21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Rassilon » 21 фев 2021, 23:54

Крив, много крив мач, от това което успях да гледам. Защитата ни при втория гол беше все едно играем в квартала. Нещо подобно беше и при гола на магарето. Братчедите победиха с по - добра игра която показаха днес, но до края на първенството има още време и мачове.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Dawnweaver » 22 фев 2021, 02:33

Като гледам ситуациите, мача нямах възможност, но и трите гола са безкрайно аматьорски с невероятни индивидуални грешки. И противно на плиткоумния коментатор нито един от трите гола не е “отборен гол” за тях. Романьоли и Кяер с непростими тъпотии , Кяер за първия , Романьоли за третия гол. Втория им е пълна трагикомедия от рикошети и залитания . Просто при нас има нетипична за миналата календарна година липса на концентрация в отделни ситуации в защита.

Интер няма да ги коментирам повече от това , че с тоя махленски футбол тип “ритай към Гонзо” няма нищо извън Италия да постигнат освен сатира и фолклор. Както вече и го доказаха .

Ние обаче имаме доста повече фундаментални проблеми. Синдрома Златан от преди години с 2-3 футболиста почислили се за златни топки покрай него не е ок. Защото нито Леао, нито Ребич, Салемакерс или Кастийехо са хора , които някога ще видят титла според мен от какъвто и да е характер ако са титуляри. Там трябва постоянство и класа, при тях я няма колкото и да ми се иска да се застъпя особено за Ребич или Леао. Но просто не са шампиони. Хакан е ясен , за мен от години е пешеходец и си е Боатенг 2.0 Седем милиона е абсолютен смях за него да се плащат.

Едно само искам са видя да се промени преди да затрием играча - Тонали да е по-близо до наказателното поле. Обратното на Кеси от преди година Тонали е много по-остър играч от Президента. Както Кеси избухна като го прибраха назад така според мен и Сандро ще се разгърне ако Пиоли го “ отвърже” . Може и само аз така да си романтизирам, но мога да си се надявам.

Крилата ни. Това е главната дупка. Нито изнасят като хората ако ги смятат за външни халфове в 4231 нито бележат като класически крила. Няма пробиви , няма влизания навътре , няма игра 1 на 1. Нула е там. Не може Тео да има повече докосания на крилото от Ребич и Леао в половината мачове и да има повече удари и от двамата взети заедно. Смешно е.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от cap7ainjack » 22 фев 2021, 10:30

Проблеми в защитата, Донарума далеч не направи блестящи спасявания, вратаря на интер изглеждаше доста по-стабилен от нашия сребролюбец. Отноро голяма въпросителна в представянето на Романьоли.

Чалхана не беше във най-добрата си форма. Въпреки малкото възможности, които имахме нито Ибра, нито Тео нито Хакан бяха достатъчно категорични.

Кеси също не показа най-доброто което може.

Салето също, той май от както направи онази контузия не му се получават нещата изобщо

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от vik rossonero 96 » 22 фев 2021, 14:21

Romagnoli speaking about Lukaku after Lautaro made it 1-0: "È velocissimo (He's very fast)"
Ми бърз е, капитанчо. И бързите футболисти се маркират плътно при първа топка, за да не им позволиш да се откъснат и да развият скорост. Ама от къде да го знаеш това .. facepalm
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от PerfStranger » 22 фев 2021, 16:18

Романьоли е много наплашен, когато срещу себе си има много бърз футболист. Лукако, Киеза и му дава 2-3 метра на дрибъл и отстъпва, отстъпва, отстъпва.... в един момент трябва да му влезеш, бе, човек.. не можеш до Донарума да му отстъпваш. Първият и третият гол абсолютно една и съща тъпотия на Романьоли.

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Forze » 22 фев 2021, 16:46

През първото полувреме Интер имаха шанса да ни вкарат след колективна грешка, след което тотално ни надиграха. Започнахме добре второто, но за кой ли път през последните десет години Ханданович ги измъкна - вече ми писна или вкарват гол в 90-тата минута или босненеца прави уникален мач или и двете. Вярвам, че тази тенденция все някога ще се обърне, ама за целта е необходимо и самите футболисти да го искат, а вчера не видяхме подобно нещо. Иска ми се да се залъгвам, че слабата форма в момента е планувана за да сме по свежи в края на първенството, но истината че в последните 10 дни се върнахме обратно към отбора от 2019... И ако до преди мача със Специя имахме причини да сме спокойни и да прощаваме някое слабо представяне, сега вече е време футболистите да се стегнат и да покажат искат ли да направят нещо значимо през този сезон.

Потребителски аватар
Caldara(Gourcuff)
Любител на футбола
Мнения: 41
Регистриран: 11 юли 2018, 20:47
Been thanked: 4 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Caldara(Gourcuff) » 22 фев 2021, 19:12

Шнур за Интер и два за дебелото магаре!
There's the Russian saying: when you pour a spoonful of shit to a bucket of honey, the result is bucket of shit.

Отговори