Патрик Кутроне

Mr.Georgiev
Фен на Калчото
Мнения: 183
Регистриран: 04 юни 2018, 23:30
Has thanked: 83 times
Been thanked: 37 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Mr.Georgiev » 23 фев 2020, 19:57

Няма такова нещо като няма дузпа, ама нашия можеше по-добре. Истината е, че колкото и различни варианти да е имал, в крайна сметка го направи достатъчно добре. Просто на един жълт педал не му хареса :)

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от nik » 24 фев 2020, 02:09

zahari_acmilan написа:
23 фев 2020, 00:25
Него зверски го е яд и го боли,че го изгониха като куче, Че малкия Малдини да седи на пейката сега....
Татуираш си Милан на ръката ,а скачаш и се радваш като полудял след гола...
Яд ,не яд... Не показа уважение ,макар ,че след мача е отишъл да се извини на Курва Суд...
Отишъл да се извини ? Ти сериозно ли ?
Ами тогава да му изпратя една храчка в лицето ....


P.s. Кутроне , извинявай ....

Потребителски аватар
IL DIAVOLO
Фен на Калчото
Мнения: 256
Регистриран: 28 юли 2019, 17:13
Has thanked: 180 times
Been thanked: 73 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от IL DIAVOLO » 24 фев 2020, 08:03

Това момче се оказа поредното малко, комплексирано човече. Това, че е ужасно лимитиран като качества се вижда вече в трети отбор. Но да плюеш там, където до вчера си целувал, показва колко струваш и като мъж.
Изображение

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1623
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 218 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Cafu » 24 фев 2020, 09:08

Изглежда е имало защо да го махнат. Оказа се голям *** и доста простоват. Сигурно за това и го махнаха от Англия, но със селяните от фиорентина ще си пасне идеално.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7279
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1324 times
Been thanked: 1546 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от drzzd » 24 фев 2020, 09:19

А най-тъжно е, че Пашалич, който игра едва един сезон при нас, не посмя да се израдва, когато ни вкара и сякаш оцени колко тежка е червено-черната фланелка, а този, след толкова сезони, падна тооолкова ниско. Чак даже тука го оправдаваха онзи ден...

Между другото в инстаграм го заливат от негативни коментари. Нека си поеме. С толкова лабилна психика няма да стигне далеч.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4046
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 398 times
Been thanked: 764 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Casciavit » 24 фев 2020, 11:46

Ти кой беше, че да съдиш Кутроне? Големият талант Леао по-добър ли се оказа от него? Не. Добра сделка ли бе да го шитнем за 15 милиона? Не, не беше.

Кристиян Малдини повече ли заслужава да е в Милан от него? Не, не заслужава повече.

Футболът е емоция, а момчето гори в играта и изразява своята емоция. Това не значи, че не обича Милан.
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7154
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1517 times
Been thanked: 1339 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Capolavoro » 24 фев 2020, 11:53

Casciavit написа:
24 фев 2020, 11:46
Футболът е емоция, а момчето гори в играта и изразява своята емоция. Това не значи, че не обича Милан.
Това беше далеч по-добро обяснение на ситуацията, "горя в играта и емоцията надделя", но си с няколко години по-голям от Патрик, нормално е да ти текват по-смислени обяснения от "израдвах се като за последно, но ако бях бил аз и вкарал, нямаше да се радвам". Малко ала Божинката стайл.

Иначе си болезнено прав, че сделката беше кофти за нас - в Англия за 15 млн. се продават откровени некадърници. Прав си и за Даниел Малдини, че по никакъв начин не е по-полезен от Кутроне, ама там тежката дума има татето, нали трябва да играе синчето, иначе за какво се е върнал на работа в Милано, вместо да си живее като патрон в Щатите.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7279
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1324 times
Been thanked: 1546 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от drzzd » 24 фев 2020, 12:11

Casciavit написа:
24 фев 2020, 11:46
Ти кой беше, че да съдиш Кутроне? Големият талант Леао по-добър ли се оказа от него? Не. Добра сделка ли бе да го шитнем за 15 милиона? Не, не беше.

Кристиян Малдини повече ли заслужава да е в Милан от него? Не, не заслужава повече.

Футболът е емоция, а момчето гори в играта и изразява своята емоция. Това не значи, че не обича Милан.
Аз ли кой съм? Аз съм фен на отбора, колкото и ти си фен и колкото и той твърдеше, че е такъв. Имам право да го съдя, колкото и ти имаш право да го защитаваш. Само дето в случая не разбирам какво толкова му защитаваш, при все, че реши да се гмурне досущ, както го прави един зализан в Торино и при все, че се наака накрая и реши да ходи да се извинява при същите тия фенове дето го обожаваха. Сори, обожавахме. Щото и аз му симпатизирах и честно казано предпочитах да остане. Очевидно напразно.
Не знам дали помниш, ама миналата година по това време тъкмо бяха започнали да му дават шанс, а той взе, че започна да хленчи, че е резерва на Пьонтек, вместо да приеме конкуренцията мъжки и това продължи цял полусезон. Може би и затова цената му остана такава. Може би и никога повече няма да се вдигне. Колко гола има момчето в Уулвс и Фио този сезон? Ще ти кажа - 4 в 32 официални мача.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от BANKERA » 24 фев 2020, 14:46

Само да вметна, че Кутроне напусна, защото не влизаше в сметките на бай Марко, който видяхме докъде я докара накрая. На негово място бе взет Леао отново по изричното желание на същия спец, а малкия Малдини се явява трети избор чак след Ибра(Пьонтек през първия полусезон) и Леао. Голяма грешка беше привличането на португалеца, още повече за тази сума, защото откъм принос е почти никакъв. Може да пипа топката, но пред гола е кръгла нула. Кутроне може да беше технически ограничен, но поне знаеше как да довкара топката и нямаше сега да сме едни 20 милиона в минус.
Изображение

МодератораЕПутка

Re: Патрик Кутроне

Мнение от МодератораЕПутка » 24 фев 2020, 15:23

Ама така знаеше как да я вкарва, че миналия сезон заби цели 3 шайби....

Мисля, че изобщо не си заслужава да го коментираме повече това лайненце, дето се изплю върху Милан онзи ден... Вместо да покаже уважение към клуба, той най-нагло изсимулира дузпата и после даже искаше да я вкара, а радостта му беше сякаш играе във финал на ШЛ....

Нито Леао му е виновен, нито Джампаоло, че миналия сезон не можеше да си спре топката и беше изключително зле...

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от BANKERA » 24 фев 2020, 17:51

Явно предния ми пост съм го написал прекалено сложно, така че сега ще опитам да опростя нещата - кой от двамата предпочитате да е на пейката като резервен нападател - Кутроне или Леао?

Единия си оставяше душата на терена всеки мач и беше натирен като излишен, поради куп малоумни причини или другия взет именно за заместник на Кутроне за невероятните 35 милиона...
Изображение

Потребителски аватар
IL DIAVOLO
Фен на Калчото
Мнения: 256
Регистриран: 28 юли 2019, 17:13
Has thanked: 180 times
Been thanked: 73 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от IL DIAVOLO » 25 фев 2020, 12:58

Casciavit написа:
24 фев 2020, 11:46
Ти кой беше, че да съдиш Кутроне? Големият талант Леао по-добър ли се оказа от него? Не. Добра сделка ли бе да го шитнем за 15 милиона? Не, не беше.

Кристиян Малдини повече ли заслужава да е в Милан от него? Не, не заслужава повече.

Футболът е емоция, а момчето гори в играта и изразява своята емоция. Това не значи, че не обича Милан.
Да, оказа се, че сделката е много добра. Това момче не струва и половината от тези пари.
Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4046
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 398 times
Been thanked: 764 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Casciavit » 25 фев 2020, 13:13

BANKERA написа:
24 фев 2020, 17:51
Явно предния ми пост съм го написал прекалено сложно, така че сега ще опитам да опростя нещата - кой от двамата предпочитате да е на пейката като резервен нападател - Кутроне или Леао?

Единия си оставяше душата на терена всеки мач и беше натирен като излишен, поради куп малоумни причини или другия взет именно за заместник на Кутроне за невероятните 35 милиона...
Кутроне, определено.

Обяснявам защо. Патрик е такъв тип нападател, който играе на 100% във всеки един мач, срещу всеки противник, гони всяка топка и дебне противника до самият край на срещата. Притежава нелоша за нападател физика, прилична скорост и отлична игра с глава и сам на върха на атаката. Няма особени претенции за заплата и твърдо титулярно място.

Леао е от този тип футболисти, които или ще станат звезди или ще се превърнат в новия Нианг. Той има нужда от силни съотборници и подчертано атакуващ/доминиращ стил на игра, за да блести и покаже способностите си. Губи се често в мачовете, а колкото повече стои на скамейката, толкова по-апатичен/безличен става. При слабо първо полувреме, не го търси второто. Кутроне е обратното - може цял мач да посредствен, но в 81-вата да засече някоя балонна топка в наказателното и да отбележи победно попадение.
Определено смятам, че за резерва Кутроне е десетки пъти по-добрата опция от двамата.

За десет месеца не съм чул един смислен аргумент с какво Леао превъзхожда Кутроне. Чета колко некадърен е Кутроне, но така и не разбрахме с какво Леао е по-кадърен. Вероятно няма и да разберем. Ще си остане със силния дебют срещу Интер през есента и дотам.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2509
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от George Weah » 25 фев 2020, 13:18

Патрик Кутроне в последните си 52 мача от първенство (34 в Милан, 12 в Уулвс и 6 във Фиорентина) има точно, ама точно...5 гола!

Върджил Ван Дайк в последните си 27 мача в първенство има точно, ама точно...4 гола!

Пък после ми говорете как Патрик е борбен, дава сърце, душа, бял дроб, черен дроб, далак и дванадесетопръстник на терена, това е много важно и ще му донесе трансфер в Реал Мадрид и Барселона в скоро време, сигурен съм!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7279
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1324 times
Been thanked: 1546 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от drzzd » 25 фев 2020, 14:21

Аз изначало не разбирам защо в момента се прави сравнение между Кутроне и Леао?!

Темата му тук се възроди, заради това как мъченикът изрази безкрайната си любов към Милан онзи ден и изведнъж тук отново се появиха нелепите сравнения между двамата.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Отговори