Милан - ювентус (31. кръг)

TizianoCrudelli
Любител на футбола
Мнения: 6
Регистриран: 02 юли 2020, 01:24
Been thanked: 1 time

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от TizianoCrudelli » 08 юли 2020, 01:02

Чувството е като след секс. Имах и шибаното предчувствие, че ще ги опънем - закономерно!
Честита победа, РОСОНЕРИ!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от George Weah » 08 юли 2020, 01:03

Не знам дали смяната на Пиоли би било грешка или не, но назначаването му на мястото на оня факир със сигурност не беше грешка! Бяхме ли останали с онзи, борбата ни щеше да е за 12-13 място! Сега поне имаме треньор, може да не е някаква класа, но поне е треньор, за Бай Марко не може да се каже същото...

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 08 юли 2020, 01:04

XxXDead_worlDXxX написа:
08 юли 2020, 00:59
...
Иначе това не е хейт срещу Юве, не с такава цел го казвам. Както и друг път съм подчертавал, аз не изпитвам омраза към никого. Във футбола място за омраза няма. ;)
Радостта е заслужена. Да ви е честито още веднъж!
Ма въобще не се притеснявай, ние тук хейт срещу юве бихме ти простили винаги. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Милан
Мнения: 691
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 293 times
Been thanked: 74 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Pacetoo » 08 юли 2020, 01:05

Кяер освен гола на Роналдо(което за мен е грешка на капитана), показа много игра, и друг такъв на такава цена няма да намерим. Честито на всички, и продължавайте да поливате победата. Наздраве!

П.п Бием и Гатузовата чета и ще имаме rafaleaoOLe

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Dawnweaver » 08 юли 2020, 01:06

cuorerossonero написа:
08 юли 2020, 00:58
Dawnweaver написа:
08 юли 2020, 00:48
Отдавна не съм имал повод да си довърша домашната , ама днес няма как ще трябва. По тия географски ширини трудно се намира и е по-ценна от отлежало уиски.

Наздраве, да има малко радост и за нас след всичките мъки !
Всичките българи на тоя континент само ракийка жулите обаче, нема лабаво. :D
Миналата година като ходихме на гости в Щатите, мъкнехме 10 кила - 5 в моя куфар и 5 в куфара на жената. :D
Как ни пуснаха американците да минем без обяснения, направо не знам. :D
Малко течно щастие от дома, само това можем да си донесем и то с много уговорки по митниците ако ни проверяват :D

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от pippo » 08 юли 2020, 01:07

Всички, които плюеха по Бенасер и Тео на почивката трябва да признаят, че са направили голяма грешка. Особено алжирецът показа много висока класа през втората част. Кеси изглежда като друг човек, играе страхотно и на много високи обороти, явно добре си паснаха като двойка вътрешни халфове. Виждам, че всички скачат на Романьоли за гола на Роналдо, но според мен Кяер има не по-малка вина. Още в момента на паса ми стана ясно, че Романьоли ще увисне и той трябваше да продължи с Роналдо. Щеше да пресече подаването. Все тая, дано поне да си извлекат поуките от тази ситуация!

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Yosifov » 08 юли 2020, 01:10

Браво на нашите момчета! Заслужена победа! Видя се, че когато съдиите не ги подпират, торинските мърши са кръгла нула. След изравнителния ни гол, кавалдо изчезна от терена (с изключение на ситуацията, когато беше 2 метра в засада). Ако не беше дузпата не знам дали мача щеше да се развие по този начин, но имаше такава.. факт. Вече ако не я бяха отсъдили щеше да е скандално, имайки предвид дузпата срещу нас в първия мач за купата. Отново голямо браво на играчите за хъса и себераздаването. Браво и на Пиоли, който направи правилните смени.

Явно когато играем пред празни трибуни няма толкова тежест върху играчите. Сякаш съм далеч от мисълта, че Пиоли е направил някакво чудо с тях, и със схемата на игра, по време на почивката. Стилът ни на игра от последните мачове доста наподобява този, който изповядва Рангник. Дано следващия сезон успее да надгради свършеното от Пиоли.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Petar Zanev » 08 юли 2020, 01:10

Романьоли изигра 31 от 31 мача от началото на сезона - без почивка. Да, това му беше най-слабия мач от много време, но успя да се опази от картон и като цяло ни е от най-постоянните играчи. Простено му е.
FORZA MILAN!!!

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Dawnweaver » 08 юли 2020, 01:12

Yosifov написа:
08 юли 2020, 01:00
Ne13sta написа:
07 юли 2020, 23:57
Закривай целия отбор. Това не може да са професионални футболисти.
Dawnweaver написа:
07 юли 2020, 23:58
Който играл - играл. Наш играч ако нашие такъв гол го правим президент, в нормален отбор това го правят резервите. Е точно толкова сме далеч от реалния европейски модерен футбол.

За сравнение "основата на проекта" Хакан се омеша в топката в наказателното поле и после се тръшка като някоя квартална кифла, дето нямат нейния номер сандалки все едно някой друг му е виновен какъв палячо е.
Ne13sta написа:
08 юли 2020, 00:03
Тоя Романьоли ни е*а майката. Лека нощ.
Dawnweaver написа:
08 юли 2020, 00:06
Романьоли и Донарума са тия два гола за съжаление. В атака е ясно , че трагедията е пълна , но такъв гол като втория не е Серие А , а Локо Мездра да те прескача така топката като първолак.
Ne13sta написа:
08 юли 2020, 00:07
Първият гол е поредното доказателство, че Беннасер и Ернандес са пълни средняци. Ако някой дава 30-35 млн. да изхвърчат и двамата. Долара с неговите 6 млн. да си стяга куфарите също.
Dawnweaver написа:
08 юли 2020, 00:09
Тоя търски ментак е най-противната утайка ,честно. Само мрънкане и разни хамали със затворени очи. Първия на тезгяха, много преди Пакета.

За Донарума можеше и по-добре да се намеси, но главната вина определено не е негова, че пред него са пешеходци и излизат след почивката да се разтъпчат.
Сега.... не че да се заяждам с вас двамата, ама защото ми е писнало от инфантилните ви коментари... Имате ли да кажете нещо сега?
Имам, когато греша - греша. За мача съм сгрешил и си признавам, че подхождам емоционално. И наистина започнахме безобразно пешеходно и това важи за почти целия състав.

За Хакан за съжаление не и статистиките му биха ме подкрепили.

Романьоли със слаб мач, но за него това е рядкост, което е ок.

Когато не съм прав си признавам, нямам проблем хората да го показват ако ви кара да се чувствате по-добре. Фенове сме , имаме емоции.

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Yosifov » 08 юли 2020, 01:12

cuorerossonero написа:
08 юли 2020, 01:04
XxXDead_worlDXxX написа:
08 юли 2020, 00:59
...
Иначе това не е хейт срещу Юве, не с такава цел го казвам. Както и друг път съм подчертавал, аз не изпитвам омраза към никого. Във футбола място за омраза няма. ;)
Радостта е заслужена. Да ви е честито още веднъж!
Ма въобще не се притеснявай, ние тук хейт срещу юве бихме ти простили винаги. :D
Даже се дават звездички за хейта :D
Изображение

Потребителски аватар
n0nam3
Фен на Калчото
Мнения: 477
Регистриран: 04 юни 2018, 16:03
Has thanked: 236 times
Been thanked: 86 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от n0nam3 » 08 юли 2020, 01:12

Yosifov написа:
08 юли 2020, 01:00
Ne13sta написа:
07 юли 2020, 23:57
Закривай целия отбор. Това не може да са професионални футболисти.
Dawnweaver написа:
07 юли 2020, 23:58
Който играл - играл. Наш играч ако нашие такъв гол го правим президент, в нормален отбор това го правят резервите. Е точно толкова сме далеч от реалния европейски модерен футбол.

За сравнение "основата на проекта" Хакан се омеша в топката в наказателното поле и после се тръшка като някоя квартална кифла, дето нямат нейния номер сандалки все едно някой друг му е виновен какъв палячо е.
Ne13sta написа:
08 юли 2020, 00:03
Тоя Романьоли ни е*а майката. Лека нощ.
Dawnweaver написа:
08 юли 2020, 00:06
Романьоли и Донарума са тия два гола за съжаление. В атака е ясно , че трагедията е пълна , но такъв гол като втория не е Серие А , а Локо Мездра да те прескача така топката като първолак.
Ne13sta написа:
08 юли 2020, 00:07
Първият гол е поредното доказателство, че Беннасер и Ернандес са пълни средняци. Ако някой дава 30-35 млн. да изхвърчат и двамата. Долара с неговите 6 млн. да си стяга куфарите също.
Dawnweaver написа:
08 юли 2020, 00:09
Тоя търски ментак е най-противната утайка ,честно. Само мрънкане и разни хамали със затворени очи. Първия на тезгяха, много преди Пакета.

За Донарума можеше и по-добре да се намеси, но главната вина определено не е негова, че пред него са пешеходци и излизат след почивката да се разтъпчат.
Сега.... не че да се заяждам с вас двамата, ама защото ми е писнало от инфантилните ви коментари... Имате ли да кажете нещо сега?

Ей това ще получиш в отговор :)
Изображение
FORZA MILAN!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Ne13sta » 08 юли 2020, 01:16

Yosifov написа:
08 юли 2020, 01:00
Ne13sta написа:
07 юли 2020, 23:57
Закривай целия отбор. Това не може да са професионални футболисти.
Dawnweaver написа:
07 юли 2020, 23:58
Който играл - играл. Наш играч ако нашие такъв гол го правим президент, в нормален отбор това го правят резервите. Е точно толкова сме далеч от реалния европейски модерен футбол.

За сравнение "основата на проекта" Хакан се омеша в топката в наказателното поле и после се тръшка като някоя квартална кифла, дето нямат нейния номер сандалки все едно някой друг му е виновен какъв палячо е.
Ne13sta написа:
08 юли 2020, 00:03
Тоя Романьоли ни е*а майката. Лека нощ.
Dawnweaver написа:
08 юли 2020, 00:06
Романьоли и Донарума са тия два гола за съжаление. В атака е ясно , че трагедията е пълна , но такъв гол като втория не е Серие А , а Локо Мездра да те прескача така топката като първолак.
Ne13sta написа:
08 юли 2020, 00:07
Първият гол е поредното доказателство, че Беннасер и Ернандес са пълни средняци. Ако някой дава 30-35 млн. да изхвърчат и двамата. Долара с неговите 6 млн. да си стяга куфарите също.
Dawnweaver написа:
08 юли 2020, 00:09
Тоя търски ментак е най-противната утайка ,честно. Само мрънкане и разни хамали със затворени очи. Първия на тезгяха, много преди Пакета.

За Донарума можеше и по-добре да се намеси, но главната вина определено не е негова, че пред него са пешеходци и излизат след почивката да се разтъпчат.
Сега.... не че да се заяждам с вас двамата, ама защото ми е писнало от инфантилните ви коментари... Имате ли да кажете нещо сега?
Абсолютно същото. Недопустимо е професионален отбор да допуска такива голове. Особено при първият Рабио мина през цялата ни половина, а нашите тръчкат покрай него. Това да не е Марадона?!

Добре, че ни дадоха тази дузпа, иначе забрави да ги бяхме обърнали. С основна заслуга са Ибрахимович, Ребич и Леао.

Съдбата ни върна за онази пародия срещу интер. Там просто им върза зверски, а ние си бяхме по-добри. Днес им подарихме 2 гола по най-аматьорският начин. Без Златан и дузпата нямаше да обърнем.

П.С. А Алесио ни положи белия камък, няма спор. Аз съм му голям фен, но днес беше много слаб. Утре ще се види и в оценките. Ернандез също за пореден път с груби грешки в защита.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от zahari_acmilan » 08 юли 2020, 01:21

Ох мамо..... Кой отбор е обръщал Ювентус за 5 минути и то с Роналдо 😁
Пиоли ми е дежаву с първия сезон на Рино. Пое отбора на пожар, много силен финал и като нищо да си спечели още една година. Не, че няма да е заслужил ,ако ни вкара в топ 5 ,но просто не е треньор за проект.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 08 юли 2020, 01:22

drzzd написа:
08 юли 2020, 00:57
Аз какво да кажа катo takeaway-я ми закъсняваше с над 30 мин и тоя ми звъни да сляза да си я взема при резултат 2:0. Слязох, качих се, препсувах всичко живо, погледнах livescore, че стрийма ми беше забил, гледам 3:2. Викам си "ми явно не трябва да го гледам тоя мач, за да ги бием". И го спрях. :D БИХМЕ ГИ! ДА ГО ДУХАТ КУРВИТЕ! ДА ГО ДУХА ВЕЖДАТА! ДА ГО ДУХАТ ВСИЧКИ ФАЛШИВИ ФЕНОВЕ НА ТОЯ ФАЛШИВ ОТБОР!!!
Ти пък кво е тва ядене посред нощ бе? :D Или викаш - ти за пиене си поръча. :D
Pacetoo написа:
08 юли 2020, 01:05
...
П.п Бием и Гатузовата чета и ще имаме rafaleaoOLe
Ей, ама оляхте се. :D
Аз съм лесен с ник-а, да му мисли братчеда с татуса на Пиоли на гърба. :D

А единственото кофти в ситуацията, пичове, е че планирах да си легна моментално след края на мача, а сега изобщо не ми се спи. :D
Жената ако не си беше легнала толкова отдавна, щях да я събудя да я поздравя с победата, така да се каже. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Милан - ювентус (31. кръг)

Мнение от Nikola_Scorpions » 08 юли 2020, 01:24

Capolavoro написа:
07 юли 2020, 22:40
Nikola_Scorpions написа:
07 юли 2020, 22:14
Ако разпорим дъртата и неаполитанските цигани, ще си татуирам Пиоли на гърба
По-смел си и от Радо. Внимавай какво си пожелаваш :D

Човекът заслужава и поне един татуировка на крак, ако направи още няколко кланена над противни отборчета.


Както би казал Тити през сълзи COVID - 1899 взима все нови и нови жертви. Най-сладката зараза :D

Отговори