Off topic madness

Всичко извън спорта.
Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Off topic madness

Мнение от Rassilon » 29 ное 2020, 14:38


Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Off topic madness

Мнение от Capolavoro » 01 дек 2020, 14:42

Някой оправи ли се с DAZN, защото гледам програмата и няма никакъв футбол, само някакви боксове и то не са целодневно.
What sports can I watch on DAZN?

At launch, DAZN will initially be focused on boxing, streaming live events, weekly shows, classic fights and documentaries.
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Off topic madness

Мнение от vik rossonero 96 » 01 дек 2020, 14:52

DAZN на нашата територия ще е само за това, щях да пиша преди като се беше повдигнала темата, но забравих. Получихме им ПР мейла на работа и точно това обявиха - MMA, бокс и тем подобни ще излъчват в България. Най-вероятно нямат право да пускат Серия А и т.н. на наша територия, тъй като вече са закупени тв правата за България от друга медия.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Off topic madness

Мнение от Petar Zanev » 01 дек 2020, 16:33

Жалко... Нашите коментатори определено развалят кефа и от футбол и от формулата и от моторите...

Преди с VPN ставаше врътката и при Нетфликс (да се "покажеш" от Щатите, за да ползваш цялата налична филмотека) но вече извличат адреса от картата за плащане и не става. Предполагам е същото и при DAZN.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Off topic madness

Мнение от Ivanchenko » 01 дек 2020, 16:45

То ако взимат адресът от картата може и да има врътка, като се ползва Revolut виртуална карта за случая. Но пак ще е сумати разправия.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Off topic madness

Мнение от R. GULLIT » 02 дек 2020, 12:55

Ivanchenko написа:
01 дек 2020, 16:45
То ако взимат адресът от картата може и да има врътка, като се ползва Revolut виртуална карта за случая. Но пак ще е сумати разправия.
Там пък нали си даваш тел номер или бъркам. Т.е. пак греда...

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Off topic madness

Мнение от Ivanchenko » 02 дек 2020, 22:46

да, даваш си тел. номер, но може да си изкарваш карти за различни държави и валути. разрових се и въпросът е, че това вече е платена услуга и пак се губи смисълът.

CHeAT_2_WiN
Любител на футбола
Мнения: 10
Регистриран: 08 юни 2018, 17:55
Been thanked: 6 times

Re: Off topic madness

Мнение от CHeAT_2_WiN » 04 дек 2020, 03:27

Момчета, знаете ли от къде мога да си купя яке на Милан без ръкави?
forza A.C. MILAN forza

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Off topic madness

Мнение от Capolavoro » 04 дек 2020, 08:50

Тези палавници имат https://ballistic-sport.com/futbolni-ekipi/milan.html
Иначе рови в чуждите сайтове.
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Off topic madness

Мнение от Capolavoro » 07 дек 2020, 10:39

Аз продължавам да питам едно и също, може би за трети път и въпреки получения преди време отговор, ще питам пак, защото договорът ми с А1 изтича след 3-4 месеца, а ме натискат за нов такъв, но Евроспорт не им бил гарантиран, нямат никакъв тенис канал, единственото им предимство са Макс-овете.

Каква е ситуацията с въпросните сет топ боксове, имат ли бъдеще или започнаха да им режат квитанциите? Намират ли се лесно стриймове за БГ каналите, за сръбските футболни, както и за някой и друг тенис канал?

Обмислям да купя някакъв за 100-150 лв и да си прекарам хубав нет.
Изображение

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Off topic madness

Мнение от Rassilon » 09 дек 2020, 11:39


Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Off topic madness

Мнение от Ivanchenko » 12 дек 2020, 21:03

Capolavoro написа:
07 дек 2020, 10:39
Аз продължавам да питам едно и също, може би за трети път и въпреки получения преди време отговор, ще питам пак, защото договорът ми с А1 изтича след 3-4 месеца, а ме натискат за нов такъв, но Евроспорт не им бил гарантиран, нямат никакъв тенис канал, единственото им предимство са Макс-овете.

Каква е ситуацията с въпросните сет топ боксове, имат ли бъдеще или започнаха да им режат квитанциите? Намират ли се лесно стриймове за БГ каналите, за сръбските футболни, както и за някой и друг тенис канал?

Обмислям да купя някакъв за 100-150 лв и да си прекарам хубав нет.
аз намерих прекрасно решение, купих си Android TV box, в моя случай Xiaomi TV box S, има и вграден 4к Chromecast, супер устройство, което на промоция може да се намери за 100-110лв. След това има едни пичове в София, на които плащам годишна такса от 96 лв, без документ и договор разбира се, инсталирам си един плеър, те ми дават логични, записват MAC адреса, след което имам достъп до хиляди ТВ от цял свят, включително всички БГ. Трябва връзка от поне 20 мегабита, което надали ще е проблем. Досега мач на Милан винаги съм намирал, дори с Рио Аве го гледах по една португалска. Друг плюс е, че това устройство го нося навсякъде с мен, ако се наложи му пускам нет от телефона и си гледам мачове, връзва се към ТВ с HDMI. Не знам дали си от София, но трябва един път да отидеш до тях в годината, плащаш и забравяш. Естествено, шано са, т.е. гаранция Франция ако ги резнат. ако ще ти е интересно мога и още инфо да дам.

Тенис също има много, един приятел си ги пусна заради тенис и не се е оплакал. има сръбските Арени, и още куп други.
Последна промяна от Ivanchenko на 12 дек 2020, 21:13, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Off topic madness

Мнение от Capolavoro » 12 дек 2020, 21:57

Ivanchenko написа:
12 дек 2020, 21:03
Capolavoro написа:
07 дек 2020, 10:39
Аз продължавам да питам едно и също, може би за трети път и въпреки получения преди време отговор, ще питам пак, защото договорът ми с А1 изтича след 3-4 месеца, а ме натискат за нов такъв, но Евроспорт не им бил гарантиран, нямат никакъв тенис канал, единственото им предимство са Макс-овете.

Каква е ситуацията с въпросните сет топ боксове, имат ли бъдеще или започнаха да им режат квитанциите? Намират ли се лесно стриймове за БГ каналите, за сръбските футболни, както и за някой и друг тенис канал?

Обмислям да купя някакъв за 100-150 лв и да си прекарам хубав нет.
аз намерих прекрасно решение, купих си Android TV box, в моя случай Xiaomi TV box S, има и вграден 4к Chromecast, супер устройство, което на промоция може да се намери за 100-110лв. След това има едни пичове в София, на които плащам годишна такса от 96 лв, без документ и договор разбира се, инсталирам си един плеър, те ми дават логични, записват MAC адреса, след което имам достъп до хиляди ТВ от цял свят, включително всички БГ. Трябва връзка от поне 20 мегабита, което надали ще е проблем. Досега мач на Милан винаги съм намирал, дори с Рио Аве го гледах по една португалска. Друг плюс е, че това устройство го нося навсякъде с мен, ако се наложи му пускам нет от телефона и си гледам мачове, връзва се към ТВ с HDMI. Не знам дали си от София, но трябва един път да отидеш до тях в годината, плащаш и забравяш. Естествено, шано са, т.е. гаранция Франция ако ги резнат. ако ще ти е интересно мога и още инфо да дам.

Тенис също има много, един приятел си ги пусна заради тенис и не се е оплакал. има сръбските Арени, и още куп други.
Дай някакви координати. Устройва ме като вариант. Може и на лично, както решиш.
Изображение

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Off topic madness

Мнение от Rassilon » 13 дек 2020, 18:21

#OnThisDay in 2004 🏆🔝
Andriy Shevchenko
's unforgettable (and well-deserved) achievement: the Ballon d'Or 🔴⚫️👏
#SempreMilan

Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Off topic madness

Мнение от BANKERA » 19 дек 2020, 19:59

Да питам тези, които сте с пусната HBO услуга към ТВ оператора, в самия пакет ми пише, че включва заедно с трите канала и следните две неща - HBO GO и HBO ON DEMAND. HBO GO-то успях да си го регистрирам, но като влизам от ТВ ГО и опитвам да си пусна HBO ON DEMAND ми пише, че услугата не е активна. От Виваком ли са забравили да го активират или има нещо друго, което аз пропускам в случая?
Изображение

Отговори