Серия "А" сезон 2019/2020

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от vik rossonero 96 » 31 юли 2020, 21:49

Значи Кулибали е аут. Не си го обяснявам по друг начин да изсипеш 80 милиона за футболист, след като догодина губиш една торба пари от ШЛ.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от zahari_acmilan » 31 юли 2020, 22:41

Е той Де Лаурентус си каза,че Кулибари и Милик ще бъдат продадени на този който предложи най - много пари.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от ShevaMB » 31 юли 2020, 23:06

https://dsport.bg/italianskiat-sporten- ... onite.html

Според накои това е добре дошло за нас evil

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от cuorerossonero » 01 авг 2020, 02:03

80 милиона за тоя нигерийски покемон с един свестен сезон зад гърба си, при това във френското първенство, за мен е абсолютна идиотия. Но той Де Лаурентис принципно си е доказан тъпанар. :D
PIOLI VATTENE!!!

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от b3yr0nD » 01 авг 2020, 10:02

zahari_acmilan написа:
31 юли 2020, 22:41
Е той Де Лаурентус си каза,че Кулибари и Милик ще бъдат продадени на този който предложи най - много пари.
Онзи ден четох, че уж Милик бил договорен за Ювентус.

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от b3yr0nD » 01 авг 2020, 10:16

Бившата звезда на Ювентус Андреа Пирло разкри, че е имал предложения да стане треньор на клубове от Премиър лийг и Серия "А", но вместо това е предпочел да започне кариерата си на наставник от младежката формация на Юве. На официалното си представяне Пирло сподели още, че за него ще е от голяма полза да се учи от Маурицио Сари.

"Горд съм, че стартирам с треньорството именно в Ювентус. Надявам се да натрупам ценен опит и да изживея някои от емоциите, които съпътстваха кариерата ми на футболист. Нямам търпение да започна, защото годините извън футбола ми помогнаха да осъзная, че това е нещото, с което искам да се занимавам. Пристигнах в Юве след 10 години с екипа на Милан и веднага ме приеха като част от семейството. Когато си тръгнах, оставих много приятели в Торино. С Милан е различно, защото там не е останал никой от хората, с които бях близък", сподели Пирло.

"Получих предложения от Серия "А" и Премиър лийг, но прецених, че няма по-добро място за мен от Ювентус. От момента, в който спрях да играя, не съм спирал да се уча и да се подготвям за новата си роля. Всеки от треньорите, с които съм работил, ми е дал по нещо - от Карло Анчелоти, през Марчело Липи, до Макс Алегри. Всеки треньор обаче трябва да следва свой собствен път. Аз имам моя визия за футбола, която включва владеене на топката и непрестанно преследване на победата. Като футболист имам опит с неща, които не искам никога да виждам. Не става въпрос за тактики и схеми, а за отношения и използване на силните качества на играчите", обясни Пирло.

"Би ми харесало да играя в сегашния Ювентус. Допада ми стилът на Сари. Със сигурност ще потърся разговор с него, защото той може да помогне на младите играчи да се развият и да пробият в големия футбол. Аз ще им предам какво означава Ювентус. Всеки, който излиза срещу нас, ще иска да се докаже, затова трябва да се доказваме постоянно", каза още италианската легенда.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от cuorerossonero » 01 авг 2020, 11:23

Много ми е интересно защо при цялата тази привързаност към ювентус, реши да си направи бенефиса на Сан Сиро, а не на магнетичния кафез с невероятната акустика. Да не би пък двете Купи на шампионите, двете Суперкупи на Европа и Междуконтиненталната купа с Милан все пак да са натежали повече от двете калъфки с ювентус? whistle
Абсолютен путьо, на този каквато му е физиономията, такъв му е и характерът. fuck
PIOLI VATTENE!!!

Pendov
Фен на Калчото
Мнения: 247
Регистриран: 04 юни 2018, 16:14
Has thanked: 86 times
Been thanked: 55 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от Pendov » 01 авг 2020, 12:53

С риск да издразна много хора тук ще кажа, че според мен Пирло е най-фундамелният италиански футболист за последните поне 30 години. Спечелил всичко както на клубно, така и на национално ниво, с основно участие навсякъде където е играл. За съжаление се изхаби за Милан и то в момент в който Ван Бомел го измести от титулярите. Явно има и дефицити в характера, но това по никакъв начин не променя таланта му.

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от ShevaMB » 01 авг 2020, 13:30

Pendov написа:
01 авг 2020, 12:53
С риск да издразна много хора тук ще кажа, че според мен Пирло е най-фундамелният италиански футболист за последните поне 30 години. Спечелил всичко както на клубно, така и на национално ниво, с основно участие навсякъде където е играл. За съжаление се изхаби за Милан и то в момент в който Ван Бомел го измести от титулярите. Явно има и дефицити в характера, но това по никакъв начин не променя таланта му.
От голям футболист и характер на п**ка, без да уважаваш ни най-малко отбора заради, който си станал този голям футболист има голяма разлика.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от cuorerossonero » 01 авг 2020, 13:31

Няма как да издразниш много хора тук, защото никой не оспорва чисто футболните му качества. Които впрочем "откри" Карло Анчелоти, който му намери правилната позиция на терена, направи го част от една много силна формация и му даде шанса да се превърне във футболиста, който стана впоследствие. Ако има някой на тази земя, на когото Пирло да дължи най-много в професионално отношение, това е именно Анчелоти. Защото преди да дойде в Милан, Пирло беше бай Хой - нереализиран талант, минал през Интер и натирен два сезона с наеми по селата, вкл. и в родния му клуб, понеже така и не можеше да покаже защо всъщност го смятат за талант.
Само че когато говори за благодарност, Пирло само споменава Анчелоти, колкото да не е без хич и набляга на мазненето на ювентус, което най-малкото не отива на миналото му като играч.
Пирло беше Топ класа футболист, но като човек и характер е пълно лайно, демонстрира го не веднъж и два пъти. Да, това го казвам като миланист, но именно като миланист съм свикнал Големите звезди на любимия ми отбор да са истински мъже, няма нужда да изброявам имена.
Милан не е само трофеите, победите и звездите, не е дори червено - черното райе и герба на Милано. Милан е философия, религия, начин на живот ако щеш!
Пирло е всичко друго, но не и част от това.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от zahari_acmilan » 01 авг 2020, 22:51

Рома бие гобите за сега. Интер на 1 точка от тях, а колко шанса изтърваха през сезона 😁
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от Yosifov » 01 авг 2020, 23:14

Дибала е избран за най-добър играч на юли, но статистиката между него и Хакан Чалханоглу е на друго мение:
Чалханоглу изигра 9 мача през юли, има 6 победи и 3 равенства. Той вкара 5 гола и даде 6 асистенции.
Дибала през юли изигра 6 мача, има 3 победи, 2 загуби и 1 равенства. Той вкара 1 гол и даде 1 асистенции.
Изображение

XxXDead_worlDXxX
Фен на футбола
Мнения: 34
Регистриран: 10 юни 2018, 03:01
Has thanked: 2 times
Been thanked: 99 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от XxXDead_worlDXxX » 02 авг 2020, 00:57

zahari_acmilan написа:
01 авг 2020, 22:51
Рома бие гобите за сега. Интер на 1 точка от тях, а колко шанса изтърваха през сезона 😁
По принцип е ясно, че доближихме Юве така само защото в последните два мача /и дори и в някои и преди това/ излязоха все едно като за пред блока малко да разцъкат леко за загрявка :D Ясно е, че си пазеха силите за ШЛ, която идва скоро.
Иначе след края на сезона ще отбележа, че се радвам много, че двата милански гранда завършихме така силно. Няма как да се отрече - формата на Милан в последните няколко кръга наистина е драстично подобрена, особено в сравнение с представянето от първите няколко кръга при бившия ви треньор, който даже забравих как се казваше /Коверчанов ли, как му викахте? :D /. Моля за извинение за което, не е от неуважение!
Притеснителното е, че докато Пиоли ни беше треньор, и ние имахме един такъв силен и ентусиазиращ период с победа след победа. След това обаче се получи нещо като йо-йо ефект... Дано сега да си е взел изводите и да не се повтори същото!
Аз лично си пожелавам още по-силно представяне и на двата ни тима в следващия сезон и дай Боже да си поделим първото и второто място, че е време за разнообразие най-накрая! :)

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от zahari_acmilan » 02 авг 2020, 01:20

Конте какво пак ревал, че не получавал подкрепата от ръководството 😁
Дайте 308 млн за трансфери ,че да млъкне де 😁
Така са те големите треньори.. Мо, Гуардиола, Конте.... Само за пари реват.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от Rado » 02 авг 2020, 02:11

Този път не става въпрос за пари, а за съвсем други неща. Той знае, че сега е в силна позиция защото и цифрите са на негова страна и ще натисне ръководството нещата да се случват така както той каже. Аз се радвам, че в Интер отново има треньор с топки, който изисква от всички топ професионализъм. Аман от безгласни букви на пейката, вие също се убеждавате, че това не води до никъде.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Заключена