20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от vik rossonero 96 » 22 дек 2020, 14:19

Toва е единственият стоп-кадър, който има в мрежата. Същият, който показаха и по време на мача.
e4e5ad98-8665-4c94-b081-b2c9214f9536.png
e4e5ad98-8665-4c94-b081-b2c9214f9536.png (236.33 KиБ) Видяна 9554 пъти
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Altafini
Фен на Милан
Мнения: 566
Регистриран: 30 юли 2018, 13:02
Has thanked: 28 times
Been thanked: 96 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от Altafini » 22 дек 2020, 14:59

Важното е да си реализираме положенията, защото второто на мача със Сасуоло имахме няколко добри контри, които не успях да завършим с гол. И вместо да си затворим мача с трето попадение, ние пак потреперихме накрая.

МодератораЕПутка

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от МодератораЕПутка » 22 дек 2020, 15:42

BANKERA написа:
22 дек 2020, 09:47
cuorerossonero написа:
22 дек 2020, 01:00
2000 мача годишно прави приблизително 5 мача и половина на ден. Което пък е има - няма към 10 часа гледане на мачове за денонощие. :D
Като се има предвид, че съвсем не всеки ден има мачове, особено когато не се играят Евротурнири, що не вземеш малко да понамалиш бройката? :D
Човека ползва сателитна техника от студио, ние къде сме тръгнали да изказваме мнение. :D
Никой нямаше да се съмнява в подобни конспирации, ако ни показваха детайлно ситуациите с отменените голове и то по възможност не след 4-5 минути, когато вече ще е късно, понеже съдията е дал разрешение да продължи играта. Сигурно ние сме в грешката, понеже разбираш ли като прости фенове си гледаме мачовете от ТВ-то, а не от сателитни системи и прочие. facepalm
Seedorf! написа:
22 дек 2020, 00:51
От вече 6-7 години се занимавам със залагания и гледам по кажи речи 2000 мача годишно и то не като теб на телевизора вкъщи, а в студио със сателитна техника, където първо виждам нещата доста преди теб, второ имам възможност да си върна повторение
Кажи честно, като си го гледал няколко пъти на повторение от онзи един единствен стоп кадър с нарисуваната линийка срещу Парма и си убеден в правотата да ни отменят гола, тогава няма смисъл да продължаваме тази дискусия. И 4000 мача да гледаш на година не означава, че твоята преценка е най-правилната.
Не съм го гледал на повторение, защото не съм баламурник, за да смятам, че ме манипулират по такъв елементарен начин.... Смяташ ли, че ако имаше конспирация калчото срещу Милан, щяха да признаят гола на Леао, или за него е по-удобно да си мълчим и да не го нищим, защото ДА, този гол е нередовен по футболните правила... Убеден съм, че този гол със засадата е отменен правилно, защото аз не смятам, че Милан е жертва на заговор отстрана на федерацията или от Ювентус гледат с всички средства да прецакат точно нас, че да не вземем случайно да станем шампион....

Глупости, глупости и пак глупости, докато завършвахме 8-ми, пак само срещу нас се свиреше и цялата федерация беше уговорена, така че да не ни даде да се класираме в ЛЕ...

Всичките тези неща ги бълвате, заради пристрастието, но е абсолютно безмислено, вероятно всеки фен я на Ювентус, я на Интер, я на Рома, също гледа под лупа всяка ситуация, която е в ущърб на отбора му и си казва същото като вас, но това не е, защото федерацията е наговорена срещу Милан, Интер, Рома, или Ювентус, а защото като фенове ни се иска всяко отсъждане да е в наша полза....

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от Ne13sta » 22 дек 2020, 15:49

През годините имаше скандални отсъждания срещу нас. На прима виста ми изскача онази ръка на Алекс Сандро, при която съдията гледа вар, но пак не отсъди дузпа. После беше създадена и иронична анимация, как Роналдо трие ръката на вара и слага крак.

Иначе голът на Леао е напълно редовен. Няколко бивши съдии го потвърдиха. Топката е в игра, когато той пристъпва в другата половина. Не се хващайте на спирталовите статии.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

МодератораЕПутка

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от МодератораЕПутка » 22 дек 2020, 15:56

Ne13sta написа:
22 дек 2020, 15:49
През годините имаше скандални отсъждания срещу нас. На прима виста ми изскача онази ръка на Алекс Сандро, при която съдията гледа вар, но пак не отсъди дузпа. После беше създадена и иронична анимация, как Роналдо трие ръката на вара и слага крак.

Иначе голът на Леао е напълно редовен. Няколко бивши съдии го потвърдиха. Топката е в игра, когато той пристъпва в другата половина. Не се хващайте на спирталовите статии.
Реално тази ръка на Алекс Сандро е единственото по-фрапантно отсъждане в наша вреда, откакто е въведен ВАР в Италия... Ама сега се хващаме за това, че компютъра е хванал засада, която с просто око не бихме успели и после ни били обработили снимката, така че да отменят гола е не смешно, ами направо трагично...

Аз лично не смятам, че този сезон сме ощетени по какъвто и да е начин от съдийството, естествено всеки има право на мнение, но нека тези мнения биват подкрепяни с факти, а не с "ами те от ВАР са обработили кадъра, който ни дават с фотошоп", само, за да ни отменят гола...

Голът на Леао, реално не е редовен, изгледах го поне 10 пъти и той си е в тяхната половина, още преди съдията да свири начало на мача... Но това няма никакво значение...

Някой изтъкна дузпата на Рома, ами нашата преди това в същия мач, дали не беше също лека...? Ако не се лъжа в дербито срещу Интер, отмениха гол на братчедите, който поне според моето скромно мнение си беше редовен....

Ама виж кво нещо, в ситуациите, в които отсъждането е в наша полза, всичко си е ток и отсъжданията са повече от правилни, а при всяко в наш ущърб е намесена световна конспирация спрямо Милан, манипулиране на кадри, купуване на съдии и т.н...

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от vik rossonero 96 » 22 дек 2020, 16:11

Стига глупости, едно е да мислиш, че е нормално да виждаш спорните ситуации в полза на твоя отбор, друго е да гледаш реално на нещата и да познаваш футболния правилник поне отмалко. Аз за тези ситуации се сещам в последните години, а ако седна да се поразровя сериозно може и да излязат още, които съм забравил:

1. Дузпата на Рома срещу нас този сезон. Бенасер печели топката и го настъпват - дузпа за Рома.
2. Голът на Ибрахимович срещу Фиорентина миналия сезон на Франки - Златан е между двама защитника, топката го удря в рамото от няма и метър разстояние при сборичкване за нея и е отсъдена умишлена игра с ръка - голът е отменен.
3. В същия мач - Романьоли стига до топката при шпагат срещу Кротоне, ВАР гледа ситуацията и все пак не променя отсъждането - дузпа за Фиорентина :)
4. При загубата от Торино като гости миналия сезон при втория гол за тях имаше очевадно нарушение отзад срещу Чалханоглу, но ВАР не каза и думичка.
5. Дузпата за Дженоа в инфарктната победа с 2:1 като гост миналия сезон? Куаме се строполи още преди да е близо до Рейна и свириха дузпа в добавеното време. Добре, че Рейна я спаси.
6. Рома - Милан от 2019-та пролетта. Коларов със суплекс срещу Сусо в наказателното на ромите, ВАР дори не разгледа ситуацията, която беше за дузпа + втори жълт на Коларов
7. Вече споменатата дузпа срещу ювентус при центрирането на Чалханоглу и играта с ръка на Алекс Сандро.
8. Дузпата за Интер в дербито пак есента на 2019-та, в което спечелиха с 3:2. Нулев контакт при нарушението на Кастиехо, което на всичкото отгоре беше извън наказателното поле.
9. Дузпата за ювентус в Купата на Италия, където отново при скок топката от 20 сантиметра нацели Калабрия между рамото и лакътя и торинските мърши се измъкнаха с 1:1 на Сан Сиро. Дузпа, която реално ни лиши от финала, защото после свършихме 0:0.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от R. GULLIT » 22 дек 2020, 16:23

vik rossonero 96 написа:
22 дек 2020, 14:19
Toва е единственият стоп-кадър, който има в мрежата. Същият, който показаха и по време на мача.
e4e5ad98-8665-4c94-b081-b2c9214f9536.png
Мдааа, той показва всичко. И момента на паса, и мястото на Салемакерс... :( После как да не се чудиш дали не изманипулираха всичко с 4 минути забавяне..

МодератораЕПутка

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от МодератораЕПутка » 22 дек 2020, 17:30

vik rossonero 96 написа:
22 дек 2020, 16:11
Стига глупости, едно е да мислиш, че е нормално да виждаш спорните ситуации в полза на твоя отбор, друго е да гледаш реално на нещата и да познаваш футболния правилник поне отмалко. Аз за тези ситуации се сещам в последните години, а ако седна да се поразровя сериозно може и да излязат още, които съм забравил:

1. Дузпата на Рома срещу нас този сезон. Бенасер печели топката и го настъпват - дузпа за Рома.
2. Голът на Ибрахимович срещу Фиорентина миналия сезон на Франки - Златан е между двама защитника, топката го удря в рамото от няма и метър разстояние при сборичкване за нея и е отсъдена умишлена игра с ръка - голът е отменен.
3. В същия мач - Романьоли стига до топката при шпагат срещу Кротоне, ВАР гледа ситуацията и все пак не променя отсъждането - дузпа за Фиорентина :)
4. При загубата от Торино като гости миналия сезон при втория гол за тях имаше очевадно нарушение отзад срещу Чалханоглу, но ВАР не каза и думичка.
5. Дузпата за Дженоа в инфарктната победа с 2:1 като гост миналия сезон? Куаме се строполи още преди да е близо до Рейна и свириха дузпа в добавеното време. Добре, че Рейна я спаси.
6. Рома - Милан от 2019-та пролетта. Коларов със суплекс срещу Сусо в наказателното на ромите, ВАР дори не разгледа ситуацията, която беше за дузпа + втори жълт на Коларов
7. Вече споменатата дузпа срещу ювентус при центрирането на Чалханоглу и играта с ръка на Алекс Сандро.
8. Дузпата за Интер в дербито пак есента на 2019-та, в което спечелиха с 3:2. Нулев контакт при нарушението на Кастиехо, което на всичкото отгоре беше извън наказателното поле.
9. Дузпата за ювентус в Купата на Италия, където отново при скок топката от 20 сантиметра нацели Калабрия между рамото и лакътя и торинските мърши се измъкнаха с 1:1 на Сан Сиро. Дузпа, която реално ни лиши от финала, защото после свършихме 0:0.
Ясно, защо обаче с ръка на сърцето си кажи, не е ли имало поне 5-6-7 ситуации, в които са ощетили някой друг за наша сметка, или е правилно да се гледа саво едната страна на монетата и да се изкарваме жертви???

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от BANKERA » 22 дек 2020, 17:30

Гола на Леао си е редовен отвсякъде - всичките тези опити да се очерни отбора са с цел да им се повлияе на тези млади момчета и ще се използват всякакви похвати явно, за да постигнат целта си. Трябва Пиоли да изиграе своята роля и да ги държи здраво стъпили на земята и гладни за победи. Колкото до ВАР - на всички трябва вече да им е ясно, че системата основно се ползва, за да се контролират шампионатите още повече от преди. Прекалено произволно се използва от главните рефери и никой не може да ме убеди, че се свири еднакво на всички отбори от дадено първенство.
Изображение

Gigio
Любител на футбола
Мнения: 83
Регистриран: 02 окт 2018, 14:42
Has thanked: 19 times
Been thanked: 35 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от Gigio » 22 дек 2020, 17:34

Seedorf! написа:
22 дек 2020, 15:42
Не съм го гледал на повторение, защото не съм баламурник, за да смятам, че ме манипулират по такъв елементарен начин.... Смяташ ли, че ако имаше конспирация калчото срещу Милан, щяха да признаят гола на Леао, или за него е по-удобно да си мълчим и да не го нищим, защото ДА, този гол е нередовен по футболните правила...
Аз също не смятам, че има някакъв чак такъв заговор срещу Милан, че да монтират и нагласят кадри, но гола на Леао не го отмениха само защото нямаха такова право. ВАР има право да разгледа дали при атаката за попадението е налице някое от следните:
*топката да е напуснала терена
*топката да не е преминала голлинията
*да има засада
*да има игра с ръка
*да има извършено нарушение
*да има навлизане в наказателното поле преди изпълнението на дузпа.

В случая щом главния съдия не е видял при изпълнението на центъра, ВАР няма право да се намесва в тази ситуация.

Наистина имаше доста ситуации, в които сме били ощетени, но пък и имаше такива, където грешките бяха в наша полза. Нека да гледаме реално и да не ставаме като феновете на Интер и Ювентус, които не виждат побутванията на техните отбори, а само реват при всяка грешка срещу тях...

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от Ronnie80(Noce) » 22 дек 2020, 18:25

Момчета айде отпуснете се малко, нали важното е да задържим утре върха в серията. Гледайте тоя клип :D

https://youtu.be/86i69k6H16E

МодератораЕПутка

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от МодератораЕПутка » 22 дек 2020, 19:23

Gigio написа:
22 дек 2020, 17:34
Seedorf! написа:
22 дек 2020, 15:42
Не съм го гледал на повторение, защото не съм баламурник, за да смятам, че ме манипулират по такъв елементарен начин.... Смяташ ли, че ако имаше конспирация калчото срещу Милан, щяха да признаят гола на Леао, или за него е по-удобно да си мълчим и да не го нищим, защото ДА, този гол е нередовен по футболните правила...
Аз също не смятам, че има някакъв чак такъв заговор срещу Милан, че да монтират и нагласят кадри, но гола на Леао не го отмениха само защото нямаха такова право. ВАР има право да разгледа дали при атаката за попадението е налице някое от следните:
*топката да е напуснала терена
*топката да не е преминала голлинията
*да има засада
*да има игра с ръка
*да има извършено нарушение
*да има навлизане в наказателното поле преди изпълнението на дузпа.

В случая щом главния съдия не е видял при изпълнението на центъра, ВАР няма право да се намесва в тази ситуация.

Наистина имаше доста ситуации, в които сме били ощетени, но пък и имаше такива, където грешките бяха в наша полза. Нека да гледаме реално и да не ставаме като феновете на Интер и Ювентус, които не виждат побутванията на техните отбори, а само реват при всяка грешка срещу тях...
Ами това реално си е нарушение на правилата...

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от cuorerossonero » 22 дек 2020, 22:49

Seedorf! написа:
22 дек 2020, 17:30
Ясно, защо обаче с ръка на сърцето си кажи, не е ли имало поне 5-6-7 ситуации, в които са ощетили някой друг за наша сметка, или е правилно да се гледа саво едната страна на монетата и да се изкарваме жертви???
Искаше конкретни ситуации, щото иначе според теб били общи приказки. Момчето ти написа 9 на брой!
Хайде сега ти вземи да опишеш въпросните 5-6-7 ситуации, в които са ощетили някой друг за наша сметка, да почерпим и ние вдъхновение и да ни Олекне. :D

Също ме интересува ти последно как го видя гола на Леао на сателитната техника, щото до одеве твърдеше, че е нередовен, пък той се оказа редовен. :D
PIOLI VATTENE!!!

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от pippo » 22 дек 2020, 23:08

Пичове, напълно излишен спор е това. Всеки един човек, който знае правилата на играта и мисли трезво, ще потвърди, че ни режат почти всеки мач. В добавка на изброените положения от Вик по-нагоре, бих добавил и гола на Наполи от този сезон и избития зъб на Кеси от същия мач. Естествено, и двете ситуации бяха подминати просто така. Смятай, че ако беше наш играч, изгаряше за поне два мача.

Tifoso
Фен на Милан
Мнения: 849
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 128 times
Been thanked: 89 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от Tifoso » 22 дек 2020, 23:10

Аз не мога да повярвам, че има човек на тази планета, който да вярва че ВАР не се използва за манипулации (да разглежда едни ситуации, други да пропуска). Явно има. И е в този форум.

Отговори