си важи с пълна сила. Или ментално сме в ШЛ и реагираме на всичко като отбор от ШЛ, или догодина пак ще я гледаме по ТВ!
Томори, Диаз и Тонали не са нови, но вече са наши. И естествено, че се броят, за тях са дадени пари за да ги имаме и да разчитаме на тях.
И да бучите, и да мучите - се тая. Трансферният прозорец свърши. И да пишете оценки, никой не го е интересува. Нито вие вадите парите, нито вие правите сметките и знаете неща от кухнята на клуба за да претендирате, че сте прави и сте големи капацитети. И на мен не ми харесват трансферите, някои от тях намирам за напълно безсмислени, но това е положението. Да се надяваме, че ще постигнем добри резултати и отборът ще продължи да расте. Пък каквото стане. Оревахте орталъка.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от BANKERA » 01 сеп 2021, 19:21

Първите няколко дербита в калчото + началните мачове в ШЛ ще покажат реално къде сме спрямо миналата година. Аз лично не съм оптимист, в нито една зона реално не сме надградили. Единствено си взехме повече пълнеж, но без да дигнем класата на отбора. Едно от най-слабите трансферни лета, които сме правили беше тазгодишното!
Изображение

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от AC_M » 01 сеп 2021, 19:37

Миналата година , кой освен Златан очакваше, че ще борим с този състав и този треньор за Скудетото?
Тази година сме без циганина и турчина, който надскочи себе си. Вратарят заменихме, а с гъвкавост на Пиоли и промени в схемите на игра спокойно можем да използваме наличните играчи с не по-малка ефективност . Отборът ще играе втора година заедно, а това не е за пренебрегване.
Кеси само да подпише и да се успокоят всички.
#piolioutnow

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Casciavit » 01 сеп 2021, 21:01

drzzd написа:
01 сеп 2021, 12:58

И ето заради това съм оптимист. И наистина вярвам, че в близко бъдеще нещата ще бъдат още по-добре. Пък дори и да не стане - майната му. Поне Casciavit ще е доволен :)

п.с. И ебахти, откъде знаете, че Малдини не се е напъвал за истинска десетка?! Някаква информация от кухнята ли имате? Ако имате, дайте, споделете и ние невежите оптимисти да прочетем, пък да вземме да се кротнем и най-накрая да стане на вашата.
Извинявай, на какви наркотици си?


Мислех да те пропусна, но понеже два пъти си ме споменал в километричните си постове, ти отдавам заслуженото.
Ако Casciavit се радваше на загубите, щеше ли изобщо да критикува Меркатото? wallbash За домашно ти го давам.


Само кръгъл идиот не би направил разлика между критика, оптимизъм/реализъм и би го обвързал с подкрепата за отбора. Един вид, ако не ми харесва Месиас, то значи нямам право да подкрепям отбора срещу Ливърпул.
Това е все едно да кажеш, че ако критикувам правителството на България, то значи съм против България и се радвам на неуспехите й. facepalm Петров много добре ти ги е обяснил нещата, ако се бе опитал да вникнеш в написаното, нямаше да ти се налага да пишеш километрични публикации.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7315
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от drzzd » 01 сеп 2021, 22:31

И ето как отново не ме изненадва държанието ти. Съвет: бъди малко по-обран с нарицанията, когато отсрещната страна не обижда, плс. Хора като теб дават грешна представа за уж възпитаните фенове на Милан. Или поне едно време беше така.

Колкото до километричните постове, ми брат, личи ти, че не обичаш да четеш.

Другото съм го написал вече.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от nik » 02 сеп 2021, 01:50

Всички имахме по големи очаквания за това меркато . Втори в Серия А , ШЛ след седем години , сериозни надежди за публика на Сан Сиро и т.н.т .

Явно на хедж фондът му дреме на оная работа за всичко по горе . Тия отдавна са задали параметрите и това , че на някои не им харесва , въобще не им пука . Реално Малдини и Масара са служители на тоя хедж фонд и съответно следва да спазват заданието . Нито легендата ни , да не говорим за Масара могат и да си помислят нещо друго .

Да , може да настояват и да обесняват дадена операция и да постигнат компромис с тях ( Ибрахимович , Манджукич , Жиру .. ) , а сега и този 30 год "пицар" , но в крайна сметка босовете решават . Така , че нека се надяваме на проницателността на Монкада , оттам спортно техническите решения на ММ да са верни и печеливши .

Който се беше приготвил за топ футболисти ( надявах се поне на един ) да затваря кутията с надежди .

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Cafu » 02 сеп 2021, 06:37

Аз пък съм доволен от Месиас, това че за 5 години в Италия, стига до Серия А, без да е играл футбол професионално от дете, говори, че има хляб я него. Не съм го наблюдавал, но статистиката му не е лоша, и очевидно може да дриблира, нещо което липсва по дясното крило, сравнение с лявото. Очевидно е, че Малдини търси футболисти с определени качества, а не както при Фасобелитата, на килограм, без логика за постове и схема дори. Салето и Ребич са по-скоро "рогачи" а Леао и Месиас "дриблиори" и предполагам ще взима решения в зависимост от съперника и формата на играчите разбира се. Друго което, Месиас ще даде всичко от себе си, нещо което е под въпрос за Хамес, човек със съмнителна психика.
Останалите ми оценки са откупихме и дори свалихме цената на Тонали (11/10), Томори(10), за Адли никакви наблюдения нямам, Жиру(10), перфектен заместник на Ибра, Бало-Туре( за този съм малко песимистичен, но все пак Малдини бековете са му ясни до болка), Бакайоко(7), заради високата откупна цена, Диаз (7), не за друго но защото е на път да избухне, и след 2 години като му изтече наема , ще сме без него, Менян-ясно е. Флоренци винаги съм го харесвал.
Изходящи трансфери- 4. С продажбата на Хауге и неуспеха да шитнем Конти, Касти, добавям и Романьоли, защото за мен е сигурен пътник, тук нещата не изглеждат толкова добре. Запазихме основни играчи, обаче.
Договори- тук е ясно, че трябва нещо да се промени, не може да изтърваме високо конвертируеми играчи без пари.

Потребителски аватар
kgb_acmilan
Любител на футбола
Мнения: 76
Регистриран: 05 юли 2018, 08:25
Has thanked: 24 times
Been thanked: 6 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от kgb_acmilan » 02 сеп 2021, 10:00

Не мога да твърдя нищо със сигурност относно отношение на Елиът към отбора - дали не им пука или просто се придържат изцяло към финансовите показатели и самоиздръжка на отбора? Вярно е, че при по-голяма желание има как да се налеят свежи средства в клубната каса, но това към момента явно не им е приоритет.

Виждате ли, има определана последователност в клубната политика и тя е неоспорима - бюджета определен за възнаграждения е с определен лимит. Затова не подновихме договорите на Донарума и Чалхана, затова не привлякохме "Имена" и се бавим в подновяването на договара на Франк. Сега, когато меркатато приключи и не се привлече състезател с голяма заплата, вярвам, че ще подновим успешно и договора на Кеси, тъй като в перото за възнаграждения остана излишък. Да, Челси привлякоха Саул срещу само 5 млн. кеш под наем, но колко ли му е договореното възнаграждение?

Иначе за мен меркатото е прилично. Единствено си мисля, дали пък нямаше да е по-добре да сложим в трансферната листа Романьоли и Кеси (не искат да преподписват), да вземем едни 60- 70 млн. и да ги инвестираме наистина в един качествен ACM и крило, тъй като в центъра имам доста опции + оставане на един Побега например. Още ме върти отвътре, че Доларчо и Чалмата си тръгнаха без пари и ни оставиха на сухо.

Само Милан milan
forza Milan Milan solo con te, Milan Milan sempre per te forza

Заключена