Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 20 фев 2021, 22:29

Ами хомосексуалистът има някакво увлечение по мен. Видно е че влиза, само за да ми репликира постовете. Аз нямам против да го разсфасовам за органи, поне ще спасим някой човек в нужда. Засега се крие като мишка, каквато без съмнение е, но и това ще приключи съвсем скоро. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cuorerossonero » 20 фев 2021, 22:37

И какво сега, трябва пак да започвам да трия постове ли?
PIOLI VATTENE!!!

Gigio
Любител на футбола
Мнения: 83
Регистриран: 02 окт 2018, 14:42
Has thanked: 19 times
Been thanked: 35 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Gigio » 20 фев 2021, 22:42

Ne13sta написа:
20 фев 2021, 22:29
Ами хомосексуалистът има някакво увлечение по мен. Видно е че влиза, само за да ми репликира постовете. Аз нямам против да го разсфасовам за органи, поне ще спасим някой човек в нужда. Засега се крие като мишка, каквато без съмнение е, но и това ще приключи съвсем скоро. :)
Пич, ти на нищо не приличаш бе... как ще ме разфасоваш? Всъщност приличаш... на мишка :lol: Ще има изненада скоро, спокойно. :)
Не репликирам само твоите постове, но определено твоите се най-неадекватно нелепи и се набиват на очи... Топ критика на форума... facepalm

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 20 фев 2021, 22:47

Gigio написа:
20 фев 2021, 22:42
Ne13sta написа:
20 фев 2021, 22:29
Ами хомосексуалистът има някакво увлечение по мен. Видно е че влиза, само за да ми репликира постовете. Аз нямам против да го разсфасовам за органи, поне ще спасим някой човек в нужда. Засега се крие като мишка, каквато без съмнение е, но и това ще приключи съвсем скоро. :)
Пич, ти на нищо не приличаш бе... как ще ме разфасоваш? Всъщност приличаш... на мишка :lol: Ще има изненада скоро, спокойно. :)
Не репликирам само твоите постове, но определено твоите се най-неадекватно нелепи и се набиват на очи... Топ критика на форума... facepalm
Чакам те, господин изненада. Още утре заповядай ако искаш. Такива анонимни утайки като теб, знаеш ли колко са ме заплашвали ? Но все са жалки плъхове като теб и никога не се появяват. :lol:
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от iLDiavolo » 20 фев 2021, 23:26

Моля админите да добавят емотиконка с пуканки, та да я поствам като видя децата да се карат whistle
#weareacmilan

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Cafu » 21 фев 2021, 03:44

Само не ми е ясно защо плюете по Пиоли сякаш ви е длъжен с нещо. Не сте женени за него, че да го хейтите за 2 загубени мача. Човека вдигна Милан на крака, нормално е да има слаби периоди и слаби мачове. Приносът на Златан също е огромен, но в доста отбори има поне по един човек, който е лидер и надъхва останалите. Все едно да кажем, че Пеп не е добър треньор, защото има Де Бройне или че от Клоп нищо не става ако не е Ван Дайк. Е нашия няма такива играчи и пак сме в борбата за титлата от не ми се смята вече колко години.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Dawnweaver » 21 фев 2021, 09:59

Не разбирам споровете. Играта на отбора последните мачове е потресаваща , това едва ли някой може да го оспорва. Специя ни оставя с 0 удара, звездашите ни изравняват два пъти - веднъж с 10 души. И това не е Звезда на Савичевич, а отбор смея да твърдя от чергата на родните разградски юнаци.

Причините както често се случва най-вероятно са комплексни - подценяване, объркани ротации на състава , контузии, спад на индивидуална форма на ключови футболисти. Всичко тези са налице при нас в момента. Отделна двама от новите не показват много защо са тук, Мейте имаше проблясъци, но Манджата си личи , че далеч не е във функционално състояние. Томори е обещаващ, но има доста брак в преценките на ситуациите и е сравнително скъп за нашите стандарти особено за бранители .

Серие А тая година е джунгла и малко някой да свали оборотите останалите скачат веднага за кокала, борбата ще е до самия край според мен и реално дори Наполи може да де намеси.

Добър тест е за Пиоли конкретно ( все пак темата е неговата ) да покаже дали той и отборът му са готови за големите момчета в ШЛ. Защото ако губиш всички дербите няма смисъл - в ШЛ мачове с Кротоне няма.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 21 фев 2021, 10:08

Аз не виждам някой да хейти Пиоли, нито да иска негова смяна. Не мисля, че и някой ще прави трагедии ако изпуснем скудетото. Но спрем ли да се борим за титлата още през Февруари, то и мисията Топ4 става много сложна. А към момента сме в такава ситуация, при която единствено Мистера може да промени играта ни чрез някоя тактическа маневра. За мен Пиоли не е силен тактик, но пък и Конте не е такъв. Затова имаме реален шанс да си преобърнем ситуацията с победа в днешното дерби.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от BANKERA » 21 фев 2021, 11:54

Ne13sta написа:
21 фев 2021, 10:08
Аз не виждам някой да хейти Пиоли, нито да иска негова смяна. Не мисля, че и някой ще прави трагедии ако изпуснем скудетото. Но спрем ли да се борим за титлата още през Февруари, то и мисията Топ4 става много сложна. А към момента сме в такава ситуация, при която единствено Мистера може да промени играта ни чрез някоя тактическа маневра. За мен Пиоли не е силен тактик, но пък и Конте не е такъв. Затова имаме реален шанс да си преобърнем ситуацията с победа в днешното дерби.
И пак ще се намери някой философ, който да твърди че сме искали смяна на Пиоли(макар никъде някой да е писал подобно нещо) и да обяснява колко сме неблагодарни и т.н. Следващите няколко седмици ще дадат яснота на въпроса дали реално ще натиснем за 1-то място. Пиоли няма мърдане поне до края на сезона, но въпроса е догодина при класиране за ШЛ какво ще правим с него. Все пак в този турнир Милан има традиции и не е само до едното участие в груповата фаза. Конте е пълна дупка в Европа, но в домашните първенства се хвърля сериозно и е една идея по-напред с материала от Пиоли. Още повече, че на тях им остана само битката за скудетото, докато ние поне към момента както изглежда имаме гарантирани още 3 мача поне.
Изображение

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Rassilon » 21 фев 2021, 12:15

Не се сърдете, но - нужно ли е да се обиждате като каруцари? Извинете ме за епитета. А уж се имаме за интелигентни фенове.

Модераторите, мнението ми е извън темата и ако искате го изтрийте. Няма как да се разсърдя, наистина. Дразня се обаче когато има обиди между наши привърженици и те малко или много влияят на трезвата преценка. Това е скромното ми мнение за стотинки по темата.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 21 фев 2021, 17:49

“Томори не може да се противопостави физически на Лукаку”.

И тоя е бил защитник някога. facepalm
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Petar Zanev » 21 фев 2021, 18:01

С тоя треньор - толкова...
3 поредни мача без гол от игра...

Как ще излезеш с висока линия защитници и то точно Романьоли и Кяер срещу магарето и Лаутаро.... какво очаква да стане...
Набързо заличи позитивите от добрия старт на сезона...
Стискаме палци поне в четворката да ни вкара и от догодина я Алегри я някой друг можещ...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от R. GULLIT » 23 фев 2021, 11:20

Въобще последните 3 страници анти-коментари, насочени към различни субекти, нито бяха на правилното място, нито пък към правилните хора.

Фактът, че губим се дължи на чисто индивидуални качества и факти от НГ насам. И той е много простичък. Отборите противници се научиха, но им трябваха няколко месеца, за да проумеят фактът, че захапят ли ни вътрешните халфове (Кеси и човекът до него), няма да изнесем правилно топката. И ще остане само едничкия прост факт в играта ни - да сипем диагонални високи топки към Златан, с идеята той да се пребори за тях и нещо да се случи. Подкрепа липсва, най-вече от човека зад нападението (Хакан), който преди Коледа идваше да помага и обикновено оставахме с поне 3 опции за пас от ЦЗ към халфовете или бековете. Разнообразието отказваше почти всеки отбор от високата преса, а благодарение на движението на бекове и всички вътрешни халфове, се получаваха удобни триъгълници за двойно подаване. Някой да вижда енергията и желанието у Хакан или моженето в МеНте? Не. Тонали? Да, но като заместник. Бенасер бе идеалният човек, кипящ от енергия, който разтоварваше напрежението заради техническата си възможност да се обърне по посока вратата на противника и да подаде на 10 или 30 метра. Точно при това. Това го няма. Опитваше го Кеси, но обърнеше ли се, Хакан го нямаше да го подкрепи.

Кеси и всеки един от тримата до него са свалили драстично КПД-то си. Специално Президента тича с около километър по-малко, отколкото го е правил преди Коледа. МеНте е най-голямата грешка и всяко негово влизане на позицията. Тонали има добър извеждащ пас по земя, но дотам. И накрая - явно липсва и оня малкия Брахим Диаз, който също успяваше да се обърне и да потърси фаул и оттам владеенето на топката да продължи да е наше. И не на послено място - десния атакуващ полузащитник....

Не Пиоли, не Златан, не толкова и противниците, а вътрешната мотивация за компенсиране на моментните отсъстващи ни куца. Умора, договори или друго, но дефанзивните роли също са пренебрагнати и оттам Романьоли и дори Кяер изглеждаха немощни срещу двама нападатели малко над средното ниво.

Толкова. Вярвам, че точно тези изводи се правят на Миланело. Видя се в началото на второто с Интер, че знаем какво да правим. Създадохме, но нямахме късмета да се върнем в мача. Проблемът е чисто игрови и кондиционен. Не е толкова до мотивация, както мислех след Специя. Оправим ли си компонентата в средата, ще покажем и игра.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Casciavit » 23 фев 2021, 13:12

Доста стойностен разбор на събитията в Милан от януари насам.
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от vik rossonero 96 » 23 фев 2021, 14:00

Напълно съм съгласен, само да допълня нещо. Ние сме един от малкото отбори в Италия, които са имали всичките си основни играчи извън строя независимо дали за кратко или дълго време поради различни обстоятелства.

Ибрахимович беше с контузия над един месец и с коронавирус три седмици.
Ребич беше с контузия над месец и с коронавирус три седмици.
Хакан беше с контузия на глезена за седмица + коронавирус за три седмици
Донарума беше с коронавирус за седмица
Кяер с няколко контузии
Романьоли с контузия преди началото на сезона и контузия след това
Бенасер с две поредни тежки контузии
Салемакерс с контузия в края на годината
Бенасер с няколко малки контузии
Брахим сега с контузия ...

Всичко това се отразава на отбора и на самите играчи. Реално единствените, които имаха игрови ритъм в неделя бяха Донарума, Романьоли, Тео и Кеси. Това са единствените хора, които не са имали наскоро контузии или коронавирус (изключвам фалшивия тест на Ернандес). Всички други все още не са влезли в оптимален игрови ритъм, което се отразява чувствително. Това пишат тази сутрин и в Италия - вижда се, че контузиите и на Кяер са му изтрили част от агресивността и остротата в играта. Същото се отнася и за Хакан, и за Салемакерс ... Силно се надявам този спад да е просто на физическо ниво и с правилната подготовка и презарецдане на батериите да се върнем там където бяхме преди Нова година.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Отговори