Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
Marco van Basten
Фен на Калчото
Мнения: 135
Регистриран: 05 юни 2018, 10:03
Has thanked: 45 times
Been thanked: 43 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Marco van Basten » 25 яну 2020, 13:12

Не че съм фен на Пиоли,но...искахме треньор,който да има волята да остави Сусо на пейката и да опита нещо различно.Искахме треньор,който да избистри някакъв състав и да покажем някакво постоянство,да наложим новите играчи най-после и да видим какво ще се получи.И когато това е факт,българският фен специалист пак намира какво да е недоволен.Що Кесие не бил сменен,що Ибрахимович не бил сменен,даже май няма значение кой трябваше да бъде сменен,само да беше направена пустата и 3-та смяна.Разбирам,че ни се насъбра доста последните години,но не разбирам защо не можем да оценим и добрите неща,без да пропуснем поне веднъж да наругаем я треньор я играчи.В крайна сметка с или без трета смяна,с лимитиран или не треньор е факт че сме в зона ЛЕ.А по повод на това дали Пиоли го е страх да извади Ибрахимович от игра мога да кажа,че на няколко пъти му подвикваше доста смело,а и в крайна сметка,защо не допуснем,че като големи и разумни хора просто сядат и си говорят кое и как е най-добре да направят,защото Ибрахимович е врял и кипял в тази игра и със сигурност може да даде добри съвети.И нищо лошо ако е казал,че предпочита Леао поради ред причини,които ние все пак може и да не знаем...психика,раздаване в тренировки,отношение като цяло.Еми ако Пионтек мисли само за следващият си "голям" 70 милионен трансфер и на мен ще ми се играе с Леао.Така или иначе просто ми се иска докато нещата вървят добре по един или друг начин,да се опитаме да се радваме и да виждаме и положителното.Форца!

МодератораЕПутка

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от МодератораЕПутка » 25 яну 2020, 13:33

Оставянето на Цуца на пейката беше първо изключително закъсняло, второ стана след като половин дузина хора свързани с Милан го питаха открито в медиите защо испанеца продължава да играе, отделно фенското недоволство към испанската примадона беше достигнало крайната си точка и Пиоли рискуваше да получи доста заплахи за живота си, ако продължаваше да се инати и да пуска испанката.

Пиоли реално нямаше волята да направи този ход и закъсня изключително много с него, точно, защото е консервативен и не искаше да сменя нито схемата, нито изпълнителите....

Аз започнах предното си мнение с думите Пиоли не е толкова слаб треньор, което продължавам да твърдя и определено виждам положителни неща в работата му, но се виждат и много отрицателни, като например титулярното място вчера на Чалханоглу, както и ситуацията с Пакета и Пьонтек, които са с треньорска контузия по неясни причини....

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 25 яну 2020, 13:56

Ама той и Джампаоло Коверчанов не е чак толкова слаб треньор, но се омаза тотално. Пиоли просто е късметлия, че Ибра реши да дойде в този разнебитен отбор. За мен серията ни от 4 поредни победи и 5 мача без загуба се дължи основно на шведа. И Златко допринася най-вече от психологическа гледна точка. Иначе е далеч от играча, който беше през периода 2010-2012. И напълно нормално разбира се, все пак е на 38.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от zahari_acmilan » 25 яну 2020, 15:51

Пиоли е взел решението Сусо да остане на пейката, колкото Джампоало направи смените срещу Дженоа на полувремето 😂
И да, Пиоли го е страх и е силно респектиран от Златан.
И да Пиоли е малък треньор ,който не може да респектира играчите...
Чакайте да дойдат мачовете срещу малко класни съперници и тогава ще говорим за възход.
Срещу Удине ни върза, срещу Бреша ни върза. И в двата мача НЕ заслужавахме 3-те точки !
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Marco van Basten
Фен на Калчото
Мнения: 135
Регистриран: 05 юни 2018, 10:03
Has thanked: 45 times
Been thanked: 43 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Marco van Basten » 25 яну 2020, 17:41

zahari_acmilan написа:
25 яну 2020, 15:51
Пиоли е взел решението Сусо да остане на пейката, колкото Джампоало направи смените срещу Дженоа на полувремето 😂
И да, Пиоли го е страх и е силно респектиран от Златан.
И да Пиоли е малък треньор ,който не може да респектира играчите...
Чакайте да дойдат мачовете срещу малко класни съперници и тогава ще говорим за възход.
Срещу Удине ни върза, срещу Бреша ни върза. И в двата мача НЕ заслужавахме 3-те точки !
Това можем да го знаем ако сме на поне петдневка на Миланело или ако си пием кафето с Пиоли по принцип.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от nik » 25 яну 2020, 21:44

Със сигурност Пиоли има подкрепата на Паоло и Бобан за "пейката" на Сусо , Пакета и Пионтек . И на тримата се търсят отбори , като това са най конвертируемите ни футболисти . Свърши ли трансферния прозорец обаче и при първата ни издънка в първенството , и тримата ( ако са в Милан ) ще бъдат реабилитирани . Дано не се налага :)

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 25 яну 2020, 22:00

За мен е учудващо защо така се отнесоха с Пьонтек. Ще кажеш, че Леао и Ибра бележат по гол всеки мач.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 10 фев 2020, 10:07

Малко човече, ходи си на село! Ти за отбор с претенции не ставаш!

По-добре Златан да изкара сезона като играещ треньор!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от pippo » 10 фев 2020, 10:27

Абе няма ли да дойде един истински треньор при нас бе? Докога с някакви изгустаци ще караме?

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Dawnweaver » 19 фев 2020, 11:05

За Бенасер:
" ... За неговата позиция е необходимо да играеш по-опростено, да докосваш по-малко топката "
Според мен изключително невярно твърдение. За Кеси - да, защото той е рушащия халф от двойката. Бенасер е този, който трябва да изнася и го прави доста прилично трябва да призная. Отдавна не сми имали играч на такава позиция , който да може да изнася топката и на скорост с дрибъл, а не да налива 50 метрови балони или пасове само назад в стил Билия.

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от shevchenko_89 » 19 фев 2020, 12:13

Dawnweaver написа:
19 фев 2020, 11:05
За Бенасер:
" ... За неговата позиция е необходимо да играеш по-опростено, да докосваш по-малко топката "
Според мен изключително невярно твърдение. За Кеси - да, защото той е рушащия халф от двойката. Бенасер е този, който трябва да изнася и го прави доста прилично трябва да призная. Отдавна не сми имали играч на такава позиция , който да може да изнася топката и на скорост с дрибъл, а не да налива 50 метрови балони или пасове само назад в стил Билия.
Това му твърдение доколкото знам беше по отношение на някои действия на Бенасер , които са рискови Става въпрос за прекалено задържане и финтиране малко ЗАД центъра на терена пред защитата. И аз забелязах, че понякога се увлича в дрибъл и задържане. Това според мен има в предвид Пиоли

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Casciavit » 19 фев 2020, 14:41

Напълно прав е Пиолката.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 22 фев 2020, 23:54

За пореден път се убеждавам, че това е крайно посредствен треньор. Но оня нарцис Малдини няма да си признае втора грешка и ще го гледаме поне до края на сезона. Пародия!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от George Weah » 23 фев 2020, 00:01

Ne13sta написа:
22 фев 2020, 23:54
За пореден път се убеждавам, че това е крайно посредствен треньор. Но оня нарцис Малдини няма да си признае втора грешка и ще го гледаме поне до края на сезона. Пародия!
Е то ти кой мислиш, че в момента ще дойде, който да е по добър от Пиоли? Аз даже като гледам колко са кадърни Малдини и Бобан в работата си, имам сериозни съмнения, че и лятото ще успеят да намерят някой по добър, ти за сега искаш...

А дали ще е Пиоли или някой друг средняшки треньор, все тая е - нищо няма да се промени!

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от gLoRy » 23 фев 2020, 00:01

За кое ви е виновен Пиоли днеска, не разбирам, та сте го награбили в темата за мача с Фиорентина? Смените са изцяло поради контузии на играчите.

Отговори