Златан Ибрахимович

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от Capolavoro » 24 мар 2021, 17:02

иБРа титуляр срещу Грузия. Доста излишно ми идва, ама той си знае. Ясно е, че егото му е над Милан. Първо Санремо. И ако там приемем, че е имал някаква предварителна уговорка, тази повиквателна, която си я изпроси, не мога да си я обясня.
Ако вземаше 2-3 млн. заплата, ок, ама при 7 млн. да правиш подобни неща, и то когато си пропуснал 50% от мачовете досега ...
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от cuorerossonero » 24 мар 2021, 18:36

Аз тъкмо това имах предвид, когато преди два дни писах, че трябва да стискаме палци всички да се върнат здрави от националните си отбори.
Златан току що се върна от контузия и след мача с Фиорентина заяви, че щял да играе само 60 минути, обаче станало ясно, че Пиоли има нужда от него и затова останал до края. Три дни по-късно излиза титуляр за Швеция. rolleyes
Бенасер изигра първи 35 минути срещу Фиорентина след дълга контузия, обаче заминава за националния на Алжир, където нищо чудно пак да излезе титуляр. Отделно, че с Кеси не са карали и Ковид, а ще играят с африкански отбори. rolleyes
Тонали - същата работа - 55 минути и повиквателна. Хакан и Салемакерс са на по два мача след контузия - същата работа и те.
Ама иначе ще гоним Скудетото в оставащите 10 мача, който ни знае. rolleyes
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от Capolavoro » 25 мар 2021, 12:02

Чета една статия и ... "Ибра отказал да вземе десетката от Форсберг, който лично му я е предложил", и си казвам ... "ебаси, този тип е станал много морален и много над нещата". Продължавам да чета и установявам, че е оставил Исак без 11-ката :D И цялата тази илюзорна реалност, присъща за филмите, бе разбита на пух и прах.
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от zahari_acmilan » 25 мар 2021, 17:26

Сашо, не знам как още не са ти скочили да ти обясняват ,че нищо не разбираш от футбол, но явно имаш авторитет тук и не смеят.
Аз също като на теб написах в една от фейсбук групите ,за на Златан егото и всички ми скочиха ....
Златан въобще не му пука за Милан или за който и да е друг отбор. Важното е той да е добре и да става неговото.
Имам чувството ,че някой фенове на Милан са по - големи фенове на Златан от колкото на отбора.
Но за съжаление сме заложник на един 40 годишен играч и ще изпълним всяка негова прищявка ,защото просто няма кой да го замести. Ако поиска и 10 милиона ще му дадат. Нов договор до 41 години, Сан Ремо, национален , 2 седмици почивка до Швеция да види семейство си ,че те пък не искат да седят в Милано.
Както каза великия Капело, това по негово време НЯМА КАК ДА СТАНЕ !
Последна промяна от zahari_acmilan на 25 мар 2021, 17:29, променено общо 1 път.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11134
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от vik rossonero 96 » 25 мар 2021, 17:27

zahari_acmilan написа:
25 мар 2021, 17:26
Сашо, не знам как още не са ти скочили да ти обясняват ,че нищо не разбираш от футбол, но явно имаш авторитет тук и не смеят.
Аз също като на теб написах в една от фейсбук групите ,за на Златан егото и всички ми скочиха ....
Златан въобще не му пука за Милан или за който и да е друг отбор. Важното е той да е добре и да става неговото.
Имам чувството ,че някой фенове на Милан са по - големи фенове на Златан от колкото на отбора.
Но за съжаление сме заложник на един 40 годишен играч и ще изпълним всяка негова прищявка ,защото просто няма кой да го замести.
Както каза великия Капело, това по негово време НЯМА КАК ДА СТАНЕ !
Да разбирам, че си недоволен, че сме втори в Серия А след приноса на Ибрахимович този и края на миналия сезон?
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от zahari_acmilan » 25 мар 2021, 17:31

Его поредния уникат дето чете през редовете.
Говорим за егото на Златан.
Иначе Златан има същия принос както и Хакан. Ако нямаше Хакан и неговата форма, едва ли Златан щеше да има същия принос както сега.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11134
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от vik rossonero 96 » 25 мар 2021, 17:55

zahari_acmilan написа:
25 мар 2021, 17:31
Его поредния уникат дето чете през редовете.
Говорим за егото на Златан.
Иначе Златан има същия принос както и Хакан. Ако нямаше Хакан и неговата форма, едва ли Златан щеше да има същия принос както сега.
Ти беше всъщност уникатът, който лятото засипваше с хейт Ибрахимович и ръководството. Първият, че иска 8 милиона заплата, а вторите, че ще градят отбора около 39-годишен, който нямало как да вдигне нивото на отбора, защото му трябвало "линейка на полувремето". Интересно как като бяхме първи половин сезон не се обаждаше тук. rolleyes Мен лично не ме интересува кой на колко години е, къде ходи и какви пари взима стига да помага на отбора. Турчин ли е, швед ли е, на 40 или на 18 години е. А при Хакан не е до формата, а до приноса на Пиоли да го сложи къде му е мястото. Защото турчинът е вече четири сезона при нас и преди това не е имал контрибуция като тази на Златан за година и малко при нас.
...за съжаление сме заложник на един 40 годишен играч и ще изпълним всяка негова прищявка...
Затова питам дали съжаляваш, че сме втори благодарение и на него. Защото си личи, че не го искаш в отбора. Не знам какви редове бълнуваш, задавам ти въпрос по твое изказване. rolleyes
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от milanist_stz » 25 мар 2021, 19:03

Точно благодарение на Хакан Златан вкара 500 гола и стана шампион на Холандия, Италия, Испания и Франция, при това сума ти пъти. Няма нужда от тъпо отношение към съмишленици, за да си защитиш тезата. Ибрахимович е незаменим за Милан и всички силни сезони на отбора след 2007 година насам са неразривно свързани с него. Няма смисъл от повече аргументи. Колкото до националния отбор - най-голямата гордост на един футболист трябва да е да даде всичко за страната си. Да, връща се в края на футболния си път за едно последно европейско. Нормално е да се върне в отбора сега да се стикова играта преди шампионата. Дано само е здрав.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от BANKERA » 25 мар 2021, 21:10

Стилът на Ибра си е доста пестелив и щом е преценил, че може да помага на националния си отбор няма как просто да го спрем. Той най-много от сегашните ни играчи е гладен за успехи и иска скудетото, така че добре си е преценил нещата преди да действа. Всеки си има играчи, които не са му приятни, в което няма лошо, но е добре да сме обективни все пак в края на краищата. Фактите говорят сами за себе си все пак и щом повечето от играчите ни в интервюта споделят този факт явно си стоят така нещата.
Изображение

Потребителски аватар
n0nam3
Фен на Калчото
Мнения: 477
Регистриран: 04 юни 2018, 16:03
Has thanked: 236 times
Been thanked: 86 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от n0nam3 » 26 мар 2021, 02:46

Наш Златю с асистенция в мача срещу Грузия :D
https://player.koravidstream.com/player ... autoplay=1
Изображение
FORZA MILAN!

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от gLoRy » 26 мар 2021, 07:56

Цялата работа е заради европейското, не знам какво му се чудите. Играе му се на човека.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от Capolavoro » 26 мар 2021, 09:36

Да играе, колкото иска, ама да се върне на "Миланело" здрав и в кондиция, която да му позволи да изиграе на ниво 900 минути до края на сезона.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от Petar Zanev » 26 мар 2021, 10:52

zahari_acmilan написа:
25 мар 2021, 17:31
Иначе Златан има същия принос както и Хакан. Ако нямаше Хакан и неговата форма, едва ли Златан щеше да има същия принос както сега.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Спрете се с тия глупости... ще ни закрият форума ако видят какви неща се пишат....
FORZA MILAN!!!

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от Cafu » 26 мар 2021, 12:04

С Швеция става европейски шампион, а догодина взима ШЛ с Милан.

Потребителски аватар
n0nam3
Фен на Калчото
Мнения: 477
Регистриран: 04 юни 2018, 16:03
Has thanked: 236 times
Been thanked: 86 times

Re: Златан Ибрахимович

Мнение от n0nam3 » 26 мар 2021, 14:11

Cafu написа:
26 мар 2021, 12:04
С Швеция става европейски шампион, а догодина взима ШЛ с Милан.
И на 42 носител на Златната Топка :D
Изображение
FORZA MILAN!

Отговори