Милан - Спал (10. кръг)

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от Ne13sta » 29 окт 2019, 00:12

Донаруна; Борини; Дуарти; Романьоли; Ернандес; Крунич; Беннасер; Леао; Пакета; Ребич; Пьонтек (4-2-3-1).

Това е абсолютен максимум към днешна дата. Цуцко, Акан и Потръчко вече ги видяхме, че не стават. Аржентинците също. Конти и Калабрия дори и в Серия Б няма да са титуляри, Борини е задължителен на десния бек и това само ОТКРОВЕН ТЪПАНАР няма да го забележи! Впрочем, Пиоли си е точно такъв, за съжаление.

Тъкмо да видим и всички нови футболисти. Ако и с този състав не започнем да печелим, то и селекцията ще се потвърди като пълен провал, а не само треньорите.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от Ivanchenko » 29 окт 2019, 09:52

Paolo3defend написа:
29 окт 2019, 00:12
Донаруна; Борини; Дуарти; Романьоли; Ернандес; Крунич; Беннасер; Леао; Пакета; Ребич; Пьонтек (4-2-3-1).

Това е абсолютен максимум към днешна дата. Цуцко, Акан и Потръчко вече ги видяхме, че не стават. Аржентинците също. Конти и Калабрия дори и в Серия Б няма да са титуляри, Борини е задължителен на десния бек и това само ОТКРОВЕН ТЪПАНАР няма да го забележи! Впрочем, Пиоли си е точно такъв, за съжаление.

Тъкмо да видим и всички нови футболисти. Ако и с този състав не започнем да печелим, то и селекцията ще се потвърди като пълен провал, а не само треньорите.
Кой е Потръчко :D (предполагам Кеси ама ми стана интересно)

Иначе съставът, който си изредил и за мен е задължителен (вкл. Дуарти), ноември дойде и ние все още чакаме да видим стартови 11 без Билия, Хакан и Сусо, ей така дори само заради експеримента.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 29 окт 2019, 10:28

Paolo3defend написа:
29 окт 2019, 00:12
Донаруна; Борини; Дуарти; Романьоли; Ернандес; Крунич; Беннасер; Леао; Пакета; Ребич; Пьонтек (4-2-3-1).

Това е абсолютен максимум към днешна дата. Цуцко, Акан и Потръчко вече ги видяхме, че не стават. Аржентинците също. Конти и Калабрия дори и в Серия Б няма да са титуляри, Борини е задължителен на десния бек и това само ОТКРОВЕН ТЪПАНАР няма да го забележи! Впрочем, Пиоли си е точно такъв, за съжаление.

Тъкмо да видим и всички нови футболисти. Ако и с този състав не започнем да печелим, то и селекцията ще се потвърди като пълен провал, а не само треньорите.
Такъв състав е способен да пусне само Монтела, никой друг. :D
Да смениш изведнъж половината защита, плюс дефанзивния халф пред тях, и всичко това в дясната дефанзивна зона. Да пуснеш там трима души, които никога не са играли заедно, единият от които /Борини/ дори не е натурален десен бек, а другият /Дуарти/ до момента с епизодичните си изяви е демонстрирал единствено какъв бидон е и тези двамата да ги гарнираш с Крунич. Безценно. :D
Ако треньорът на Спал има малко от малко акъл в главата си, ще ни бие само там. И повярвай ми, ще е голям сеир. :D
PIOLI VATTENE!!!

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от PerfStranger » 29 окт 2019, 11:00

Какво става с Бонавентура ? Да пускаме Бона/Пакета/Леао зад Пьонтек и да видим какво ще се получи.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от Ne13sta » 29 окт 2019, 12:04

Ivanchenko написа:
29 окт 2019, 09:52
Paolo3defend написа:
29 окт 2019, 00:12
Донаруна; Борини; Дуарти; Романьоли; Ернандес; Крунич; Беннасер; Леао; Пакета; Ребич; Пьонтек (4-2-3-1).

Това е абсолютен максимум към днешна дата. Цуцко, Акан и Потръчко вече ги видяхме, че не стават. Аржентинците също. Конти и Калабрия дори и в Серия Б няма да са титуляри, Борини е задължителен на десния бек и това само ОТКРОВЕН ТЪПАНАР няма да го забележи! Впрочем, Пиоли си е точно такъв, за съжаление.

Тъкмо да видим и всички нови футболисти. Ако и с този състав не започнем да печелим, то и селекцията ще се потвърди като пълен провал, а не само треньорите.
Кой е Потръчко :D (предполагам Кеси ама ми стана интересно)

Иначе съставът, който си изредил и за мен е задължителен (вкл. Дуарти), ноември дойде и ние все още чакаме да видим стартови 11 без Билия, Хакан и Сусо, ей така дори само заради експеримента.
Кеси разбира се, тича като глава без муха. Крунич ако не получи шанс срещу СПАЛ, не виждам срещу кой друг. Мусакио си е трагедия, нека го видим Дуарти. Нали половината форум го изкарваше голям талант. Аз не съм оптимист, но едва ли ще са по-зле от обичайните заподозрени. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от Ne13sta » 29 окт 2019, 12:07

cuorerossonero написа:
29 окт 2019, 10:28
Paolo3defend написа:
29 окт 2019, 00:12
Донаруна; Борини; Дуарти; Романьоли; Ернандес; Крунич; Беннасер; Леао; Пакета; Ребич; Пьонтек (4-2-3-1).

Това е абсолютен максимум към днешна дата. Цуцко, Акан и Потръчко вече ги видяхме, че не стават. Аржентинците също. Конти и Калабрия дори и в Серия Б няма да са титуляри, Борини е задължителен на десния бек и това само ОТКРОВЕН ТЪПАНАР няма да го забележи! Впрочем, Пиоли си е точно такъв, за съжаление.

Тъкмо да видим и всички нови футболисти. Ако и с този състав не започнем да печелим, то и селекцията ще се потвърди като пълен провал, а не само треньорите.
Такъв състав е способен да пусне само Монтела, никой друг. :D
Да смениш изведнъж половината защита, плюс дефанзивния халф пред тях, и всичко това в дясната дефанзивна зона. Да пуснеш там трима души, които никога не са играли заедно, единият от които /Борини/ дори не е натурален десен бек, а другият /Дуарти/ до момента с епизодичните си изяви е демонстрирал единствено какъв бидон е и тези двамата да ги гарнираш с Крунич. Безценно. :D
Ако треньорът на Спал има малко от малко акъл в главата си, ще ни бие само там. И повярвай ми, ще е голям сеир. :D
Но пък дори и да няма една капка акъл, излезем ли с някой от Конти и Калабрия, знаеш какво ни чака. :D

Борини си е куче и ще хапе. А за останалите промени, то като гледаш колко са “сработени” титулярите ни, едва ли има как да е по-зле положението. А и Беннасер и Крунич са си играли заедно в Емполи. Би трябвало да се познават. :D
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 29 окт 2019, 12:19

Paolo3defend написа:
29 окт 2019, 12:07
Но пък дори и да няма една капка акъл, излезем ли с някой от Конти и Калабрия, знаеш какво ни чака. :D

Борини си е куче и ще хапе. А за останалите промени, то като гледаш колко са “сработени” титулярите ни, едва ли има как да е по-зле положението. А и Беннасер и Крунич са си играли заедно в Емполи. Би трябвало да се познават. :D
То тъкмо там е проблемът - че Конти и Калабрия се надпреварват да вършат простотии, ама все някога това трябва да спре, дето има една приказка. :D
В смисъл - аз не очаквам изведнъж да спрат да правят каквито и да било грешки, но се надявам поне да престанат с тъпанарските гафове, от сорта на бунашки червени картони, бунашки подаръчни дузпи от нищото и бунашки подавания на топката към противниковите нападатели пред наказателното ни поле.
Борини е куче, вярно е, но лошото е, че на практика е почти само това. Не е малко, ама да го пуснем титуляр на пожарна позиция... де да знам, според мен не бива. :D
Бенасер и Крунич се познават от Емполи, тук също си прав, но резултатът от това го знаем - аха да се спасят от изпадане миналия сезон, ама за малко не стана. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от Ne13sta » 29 окт 2019, 12:27

cuorerossonero написа:
29 окт 2019, 12:19
Paolo3defend написа:
29 окт 2019, 12:07
Но пък дори и да няма една капка акъл, излезем ли с някой от Конти и Калабрия, знаеш какво ни чака. :D

Борини си е куче и ще хапе. А за останалите промени, то като гледаш колко са “сработени” титулярите ни, едва ли има как да е по-зле положението. А и Беннасер и Крунич са си играли заедно в Емполи. Би трябвало да се познават. :D
То тъкмо там е проблемът - че Конти и Калабрия се надпреварват да вършат простотии, ама все някога това трябва да спре, дето има една приказка. :D
В смисъл - аз не очаквам изведнъж да спрат да правят каквито и да било грешки, но се надявам поне да престанат с тъпанарските гафове, от сорта на бунашки червени картони, бунашки подаръчни дузпи от нищото и бунашки подавания на топката към противниковите нападатели пред наказателното ни поле.
Борини е куче, вярно е, но лошото е, че на практика е почти само това. Не е малко, ама да го пуснем титуляр на пожарна позиция... де да знам, според мен не бива. :D
Бенасер и Крунич се познават от Емполи, тук също си прав, но резултатът от това го знаем - аха да се спасят от изпадане миналия сезон, ама за малко не стана. :D
То и аз се надявам да се стабилизират, Билия да заприлича на футболист и Сусо да заприлича поне на някакъв вид спортист, но уви, не се случва през този сезон. А ако ги почакаме още малко, ще отидем точно накъдето се бяха запътили Беннасер и Крунич, преди Паоло Малдини да ги извади оттам. Защо го направи, никой не знае. Аз предпочитам, да бяхме наложили Брешани и Габия вместо Крунич и Дуарти. Гаранция, нямаше да е по-зле.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от cuorerossonero » 30 окт 2019, 10:18

Според Гадзета дело Спорт, Сусо щял да излезе титуляр и срещу Спал, понеже според Пиоли именно той давал най-големи гаранции... за нещо си. facepalm
Новият тренер както я е подкарал, съвсем скоро ще последва съдбата на предшественика си. :(
PIOLI VATTENE!!!

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от Milan forever » 30 окт 2019, 10:31

Колеги, защо Ребич не играе изобщо някой знае ли. Беше един от основните футболисти на Айнтрахт, тука сигурно конкуренцията е по жестока и неможе да се пребори със Суси и Чалхана тези две мега звезди.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от Ivanchenko » 30 окт 2019, 10:43

Milan forever написа:
30 окт 2019, 10:31
Колеги, защо Ребич не играе изобщо някой знае ли. Беше един от основните футболисти на Айнтрахт, тука сигурно конкуренцията е по жестока и неможе да се пребори със Суси и Чалхана тези две мега звезди.
Защото треньорите ни са пълни дебили! Не знам Сусо какво показва на тренировка, ама за едната ротация може да го остави пейка утре и да е "свеж" за Лацио.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от zahari_acmilan » 30 окт 2019, 11:10

Отново дават Сусо титуляр. Бил незаменим и за Пиоли
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от dadino » 30 окт 2019, 12:52

Истината е, че титулярите нямат такова значение. Нито един от играчите не показва постоянна игра. Всеки е на приливи и отливи, някой даже само на отливи. Просто трябва да се натрупат няколко добри резултата, малко спокойствие, това е начинът. Дано Пиоли успее да успокои момчетата, иначе какъвто и тактик да е, няма да се получи нищо.
Ако успеем да победим СПАЛ и след това някакси Лацио, може и да изненадаме Юве. Просто ни трябва спокойствие.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от zahari_acmilan » 30 окт 2019, 15:37

Пиоли не е доволен от Пакета. Бонавентура ще го замести утре.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Милан - Спал (10. кръг)

Мнение от Dawnweaver » 30 окт 2019, 15:44

Сусо излезе ли титуляр работата е ясна. То всъщност отдавна е. Толкова сме жалки , че даже и мижавата испанска въшка е по-голяма и по-важна от отбора. А Малдини ми говори как Златан ако дойде щял на пейката да седи. Хахахахха Пълен т***к сме , хора. Ама ПЪЛЕН !!! И Леао и Рабич и дори Пендехо ще са по-полезни от тоя плазмодии. Тая интеристка итайка ако до Коледа феновете не са го измели от клуба не знам. Не го ли пробитаме испански Меси зимата пишете ни в долната половина на таблицата.

Не бил доволен от единствения си качествен халф...Как ги намират тия мръшляци да ни водят, честно... Малдини няма ли е , сляп ли е ?!!? Същите простотии на МД заради които беше уволнен стават и сега !!! Тия като ходят при отбора изобщо говорят лиси ? Що не направят открита тренировка за феновете да го видим тоя испански магьосник какъв титан е ?! Или какво изобщосе тренира или си цъкат белот след снимките за инстаграма на клуба . Срам и безхаберие, това сме ние след Златан и Тиаго Силва.

Отговори