Elliott Advisors (UK) Limited

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 04 фев 2020, 15:33

Yosifov написа:
04 фев 2020, 15:29
и спортен директор.
Какво ли ще стане със сегашните 3ма такива whistle
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
EGPanovski
Фен на Калчото
Мнения: 232
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от EGPanovski » 04 фев 2020, 15:42

Пичове, ние сериозно ли обсъждаме името на човек, който не сме чували до този момент (поне аз, извинявам се за невежеството си, ако е доказано име човека, но....не е)???
Говорим за Милан за Бога, не за Ред Бул...Дайте малко по-сериозно. Още ли си мислим че ще дойде някой възпитател-физкултурник да ни направи печеливш проект? На 61 без сериозен клуб зад гърба си и да го каним в Милан?? Или нашите директори открито ни се смеят в лицата или ние не знам, нещо явно сме тотално отчаяни за да се връзваме дори и на вероятност това да стане. Виждате Интер с Марота и Конте, че също буксуват...ние с един джентълмен на 61 години, никога не работил в Италия ще възкръснем...Извиянвайте, но стига с глупостите. Ако това тръгне да става, трябва да се следва примера на Ман Ю - атака на къщата на Газидис. Стига, това е несериозно.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Dawnweaver » 05 фев 2020, 03:45

drzzd написа:
04 фев 2020, 14:03
Dawnweaver написа:
04 фев 2020, 11:29


Борусия на Клоп си беше конкурентноспособен отбор на хегемон като Байерн , даже не помня дали имаше 40 по това време германеца, едва ли. Ако изобщо прилича на някой текущ треньор, подвизаващ се в калчото , това е Симоне Индзаги, защото и той се опъва с не особено мощния финансово Лацио , на големите батковци. Не казвам, че Индзаги ще печели ШЛ, просто са сходни като развитие до момента поне според мен.

Ако прилича на някого в Италия Рагник по-скоро е Гасперини , на сума ти години и с няколко избухвания тук там за по сезон два от средата на таблицата до топ 4.

За мен да доведеш германец на 61 точно в Италия , чисто културно и езиково и каквото и да е там житейско , е чисто малоумие. Докато се научи да общува с играчите адекватно и да се адаптира в средата с местния език ще е за пенсия.
Първо Клоп не е бил само в Борусия. Човекът тръгва от Майнц във втора Бундеслига и едва след 3 сезона и половина успява да ги качи в елита на Германия. След което прекарва още 3 сезона в Бундеслигата, след което отново изпада, но той остава начело. През сезона не успява да ги класира отново и чак тогава отива в Борусия, където също гореспоменатите писаници не стават с магическа пръчка. Да не говорим, че последният му сезон в Дортмунд беше пагобен и отборът едва завърши 7ми.

Все пак не ми беше това мисълта, но тук нещата на тема кой какво разбрал и прочел очевидно не се променят. Исках да кажа, че Рангник може и да е старче, но явно качествата му в Германия са от значение. И също казах, че може би той не е за нас, именно заради това, че е германец (което не споменах) и едва ли ще му се получи.

Колкото до мнението на @Ne13sta за Формула 1 - ок, и аз гледам. Да, Ред Бул не са Ферари или Мерцедес, но пък от години държат изключително високо ниво в мултимилионен спорт, където ако нямаш топки, просто не ставаш :). И не случайно Верстапен е лицето на отбора, а Рикардо изхвърча. Плюс, Ред Бул не са само футбол и Формула. Но това е друга тема.
И за да не остане въпросът за инвестиициите на @Ne13sta неотговорен: Ми виж, във футбола не всички отбори боравят с големи суми. Не показват ли именно това въпростните два отбора на Ред Бул? Създават играчи и продават с печалба. Което е именно инвестиция. Разликата между тези два отбора и Милан е, че те са си чиста проба бизнес с поглед в бъдещето. Именно Лайпциг в момента е голямата конкуренция на Байерн и Дортмунд. В дългосрочен план имам предвид, не само през този сезон. Херта пък в момента имат коренно различна стратегия и единствената им цел е да се задържат в елита, за да има Берлин истински боец в Бундеслигата. Освен това Херта имат чудесна маркетингова стратегия, която следя от известно време, но нека не изпадам в детайли.

И отново - мнението ми не е свързано конкретно с възможността Рангник начело на Милан. Предпочитам други имена и типове мениджмънт на отбора.
Благодаря за допълнителната информация, не съм следял изцяло кариерата на Клоп, коментара ми е по спомени от лимитираните ми наблюдения над Бундеслигата навремто. В момента даже базови познания нямам за тоя шампионат.

За подхода обаче си е притеснителен. Бранда Милан ще страда и най-вероятно няма да е същия ако минем на такъв профил като клуб. Да кажем така - преди бяхме луксозен автомобил за ценители, сега се опитваме да бъдем да кажем Фолксваген или нещо по-мейнстрийм и ако ударим тук-там някой добър модел да напълним инвеститорския джоб. Никой даже дума не обелва за титли и амбиции, говори се само за бюджети и топ 4. Това не е Милан и никога не е бил и според мен точно това е , което феновете не им харесват в момента. Ние не сме Аякс и ако не греша на нашите фенове идеята да правим играчи и да ги продаваме не им носи удоволствие както на някои привърженици на холандците, които познавам. Милан е правил звезди от млади играчи за да печели титли, не само пари. И тогава бяхме силни, после като почнахме да си продаваме звездите започна залеза. Като се започна от Шева , Кака, Пирло ( айде там историята е друга ), Тиаго Силва, Златан , Пато. И края на всичко беше глобата на Берлускони за партитата, която ако не се лъжа подозрително приближаваше цената , на която продаде клуба.

С две думи - бранда Милан е на гранд, не на академия за футболисти. Ако не се поддържа такъв ще западне лека-полека.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от cuorerossonero » 05 фев 2020, 11:04

Глобата не беше за партитата, а за Аферата "Мондадори". :)
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от hotboyz » 05 фев 2020, 11:11

cuorerossonero написа:
05 фев 2020, 11:04
Глобата не беше за партитата, а за Аферата "Мондадори". :)
Още тогава стана ясно, че нещата в Милан няма да са розови :( .
Изображение

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от shevchenko_89 » 05 фев 2020, 11:14

Dawnweaver написа:
05 фев 2020, 03:45
drzzd написа:
04 фев 2020, 14:03


Първо Клоп не е бил само в Борусия. Човекът тръгва от Майнц във втора Бундеслига и едва след 3 сезона и половина успява да ги качи в елита на Германия. След което прекарва още 3 сезона в Бундеслигата, след което отново изпада, но той остава начело. През сезона не успява да ги класира отново и чак тогава отива в Борусия, където също гореспоменатите писаници не стават с магическа пръчка. Да не говорим, че последният му сезон в Дортмунд беше пагобен и отборът едва завърши 7ми.

Все пак не ми беше това мисълта, но тук нещата на тема кой какво разбрал и прочел очевидно не се променят. Исках да кажа, че Рангник може и да е старче, но явно качествата му в Германия са от значение. И също казах, че може би той не е за нас, именно заради това, че е германец (което не споменах) и едва ли ще му се получи.

Колкото до мнението на @Ne13sta за Формула 1 - ок, и аз гледам. Да, Ред Бул не са Ферари или Мерцедес, но пък от години държат изключително високо ниво в мултимилионен спорт, където ако нямаш топки, просто не ставаш :). И не случайно Верстапен е лицето на отбора, а Рикардо изхвърча. Плюс, Ред Бул не са само футбол и Формула. Но това е друга тема.
И за да не остане въпросът за инвестиициите на @Ne13sta неотговорен: Ми виж, във футбола не всички отбори боравят с големи суми. Не показват ли именно това въпростните два отбора на Ред Бул? Създават играчи и продават с печалба. Което е именно инвестиция. Разликата между тези два отбора и Милан е, че те са си чиста проба бизнес с поглед в бъдещето. Именно Лайпциг в момента е голямата конкуренция на Байерн и Дортмунд. В дългосрочен план имам предвид, не само през този сезон. Херта пък в момента имат коренно различна стратегия и единствената им цел е да се задържат в елита, за да има Берлин истински боец в Бундеслигата. Освен това Херта имат чудесна маркетингова стратегия, която следя от известно време, но нека не изпадам в детайли.

И отново - мнението ми не е свързано конкретно с възможността Рангник начело на Милан. Предпочитам други имена и типове мениджмънт на отбора.
Благодаря за допълнителната информация, не съм следял изцяло кариерата на Клоп, коментара ми е по спомени от лимитираните ми наблюдения над Бундеслигата навремто. В момента даже базови познания нямам за тоя шампионат.

За подхода обаче си е притеснителен. Бранда Милан ще страда и най-вероятно няма да е същия ако минем на такъв профил като клуб. Да кажем така - преди бяхме луксозен автомобил за ценители, сега се опитваме да бъдем да кажем Фолксваген или нещо по-мейнстрийм и ако ударим тук-там някой добър модел да напълним инвеститорския джоб. Никой даже дума не обелва за титли и амбиции, говори се само за бюджети и топ 4. Това не е Милан и никога не е бил и според мен точно това е , което феновете не им харесват в момента. Ние не сме Аякс и ако не греша на нашите фенове идеята да правим играчи и да ги продаваме не им носи удоволствие както на някои привърженици на холандците, които познавам. Милан е правил звезди от млади играчи за да печели титли, не само пари. И тогава бяхме силни, после като почнахме да си продаваме звездите започна залеза. Като се започна от Шева , Кака, Пирло ( айде там историята е друга ), Тиаго Силва, Златан , Пато. И края на всичко беше глобата на Берлускони за партитата, която ако не се лъжа подозрително приближаваше цената , на която продаде клуба.

С две думи - бранда Милан е на гранд, не на академия за футболисти. Ако не се поддържа такъв ще западне лека-полека.
Футбола се променя приятелю. Това е проблема, замрели сме в 90-те и началото на '00. И проблемите от там ни идват. Едно време беше лесно- звездите бяха- 40-50 млн, младежите не се взимаха докато не станат на 21-22 в големите грандове и т.н. Сега футбола се промени- нормален трансфер е около 30-40 млн, а ,,голям" трансфер е еоколо 100 млн. Отделно, футбола се ,,подмладява". Доста често се налагат играчи които още имат пуберски пъпки. И точно тук ние издишаме. До последно държахме пенсии състава, не се трансформирахме навреме, продадохме и звездите за ,,нормални" пари и после се стовари реалността. И да искаме звезди, НЯМАМЕ ФИНАНСИ, а да искаме младежи, НЯМАМЕ СКАУТИ, защото го карахме на друга философия. И в един момент това се отрази на резултати, дръпнахме надолу, от там парите хептен секнаха, и т.н. Реално още около 2009-2010 трябваше Берлускони и Галиани да усетят ,,вятъра на промяната". Да вложат пари в школа или в привличането на добър човек с усет към млади звезди. Или да се насочат към даване на клуба на следващо ниво собственици- голям бизнесмен с мноого пари, за да сме адекватни на другите. Тоест ние сме толкова ИЗВЪН съвремието, точо защото не се променихме на време. И сега да наваксаме това 10 годишно изоставане в модерния бърз футбол е ужасно трудно. И начините са 2- идва шейх, олигарх или голяма компания и с парите сме ок, както са ПСЖ, Сити, Челси, Реал и т.н. Или по-тръдния и трънлив път- намираме добър скаут, влагаме в школата и както Дортмунд, Аякс, дори сегашния Челси малко по-малко влизаме в топ, което да привлече пари, реклама, спонсори и така.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от zahari_acmilan » 05 фев 2020, 15:11

Истината е ,че Милан никога не бил на чиста печалба, а и Берлускони него бъркаше, защото бе идеална реклама за политическата му кариера. Докато дедо бе в голямата борба, Милан бе добре.... Залеза на Милан дойде и с залеза на политическата му кариера.
Децата му, освен никому не нужната духалка - барбара , защо не искат да продължат наследството !? Не им е финансово изгодно !?
В тази връзка Аталанта са единственият отбор в калчото, които акумулираха чиста печалба няколко поредни години.
Дори Аниели вади пари от останалите си фирми и ги налива в ювентус да покрие загубите. Това правеше и дедо години наред.
В Италия в момента няма база за футбол. Футбола не е печелиш финансово спорт.
Докато другите сториха стадиони , дедо къртеше мулатки.... Докато другите развиваха школи , дето привличаше 16-години момиченца.
Отбора бе оставен в ръцете на Галиани на самоход и параметри 0. Дядо дал, дядо взел.
Берлускони даде много на Милан и неговите фенове, но и много взе ...Перфектна симбиоза до време ....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 05 фев 2020, 15:43

Добре де, колко повече пари да изхарчим от изхарчените през последните 5 години...
До колкото си спомням сме в първите 6-7 отбора в Европа по изхарчени пари за играчи в този период, а сме в средата на таблицата.
Това е чисто и просто липса на управленски капацитет.
Липсата на този капацитет води до липса на визия, на план, на резервен план... на всичко.
Галиани с параметри 0 ни държеше на горе долу същото ниво на което сме сега с една камара милиони изхарчени...

Само си спомнете, че за Силва и Калинич дадохме близо 65млн. без заплатите ... вместо да вземем Обамеянг.
За Калдара сме дали 42млн (платените за боклучи)....
Пендехо и Лаксалт общо ни струваха 43млн...
Леао - 35млн....

А като си погледнем продажбите.... абе направо е трагично положението.
И ДА, когато ти предлагат само 25млн за Пищака и само наем за Сусо, няма как да вземеш повече, но за това трябва да имаш план, защото като си решил, че можеш без Пищака и Сусо, то ги продаваш лятото, когато са след силен сезон и може да им вземеш повече от реалната им стойност.

От друга гледна точка, великите ни директори не искат треньорите да взимат по-големи заплати от тях и ни водят Марко, Пиоли, Монтела и подобни бездушници.
Миналата година с човек, който даваше сърцето си за отбора бяхме на правилния път, ама не пак ще правим революция и ето сега сме точно там където заслужаваме да сме.... 8ми
FORZA MILAN!!!

NR13
Любител на футбола
Мнения: 77
Регистриран: 25 окт 2018, 22:42
Has thanked: 12 times
Been thanked: 38 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от NR13 » 05 фев 2020, 20:17

Petar Zanev написа:
05 фев 2020, 15:43
Добре де, колко повече пари да изхарчим от изхарчените през последните 5 години...
До колкото си спомням сме в първите 6-7 отбора в Европа по изхарчени пари за играчи в този период, а сме в средата на таблицата.
Това е чисто и просто липса на управленски капацитет.
Липсата на този капацитет води до липса на визия, на план, на резервен план... на всичко.
Галиани с параметри 0 ни държеше на горе долу същото ниво на което сме сега с една камара милиони изхарчени...

Само си спомнете, че за Силва и Калинич дадохме близо 65млн. без заплатите ... вместо да вземем Обамеянг.
За Калдара сме дали 42млн (платените за боклучи)....
Пендехо и Лаксалт общо ни струваха 43млн...
Леао - 35млн....

А като си погледнем продажбите.... абе направо е трагично положението.
И ДА, когато ти предлагат само 25млн за Пищака и само наем за Сусо, няма как да вземеш повече, но за това трябва да имаш план, защото като си решил, че можеш без Пищака и Сусо, то ги продаваш лятото, когато са след силен сезон и може да им вземеш повече от реалната им стойност.

От друга гледна точка, великите ни директори не искат треньорите да взимат по-големи заплати от тях и ни водят Марко, Пиоли, Монтела и подобни бездушници.
Миналата година с човек, който даваше сърцето си за отбора бяхме на правилния път, ама не пак ще правим революция и ето сега сме точно там където заслужаваме да сме.... 8ми
В която и тема да вляза,за да се поинтересувам от любимия отбор ти си там,колега,с едни и същи помии спрямо играчи,треньори и директори!Пендехо,малоумните Малдини и Бобан,Гъзидис са само малка част от обидите към хора допринесли малко или много за клуба!
Както във всичко в животът така и във футбола има цикли на развитие! Няма отбор в света,който да е постоянно на върха.
Обичайте и си подкрепяйте отбора и ще се изненадате колко бързо ще се върнем там където ни е мястото!За това сме фенове,за да сме на стадиона и пред ТВ и в добро и лошо!
Скоро идва Арно и някои неща ще се променят коренно!!!
Tu Sei Tutta La Mia Vita

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 05 фев 2020, 20:29

NR13 написа:
05 фев 2020, 20:17
Petar Zanev написа:
05 фев 2020, 15:43
Добре де, колко повече пари да изхарчим от изхарчените през последните 5 години...
До колкото си спомням сме в първите 6-7 отбора в Европа по изхарчени пари за играчи в този период, а сме в средата на таблицата.
Това е чисто и просто липса на управленски капацитет.
Липсата на този капацитет води до липса на визия, на план, на резервен план... на всичко.
Галиани с параметри 0 ни държеше на горе долу същото ниво на което сме сега с една камара милиони изхарчени...

Само си спомнете, че за Силва и Калинич дадохме близо 65млн. без заплатите ... вместо да вземем Обамеянг.
За Калдара сме дали 42млн (платените за боклучи)....
Пендехо и Лаксалт общо ни струваха 43млн...
Леао - 35млн....

А като си погледнем продажбите.... абе направо е трагично положението.
И ДА, когато ти предлагат само 25млн за Пищака и само наем за Сусо, няма как да вземеш повече, но за това трябва да имаш план, защото като си решил, че можеш без Пищака и Сусо, то ги продаваш лятото, когато са след силен сезон и може да им вземеш повече от реалната им стойност.

От друга гледна точка, великите ни директори не искат треньорите да взимат по-големи заплати от тях и ни водят Марко, Пиоли, Монтела и подобни бездушници.
Миналата година с човек, който даваше сърцето си за отбора бяхме на правилния път, ама не пак ще правим революция и ето сега сме точно там където заслужаваме да сме.... 8ми
В която и тема да вляза,за да се поинтересувам от любимия отбор ти си там,колега,с едни и същи помии спрямо играчи,треньори и директори!Пендехо,малоумните Малдини и Бобан,Гъзидис са само малка част от обидите към хора допринесли малко или много за клуба!
Както във всичко в животът така и във футбола има цикли на развитие! Няма отбор в света,който да е постоянно на върха.
Обичайте и си подкрепяйте отбора и ще се изненадате колко бързо ще се върнем там където ни е мястото!За това сме фенове,за да сме на стадиона и пред ТВ и в добро и лошо!
Скоро идва Арно и някои неща ще се променят коренно!!!
Спокойно бе, шефе. Истината боли, са казали хората. Човекът си пише нещата черно на бяло. Такива, каквито са. А това, че някой критикува, съвсем не значи, че не си обича отбора и не го подкрепя. :)

Дано си прав за Арно, иначе не виждам светлинка в тунела. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 05 фев 2020, 21:09

NR13 написа:
05 фев 2020, 20:17
В която и тема да вляза,за да се поинтересувам от любимия отбор ти си там,колега,с едни и същи помии спрямо играчи,треньори и директори!Пендехо,малоумните Малдини и Бобан,Гъзидис са само малка част от обидите към хора допринесли малко или много за клуба!
Както във всичко в животът така и във футбола има цикли на развитие! Няма отбор в света,който да е постоянно на върха.
Обичайте и си подкрепяйте отбора и ще се изненадате колко бързо ще се върнем там където ни е мястото!За това сме фенове,за да сме на стадиона и пред ТВ и в добро и лошо!
Скоро идва Арно и някои неща ще се променят коренно!!!
Колега, понеже съм вече до болка влюбен в тоя отбор, за това и постоянно се ядосвам на случващото се, а при 5те парцала от Аталанта си признавам, че и очите ми се насълзиха.
И с Лече по време на паузата си купих билет и отидох до Милано, понеже се надявах на победа с новия треньор (който тогава се гласяхме да е Спалети) , но уви - Пиоли и равен.
Пиша нещата както ги виждам, макар, че след 3те успеха в началото на годината вече смятах разстоянието до топ4 :)

Отбора си го обичам и си го подкрепям, това не значи да си затварям очите за грешните решения, които се вземат.
Нито Газидис, нито Сингер, нито Скарони, нито Бобан,Малдини или Масара са ми по-важни от отбора.
Щото и Боби Михайлов направи много като футболист за България, ама като управник ....

А за Арно силно се надявам да си прав ok

п.п. за епитетите определено си прав, ама ми е къс фитила като става дума за Милан :D
FORZA MILAN!!!

NR13
Любител на футбола
Мнения: 77
Регистриран: 25 окт 2018, 22:42
Has thanked: 12 times
Been thanked: 38 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от NR13 » 05 фев 2020, 22:01

Ne13sta написа:
05 фев 2020, 20:29
NR13 написа:
05 фев 2020, 20:17

В която и тема да вляза,за да се поинтересувам от любимия отбор ти си там,колега,с едни и същи помии спрямо играчи,треньори и директори!Пендехо,малоумните Малдини и Бобан,Гъзидис са само малка част от обидите към хора допринесли малко или много за клуба!
Както във всичко в животът така и във футбола има цикли на развитие! Няма отбор в света,който да е постоянно на върха.
Обичайте и си подкрепяйте отбора и ще се изненадате колко бързо ще се върнем там където ни е мястото!За това сме фенове,за да сме на стадиона и пред ТВ и в добро и лошо!
Скоро идва Арно и някои неща ще се променят коренно!!!
Спокойно бе, шефе. Истината боли, са казали хората. Човекът си пише нещата черно на бяло. Такива, каквито са. А това, че някой критикува, съвсем не значи, че не си обича отбора и не го подкрепя. :)

Дано си прав за Арно, иначе не виждам светлинка в тунела. :)
Пич,двама като си ги мерим ти не се бутай да даваш наклон!!!
Занев,достатъчно добре разбра какво исках да кажа и ми отговори нормално,за което евала!
Tu Sei Tutta La Mia Vita

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от cuorerossonero » 05 фев 2020, 22:35

NR13 написа:
05 фев 2020, 20:17
В която и тема да вляза,за да се поинтересувам от любимия отбор ти си там,колега,с едни и същи помии спрямо играчи,треньори и директори!Пендехо,малоумните Малдини и Бобан,Гъзидис са само малка част от обидите към хора допринесли малко или много за клуба!
Както във всичко в животът така и във футбола има цикли на развитие! Няма отбор в света,който да е постоянно на върха.
Обичайте и си подкрепяйте отбора и ще се изненадате колко бързо ще се върнем там където ни е мястото!За това сме фенове,за да сме на стадиона и пред ТВ и в добро и лошо!
Скоро идва Арно и някои неща ще се променят коренно!!!
Единственото, за което не е съвсем прав, са трансферните суми на някои от играчите. Леао ни струваше 30 милиона /не 35/, а Лаксалт и Кастийехо излязоха общо 35 милиона. Лаксалт беше 14, а Кастийехо - 21, като имаше и някакво приспадане за Карлос Бака, но не ми се рови да търся колко. Това обаче са дребни неща.
За всичко останало е абсолютно прав.
Всичко в Милан е пълен леш от късния Берлускони насам - като се започне от трансферната политика, мине се през избора на треньори и се стигне до ръководството и мениджмънта. И няма причина това да се премълчава, защото в момента Малдини и Бобан били там. Двамата са дали много на Милан, но като футболисти. Като ръководители в момента са в Елита, но само по заплати.
Милан няма проект, няма стратегия за развитие, няма ясен план. Тоест има, ама точно колкото има и стадион - само на приказки.
Единственото нещо, което Милан има наистина, са феновете. По цял свят. Хора, влюбени в Милан завинаги, независимо от блясъка, или липсата на такъв. Влюбени в Милан, не идиоти.
PIOLI VATTENE!!!

NR13
Любител на футбола
Мнения: 77
Регистриран: 25 окт 2018, 22:42
Has thanked: 12 times
Been thanked: 38 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от NR13 » 05 фев 2020, 22:44

cuorerossonero написа:
05 фев 2020, 22:35
NR13 написа:
05 фев 2020, 20:17
В която и тема да вляза,за да се поинтересувам от любимия отбор ти си там,колега,с едни и същи помии спрямо играчи,треньори и директори!Пендехо,малоумните Малдини и Бобан,Гъзидис са само малка част от обидите към хора допринесли малко или много за клуба!
Както във всичко в животът така и във футбола има цикли на развитие! Няма отбор в света,който да е постоянно на върха.
Обичайте и си подкрепяйте отбора и ще се изненадате колко бързо ще се върнем там където ни е мястото!За това сме фенове,за да сме на стадиона и пред ТВ и в добро и лошо!
Скоро идва Арно и някои неща ще се променят коренно!!!
Единственото, за което не е съвсем прав, са трансферните суми на някои от играчите. Леао ни струваше 30 милиона /не 35/, а Лаксалт и Кастийехо излязоха общо 35 милиона. Лаксалт беше 14, а Кастийехо - 21, като имаше и някакво приспадане за Карлос Бака, но не ми се рови да търся колко. Това обаче са дребни неща.
За всичко останало е абсолютно прав.
Всичко в Милан е пълен леш от късния Берлускони насам - като се започне от трансферната политика, мине се през избора на треньори и се стигне до ръководството и мениджмънта. И няма причина това да се премълчава, защото в момента Малдини и Бобан били там. Двамата са дали много на Милан, но като футболисти. Като ръководители в момента са в Елита, но само по заплати.
Милан няма проект, няма стратегия за развитие, няма ясен план. Тоест има, ама точно колкото има и стадион - само на приказки.
Единственото нещо, което Милан има наистина, са феновете. По цял свят. Хора, влюбени в Милан завинаги, независимо от блясъка, или липсата на такъв. Влюбени в Милан, не идиоти.
Може да се критикува и без да се обижда,това исках да кажа!
А за това дали има план или не,няма как да знаеш,освен ако не си пиеш ракията с Малдини😉
За феновете си прав!!!
Tu Sei Tutta La Mia Vita

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от cuorerossonero » 05 фев 2020, 22:49

Няма нужда да си пия ракията с Малдини, за да имам право на мнение 9 години след последното Скудето и 13 години след последната Купа в ШЛ. :D
А за обидите съм съгласен с теб. Тъпо е, макар че на много хора вече трудно им издържат нервите, като гледат едни и същи простотии години наред.
PIOLI VATTENE!!!

Отговори