Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Теми за меркатото през сезоните
Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ne13sta » 25 юни 2020, 19:23

Реално кой и за колко можем да махнем ?

Пакета - 25 млн.
Кеси - 20 млн.
Сусо - 20 млн.
Мусакио - 10 млн.
Дуарти - 6 млн.
Побега - 6 млн.
Калабрия - 6 млн.

Дори и да съм завишил цените, то едни 80 млн. можем и трябва да изкараме. Не е и като да няма слухове за някои от тези футбалери. Същевременно може да привлечем Бакайоко, Йович и Флорентино Луис под наем. Така ще имаме около 120 млн. за централен защитник, десен и ляв халф/крило, и още един нападател. Като не е изключено това да е Гьотце със свободен трансфер. Най-силни слухове има за Упомекано и Собослай. Двамата трябва да ги вземем за не повече от 50-55 млн.

Абе може и да спретнем отбор за 6-то, 7-мо място. 😆
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от dadino » 25 юни 2020, 20:49

Ne13sta написа:
25 юни 2020, 19:23
Реално кой и за колко можем да махнем ?

Пакета - 25 млн.
Кеси - 20 млн.
Сусо - 20 млн.
Мусакио - 10 млн.
Дуарти - 6 млн.
Побега - 6 млн.
Калабрия - 6 млн.

Дори и да съм завишил цените, то едни 80 млн. можем и трябва да изкараме. Не е и като да няма слухове за някои от тези футбалери. Същевременно може да привлечем Бакайоко, Йович и Флорентино Луис под наем. Така ще имаме около 120 млн. за централен защитник, десен и ляв халф/крило, и още един нападател. Като не е изключено това да е Гьотце със свободен трансфер. Най-силни слухове има за Упомекано и Собослай. Двамата трябва да ги вземем за не повече от 50-55 млн.

Абе може и да спретнем отбор за 6-то, 7-мо място. 😆
Сусо не го ли продадохме вече? :D Иначе аз съм против продажба на Калабрия, Кеси и Пакета, смятам, че могат повече, отколкото показват, но явно ще се продаде един измежду тях.
Успеят ли да вземат Упомекано - заедно с Романьоли ще оформят добра двойка. Бакайоко също е по - сигурен вариант, но останалите трансферни цели,според мен, са съмнителни и могат да се окажат поредните пари на вятъра.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Petar Zanev » 25 юни 2020, 21:37

Мусакио се подложи на операция и е аут за дълго време (мисля, че писаха поне до началото на новия сезон) така, че него няма да има вариант да го разкараме според мен.
Бегович си заминава най-вероятно, а Рейна се връща, което си е "ни кяр ни зар" игрово... само дето заплатката на Рейна май е доста по-дебела.
Калабрия и Конти с всеки следващ мач стават по-зле и нито един от двамата не би ми липсвал, но предполагам, ще оставим Конти (заедно с младока от Лион) и ще разкараме Калабрия заради чистата капиталова печалба, която едва ли ще е по-голяма от споменатата от Ne13sta .
Дуарти ми е същият случай като Г. Гомез... и да успеем да го разкараме ще е за нищожен или безплатен наем с не повече от 3-4 млн. опция.
Р. Родригез също се завръща и лично на мен той ми е доста по-стойностен за алтернатива на Тео от Лаксалт. Един от двамата със сигурност си заминава, но не вярвам да има желаещи за нещо повече от наем.

В халфовата линия положението е доста деликатно, защото сигурни за следващият сезон са само Бенасер и Хакан (за съжаление). Джак и Билия си тръгват без пари. Крунич я го шътнем по наем някъде , я не... Пакета ще го мъчим за бартер или с Бенфика или с Фиорентина, а Кесие... абе дано "силните мъже" изкарат 15-20млн и да го прибират...

От атакувашите играчи силно се надявам да запазим Ибра, макар, че това вече изглежда почти невъзможно. Другият, който си заслужава е Ребич, който по-всичко изглежда ще договорим за размяна с А. Силва.
Кастийехо, Леао, Селемакер (ако въобще е атакуващ) е без значение дали ще останат или не.
Ако Севилци не се сгромолясат, си мисля, че ще останат в 4ката и ще заплатят 20те млн за Сусо.

Абе дет' се вика, тея дето искаме да ги разкараме, няма да донесат почти нищо в касата, а тея дето бих донесли сериозни постъпления е глупост да ги продаваме...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Yosifov » 26 юни 2020, 00:01

Milan talks with Chelsea about Bakayoko. The Blues would like to receive 20-25 million euros for a Frenchman. Rossoneri can offer a 4-year contract for the player and an income of 4 million euros net per season.

[Nicolo Schira]
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Capolavoro » 26 юни 2020, 09:39

Yosifov написа:
26 юни 2020, 00:01
Milan talks with Chelsea about Bakayoko. The Blues would like to receive 20-25 million euros for a Frenchman. Rossoneri can offer a 4-year contract for the player and an income of 4 million euros net per season.

[Nicolo Schira]
Това ще е топ сделка, макар че имам опасения, че Йоко ще флопне.
Изображение

Потребителски аватар
goshostoo
Фен на Милан
Мнения: 575
Регистриран: 05 юни 2018, 01:13
Has thanked: 88 times
Been thanked: 158 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от goshostoo » 26 юни 2020, 10:16

Тези 4 милиона нето на сезон за заплатата ли става дума?
Tu Sei Tutta La Mia Vita - A.C. MILAN

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от zahari_acmilan » 26 юни 2020, 17:52

Май Хакими в Интер всичко е готово....
Топ трансфер. 40 млн, но си заслужава. Дортмунд ще си бъдат вечно втори в Германия. Вместо да броят те на Реал М 40 за Хакими ,защото имат опция за първи избор,го оставят и на негово място взимат безплатно пенсията от ПСЖ.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от pippo » 26 юни 2020, 19:34

Capolavoro написа:
26 юни 2020, 09:39
Yosifov написа:
26 юни 2020, 00:01
Milan talks with Chelsea about Bakayoko. The Blues would like to receive 20-25 million euros for a Frenchman. Rossoneri can offer a 4-year contract for the player and an income of 4 million euros net per season.

[Nicolo Schira]
Това ще е топ сделка, макар че имам опасения, че Йоко ще флопне.
Бакайоко е пълен изверг и Серия А е неговото първенство. Дано този трансфер да се случи и да разкараме Кеси!
Ще бъде просто приказно.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Petar Zanev » 29 юни 2020, 17:58

Калабрия с агента му в Каса Милан - обсъжда се ситуацията с позицията му и няколко предложения, които има за него.
А дано успеем да го разкараме, та и лев да приберем:
https://www.milannews.it/calciomercato- ... ino-375827
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от zahari_acmilan » 29 юни 2020, 18:26

Хакими утре пристига в Милано.
Дейва щеше да пастне идеално на мястото на Конти и Калабрия....😁
Трябва ни задължителен десен бек. Вече даже съм готов да се съглася да вземем онова безмозъчно същество от Тотнъм - Орие.... Конти и Калабрия са много добри ама по душа.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ne13sta » 29 юни 2020, 19:25

Нали сме взели капитанът на младежкия Лион. Бил 4-та опция при мъжете и затова нямал изиграна минута в професионалния футбол. Нищо, че е на 20. 😅

Иначе Дензъл Дъмфрис от ПСВ е отличен вариант на разумна цена. Взимаме го него, Калулу резерва, а Конти и Калабрия да си ходят. Провалиха се многократно.

Отляво РР за резерва на Тео. Поне в защита не е толкова зле като Лаксалт.

В центъра на защитата изглежда ще откупим Кяер, а Мусакио няма как да го махнем. Дано поне разкараме Дуарти, че е жив провал. Миленкович от Фиорентина не е лош иначе, но ако ще търсим млад бранител, бих предпочел Упомекано. Доста е стабилен и има голям потенциал.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

МодератораЕПутка

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от МодератораЕПутка » 30 юни 2020, 00:49

Ne13sta написа:
29 юни 2020, 19:25
Нали сме взели капитанът на младежкия Лион. Бил 4-та опция при мъжете и затова нямал изиграна минута в професионалния футбол. Нищо, че е на 20. 😅

Иначе Дензъл Дъмфрис от ПСВ е отличен вариант на разумна цена. Взимаме го него, Калулу резерва, а Конти и Калабрия да си ходят. Провалиха се многократно.

Отляво РР за резерва на Тео. Поне в защита не е толкова зле като Лаксалт.

В центъра на защитата изглежда ще откупим Кяер, а Мусакио няма как да го махнем. Дано поне разкараме Дуарти, че е жив провал. Миленкович от Фиорентина не е лош иначе, но ако ще търсим млад бранител, бих предпочел Упомекано. Доста е стабилен и има голям потенциал.
Е при положение, че е отказал няколкократно да подпише професионален договор с тях, съвсем в реда на нещата си е да не го пускат да играе при мъжете... Доколкото съм информиран аз за този момък, от Лион са правили доста опити да го задържат, но вероятно нашето ръководство са го уговорили без знанието на франсетата...

Отделно там конкуренцията на десния бек е наистина жестока, Лео Дюбоа е страхотен млад футболист, френски национал и втори капитан на Олимпик, Кени Тете пък е национал на Холандия, минал през школата на Аякс, отделно имат и Рафаел, който пък е доста опитен футболист....

П.П
Не разбирам наистина откъде идва този твой негативизъм към 90% от трансферите ни, особено пък като става въпрос за млади играчи и такива, към които нямаш никакви наблюдения, всеки път само им търсиш кусурите...

А специално този трансфер е супер изгодна сделка, момчето идва без трансферна сума и е имало доста сериозна конкуренция от Байерн и Барселона за подписа му... Дори да се окаже пълен провал, ще се набутаме най-много със заплатата му, която вероятно изобщо няма да е голяма, а и винаги можем да го шитнем в някой френски средняк за 2-3-4 милиона и дори да излезем на печалба...

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ne13sta » 30 юни 2020, 08:47

Никъде не съм казал нищо лошо за момчето. Само факти.
1. Капитан на младежкия Лион.
2. 20 годишен.
3. Няма изиграна минута в професионалния футбол.
4. Бил е 4-та опция в Лион за съответната позиция.

Дори съм написал, че предпочитам Конти и Калабрия да си ходят, а Калулу да остане за резерва на нов бек. Най-добре Дъмфрайс. А ако ти вече вярваш, че въпросният пич може да ни е титулярен десен бек слефващия сезон, то си страшно наивен. Това би било смехотворно. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Yosifov » 30 юни 2020, 12:54

-Pioli knew since December that Milan would look at other coaches.
-Agreement with Rangnick is already there.
-Meeting with Raiola to renew Gigio could take place Friday since Milan want it done quickly.
[Di Marzio]
Изображение

DF
Фен на Калчото
Мнения: 338
Регистриран: 30 юни 2020, 11:48
Has thanked: 41 times
Been thanked: 36 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от DF » 30 юни 2020, 13:06

В последно вереме отбора започва много да ми харесва. Забелязвам израстване като отбор( вече не се чудят какво да правят с топката) и като индивидуални качества на някои играчи. Кеси последния мач газеше наред. Нито топка, нито човек можеше да мине покрай него. Бенасер второто полувреме раздвижи много играта. Пакета се включи добре, а за белгийчето да не говорим. Даже Конти ми хареса. Започвам да мисля, че този отбор няма нужда от много нови попълнения, по-скоро двама трима качествени на мястото на напускащите. Бакайоко на мястото на Биля, Тонали примерно да замени Бона и един нападател да замени Ибра ако си тръгва, а може и Леао да се подобри догодина. Всичките са млади и ще стават по-добри.

Заключена