Фоде Бало-Туре

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Фоде Бало-Туре

Мнение от vik rossonero 96 » 18 юли 2021, 16:33

Изображение
Позиция: Ляв защитник
Номер: 5
Договор до: 30.06.2026г.
Рождена дата: 03.01.1997г.
Ръст: 182 см
Тегло: 70 кг
Бивши отбори: Лил, Монако
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от drzzd » 18 юли 2021, 16:44

Ами успех на момчето.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от Capolavoro » 19 юли 2021, 10:16

Четох, че в защита бил шаш и паника. Силната му страна била атаката, нещо като Тео Ернандес.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от R. GULLIT » 19 юли 2021, 11:07

...и то във Франция. Смятай на какво ще бъде подложен в Италия!

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от Ivanchenko » 19 юли 2021, 11:56

И този ли го "почваме" :D

Дайте му малко време, и Калюлю дойде от Франция, не че е Кафу, но тези играчи са такива с перспектива. Ако не стават, ще си понесат тежкия съд на този форум, няма как ok . Но това че сме чели някъде нещо на фона на това че има хора, които работят като скаути, не ми се струва сериозно, без да искам да обидя никого. Може пък за 3-5-2 да го гласят, и да не му трябват толкова защитни функции.

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от Rassilon » 19 юли 2021, 12:01

Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от Capolavoro » 19 юли 2021, 12:07

Лаламе си, за да има за какво да си говорим и да опознаем новия играч. В момента шансът това да се случи е на база фенски писаници по форумите, клипчета в youtube, които не са много релевантни, както и цели мачове, които едва ли някой ще седне да гледа.

Показателни са цифрите:
10 януари, 2019 - закупен за 11 млн.
18 юли 2021 - продаден за 4,2 млн.

Дали не е флопнал за година и половина, че го продават на такава загуба?

През изминалия сезон има общо 1.038' минути на терена.

Надявам се да е надграждане над Лаксалт.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от drzzd » 19 юли 2021, 14:09

4 млн за 24 годишен играч със статистиката от снимката по-горе звучи напълно приемливо. Нека изиграе няколко мача, пък тогава тежкият съд на форума ще удари, както е казал @Ivanchenko :)

п.с. Сега се сещам, че и Калюлю дойде като отхвърлен от мъжете на Лион, пък макар и капитан на младежите им. После взе, че опроверга всички ни с поливалентността и борбеността си.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от drzzd » 19 юли 2021, 16:24

It's something extraordinary. I can tell the fans that I will give 200% for the shirt, I hope they support me.
Някои те съпортват, други не... Ето остналата част от интервюто:
“At first I didn’t even believe it, for me it’s something extraordinary. When I realised it was true I couldn’t believe it until I arrived in Milan. I was really pleased, I am very happy. It is a dream for me,” he said.

On Theo Hernandez: “He is very strong, he has grown a lot. For me he is one of the most important players in Milan, why not follow in his footsteps?”

On Maignan: “I already played with him, we grew up together with PSG and then we played together with Lille. Mike is like a brother to me, even though we were born to two different mothers. He has incredible mental strength. When he wants something he is very determined, mentally he’s really strong. If he wants something he gets it.”

On the Senegalese national team: “My mother is from Senegal. I played in the youth teams of France, but then the Senegalese coach called me. For me it was a good opportunity, we understood each other. I wanted to make proud my mother who was born in Senegal and so I decided to represent Senegal.”

On his time at Monaco:The first year at Monaco was positive, the second more complicated, but despite everything I learned a lot. I understood what to do in order to grow and now I know exactly what I have to work on.”

On the Champions League: “Unfortunately I never played in it. With Lille we finished second and then I went to Monaco, but they didn’t qualify. The UEFA Youth League is a youth tournament, it’s for young people. It’s something. similar, but it is not at the same level. The Champions League is something incredible, I hope to play it soon, to prove my worth and to get as far as possible with Milan.”

On Italy: “I followed them, they are a great team. They surprised me, everyone always says that Italy plays defensively, but I saw them play well and have fun in attack. They deserved to win the game. In the Euros final I cheered for Italy.”

On his characteristics: “I play aggressively, I am fast, determined and strong from a mental point of view. I am a good person.”

On the Rossoneri fans: “I can tell the fans that I will give 200% for the shirt. Even if it doesn’t have to be easy, I hope they support me. In football there are ups and downs, I hope they will want to help me in difficult moments and I will really do everything to be able to make them happy. We hope to have a great season. Forza Milan!”
Изглежда добро и стъпило на земята момче. Желая му успешен сезон и да радва всички ни тук :)
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от Ne13sta » 19 юли 2021, 16:43

Capolavoro написа:
19 юли 2021, 12:07
Лаламе си, за да има за какво да си говорим и да опознаем новия играч. В момента шансът това да се случи е на база фенски писаници по форумите, клипчета в youtube, които не са много релевантни, както и цели мачове, които едва ли някой ще седне да гледа.

Показателни са цифрите:
10 януари, 2019 - закупен за 11 млн.
18 юли 2021 - продаден за 4,2 млн.

Дали не е флопнал за година и половина, че го продават на такава загуба?

През изминалия сезон има общо 1.038' минути на терена.

Надявам се да е надграждане над Лаксалт.
Какви са тези съмнения сега ? Щом Малдини взима ляв бек няма смисъл да търсиш логика. Той просто ще е добър. Незаивисимо какво е показал до момента.

“Съпортвай” сляпо, за да не те “джъджват” сурово. :lol:

Иначе аз нямам никакви очаквания към този пич. Даже съм по-скоро против привличането му, но от друга гледна точка - това ще е трети футболист, на когото няма да разчитаме през Януари. А обикновено тогава ни налягат и котузиите, та не мисля, че е най-подходящият профил.

Иначе, успех! 4 млн. е смешна сума, така че и да флопне, няма да е болка.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от Ivanchenko » 19 юли 2021, 20:45

Добре, щом гледаме логично, кой де вземе Малдини? Знаем ли с какви ресурси разполага, знаем ли за всеки играч, който следят до колко му се играе в Милан, извива ли ръце за заплати, агентите какво искат. Хич не е лесно, и аз искам доказани играчи, ама пари няма, няма! Колко от нас си купиха новата тениска, колко от нас взеха артикули за подаръци, на мач не можем и да отидем.

Шансът собственикът на тази тема да флопне е голям, нова страна, големи очаквания, слаба визитка. Но пък дори и малък шанс да има да се окаже скрита лимонка, нека му дадем време да го покаже.

Като за този бюджет си мисля, че не можем да искаме много повече. По принцип можем, ама няма да е адекватно. А време за критики ще има, пийте си бирата и не се кахърете толкова, ще се псува наесен ok

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от cuorerossonero » 19 юли 2021, 21:47

Добре дошъл на новото попълнение от мен.
Идея си нямах, че съществува, камо ли да съм го гледал, но в последните години дадохме доста повече пари за абсолютни боклуци, така че и да флопне, тия 4 милиона бълха ни ухапала. :D
Надявам се, че щом най-добрият ляв бек в историята на футбола е видял нещо в него, едва ли е само защото е евтин.
Успех!
PIOLI VATTENE!!!

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от DF » 19 юли 2021, 22:39

Този Керкеш ми се струва, че го гласяха за заместник на Тео. Момчето е още малко, но пък играе със самочувствие. Ако беше в бундеслигата, сигурно щеше да е в първия отбор. Иначе за новия пич, нямам идея дали става, но нека да има конкуренция в състава. Дет се вика да има с кой една двустранна игра да направят на тренировка

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от R. GULLIT » 20 юли 2021, 10:32

cuorerossonero написа:
19 юли 2021, 21:47
Добре дошъл на новото попълнение от мен.
Идея си нямах, че съществува, камо ли да съм го гледал, но в последните години дадохме доста повече пари за абсолютни боклуци, така че и да флопне, тия 4 милиона бълха ни ухапала. :D
Надявам се, че щом най-добрият ляв бек в историята на футбола е видял нещо в него, едва ли е само защото е евтин.
Успех!
Бах тая бълха, бах тия 4 млн. Приличат ми на 10% от всичко, което спечелихме в последния кръг от калчото :D

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Фоде Бало-Туре

Мнение от Capolavoro » 22 юли 2021, 17:55

Този го питали защо е избрал №5 и той е казал, че №3 е зает :O
Изображение

Отговори