Elliott Advisors (UK) Limited

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от cinzano » 11 фев 2020, 22:41

zahari_acmilan написа:
11 фев 2020, 19:32
И за какъв *** Арно ще набие 1.2 млд за Милан и още 200-300 млн за трансфери и заплати... !?
Примерно, защото може да си го позволи 🤑

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Dawnweaver » 12 фев 2020, 03:55

Или примерно както се намекваше в статията , която беше постната по-нагоре от Форбс - ако имат интерес да навлизат в по-спортни типове артикули и облекло. И още редица маркетингови трикове. При Берлускони бяхме политически инструмент, защо сега да не можем да бъдем маркетингов/рекламен за Арно ?

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Aliken » 12 фев 2020, 08:39

Според Газетта, Малдини и Бобан искали Алегри като треньор за следващия сезон, но Газидис искал Рангник. Един от малкото случаи, когато подкрепям с две ръце Малдини и Бобан.
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от zahari_acmilan » 12 фев 2020, 10:18

Само дето Арно не цели масовото потребление. Едва ли ще тръгне да прави диверсификация на бранда си, защото ще му *** *****. Реклама с Милан , едва ли. Да тръгне да произвежда спортни стоки за масовия потребител , едва ли. Да си чеши егото на тия години.... Може и да изкукал ,но и той както Берлускони е вкарал росата в бизнеса ,която веднага ще го запре.
По - скоро виждам продажбата към някой шейх. Как мислите от Арно и шейх, кой ще вкара повече пари в отбора, чрез кухи рекламни договори да оправи баланса за години напред !?
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 12 фев 2020, 10:48

За парите, на които Елиът се надвват, няма кой да ни купи. Искат 1,2 млрд. а вече са набили към 800 млн. Реално, в това си състояние, не знам дали някой ще извади и 700 за отбора.

Или ще ни дондуркат още 2-3 години, опитвайки иноваторски ходове с такива като Рагник, или ще разпродават на парче. Лоша работа.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от vik rossonero 96 » 12 фев 2020, 10:49

На мен тия шейхове са ми такава мъгла, че въобще не съм ентусиазиран, ако попаднем в такива ръце, за разлика от масовото мнение. От всички, които ги купиха шейхове само Сити що-годе стана отбор. ПСЖ въобще не е в мача, след като с милиарди за трансфери си печели само селската лига всяка година (даже всъщност Монако ги победи и там), а в Шампионска лига не могат да минат 1/4-финала горките. Малага едва не фалираха, след като ги купиха тюрбаните, Фулъм също е мега зле. То не става само да наливаш петрол в касите на клуба, а си трябва и опит и нюх в ръководенето на тоя бизнес. Защото такива отбори като нас не са само клубче - това си е огромен бизнес, който покрива много повече неща от футболните. И докато някой от поредните шейхове знае само колко е курса на барела спрямо долара и си ръководи сондичката, хора като Арно са изградили империя от бизнеси, която е основана на отлични бизнес решения.

Много добре се видя, че само с пари не стават нещата. Китайците пръснаха 200 милиона, но с дънери като Фасоне и Мирабели видяхме, че работата стана "Майка плаче". Аз не съм подръжник на идеята за Арно, само защото е въшлив с пари. Това е далеч от приоритетите ми за следващ собственик. Мен ме интересува както има той за гърба си, как го е изградил и с какви хора мисли да работи в Милан. От нещата, които чета до момента, а именно Брайда за спортен директор и Алегри за бъдещ треньор, аз съм оптимист. Много хора недолюбват Алегри, за мен той е един от топ треньорите в Европа и с добро трансферно лято, може да изгради отбор минимум за топ 4 още в пърия си сезон обратно.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
EGPanovski
Фен на Калчото
Мнения: 232
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от EGPanovski » 12 фев 2020, 11:25

Алегри определено вече доста по-различен от времето в което ни ръководеше, като визирам развитие в положителна насока. В негово лице като треньор, вдигаме нивото значително, подобно на Конте сега в Интер. Реално Алегри и Конте са двамата най-успешни италиански треньори в момента, отчитайки опитът и успехите, които имат вече зад гърба си. Брайда в екипа също е гаранция за сигурност. Човека се е доказал, няма какво да го коментираме. Ако ни продадат и в ръководният екип се появят Алегри и Брайда, наред с Бобан и Малдини - БЕЗ ГАЗИДИС, нещата ще заприличат на друга картинка. Определено бих бил оптимистично настроен. В момента се носим по течението...резултатът е налице.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от hotboyz » 12 фев 2020, 12:13

Псувайте си Малдини и Бобан, колкото искате, но за мен основния проблем е Ванката.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 12 фев 2020, 12:19

Не е вината само при едните или само при другите.
Ваньо вдига цените на билетите и не докарва нови спонсори, и мисли само за цифрите - факт.
Да ама само Пищака, Пакета, Леао и Калдара са около 150 млн. грешно похарчени пари - факт...
FORZA MILAN!!!

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Rassilon » 12 фев 2020, 12:33

Aliken написа:
12 фев 2020, 08:39
Според Газетта, Малдини и Бобан искали Алегри като треньор за следващия сезон, но Газидис искал Рангник. Един от малкото случаи, когато подкрепям с две ръце Малдини и Бобан.
43-годишният селекционер на Украйна Андрий Шевченко може да поеме Милан от лятото. Бившият нападател на "росонерите" е набелязан лично от техническия директор на клуба Паоло Малдини. Кандидат за треньорския пост е и германският специалист от РБ Лайпциг Ралф Рангник.

В Милан планират да назначат нов наставник след края на сезона. Ако отборът не попадне в Шампионската лига или не спечели Купата на Италия, "росонерите" възнамеряват да се възползват от точка в контракта със сегашния треньор Стефано Пиоли и да го уволнят без каквато и да е компенсация.

Шевченко игра за Милан от 1999 до 2006 г., както и през сезон 2008/2009. Той е начело на Украйна от 2016 г. Под негово ръководство тимът успя да се класира за Евро 2020. /БГНЕС
Не мога да кажа колко вярно има в това обаче.

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Aliken » 12 фев 2020, 12:38

Нов треньор ще иска да си води цялата лятна подготовка. Не вярвам Шева да остави Украйна до края на европейското и следователно да ни поеме седмица преди началото на сезона...
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 12 фев 2020, 12:41

Може Шева да сме го пазарили за след 10тия кръг, когато Марселиньо е уволнен :D :D :D
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 12 фев 2020, 12:41

Petar Zanev написа:
12 фев 2020, 12:41
Може Шева да сме го пазарили за след 10тия кръг, когато Марселиньо е уволнен :D :D :D
Хахаха, това беше добро. :D
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Mr.Georgiev
Фен на Калчото
Мнения: 184
Регистриран: 04 юни 2018, 23:30
Has thanked: 84 times
Been thanked: 38 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Mr.Georgiev » 13 фев 2020, 05:15

Petar Zanev написа:
12 фев 2020, 12:19
Не е вината само при едните или само при другите.
Ваньо вдига цените на билетите и не докарва нови спонсори, и мисли само за цифрите - факт.
Да ама само Пищака, Пакета, Леао и Калдара са около 150 млн. грешно похарчени пари - факт...
И това го има, само че Пищака хич не дойде като първи избор, а следствие на блокиран трансфер на Ибра още миналата година (в която бе всъщност в доста по-добра форма) именно от Газидис. Аргумента беше, че бил стар и неподходящ профил. За това пък година по-късно и след няколко месеца непомирисване на терен, изведнъж Ибра стана "решението". Не знам, в колко още други трансфери разбирача от Арсенал се е месил, но, ако не се беше правил на интересен миналата година, сега Бобан и оня Масарчо дори нямаше да ги говорим, а Леонардо щеше да прави лятната селекция, със сигурен Бакайоко и участие в ШЛ. Така че дето вика колегата, хич да не, ама Ванката си е за бой отвсякъде :D.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Dawnweaver » 13 фев 2020, 08:01

Каквото и да се планира сега има два варианта - или клуба е продаден и новите шефове вече си движат нещата или по-вероятното , а именно , че Елиът ще кретат на среднящина до стадиона и ще връткаме средняци на всяко ниво, защото са евтини и не се оплакват ако си взимат заплатката. А тоя Газидис , когато и да го блъсне ссмолет ще му е рано и се надявам ако има нов собственик да в първия на пангара.

Отговори