21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Ne13sta » 21 фев 2021, 20:01

Как бе, Долареско е най-добрият вратар. :lol:

Шият го като куче. Центриране не може да пресече, от 30 метра юрган да му метнеш, ще го изпусне. Тоя е най-надцененият футболист в състава ни. И докато ни е най-скъпоплатеният играч, нищо добро не ни чака!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Top Gun Maverick » 21 фев 2021, 20:09

Най-голямата грешка беше, че не му набиха шута когато струваше космически пари. Сега струва чушлаци, ами по-лошото е, че някой мисли как без него ще сме зле. А реално те си го шият наистина стабилно и редовнои то далеч не само заради отбора. Аз не помня Милан когато е бил най-силен това да е зависело от вратаря, даже напротив, със защитниците, които имахме и халфовата линия едно време, бая посредствени вратари станаха имена покрай Милан.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Ne13sta » 21 фев 2021, 20:15

Top Gun Maverick написа:
21 фев 2021, 20:09
Най-голямата грешка беше, че не му набиха шута когато струваше космически пари. Сега струва чушлаци, ами по-лошото е, че някой мисли как без него ще сме зле. А реално те си го шият наистина стабилно и редовнои то далеч не само заради отбора. Аз не помня Милан когато е бил най-силен това да е зависело от вратаря, даже напротив, със защитниците, които имахме и халфовата линия едно време, бая посредствени вратари станаха имена покрай Милан.
Каза една огромна истина тук.

Впрочем, Хандана никога не е бил считан за топ вратар от най-високо ниво, и не взима космическа заплата, но определено си върши работата по-добре от алчния хлапак.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Pendov
Фен на Калчото
Мнения: 247
Регистриран: 04 юни 2018, 16:14
Has thanked: 86 times
Been thanked: 55 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Pendov » 21 фев 2021, 20:25

Не е редно да се сравнят нито нашия вратар с техния, нито нашия капитан с техния. Просто единият е завършен играч и професионалист на края на своята кариера, а другите са талантливи хлапета с промити мозъци. За мен падението на отбора започва от преговорите за нови договори, както и тяхната липса.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Dawnweaver » 21 фев 2021, 20:26

Не нападайте играчи, които с нищо не са виновни като Донарума. Прави много силен сезон, нека покажем , че миланистите сме хора с памет и не оплюваме всички до масажиста заради лоша серия.

Точно Донарума е един от малкото наистина класни играчи в състава. Но има нужда от още такива.

Формата ни е много слаба в ключов момент от сезона може би отчасти защото се мисли мач за мач не само от играчите, а и от треньора. Той не може и не трябва да мисли мач за мач, затова ну се плаща да води СЕЗОНА , а не мача. Има си детайли като пикова форма, физически подготовки , тактически капани, статични положения, заучени контри.

Пиоли е точно на нивото на младите си играчи, той самия е в процес на адаптация на манталитета от зона ЛЕ до титли и ШЛ. Или ще израстне или ще си останем да чакаме на вратата някой да се дъни и да ни отвори. Тестовете тепърва започват и не тръгваме добре.

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Sheva7 » 21 фев 2021, 20:26

Е, хайде сега. Хандана е класа от доста години вече.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Ne13sta » 21 фев 2021, 20:30

Хандана за мен винаги е бил класа, просто Минчо дебелият не му е агент. Донарума ако не тровеше атмосферата с тия циркове покрай договора, едва ли някой щеше да го критикува. Сега обаче заслужава хляб и сол и за най-малкото нещо. Поляците добре го замеряха с долари преди няколко години.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Pendov
Фен на Калчото
Мнения: 247
Регистриран: 04 юни 2018, 16:14
Has thanked: 86 times
Been thanked: 55 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Pendov » 21 фев 2021, 20:50

Верно е, че футбола и света като цяло се променя, обаче аз не си спомням някои футболист да си е тръгнал от Милан досега заради пари. Още по-малко юноша на отбора. Ако имаш претенции за топ заплата в клуба, който ти е дал шанс в кариерата, трябва не просто да си добър. Трябва да си изключителен във всяко отношение, не само спортно-технически. Трябва да показваш уважение към клуба и да си стожер за всички. Това в пълна степен важи и за Капитана.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от AC_M » 21 фев 2021, 21:28

С какво Калабрия е по-малко полезен на отбора си от Донарума?
Защо Калабрия ще взема 2 млн евро, а Донарума от 4 сезона прибира 6 млн евро?
И двамата са юноши на Милани , които са постигнали само калъфки до момента.
Тръгна това, което беше най-гадното: алчността на агентите, разколебаните футболисти, слабите резултати.
А трябваше да е обратното: добри резултати, уверени в способностите футболисти, по-добри лични условия.
#piolioutnow

Zanetti86
Любител на футбола
Мнения: 34
Регистриран: 03 юли 2019, 12:55
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Zanetti86 » 21 фев 2021, 21:41

Днес не стана много хубав за окото мач , някак бавен и муден , но може би беше очаквано донякъде . В последните ни 3 дербита срещу Ювентус , Лацио и вас мачовете ни бяха абсолютно еднакви . Играхме прибрано и на контри , за наше щастие взехме заслужено и трите мача , но най вероятно типично за нас ще се издъним срещу слабак в следващите 1-2 мача .
Колкото до вашия отбор , честно казано очаквам мача срещу Рома да ви е решаващ , ако биете според мен ще сте в борбата за титлата , но при загуба си мисля , че просто ще сте в зона ШЛ . Гледал съм повечето мачове от Италия този сезон и място в ШЛ заслужаваме ние , вие , Ювентус и Аталанта . Не мисля , че ще ви е кой знае какъв зор да влезнете в топ 4 , дори и да загубите в Рим . Пиоли има навика да изпуска отборите и да следва срив , направи го в Лацио преди уволнението си и при нас също . Аз не го харесвам и очаквах , че ще се издъни при вас , но ето , че на този етап се справя повече от добре . Та преди 2 кръга бяхте първи , а сега сте втори , преди шампиона с играч със сумати златни топки .
Колкото до нашия отбор , не очаквах да бием в споменатите 3 дербита и то с по над гол и то с абсолютно една и съща тактика . Странното беше , че и Ювентус и Лацио и вие ни давахте много пространства за контри и ние просто се възползвахме . Това донякъде показва слабото ниво на Серия А .
Накратко виждам Интер , Милан и Ювентус в борбата за титлата и Аталанта като допълнение в 4ката . Реално имаме някакво предимство заради насъбралата енерция , точките преднина и липсата на мачове в Европа , но според мен е твърде рано да се говори за титла . След 5-10 мача може положението да е коренно различно .

ForZa_MiLaN94
Фен на Калчото
Мнения: 180
Регистриран: 08 май 2019, 00:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от ForZa_MiLaN94 » 21 фев 2021, 22:03

Тотална издънка,няма как да не отбележа! Чета абсолютно всичко редовно,но рядко пиша,въпреки че съм тук от 2009та.
Та нямаше.просто как да не се включа,защото съм бесен,изпуснахме всичко за 2 кръга по изключително аматьорски начин все едно сме Дунав Русе (нищо лично към тима).
Беше ми абсолютно ясно,че Конте ще ги надъха за да ни разкажат играта,но защо все ние не сме мотивирани и подготвени? Защо все нас ни бият в ключовите мачове или ни обръщат от 0-2 до 4ка,същите тези,дето ние днес просто гледахме....
Е не всичко,колеги драги, е до късмет... Тука си е чист манталитет!
А ние сме си с такъв тип средняшки манталитет придобиван с години и капитана ни го доказа.
Сега отново се чака някой да избухне и да реши мач,точно като по Сусово време,сякаш всичко е по старо му. И бъдете сигурни,че мача с Рома го губим и сме аут от 4ката поне за няколко кръга...
Свалете очилата,тази апатия много малко треньори могат да я преборят,а днес единия от тях даже ни ошамари здраво.
В най-силните ни години флопвахме брутално я срещу Депортиво,я срещу Лузърите,я Манафите....
Трудно ще оправим нещата,просто няма живец и манталитет. Играчите не са толкова слаби,просто им липсва мотивацията,а тя понякога е много повече от таланта. И все пак форца Милан!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от cuorerossonero » 21 фев 2021, 22:03

Pendov написа:
21 фев 2021, 20:50
Верно е, че футбола и света като цяло се променя, обаче аз не си спомням някои футболист да си е тръгнал от Милан досега заради пари. Още по-малко юноша на отбора. Ако имаш претенции за топ заплата в клуба, който ти е дал шанс в кариерата, трябва не просто да си добър. Трябва да си изключителен във всяко отношение, не само спортно-технически. Трябва да показваш уважение към клуба и да си стожер за всички. Това в пълна степен важи и за Капитана.
Това са хубави думи, но само думи. Грозните факти са следните:
Имаме един вратар - юноша на клуба, който ако не беше един инат сърбин на име Синиша Михайлович, да го сложи на вратата на 16 години, колкото да направи напук на Диего Лопез, можеше още никой да не е чувал за него, или като Плицари да рита още под наем по селата. Щото Донарума направи впечатление точно с това - че толкова млад застана на вратата на Милан и за крехката си възраст се справи добре, не че в момента е завършен вратар - излизанията му са все така слаби, а реакциите при удари от дистанция - все така комични. Същият този келеш преди първото подновяване на договора си изнерви до крайна степен всички фенове на Милан с поведението и претенциите си - неговите и на агента му. Тогава му простихме, защото още беше малък. Сега вече не е малък, но освен празното изявление, че обича клуба и иска да остане, друго няма. Цирковете са по-малки, защото отсреща не стои ренде като Мирабели, а възпитан мъж като Малдини, но претенциите са още по-големи, а ситуацията - също толкова обидна. Просто хабим по-малко нерви, защото вече му свикнахме на простотиите.
Имаме и капитан - не юноша на клуба, но пък до скоро минаваше за един от най-талантливите млади защитници в Италия. Само дето развитието му като футболист във възходяща линия до момента така и не сме го видели истински, а се радвахме просто на стабилни представяния. Този сезон обаче играта му е абсолютен потрес, прави абсурдни грешки почти всеки мач и когато някои тук започнахме да го отбелязваме въпреки победите, други ни наскачаха, че не сме справедливи с момчето и ще се оправи. Вместо да се оправи обаче, той става все по-зле и изглежда все по-трагикомично. За сметка на това пък след цирковете на горния юнак, си смени агента и нае неговия. И въпреки, че от няколко месеца насам се представя като защитник от българското първенство, по примера на горния юнак иска сериозно увеличение на заплатата си, както и освобождаваща клауза. Капитанът на отбора. На голия си задник отгоре. facepalm
Освен тези двамата, имаме и един 39-годишен нападател, който вече едва ли сериозен отбор ще иска, но пък и той е със същия агент. Така че опре ли работата до подновяване за още един сезон, смятай какъв лаф ще се отвори за заплатата. Поне няма да има клауза, човекът тая година все пак става на 40. :D
Имаме и атакуващ халф, който най-накрая успя да покаже, че има качества и направи един много силен полусезон и нещо отгоре. Може би защото най-накрая се намери треньор, който да проумее, че е атакуващ халф, а не крило, където трима предишни вълшебници го мъчеха с години. Точно сега обаче пък го нацели коронавирусът и малко не прилича на себе си, но пък за сметка на това, понеже и неговият договор изтича, той също иска двойно увеличение на заплатата. И що да не иска, щом и другите искат? whistle
Та такива са реалностите при нас. Четирима основни играчи, които с изключение на най-дъртия, са твърде далеч от понятия като "уважение", "стожер" и тем подобни, но пък са с претенции, нищо че в последните мачове никакъв хуй не става от тях.
И съперниците почнаха да ни тъпанят. Наред. :(
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
pesho_milan
Фен на Калчото
Мнения: 176
Регистриран: 05 юни 2018, 12:18
Been thanked: 16 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от pesho_milan » 21 фев 2021, 22:07

Zanetti86 написа:
21 фев 2021, 21:41
Днес не стана много хубав за окото мач , някак бавен и муден , но може би беше очаквано донякъде . В последните ни 3 дербита срещу Ювентус , Лацио и вас мачовете ни бяха абсолютно еднакви . Играхме прибрано и на контри , за наше щастие взехме заслужено и трите мача , но най вероятно типично за нас ще се издъним срещу слабак в следващите 1-2 мача .
Колкото до вашия отбор , честно казано очаквам мача срещу Рома да ви е решаващ , ако биете според мен ще сте в борбата за титлата , но при загуба си мисля , че просто ще сте в зона ШЛ . Гледал съм повечето мачове от Италия този сезон и място в ШЛ заслужаваме ние , вие , Ювентус и Аталанта . Не мисля , че ще ви е кой знае какъв зор да влезнете в топ 4 , дори и да загубите в Рим . Пиоли има навика да изпуска отборите и да следва срив , направи го в Лацио преди уволнението си и при нас също . Аз не го харесвам и очаквах , че ще се издъни при вас , но ето , че на този етап се справя повече от добре . Та преди 2 кръга бяхте първи , а сега сте втори , преди шампиона с играч със сумати златни топки .
Колкото до нашия отбор , не очаквах да бием в споменатите 3 дербита и то с по над гол и то с абсолютно една и съща тактика . Странното беше , че и Ювентус и Лацио и вие ни давахте много пространства за контри и ние просто се възползвахме . Това донякъде показва слабото ниво на Серия А .
Накратко виждам Интер , Милан и Ювентус в борбата за титлата и Аталанта като допълнение в 4ката . Реално имаме някакво предимство заради насъбралата енерция , точките преднина и липсата на мачове в Европа , но според мен е твърде рано да се говори за титла . След 5-10 мача може положението да е коренно различно .
За мен ранния гол реши мача.Позволи на Конте да прибере отбора и да разчита на най-силното си оръжие,а именно контраатаката.Относно сезона в Серия А оставам умерен оптимист за нас.Мисля,че топ 4 е постижимо,ако постигнем повече ще е по-скоро случайно и следствие на някаква криза,ковид или сериозни контузии при вас.Дъртата също не е за отписване,ако им дадат мача с Лацио и отпаднат от ШЛ ще стане интересно.Все пак за мен Пирло е подобие на треньор и ще сдадат титлата.Ние вече берем плодовете на късата скамейка и отсъстващите последните месец-два.Ясно беше,че сте спукаме гуми,дори и без Ибра мачкахме,но в момента в който почнаха контизии с Бенасер,Кяер и Хакан и в Кеси се видя умора...отбора придоби съвсем друг облик,все пак това продължи повече отколкото очаквах,дано кризата е по-малко.Ако тряя да кажа нещо критично и за вас ще спомена,че за мен сте много зависими от Лукако и ако недей си боже се контузи ще изглеждаде съвсем друг отбор.

Батко19
Любител на футбола
Мнения: 66
Регистриран: 04 ное 2019, 16:21
Has thanked: 64 times
Been thanked: 10 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от Батко19 » 21 фев 2021, 22:19

Изпадал съм в подобна ситуация със заплати,естествено моите служители нямат агенти,и не става въпрос за милиони на година,но опита ми показва,че никога не свършва на добре.Донарума просто трябваше да бъде продаден тогава или пуснат под наем някъде по селата.Няма нищо по лошо дами и господа от самочувствие без покритие,нека не се лъжем,разликата между този Милан и онзи преди един сезон не е голяма,голяма е фигурата на Ибрахимович и неговите опит и успехи.Неговите разкази към колектива от типа”аз където и да отида ставам шампион”,това ги е надъхало и ги е накарало да повярват в себе си,много повече от колкото Пиоли ги е мотивирал.Въпроса е в качеството на останалите,а те го нямат в такова количество,за да си защитят исканията за нови заплати и така,ще има раздели,защото то не е бездънна яма,и на фона на Ковид19,и липсата на публика,от там по малки приходи,нещата са ясни....

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: 21.02.2021 | 16:00 Милан - Интер Серия "А" 23. кръг

Мнение от F.Inzaghi_9 » 21 фев 2021, 23:40

Очакван, за съжаление, резултат. Въпреки това, не бих казал, че ни изнесоха лекция как се играе футбол. Лекция по ефективност- да. Тактически не бяха толкова перфектни, колкото ние не можехме да си подаваме топката и да се движим по терена.

Въпреки, че последните няколко мача положението е зле, рано е да правим драми. На второ място сме, 4 точки зад първия. В следващите няколко мача ще се реши на къде ще върви сезона.

Истината е, че до момента просто играехме над очакванията ни. Преди началото на сезона никой не е мислил, че след 23 кръга ще сме в борбата за първото място. Реалната цел си е топ 4 и доста хора от клуба го заявиха това. Предвид състава, който имаме и съставите на братчедите и затворниците, то ако станем шампиони ще си е цяло чудо.

Резултатите от последните няколко мача не ме притесняват. Притеснява ме начинът, по който стигаме до тях. Проблемът е психически. Сякаш сме загубили мотивация, хъс, желание и излизаме колкото да изиграем мача. Върна ни се пораженческото мислене. Загуби се разбирателството между играчите.
Мисля си, че съблекалнята е "отровена". Предвид драмите с договорите на Хакан и Донарума, това е напълно вероятно да се е случило. Сега е моментът, в който ще си проличи дали сме израстнали и дали ще направим следващата крачка. Хора като Златан, Кеси, Кяер трябва да се покажат като лидери и да върнат самочувствито на отбора.

FORZA MILAN forza

Отговори