Исмаел Бенасер

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от cuorerossonero » 22 фев 2020, 11:30

geo0rgi написа:
22 фев 2020, 10:33
Това е последното ми мнение, което пиша в този форум, тъй като вече ми писна от злоба и критики към всичко в отбора. Щом и Бенасер сега е некадърен и нищо не може явно просто няма какво да се говори.
...
Аз пък подобен тип позиция никога не бих могъл да разбера. Не се обиждай, ама звучи като изказване на малко дете, което се сърди на другарчетата си и повече няма да си играе с тях.
Има фенове, които не харесват Бенасер, има и други - като теб и мен - които го харесват и виждат перспективи в него и развитието му. Самият Бенасер е само пример, това се отнася до всичко свързано с отбора.
Някои хора просто имат по-различен темперамент и когато отборът не върви добре, принципно са склонни да реагират по-негативно. Дори когато според теб и мен нямат основание, за себе си имат своите аргументи и ги излагат. Най-естественото нещо е да има различни мнение по различните въпроси, иначе няма да има дискусия, а ще си повтаряме едно и също. Смисълът на форума е точно това - да се дискутира всичко, свързано с любимия ни отбор.
В края на краищата - никой не може да бъде накаран да комуникира, прави го само този, който има нужда. Аз лично имам нужда от контакт, макар и в случая виртуален, с други фенове на любимия ми Милан и за да спра да пиша тук, трябва да няма нито един, с когото да намеря общ език. Което ми се струва абсурдно, при положение, че ни обединява една идея. Червено - черната. forza
PIOLI VATTENE!!!

Muharski
Фен на Калчото
Мнения: 246
Регистриран: 17 мар 2019, 23:56
Has thanked: 233 times
Been thanked: 31 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от Muharski » 22 фев 2020, 11:41

Аз пък съм на мнение, че Бенасер има огромен потенциал, но до него трябва да застане опитен халф, за да има от кого да се учи и да израства. Тука всеобщото мнение е, че получава доста картони и прави грешки в големите мачове. Според мен обаче Бенасер в повечето случаи покрива грешките на другите и затова ги получава тия картони. Примерно срещу Торино детинската грешка на Калабрия му донесе картона.

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от geo0rgi » 22 фев 2020, 12:40

cuorerossonero написа:
22 фев 2020, 11:30
geo0rgi написа:
22 фев 2020, 10:33
Това е последното ми мнение, което пиша в този форум, тъй като вече ми писна от злоба и критики към всичко в отбора. Щом и Бенасер сега е некадърен и нищо не може явно просто няма какво да се говори.
...
Аз пък подобен тип позиция никога не бих могъл да разбера. Не се обиждай, ама звучи като изказване на малко дете, което се сърди на другарчетата си и повече няма да си играе с тях.
Има фенове, които не харесват Бенасер, има и други - като теб и мен - които го харесват и виждат перспективи в него и развитието му. Самият Бенасер е само пример, това се отнася до всичко свързано с отбора.
Някои хора просто имат по-различен темперамент и когато отборът не върви добре, принципно са склонни да реагират по-негативно. Дори когато според теб и мен нямат основание, за себе си имат своите аргументи и ги излагат. Най-естественото нещо е да има различни мнение по различните въпроси, иначе няма да има дискусия, а ще си повтаряме едно и също. Смисълът на форума е точно това - да се дискутира всичко, свързано с любимия ни отбор.
В края на краищата - никой не може да бъде накаран да комуникира, прави го само този, който има нужда. Аз лично имам нужда от контакт, макар и в случая виртуален, с други фенове на любимия ми Милан и за да спра да пиша тук, трябва да няма нито един, с когото да намеря общ език. Което ми се струва абсурдно, при положение, че ни обединява една идея. Червено - черната. forza
Започнах да пиша все по-малко и по-малко в този форум просто защото няма с кой да си напишеш два реда нещо смислено, просто безпочвената критика към ‘’г-н Емполи’’ ми дойде вповече и не виждам какъв е смисълът да влизам в този форум и да чета плоски критики към всичко до 9то коляно в отбора. Бенасер не става, Малдини и Бобан не стават, Ребич и той не ставаше, Тео беше провал и какво ли още не.

Нямам против добре изказаната критика, но да влизам и да чета как еди си кой си е посредствен, средняк и не знам си какъв след всеки мач е малко досадно. Просто обективните мнения в този форум много намаляха напоследък. Наистина този сезон е ужасен за нас, но това не значи че целия ни отбор и цялото ръководство са средняци и за нищо не стават.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от BANKERA » 24 фев 2020, 17:55

Изгледайте му последното интервю с кака ви Джорджия и ще видите какво кухо парче е - елементарни работи го пита и трябваше да му подсказва за да не изглежда по-тъп отколкото е...

Само ще кажа, че не знаеше кой вкарва 2 гола на Барса в финала ни срещу тях 94-та и един рефрен на феновете не можеше да запее...
Изображение

Потребителски аватар
Ji Pipi
Любител на футбола
Мнения: 55
Регистриран: 11 юни 2018, 21:29
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от Ji Pipi » 24 фев 2020, 18:53

BANKERA написа:
24 фев 2020, 17:55
Изгледайте му последното интервю с кака ви Джорджия и ще видите какво кухо парче е - елементарни работи го пита и трябваше да му подсказва за да не изглежда по-тъп отколкото е...

Само ще кажа, че не знаеше кой вкарва 2 гола на Барса в финала ни срещу тях 94-та и един рефрен на феновете не можеше да запее...
Е та... от какъв зор да знае подробно историята на отбора и песните на феновете му...?
Che confusione
sarà perché tifiamo
è un’emozione che cresce piano piano
stringimi forte
e stammi piu vicino
e chi non salta
è un porco juventino
forza forza forza forza forza forza forza

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от Capolavoro » 24 фев 2020, 19:34

Стига пък и ти, знаеш ли нещо за Милан, когато си бил на 3? Даже не за Милан, а за Байерн например, защото Исмаел не е твърдял, че е фен на отбора. А за песните, за един чужденец си е трудно да ги разбере, ако не чете текста, макар че предполагам е ок с италианския.
Изображение

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от gLoRy » 24 фев 2020, 19:49

Той може и да не е миланист по принцип, не виждам проблем да не е запознат с тези факти.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от gLoRy » 10 май 2020, 16:52

Ебахти звяра :D

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от nik » 11 май 2020, 02:59

Клипа с Бенасер е много як . Тренира здраво пича . Като гледам набляга и сериозно на бокса , което е много бързо прозрение ( за теслите от реферите ) от краткия му престои в Милан .

Потребителски аватар
levvel
Фен на Калчото
Мнения: 265
Регистриран: 04 юни 2018, 15:09
Has thanked: 150 times
Been thanked: 19 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от levvel » 18 май 2020, 20:03

Capolavoro написа:
24 фев 2020, 19:34
Стига пък и ти, знаеш ли нещо за Милан, когато си бил на 3? Даже не за Милан, а за Байерн например, защото Исмаел не е твърдял, че е фен на отбора. А за песните, за един чужденец си е трудно да ги разбере, ако не чете текста, макар че предполагам е ок с италианския.
През 94 та Бенасер е бил на минус 3, иначе съм съгласен с мнението ти, :P forza

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от gLoRy » 22 юли 2020, 22:22

Голът на Бенасер срещу Болоня :D
Изображение
повторение - https://i.imgur.com/4kMiyVK.gif

Изображение

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от gLoRy » 03 окт 2020, 12:03

Дузпата на бенасер срещу Рио Аве - https://i.imgur.com/WpfpCCP.gif
повторение - https://i.imgur.com/UC3iyCa.gif

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от cuorerossonero » 03 окт 2020, 13:50

Бенасер би две дузпи срещу Рио Аве. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11137
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от vik rossonero 96 » 03 окт 2020, 13:52

Втората не заслужава гиф-че :D
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Исмаел Бенасер

Мнение от cuorerossonero » 03 окт 2020, 13:55

Така е, той и без това втората пак там я би. :D
PIOLI VATTENE!!!

Отговори