20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
МодератораЕПутка

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от МодератораЕПутка » 21 дек 2020, 22:21

Tifoso написа:
21 дек 2020, 21:40
Тук въпроса не е дали компютъра е хванал 3 см засада. Явно е, но въпроса е друг. Защо друг път компютъра не хваща далеч по-фрапиращи ситуации. Сещаш се защо нали? Хващат се избирателно разни неща от ВАР бригадата. Добре че са пропуснали да се хванат за гола при 0:1
Къде ги тия ситуации, защо не бъдеш по-конкретен...? Хваща се това, което успеят да видят, някои хора изкарвате тук отбора ебахти жертвата на съдийството, сякаш цялото първенство и цялата федерация са се наговорили да ни прецакат... Чак някои хора се оливате, били манипулирали повторения и кво ли още не... А на практика само ви се виждат някакви грешни отсъждания, но няма конкретика къде са ни порязали, подплътено с факти....

Този сезон, аз лично съм доста доволен от съдийството на нашите мачове, 2 пъти даже ни дадоха леки дузпи, които за мен лично можеше и да не бъдат давани...

МодератораЕПутка

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от МодератораЕПутка » 21 дек 2020, 22:22

nik написа:
21 дек 2020, 22:17
Шефът на Рай Уно беше казал преди време ,че затворниците манипулират ВАР . Тези палци , показалци и кутрета са детска играчка за платени "специалисти" . Ние не сме от привелегерованите , а от най рязаните отбори , и то години наред . Били ни дали "n" на брой дузпи , а колко не ни дадоха ?
Давай с конкретика през този сезон в кой от 13-те мача са ни порязали, няма смисъл от празни приказки... Както вчера, така и срещу Парма, имаше тънка засада при попаденията ни, чакам примерите, къде сме били рязани....

Излагате се, вместо да сме над тея неща, ние търсим само конспирации....

Tifoso
Фен на Милан
Мнения: 849
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 128 times
Been thanked: 89 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от Tifoso » 21 дек 2020, 22:33

Seedorf! написа:
21 дек 2020, 22:21
Tifoso написа:
21 дек 2020, 21:40
Тук въпроса не е дали компютъра е хванал 3 см засада. Явно е, но въпроса е друг. Защо друг път компютъра не хваща далеч по-фрапиращи ситуации. Сещаш се защо нали? Хващат се избирателно разни неща от ВАР бригадата. Добре че са пропуснали да се хванат за гола при 0:1
Къде ги тия ситуации, защо не бъдеш по-конкретен...? Хваща се това, което успеят да видят, някои хора изкарвате тук отбора ебахти жертвата на съдийството, сякаш цялото първенство и цялата федерация са се наговорили да ни прецакат... Чак някои хора се оливате, били манипулирали повторения и кво ли още не... А на практика само ви се виждат някакви грешни отсъждания, но няма конкретика къде са ни порязали, подплътено с факти....

Този сезон, аз лично съм доста доволен от съдийството на нашите мачове, 2 пъти даже ни дадоха леки дузпи, които за мен лично можеше и да не бъдат давани...
Кой ти говори само за Милан?! Говоря като цяло. Какви фрапиращи ситуации ВАР не са разглеждали! А за Милан няма да ти изброявам. Като фен би трябвало да знаеш кои са. Нима твърдиш че ВАР не се използва маниполируемо?

МодератораЕПутка

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от МодератораЕПутка » 21 дек 2020, 22:43

Tifoso написа:
21 дек 2020, 22:33
Seedorf! написа:
21 дек 2020, 22:21

Къде ги тия ситуации, защо не бъдеш по-конкретен...? Хваща се това, което успеят да видят, някои хора изкарвате тук отбора ебахти жертвата на съдийството, сякаш цялото първенство и цялата федерация са се наговорили да ни прецакат... Чак някои хора се оливате, били манипулирали повторения и кво ли още не... А на практика само ви се виждат някакви грешни отсъждания, но няма конкретика къде са ни порязали, подплътено с факти....

Този сезон, аз лично съм доста доволен от съдийството на нашите мачове, 2 пъти даже ни дадоха леки дузпи, които за мен лично можеше и да не бъдат давани...
Кой ти говори само за Милан?! Говоря като цяло. Какви фрапиращи ситуации ВАР не са разглеждали! А за Милан няма да ти изброявам. Като фен би трябвало да знаеш кои са. Нима твърдиш че ВАР не се използва маниполируемо?
И отново празни приказки, аз ти казвам кажи ми конкретно ситуация кога са ни порязали този сезон, ти ми шикълкавиш и ми обясняваш как като фен би трябвало да съм знаел кои са... Аз ако ги знаех, нямаше да те питам...

Не твърдя нищо за манипулирането на ВАЛ, твърдя, че през този сезон специално, не се сещам за ситуация, в която са ни порязали, а се сещам за поне 2-3, в които може да се каже, че са отсъдили в наша полза...

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от nik » 21 дек 2020, 22:59

Seedorf! написа:
21 дек 2020, 22:22
nik написа:
21 дек 2020, 22:17
Шефът на Рай Уно беше казал преди време ,че затворниците манипулират ВАР . Тези палци , показалци и кутрета са детска играчка за платени "специалисти" . Ние не сме от привелегерованите , а от най рязаните отбори , и то години наред . Били ни дали "n" на брой дузпи , а колко не ни дадоха ?
Давай с конкретика през този сезон в кой от 13-те мача са ни порязали, няма смисъл от празни приказки... Както вчера, така и срещу Парма, имаше тънка засада при попаденията ни, чакам примерите, къде сме били рязани....

Излагате се, вместо да сме над тея неща, ние търсим само конспирации....

На първо четене ти казвам веднага Рома и Удинезе , Верона . На ромите подариха/измислиха/ изфабрикуваха ... дузпа . Срещу Удинезе ръка на защитник , а срещу Верона нарисувана дузпа срещу Леао ! Нямаше въобще Варове . Това не са само мой виждания , а коментари в Италия. Слагай си очилата от време на време .

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от BANKERA » 21 дек 2020, 23:00

Seedorf! написа:
21 дек 2020, 22:43
Tifoso написа:
21 дек 2020, 22:33

Кой ти говори само за Милан?! Говоря като цяло. Какви фрапиращи ситуации ВАР не са разглеждали! А за Милан няма да ти изброявам. Като фен би трябвало да знаеш кои са. Нима твърдиш че ВАР не се използва маниполируемо?
И отново празни приказки, аз ти казвам кажи ми конкретно ситуация кога са ни порязали този сезон, ти ми шикълкавиш и ми обясняваш как като фен би трябвало да съм знаел кои са... Аз ако ги знаех, нямаше да те питам...

Не твърдя нищо за манипулирането на ВАЛ, твърдя, че през този сезон специално, не се сещам за ситуация, в която са ни порязали, а се сещам за поне 2-3, в които може да се каже, че са отсъдили в наша полза...
Масовия фен мисли като тебе и приема всичко за чиста монета. В Англия може чат пат да ги бъзикаме в нашия форум, но там винаги ВАР повторенията се дават супер детайлно и то по-няколко пъти от всевъзможни ъгли, за да докажат правотата на отсъждането. А ти като първия балък се фащаш за монтирани кадри, които освен че им отнема по 3-4 минути да ги покажат е едно на ръка, но и дори не показват ситуацията в реално време, а просто една графика с едни скалъпени черти от един никакъв ъгъл и после защо се били съмнявали? facepalm
Докато на нас ни отнемат голове за щяло и нещяло доста по-съмнителни ситуации сме се нагледали как срещу затворниците дори не се стигат до разглеждане на ВАР.

От последния ти абзац даже започвам да си мисля, че явно гледаш други мачове, защото точно този сезон се опитват яко да ни дръпнат ръчната и освен че ни отменят доста голове и се вдигат прекално леко картони за наши играчи, докато касапи от противниковите ги оставят да вилнеят без последствия. Ще визирам само измисления картон на Кеси от последния мач и дотам.
Изображение

Tifoso
Фен на Милан
Мнения: 849
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 128 times
Been thanked: 89 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от Tifoso » 21 дек 2020, 23:28

Остави, няма смисъл. Човека е решил да се прави на майка Тереза, а аз нямам намерения в полунощ да му вадя фрапантни отсъждания, които като фен на Милан трябва да е видял. Не казвам, че нещо фатално са ни рязяли в стил "Мунтари", но имаше бая тънки моменти, в които бяхме ощетени. Не е нужно да си "професора", че да ги видиш, но на него дори и това не му помага (ник нейма)

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от Ronnie80(Noce) » 21 дек 2020, 23:46

Тънки моменти във футбола има винаги. Някои не бяха отсъдени в наша полза, други бяха. Истина е, че във всяко едно отсъждане не в наша полза малко или много тук се изкарва все едно целия свят е срещу нас. Което е разбираемо, фенове сме все пак. Аз лично не мога да кажа обаче за някакви брутални тесли този сезон.

Потребителски аватар
Ji Pipi
Любител на футбола
Мнения: 55
Регистриран: 11 юни 2018, 21:29
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от Ji Pipi » 22 дек 2020, 00:12

И аз съм на мнение, че недоволството от реферите грам не трябва да толко много...бутат тоя, оня, а видиш ли нас режат всеки мач...Еми дузпа за Рома нямаше, ама малко след това нашата беше кристална, така ли? Тия засади последните мачове...еми така е навсякъде, един см засада и си чао...там е и разликата при неотсъждането на дузпа, според мен....щото при засада си има линия и сантим-два, ама си засада...докато при дузпите има все още поглед от съдията...ама аз не помна този сезон да са ни резали брутално, даже и гобите не са бутани, както през годините...поне за момента...
Наслаждавайте на готиния футбол, стига с тия конспиративни теории....
Весели празници!!
Che confusione
sarà perché tifiamo
è un’emozione che cresce piano piano
stringimi forte
e stammi piu vicino
e chi non salta
è un porco juventino
forza forza forza forza forza forza forza

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от cuorerossonero » 22 дек 2020, 00:43

Жан-Пиер Папен, никой не спори, че 1 сантиметър е засада. Отвратително тънка, но е засада, да.
Хората мрънкат, защото напоследък взеха да ни показват едни мазни снимки, вместо да пуснат нормално забавено повторение, да спрат кадъра когато трябва и да пуснат линиите.
Ако го бяха правили, едва ли някой щеше да говори за манипулации.
PIOLI VATTENE!!!

МодератораЕПутка

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от МодератораЕПутка » 22 дек 2020, 00:51

BANKERA написа:
21 дек 2020, 23:00
Seedorf! написа:
21 дек 2020, 22:43

И отново празни приказки, аз ти казвам кажи ми конкретно ситуация кога са ни порязали този сезон, ти ми шикълкавиш и ми обясняваш как като фен би трябвало да съм знаел кои са... Аз ако ги знаех, нямаше да те питам...

Не твърдя нищо за манипулирането на ВАЛ, твърдя, че през този сезон специално, не се сещам за ситуация, в която са ни порязали, а се сещам за поне 2-3, в които може да се каже, че са отсъдили в наша полза...
Масовия фен мисли като тебе и приема всичко за чиста монета. В Англия може чат пат да ги бъзикаме в нашия форум, но там винаги ВАР повторенията се дават супер детайлно и то по-няколко пъти от всевъзможни ъгли, за да докажат правотата на отсъждането. А ти като първия балък се фащаш за монтирани кадри, които освен че им отнема по 3-4 минути да ги покажат е едно на ръка, но и дори не показват ситуацията в реално време, а просто една графика с едни скалъпени черти от един никакъв ъгъл и после защо се били съмнявали? facepalm
Докато на нас ни отнемат голове за щяло и нещяло доста по-съмнителни ситуации сме се нагледали как срещу затворниците дори не се стигат до разглеждане на ВАР.

От последния ти абзац даже започвам да си мисля, че явно гледаш други мачове, защото точно този сезон се опитват яко да ни дръпнат ръчната и освен че ни отменят доста голове и се вдигат прекално леко картони за наши играчи, докато касапи от противниковите ги оставят да вилнеят без последствия. Ще визирам само измисления картон на Кеси от последния мач и дотам.
Вярваш или не, аз не влизам в категорията "масовия фен"... От вече 6-7 години се занимавам със залагания и гледам по кажи речи 2000 мача годишно и то не като теб на телевизора вкъщи, а в студио със сателитна техника, където първо виждам нещата доста преди теб, второ имам възможност да си върна повторение и трето оценката ми за ситуациите със сигурност е развита в пъти по-добре от тази на масовия фен...

Отменените голове за засада, не са отменени голове за щяло и нещяло, там компютъра пуска линиите и решението е или има засада, или няма...

ВАР е нова система и все още няма 100% КПД, отделно някои ситуации са въпрос от тълкуване на съдията или на правилника... Грешки все още се допускат, но не и такива фрапантни, както преди ВАР, така че според мен е напълно излишно да се напрягате толкова и да търсите конспирации във всяко едно отсъждане, което не е в наша полза... Що няма оплаквания, че вчера ни признаха нередовен гол, а има нон стоп мрънкане и теории на конспирацита, че видиш ли били монтирани специално кадрите срещу нас, за да ни отменят някой гол за засада...?


Повечето от българите имат една много лоша черта, която тук в тази дискусия вие много ярко показвате - да се вкарват в ролята на жертва и все те да са ощетени...

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от cuorerossonero » 22 дек 2020, 01:00

2000 мача годишно прави приблизително 5 мача и половина на ден. Което пък е има - няма към 10 часа гледане на мачове за денонощие. :D
Като се има предвид, че съвсем не всеки ден има мачове, особено когато не се играят Евротурнири, що не вземеш малко да понамалиш бройката? :D
PIOLI VATTENE!!!

МодератораЕПутка

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от МодератораЕПутка » 22 дек 2020, 01:05

cuorerossonero написа:
22 дек 2020, 01:00
2000 мача годишно прави приблизително 5 мача и половина на ден. Което пък е има - няма към 10 часа гледане на мачове за денонощие. :D
Като се има предвид, че съвсем не всеки ден има мачове, особено когато не се играят Евротурнири, що не вземеш малко да понамалиш бройката? :D
А кой каза, че гледам по един мач? В повечето случаи са по 3-4-5-6 наведнъж, сега улекна ли ти? Отделно повярвай ми, всеки ден има мачове и далеч не се ограничавам до топ първенствата или евротурнирите... Редовно примерно си гледам Серия Ц, Втора лига на Франция или първенството на Египет и Австралия и всякакви такива щури неща...

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от BANKERA » 22 дек 2020, 09:47

cuorerossonero написа:
22 дек 2020, 01:00
2000 мача годишно прави приблизително 5 мача и половина на ден. Което пък е има - няма към 10 часа гледане на мачове за денонощие. :D
Като се има предвид, че съвсем не всеки ден има мачове, особено когато не се играят Евротурнири, що не вземеш малко да понамалиш бройката? :D
Човека ползва сателитна техника от студио, ние къде сме тръгнали да изказваме мнение. :D
Никой нямаше да се съмнява в подобни конспирации, ако ни показваха детайлно ситуациите с отменените голове и то по възможност не след 4-5 минути, когато вече ще е късно, понеже съдията е дал разрешение да продължи играта. Сигурно ние сме в грешката, понеже разбираш ли като прости фенове си гледаме мачовете от ТВ-то, а не от сателитни системи и прочие. facepalm
Seedorf! написа:
22 дек 2020, 00:51
От вече 6-7 години се занимавам със залагания и гледам по кажи речи 2000 мача годишно и то не като теб на телевизора вкъщи, а в студио със сателитна техника, където първо виждам нещата доста преди теб, второ имам възможност да си върна повторение
Кажи честно, като си го гледал няколко пъти на повторение от онзи един единствен стоп кадър с нарисуваната линийка срещу Парма и си убеден в правотата да ни отменят гола, тогава няма смисъл да продължаваме тази дискусия. И 4000 мача да гледаш на година не означава, че твоята преценка е най-правилната.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 20.12.2020 | 16:00 ч. Сасуоло - Милан Серия "А" 13 кръг

Мнение от R. GULLIT » 22 дек 2020, 14:11

Добре де, ще извади ли някой читав общ кадър на ситуацията с линии, или на такъв няма как да разчитаме и ще си чешем езиците? Не вярвам в Италия да не са нищили точно този ключов момент, в който мачът свършваше. 3 минути гледаха тъпата ситуация за нередност при движението на Диаз пред топката и накрая го извадиха чак до паса към Салемакерс.

Може да сме коректни и конкретно само, ако видим нещо коректно.

Отговори