Милан - Будьо/Глимт (3-ти кръг Лига Европа)

Изминали мачове на Милан през сезон 2020/2021
Потребителски аватар
Kaka22
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 01 дек 2019, 20:48
Has thanked: 32 times
Been thanked: 28 times

Re: Милан - Будьо/Глимт (3-ти кръг Лига Европа)

Мнение от Kaka22 » 25 сеп 2020, 01:40

Наистина последните 10-15 мача Чалханоглу няма слаб мач, много се радвам за него. Не очаквах тези Будьо да създадат толкова положения, но все пак мисля, че е заслужена победата. Да не забравяме, че и Тотнъм потрепери срещу Локото :lol:

Asen
Любител на футбола
Мнения: 19
Регистриран: 06 юни 2018, 13:18
Been thanked: 11 times

Re: Милан - Будьо/Глимт (3-ти кръг Лига Европа)

Мнение от Asen » 25 сеп 2020, 02:01

Не се отпуснахме последните 20 минути, просто силите свършиха и спряхме с масираните атаки и преса, съответно тия трактористи имаха възможност да минат центъра. Трети официален мач за сезона, абсолютно нормално да не сме в оптимална кондиция.

Диаз не влиза вероятно защото първо трябва да свикне с дефанзивните отговорности, които Пиоли изисква от атакуващите ни играчи. Саму върши доста работа в тази насока.

Тонали го разминават като колче втори мач. Дано по-бързо влезе в час, че иначе лошо ми става като видя, че Бенасер излиза. Като цяло тази смяна не я разбирам. Разбива се играта на отбора много.

МодератораЕПутка

Re: Милан - Будьо/Глимт (3-ти кръг Лига Европа)

Мнение от МодератораЕПутка » 25 сеп 2020, 03:29

Реално погледнато приличен мач, като за без атака... Леао и Ребич също липсват, не е само Ибра... Аз от португалчето очаквам да направи страшен сезон покрай шведа и покрай все по-добре играещите ни халфове, защото триото Кеси - Беннасер и пред тях Чалхана, играят наистина страхотно при Пиоли...

Диаз явно ще е смяна на Чалхана в течение на сезона, което за мен е ОК, Тонали по-скоро ще го играе смяна на Беннасер, но за момента Сандро е доста зад алжирчето...

Малкия Малдини ми хареса при 2-3 разигравания, успя да вкара гол, при който се справи отлично, но за жалост бе в доста тънка засада, после изигра лошо други 2 ситуации, но е нормално... За 18 годишен е ОК, няма как всеки да е Мбапе и от дете да шие и при мъжете...

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан - Будьо/Глимт (3-ти кръг Лига Европа)

Мнение от zahari_acmilan » 25 сеп 2020, 09:09

Petar Zanev написа:
24 сеп 2020, 23:29
Ясно се видя в този мач, че Ибра има по-голямо влияние върху отбора от колкото Пиоли...
Много грешки при пресата... линиите ни разделени ... защитата никаква я няма....
Вместо да вкараме повече хора в центъра второто, ние сменяме Коломбо с Малдини....

Дано Ибра се оправи по-бързо, че да не стане пак да търсим нов треньор още ноември...

Честита победа все пак... спасихме се от голям срам...
Ясно се видя този мач ,че без Хакан ,дори и Ибра няма да е това което е.
Уникална форма на Турчина. Най - добрата му от както е в Милан.
Иначе за мача ако беше в 2 мача или пък ние бяхме гости в 1 можеше да стане " изненада ". Много играят тия лапета.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Милан - Будьо/Глимт (3-ти кръг Лига Европа)

Мнение от Ivanchenko » 25 сеп 2020, 10:10

гледам че Бешикташ са отпаднали от Рио Аве с дузпи, така че на 1ви Октомври гостуваме в Португалия.

pissarov
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 20 юни 2018, 17:17
Has thanked: 61 times
Been thanked: 48 times

Re: Милан - Будьо/Глимт (3-ти кръг Лига Европа)

Мнение от pissarov » 25 сеп 2020, 14:41

Честита победа!
Новрвежците играха много настървено и агресивно, тактически сработен и динамичен отбор са, а и бяха в по-добра кондиция, което се очакваше.
Съставът ни беше осакатен и въпреки това играхме много добре до 3:1. Чалхана влезе перфектно в ролята на лидер на отбора, един от най-силните му мачове изобщо. После се отпуснахме, вкараха гол, който лежи на съвестта на Бенасер и Донарума и нямахме късмета и физическите сили да затворим мача.
Смените допълнително разрушиха играта.
Надявам се Пиоли да си вземе поуки, кое работи и кое не, изглежда от треньорите, които го правят, за разлика от предишни твърдоглавци.
Аз съм доволен от мача и от играта, предвид обстоятелствата, продължаваме с комбинативна игра, ефективна преса, създадохме много положения дори и без основните ни офанзивни футболисти.
Да видим Рио Аве, на хартия изглеждат по-приемлив съперник от турците, дано поне Леао се върне за този мач.

Отговори