Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Теми за меркатото през сезоните
Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Petar Zanev » 30 юни 2020, 14:11

Според мен за следващия сезон е задължително да вземем десен бек (за титуляр), физически силен дефанзивен халф (за партньор на Бенасер), креативен халф (за титуляр) и дясно крило/десен атакуващ халф (за титуляр).

Ако Ибра си тръгне, задължително трябва да вземем 2ма нападатели (ако Леао не ни изненада приятно до края на сезона и не започне да показва поне желание). Ако успеем да вземем Милик и Йович би било перфектно.
FORZA MILAN!!!

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от DF » 30 юни 2020, 14:36

Говори се за Teun Koopmeiners от AZ Alkmaar оценен на 15 милиона все повече за Szoboszlai от RB за 25... Не съм много сигурен дали ще надградим точно с тези футболисти.

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от vik rossonero 96 » 30 юни 2020, 14:37

Силен десен бек, перспективен централен защитник, дясно крило, Бакайоко и Йович.

За мен това ще е отлично меркато, независимо дали запазим Ибрахимович или не.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
goshostoo
Фен на Милан
Мнения: 575
Регистриран: 05 юни 2018, 01:13
Has thanked: 88 times
Been thanked: 158 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от goshostoo » 30 юни 2020, 14:38

Според мен трябва да се вземат задължително няколко стабилни играчи на позиции, където имаме нужда и да се даде шанс на Пиоли! С правилните покупки ще даде положителни резултати, ако дойде швабата и догодина ще е нулев сезон. Трябва да се вземе десен бек, партньор на Алесио, задължително връщане на Бакайоко и задължително оставане на Ибра.
--------Донарума--------
‐---?-----------?-------------------Алесио---------Тео------
------Бака------Бенасер-----
------Саму-----------Пакета---------Ребич------
-----Ибра----
Tu Sei Tutta La Mia Vita - A.C. MILAN

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от PerfStranger » 30 юни 2020, 15:46

Цел номер едно за меркатото определено е десен бек. Дано Калулу да излезе топ резерва. В центъра на защитата сме добре с Кяер и Романьоли, Мусакио е ясно, че остава за резерва и Габия. Може би ще ни трябва някой опитен за резерва.

В халфовата линия трябва да се харчи много. Стабилен човек до Бенасер, бих се радвал да запазим и Кеси. Човек зад нападателите, сериозен човек отдясно (Кастийехо да му дава ротация), отляво може да приемем, че Пакета и Ребич ще свършат работа.

Напред дано запазим Ибра, но все пак ще ни трябва нападател. Леао не ни убеди.

Това прави 4ма сериозни човека над средното европейско ниво - 4х40 милиона.. от къде пари? Евентуална кешовица виждам да вземем от Калабрия - 10 млн. и Леао - 20 млн. Което означава Елиът да се бръкнат нещо като 100 млн. Никакъв шанс..

По-скоро виждам двама халфа и нападател с някоя капиталова печалба (Калабрия, Кеси, Леао). Отдясно Конти ще си остане...

МодератораЕПутка

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от МодератораЕПутка » 30 юни 2020, 16:44

Ne13sta написа:
30 юни 2020, 08:47
Никъде не съм казал нищо лошо за момчето. Само факти.
1. Капитан на младежкия Лион.
2. 20 годишен.
3. Няма изиграна минута в професионалния футбол.
4. Бил е 4-та опция в Лион за съответната позиция.

Дори съм написал, че предпочитам Конти и Калабрия да си ходят, а Калулу да остане за резерва на нов бек. Най-добре Дъмфрайс. А ако ти вече вярваш, че въпросният пич може да ни е титулярен десен бек слефващия сезон, то си страшно наивен. Това би било смехотворно. :)
Хайде сега, всички те разбраха, че иронизираш момчето, понеже нямал записана минута в професионалния футбол, а бил навършил 20 преди няма и месец, мнението ти беше откровено подигравателно и се опита да кажеш, че едва ли не момчето не става за нищо, без да отчиташ другите факти, че от Лион многократно са се опитали да го задържат и сме преборили не кой да е, а Байерн и Барселона за подписа му... Ти търсиш кусурите и негативните качества във всеки един трансфер от няколко години насам и после се биеш в гърдите, че си познал, че този или онзи ще се провалят, а смешното е, че става въпрос за играчи, над които нямаш никакво наблюдение... И за Тео, и за Ребич, и за Беннасер ги пишеше едни небивалици, а те и тримата се оказаха доста добри трансфери... Тук там уцелваш, но пък то си е съвсем в реда на нещата да има и несполучливи трансфери и после има само "аз казах ли ви, че от този нищо няма да стане"...

Защо да не може да ни е титулярен десен бек, ако наистина е талантлив и има качества..?

П.П
Колко точно мача си изгледал на този Дензъл Дъмфрис, лично аз силно се съмнявам, че бройката надхвърля 3-4, но нали е нашумяло име и се говори за него, отделно ще струва доста кинти, то значи със сигурност е невероятен футболист, който ще дойде и ще пасне като дялан камък в отбора и догодина ще ни спечели титлата....

Адски тъпо е да даваш мнение за играчи, които не си гледал, като представата си изграждаш от някоя статия в интернет, или от как беше то "имам един приятел фен на Реал, който ми каза, че Тео е пълен *** и не става за нищо".

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от DF » 30 юни 2020, 16:51

Сега чета, че ПСЖ не са се отказали от Бенасер и Тео. Реално могат да си позволят да ги вземат в пакет за 100-110 милиона. Дано да не стане, и двамата са ключови и трудно ще им намерят заместници.

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Yosifov » 30 юни 2020, 17:11

- Jeff Hendrick (28 years old, central midfielder) is getting closer to signing the contract with AC Milan. The Irishman rejected the option of extending the contract with Burnley and will be able to change employer for free from July 1.
[Sky Sports UK]
- At the moment there is no confirmation from Milan about the possibility of employing Jeff Hendrick.
[Milannews.it]
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Petar Zanev » 30 юни 2020, 17:30

В Калчомеркато споменават за испански халф (Оскар Родригез набор 98'), собственост на Реал но под наем през последните 2 сезона при Леганес.
Агента му не е отхвърлил възможността да дойде в Милан.

https://www.calciomercato.com/news/mila ... mo-c-17839

п.п. Някой, който знае италиански (а не ползва гугъл преводачката като мен) може да даде повече инфо. И ако някой го е гледал също може да сподели инфо.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ne13sta » 30 юни 2020, 17:33

Seedorf! написа:
30 юни 2020, 16:44
Ne13sta написа:
30 юни 2020, 08:47
Никъде не съм казал нищо лошо за момчето. Само факти.
1. Капитан на младежкия Лион.
2. 20 годишен.
3. Няма изиграна минута в професионалния футбол.
4. Бил е 4-та опция в Лион за съответната позиция.

Дори съм написал, че предпочитам Конти и Калабрия да си ходят, а Калулу да остане за резерва на нов бек. Най-добре Дъмфрайс. А ако ти вече вярваш, че въпросният пич може да ни е титулярен десен бек слефващия сезон, то си страшно наивен. Това би било смехотворно. :)
Хайде сега, всички те разбраха, че иронизираш момчето, понеже нямал записана минута в професионалния футбол, а бил навършил 20 преди няма и месец, мнението ти беше откровено подигравателно и се опита да кажеш, че едва ли не момчето не става за нищо, без да отчиташ другите факти, че от Лион многократно са се опитали да го задържат и сме преборили не кой да е, а Байерн и Барселона за подписа му... Ти търсиш кусурите и негативните качества във всеки един трансфер от няколко години насам и после се биеш в гърдите, че си познал, че този или онзи ще се провалят, а смешното е, че става въпрос за играчи, над които нямаш никакво наблюдение... И за Тео, и за Ребич, и за Беннасер ги пишеше едни небивалици, а те и тримата се оказаха доста добри трансфери... Тук там уцелваш, но пък то си е съвсем в реда на нещата да има и несполучливи трансфери и после има само "аз казах ли ви, че от този нищо няма да стане"...

Защо да не може да ни е титулярен десен бек, ако наистина е талантлив и има качества..?

П.П
Колко точно мача си изгледал на този Дензъл Дъмфрис, лично аз силно се съмнявам, че бройката надхвърля 3-4, но нали е нашумяло име и се говори за него, отделно ще струва доста кинти, то значи със сигурност е невероятен футболист, който ще дойде и ще пасне като дялан камък в отбора и догодина ще ни спечели титлата....

Адски тъпо е да даваш мнение за играчи, които не си гледал, като представата си изграждаш от някоя статия в интернет, или от как беше то "имам един приятел фен на Реал, който ми каза, че Тео е пълен *** и не става за нищо".
Отново си изписал една камара глупости, доста типично за теб. Както и разправяше, че от Рино нищо не става, а Коверчанов е велик гений. Само дето единият взе купата на Италия, а другият си е все така безработен лектор.

Иначе за тоя пич от Лион, е направо смехотворно да си го представяш, че ще ни е първа опция догодина. Недей да пишеш откровени простотии. По-вероятно е да върнем Абате на пожар, отколкото това момче да ни е титуляр. Той няма 1 шибана минута в професионалния футбол, но видиш ли ще дойде в Серия А да заиграе титуляр за Милан. Ти си тотално луд.

Относно Тео, никога не съм споменавал фенове на Реал. Това беше за Кастийехо, който си е на приливи и отливи и до ден днешен. Прогнозата на моя човек беше напълно вярна. А Ернандез, като се научи да играе в защита, ще го броим за голям трансфер.

Иначе гледам доста холандско първенство. Дъмфрайс е капитан на ПСВ и титуляр на Холандия. На 24 години с брутална физика. Много силен в атака и стабилен отзад. Със сигурност ще е доста по-надежден от Калулу за следващия сезон. Не бих казал, че е нашумял обаче. Има съвсем приемлива цена. Дали може да флопне при нас ? Разбира се.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от DF » 30 юни 2020, 18:13

А нещо нашите дали гледат за свободни агенти? Може и да бъркам, но на времето Кафу, ван Бомел, Фламини, Стам, Мексез и Менез и сигурно други дойдоха без трансферни суми. На Галиани това му беше голяма сила.

МодератораЕПутка

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от МодератораЕПутка » 30 юни 2020, 22:11

Ne13sta написа:
30 юни 2020, 17:33
Приятелите ми, фенове на Барса и Реал, никога не били чували за този Кастийо. Явно не е нищо особено. Също така почти никой неутрален фен не е чувал за Лаксалт, Стринич, Халилович и Бакайоко.

Меркатото си беше ала чичо Фестър отвсякъде. Топ нападател и една камара талаш. Дано Леонардо осъзнава, че работи за Милан вече, а не за градския съперник.
Интересно как приятелите ти фенове на Реал и Барса, хем не са чували за Кастийехо, хем са дали прогноза за него, че и се оказала вярна facepalm Провери да нямаш някое раздвоение на личността, а приятелите да не са въображаеми 🤫... Ти даже името му не знаеше до скоро и му викаше Кастийо, та нищо чудно за това да не са го чували...

Аз може и да съм сбъркал за Джампаоло и за някой друг футболист, но когато не съм гледал някой не пиша за качествата му, както правиш ти... При теб е ясна работата, тези, които си ги чувал и са по-известни стават, тези, които не ги знаеш, значи са пълна дупка... Бакайоко беше супер нашумял, още от Монако, направи после скъп трансфер в Челси, ама неутралните не са го чували....

Холандско вероятно изобщо не си гледал, ти на това бекче от ПСВ даже името му бъркаш, та какво остава да си му следил изявите едва ли не отблизо...

Както и да е, нямам какво повече да ти кажа, бъди малко по-позитивно настроен, няма нужда навсякъде да търсиш кусури и недостатъци...

Колкото до Гатузо, боли ме знаеш кое, че взел купата, докато беше при нас играехме най-грозният футбол, а резилите му бяха десетки, от отпадането в групите на ЛЕ, през Беневенто и Лацио и още какви ли не смехории...

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Yosifov » 30 юни 2020, 22:39

Milan and Lokomotiv Moscow are discussing moves for Diego Laxalt and Aleksei Miranchuk [Di Marzio]

Milan is thinking of acquiring Aleksey Miranchuk (Lokomotiv Moscow, offensive midfielder). The contract of 24-year-old expires next summer. Diego Laxalt may be included in this transaction.
[Sky Sport]
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ne13sta » 30 юни 2020, 23:15

Seedorf! написа:
30 юни 2020, 22:11
Ne13sta написа:
30 юни 2020, 17:33
Приятелите ми, фенове на Барса и Реал, никога не били чували за този Кастийо. Явно не е нищо особено. Също така почти никой неутрален фен не е чувал за Лаксалт, Стринич, Халилович и Бакайоко.

Меркатото си беше ала чичо Фестър отвсякъде. Топ нападател и една камара талаш. Дано Леонардо осъзнава, че работи за Милан вече, а не за градския съперник.
Интересно как приятелите ти фенове на Реал и Барса, хем не са чували за Кастийехо, хем са дали прогноза за него, че и се оказала вярна facepalm Провери да нямаш някое раздвоение на личността, а приятелите да не са въображаеми 🤫... Ти даже името му не знаеше до скоро и му викаше Кастийо, та нищо чудно за това да не са го чували...

Аз може и да съм сбъркал за Джампаоло и за някой друг футболист, но когато не съм гледал някой не пиша за качествата му, както правиш ти... При теб е ясна работата, тези, които си ги чувал и са по-известни стават, тези, които не ги знаеш, значи са пълна дупка... Бакайоко беше супер нашумял, още от Монако, направи после скъп трансфер в Челси, ама неутралните не са го чували....

Холандско вероятно изобщо не си гледал, ти на това бекче от ПСВ даже името му бъркаш, та какво остава да си му следил изявите едва ли не отблизо...

Както и да е, нямам какво повече да ти кажа, бъди малко по-позитивно настроен, няма нужда навсякъде да търсиш кусури и недостатъци...

Колкото до Гатузо, боли ме знаеш кое, че взел купата, докато беше при нас играехме най-грозният футбол, а резилите му бяха десетки, от отпадането в групите на ЛЕ, през Беневенто и Лацио и още какви ли не смехории...
Абсолютно, не са чували за него, значи едва ли е нещо особено, при положение че гледат испанското. И на мен да ми кажат някой безличен играч от Серия А, няма да се сетя, и по пътя на логиката ще прогнозирам, че няма да го бъде в Милан. Примерно - Лаксалт. :) Друг пример - Лападула. Знам, че и на двамата им се кефеше, но ти винаги харесваш разни дърводелци. И по твоята глупава логика, ако утре вземем някой от В група на България, който не съм гледал, пак ли не трябва да критикувам трансфера ?! wallbash

Раздвоението на личността е при теб. Хвалиш някой долен гнусен и пропаднал пияница като Коверчанов, и като флопне, се покриваш.

И да, ще продължавам да съм негативно настроен към разни незнайни джедаи или някакви звезди за няколко мача ала Пьонтек. Колкото и да злобееш, аз съм напълно прав и катастрофалните ни класирания в послендите сезони го доказват. А ако Ребич, Тео и Беннасер бяха такива силни трансфери, сега нямаше да сме 7-ми и без шансове за ШЛ.

А това “бекче” от ПСВ е 100 пъти повече футболист от нашите хубавци на тази позиция. И как точно му е името на български, нали се сещаш през кое ми е ? evil

П.С. Форца Рино!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от cuorerossonero » 01 юли 2020, 12:01

Само да спомена, че Dumfries на холандски се произнася точно Дъмфрайс. rap
Както например Rijkaard е Рейкард, а Gullit е нещо средно между Хулит и Хюлит, нищо че ние малко по-различно сме свикнали. :D
PIOLI VATTENE!!!

Заключена