Милан - ювентус (31. кръг)

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Yosifov » 08 юли 2020, 01:28

Ne13sta написа:
08 юли 2020, 01:16
Yosifov написа:
08 юли 2020, 01:00
Сега.... не че да се заяждам с вас двамата, ама защото ми е писнало от инфантилните ви коментари... Имате ли да кажете нещо сега?
Абсолютно същото. Недопустимо е професионален отбор да допуска такива голове. Особено при първият Рабио мина през цялата ни половина, а нашите тръчкат покрай него. Това да не е Марадона?!

Добре, че ни дадоха тази дузпа, иначе забрави да ги бяхме обърнали. С основна заслуга са Ибрахимович, Ребич и Леао.

Съдбата ни върна за онази пародия срещу интер. Там просто им върза зверски, а ние си бяхме по-добри. Днес им подарихме 2 гола по най-аматьорският начин. Без Златан и дузпата нямаше да обърнем.

П.С. А Алесио ни положи белия камък, няма спор. Аз съм му голям фен, но днес беше много слаб. Утре ще се види и в оценките. Ернандез също за пореден път с груби грешки в защита.
Е да ама по-професионалния отбор допусна два пъти повече whistle . Относно дузпата, никой не знае какво щеше да стане. И с основна заслуга са всички играчи, които дадоха всичко от себе си. Дори тези, които обиждахте.

И все пак, дано поне ти си разбрал, че не е красиво да плюеш по отбора, който (уж) обичаш, когато губи. А да го подкрепяш винаги.
Изображение

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Yosifov » 08 юли 2020, 01:30

cuorerossonero написа:
08 юли 2020, 01:22
Ей, ама оляхте се. :D
Аз съм лесен с ник-а, да му мисли братчеда с татуса на Пиоли на гърба. :D

А единственото кофти в ситуацията, пичове, е че планирах да си легна моментално след края на мача, а сега изобщо не ми се спи. :D
Жената ако не си беше легнала толкова отдавна, щях да я събудя да я поздравя с победата, така да се каже. :D
И аз следя за ника :lol: :lol:

Не е защото дебна cuorerossonero whistle .. просто чакам неделя :D
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Ne13sta » 08 юли 2020, 01:33

Yosifov написа:
08 юли 2020, 01:28
Ne13sta написа:
08 юли 2020, 01:16

Абсолютно същото. Недопустимо е професионален отбор да допуска такива голове. Особено при първият Рабио мина през цялата ни половина, а нашите тръчкат покрай него. Това да не е Марадона?!

Добре, че ни дадоха тази дузпа, иначе забрави да ги бяхме обърнали. С основна заслуга са Ибрахимович, Ребич и Леао.

Съдбата ни върна за онази пародия срещу интер. Там просто им върза зверски, а ние си бяхме по-добри. Днес им подарихме 2 гола по най-аматьорският начин. Без Златан и дузпата нямаше да обърнем.

П.С. А Алесио ни положи белия камък, няма спор. Аз съм му голям фен, но днес беше много слаб. Утре ще се види и в оценките. Ернандез също за пореден път с груби грешки в защита.
Е да ама по-професионалния отбор допусна два пъти повече whistle . Относно дузпата, никой не знае какво щеше да стане. И с основна заслуга са всички играчи, които дадоха всичко от себе си. Дори тези, които обиждахте.

И все пак, дано поне ти си разбрал, че не е красиво да плюеш по отбора, който (уж) обичаш, когато губи. А да го подкрепяш винаги.
То аз написах и лека нощ, но не си легнах. Винаги гледам докрай. Факт е, че Романьоли ни закла днес, но не съм го обиждал. Някои други играчи също не ми харесаха. Особено Пакета. Не случайно и Пиоли го махна.

Ювентус за мен не са нищо особено и още Лион ще ги отстранят. Дългата им серия срещу нас е напълно изкуствена и се дължеше на редица съдийски подкрепяния.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 08 юли 2020, 01:37

Yosifov написа:
08 юли 2020, 01:30
И аз следя за ника :lol: :lol:

Не е защото дебна cuorerossonero whistle .. просто чакам неделя :D
Ма не се съмнявам, моля ти се. :D Сещам се поне за още петима, които следят, нищо че мълчат до момента. :D
Бием ли Наполи, сменям на секундата. Мъжете като кажем нещо, трябва да го изпълняваме.

Само че няма да е завинаги, затова най-настоятелно моля, ако все пак одрънкаме и Наполи, в което силно се надявам, някой да не се изтърве да си лепне стария ми ник, с който съм от първия момент във форума, демек от далечната 2008г. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Yosifov » 08 юли 2020, 01:41

Ние само ще ти го пазим :D
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 08 юли 2020, 01:45

:D :D :D :D :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
goshostoo
Фен на Милан
Мнения: 575
Регистриран: 05 юни 2018, 01:13
Has thanked: 88 times
Been thanked: 158 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от goshostoo » 08 юли 2020, 01:49

Честита победа, момчета! Тази вечер ще се полее подобаващо, живи и здрави всички и Форца Милан!
Tu Sei Tutta La Mia Vita - A.C. MILAN

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Yosifov » 08 юли 2020, 01:51

Изображение :lol: :lol: :lol:
Изображение

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Dawnweaver » 08 юли 2020, 02:51

Yosifov написа:
08 юли 2020, 01:28
Ne13sta написа:
08 юли 2020, 01:16

Абсолютно същото. Недопустимо е професионален отбор да допуска такива голове. Особено при първият Рабио мина през цялата ни половина, а нашите тръчкат покрай него. Това да не е Марадона?!

Добре, че ни дадоха тази дузпа, иначе забрави да ги бяхме обърнали. С основна заслуга са Ибрахимович, Ребич и Леао.

Съдбата ни върна за онази пародия срещу интер. Там просто им върза зверски, а ние си бяхме по-добри. Днес им подарихме 2 гола по най-аматьорският начин. Без Златан и дузпата нямаше да обърнем.

П.С. А Алесио ни положи белия камък, няма спор. Аз съм му голям фен, но днес беше много слаб. Утре ще се види и в оценките. Ернандез също за пореден път с груби грешки в защита.
Е да ама по-професионалния отбор допусна два пъти повече whistle . Относно дузпата, никой не знае какво щеше да стане. И с основна заслуга са всички играчи, които дадоха всичко от себе си. Дори тези, които обиждахте.

И все пак, дано поне ти си разбрал, че не е красиво да плюеш по отбора, който (уж) обичаш, когато губи. А да го подкрепяш винаги.
Казваме си мнението предвид текущото състояние на терена. Не виждаме в бъдещето, и повярвай като ти казвам, че едва ли има човек, който не обича Милан и се мъчи да следи отбора в последните 8-9 години. Когато някой ме опровергае с играта си на терена съм доволен. Както се е случвало например със Сусо, защото не го харесвах даже когато беше във форма, според мен е много лимитиран като набор от качества футболист , но това е друга тема.

Имаме право като фенове , особено по-старите и изстрадали такива ( не един и два сезона бяхме под 6-цата ), да сме претенциозни какво се случва на терена особено с нивото на заплати , което държим в клуба. 4-5 място повече приляга на този състав , не 7-9 където се подвизавахме до скоро. Има по-заслужили отбори за ШЛ като Лацио и Аталанта , които впечатляват като цяло за сезона и една силна серия от мачове, която изстреля и Интер доста нагоре покрай синхрона между Лукаку и Лаутаро.

Мача с Наполи има шанса да ни даде много добра позиция за ЛЕ, много по-добра от колкото 90% от хората очаквахме след показаното срещу СПАЛ и едва ли някой е очаквал след това фиаско там да вкараме 7 гола на Лацио и Ювентус общо за два мача. Остава ни да довършим сезона силно и от там вече ръководството да му мисли дали ще е Арно с Алегри и Брайда, Рангник с Шоп, Малдини и Пиоли, без Пиоли... Там е такава каша , че вече никой не може да им хване спатиите.

Аз лично тайничко се надявам понеже Рангник кисело е казал "не" като го питали за Милан, да са го увещавали, но да са го отрязали заради продажба на клуба на Арно, който си има негова визия поне според пресата. И тя не включва Милан да е трамплин за младоци .

Доста офтопик се получи , но малко по инерция ги подкарах темите, съжалявам за което.

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Kaiser Franco » 08 юли 2020, 06:57

Трябваше да ставам рано и изключих мача при 0-1. Дейба, как ме е яд, днес ще го изгледам! Победи над 1я и 2я в рамките на няколко дни е впечатляващо, ако не бяхме загубили месеци с бай Коверчанов можеше и за ШЛ да мислим! Честита победа!!!
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Forze » 08 юли 2020, 08:08

Е*и му майката и аз го проспах, че напоследък бича по 10-11 часа в работата, нищо ще се гледа повторение.

А на нашите момци явно им се получава без публика, лошо няма, дано понатрупат самочувствие за момента в който пак ще отворят стадионите.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от hotboyz » 08 юли 2020, 09:32

Forze написа:
08 юли 2020, 08:08
Е*и му майката и аз го проспах, че напоследък бича по 10-11 часа в работата, нищо ще се гледа повторение.

А на нашите момци явно им се получава без публика, лошо няма, дано понатрупат самочувствие за момента в който пак ще отворят стадионите.
И аз се замислих над това. Това ще се окаже голяма проблем :) .
Изображение

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Yosifov » 08 юли 2020, 09:51

https://www.facebook.com/LegendsHaveSpo ... 4116028163

Реакциите на Крудели
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 08 юли 2020, 10:34

Forze написа:
08 юли 2020, 08:08
Е*и му майката и аз го проспах, че напоследък бича по 10-11 часа в работата, нищо ще се гледа повторение.

А на нашите момци явно им се получава без публика, лошо няма, дано понатрупат самочувствие за момента в който пак ще отворят стадионите.
Пусни си направо второто полувреме, от първото не си загубил нищо. :D
PIOLI VATTENE!!!

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Rassilon » 08 юли 2020, 10:44

Честита победа! Forza Milan! Коме фачо за маркучо - дръти глупаци! fuck forza

А Сифоня хубаво е показал колко гола са получили. evil :lol:

Отговори