Нов треньор на Милан

Архивни раздели и форуми
Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 21:14

thej0kerr написа:
08 окт 2019, 21:05
George Weah написа:
08 окт 2019, 20:47
Пак питам - каква е вината на Пиоли за цялата тази работа? При положение, че НАШЕТО ръководство му звъни и го търси за работа, той какво трябва да направи? Да откаже? Кажете ми ЕДИН треньор, на който Милан ще му звъннат, ще му предложат вероятно 10 пъти по добри условия и повече пари, но той ще каже "Не, благодаря", при положение, че единствените му алтернативи са Сампдория и Дженоа! Един такъв кажете :)

Не очаквам отговор от никой, защото в момента само един хейт се сипе и това е. Почти нищо смислено не може да се прочете тук за съжаление! Както затъна Милан, така затъват и феновете му за съжаление! :( :( :( :( :(
Хейта не е относно Пиоли. Поне моя личен аргумент не е ad homine. Моя аргумент и хейт е относно работата на ръководството, което пак, отново и отново прави едно и също - реже клона на който седи! До кога? Още колко пъти? Защо?
С какво е надграждане Пиоли? С какво? Какво е постигнал?! Още колко Джампаоловци, Пиповци, Брокита, Михайловци, Монтеловци и тем подобни несретници трябва да се изредят, за да се прозре едно - с трици маймуни не се ловят! Със средняшки треньори се постигат средняшки резултати. Ако няма треньор, който да знае, може и да им вземе страха и да ги дисциплинира и респектира тия разглезени млионери на по 20 години - няма да стане!

Хейта е срещу дажмапаоловщината, обзела клуба на всички нива - от чистачката до Малдини и Бобан, Скарони даже няма да го коментирам.

С този си ход ръководството праща един сигнал - ние всички станахме Джампаловци, свиквайте. Ми браво, браво, евала!
Е тогава защо к*р за Пиоли и ПиолиАУТ, а не Малдини и Бобан, Скарони, Газидис, Елиът или там който се прецени, че е отговорен Аут? За мен това е много по логичното нещо, защото не са ли те тези, които надробиха цялата тази каша? Аз ли назначих Джампаоло лятото? Пиоли ли го назначи? Аз, Пиоли или Марио Йепес докарахме клуба до положение, до което никой реномиран треньор не би дошъл, защото не му се предлага читава оферта юни/юли месец, а трябва да дойде на пожар в средата на октомври да води отбор от...некадърни примадони :)

И в този ред на мисли - кажи един по добър от Пиоли, който би се навил да дойде, като приемем, че Джампаоло е уволнен вече? Спалети, Руди Гарсия и компания са отписани поради разнородни причини.

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Milan forever » 08 окт 2019, 21:14

Даже не ми се коментира, тая пародия, ужас

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от yavor_acmilan » 08 окт 2019, 21:17

Няма значение от треньора пичове. Суската, ХЪЛКан и Полячето влезнат ли във форма ще почнем да мачкаме независимо дали Пиоли ли е, Пароли ли е, Пържоли ли е , крали Марко ли е... няма значение от треньора. :D rap :D Не се напрягайте, а имайте търпение. :lol: rap rap rap rap forza ok
#PIoliOut

Потребителски аватар
thej0kerr
Фен на Калчото
Мнения: 370
Регистриран: 06 юни 2018, 22:06
Has thanked: 202 times
Been thanked: 31 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от thej0kerr » 08 окт 2019, 21:18

George Weah написа:
08 окт 2019, 21:14
thej0kerr написа:
08 окт 2019, 21:05


Хейта не е относно Пиоли. Поне моя личен аргумент не е ad homine. Моя аргумент и хейт е относно работата на ръководството, което пак, отново и отново прави едно и също - реже клона на който седи! До кога? Още колко пъти? Защо?
С какво е надграждане Пиоли? С какво? Какво е постигнал?! Още колко Джампаоловци, Пиповци, Брокита, Михайловци, Монтеловци и тем подобни несретници трябва да се изредят, за да се прозре едно - с трици маймуни не се ловят! Със средняшки треньори се постигат средняшки резултати. Ако няма треньор, който да знае, може и да им вземе страха и да ги дисциплинира и респектира тия разглезени млионери на по 20 години - няма да стане!

Хейта е срещу дажмапаоловщината, обзела клуба на всички нива - от чистачката до Малдини и Бобан, Скарони даже няма да го коментирам.

С този си ход ръководството праща един сигнал - ние всички станахме Джампаловци, свиквайте. Ми браво, браво, евала!
Е тогава защо к*р за Пиоли и ПиолиАУТ, а не Малдини и Бобан, Скарони, Газидис, Елиът или там който се прецени, че е отговорен Аут? За мен това е много по логичното нещо, защото не са ли те тези, които надробиха цялата тази каша? Аз ли назначих Джампаоло лятото? Пиоли ли го назначи? Аз, Пиоли или Марио Йепес докарахме клуба до положение, до което никой реномиран треньор не би дошъл, защото не му се предлага читава оферта юни/юли месец, а трябва да дойде на пожар в средата на октомври да води отбор от...некадърни примадони :)

И в този ред на мисли - кажи един по добър от Пиоли, който би се навил да дойде, като приемем, че Джампаоло е уволнен вече? Спалети, Руди Гарсия и компания са отписани поради разнородни причини.
Защото назначението на Пиоли е симптом. Уви, грозен симптом. Защото ми писна да ни лъжат. Диагнозата на симптома я писах по-горе в поста си - хейта е срещу дажмапаоловщината, обзела клуба на всички нива - от чистачката до Малдини и Бобан, Скарони даже няма да го коментирам

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 21:18

Sir John написа:
08 окт 2019, 21:12
George Weah, казах ти хейта не е лично към него, а към хората, които го назначават и към профила му.
Е ок де, ама не виждам нито едно MaldiniOUT, BobanOut, GazidisOut, ElliotOut и там друго, което се прецени, че е нужно за аут. И не, не минава номера, че самото "PiolliOut" носи послание, това никакво послание не носи, показва единствнео, че всички са против назначаването му, а то реално проблема е много по дълбок и по сериозен от Стефано Пиоли! Ако дадени хора си бяха свършили работата лятото, сега нямаше дори да го коментираме въпросния господин! :)

Потребителски аватар
thej0kerr
Фен на Калчото
Мнения: 370
Регистриран: 06 юни 2018, 22:06
Has thanked: 202 times
Been thanked: 31 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от thej0kerr » 08 окт 2019, 21:19

George Weah написа:
08 окт 2019, 21:18
Sir John написа:
08 окт 2019, 21:12
George Weah, казах ти хейта не е лично към него, а към хората, които го назначават и към профила му.
Е ок де, ама не виждам нито едно MaldiniOUT, BobanOut, GazidisOut, ElliotOut и там друго, което се прецени, че е нужно за аут. И не, не минава номера, че самото "PiolliOut" носи послание, това никакво послание не носи, показва единствнео, че всички са против назначаването му, а то реално проблема е много по дълбок и по сериозен от Стефано Пиоли! Ако дадени хора си бяха свършили работата лятото, сега нямаше дори да го коментираме въпросния господин! :)
Влез в сайта на Милан във ФБ - ще видиш доста.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 21:21

thej0kerr написа:
08 окт 2019, 21:18
George Weah написа:
08 окт 2019, 21:14


Е тогава защо к*р за Пиоли и ПиолиАУТ, а не Малдини и Бобан, Скарони, Газидис, Елиът или там който се прецени, че е отговорен Аут? За мен това е много по логичното нещо, защото не са ли те тези, които надробиха цялата тази каша? Аз ли назначих Джампаоло лятото? Пиоли ли го назначи? Аз, Пиоли или Марио Йепес докарахме клуба до положение, до което никой реномиран треньор не би дошъл, защото не му се предлага читава оферта юни/юли месец, а трябва да дойде на пожар в средата на октомври да води отбор от...некадърни примадони :)

И в този ред на мисли - кажи един по добър от Пиоли, който би се навил да дойде, като приемем, че Джампаоло е уволнен вече? Спалети, Руди Гарсия и компания са отписани поради разнородни причини.
Защото назначението на Пиоли е симптом. Уви, грозен симптом. Защото ми писна да ни лъжат. Диагнозата на симптома я писах по-горе в поста си - хейта е срещу дажмапаоловщината, обзела клуба на всички нива - от чистачката до Малдини и Бобан, Скарони даже няма да го коментирам
Назначаването на Пиоли е само и единствено показателно до колко дълбоко сме затънали и как никой друг не би се навил да дойде. Не и в средата на октомври, не и да тренира Сусо-Таланта, Хакан-Силния сезон и Кеси-топовния изстрел от дистанция. И точно ей това трябва да бъде коментирано, трябва да се пише РЪКОВОДСТВОТОАУТ, а не Пиоли. Пиоли ще дойде, ще направи квото направи, ако е много зле няма да довърши и сезона, ако не е чак толкова зле - ще го довърши и вероятно ще си тръгне и след това какво следва? Като назначат другото лято или по другото Еузебио Ди Франческо, всички ДиФранческоАУТ ли ще пишете? :D

Потребителски аватар
thej0kerr
Фен на Калчото
Мнения: 370
Регистриран: 06 юни 2018, 22:06
Has thanked: 202 times
Been thanked: 31 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от thej0kerr » 08 окт 2019, 21:28

George Weah написа:
08 окт 2019, 21:21
thej0kerr написа:
08 окт 2019, 21:18


Защото назначението на Пиоли е симптом. Уви, грозен симптом. Защото ми писна да ни лъжат. Диагнозата на симптома я писах по-горе в поста си - хейта е срещу дажмапаоловщината, обзела клуба на всички нива - от чистачката до Малдини и Бобан, Скарони даже няма да го коментирам
Назначаването на Пиоли е само и единствено показателно до колко дълбоко сме затънали и как никой друг не би се навил да дойде. Не и в средата на октомври, не и да тренира Сусо-Таланта, Хакан-Силния сезон и Кеси-топовния изстрел от дистанция. И точно ей това трябва да бъде коментирано, трябва да се пише РЪКОВОДСТВОТОАУТ, а не Пиоли. Пиоли ще дойде, ще направи квото направи, ако е много зле няма да довърши и сезона, ако не е чак толкова зле - ще го довърши и вероятно ще си тръгне и след това какво следва? Като назначат другото лято или по другото Еузебио Ди Франческо, всички ДиФранческоАУТ ли ще пишете? :D
Говорим си за едно и също нещо, с различни думи. Обобщавам - ръководството прати ясен сигнал с назначаването на Пиоли че нито те, нито новия им треньор стават за нещо. Шанса им е един - да назначат Спалети в следващите няколко часа. Иначе се компрометират до безкрай. Назначаването на Спалети няма как да стане, така че - всички, заедно с Пиоли - аут.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 21:33

thej0kerr написа:
08 окт 2019, 21:28
George Weah написа:
08 окт 2019, 21:21


Назначаването на Пиоли е само и единствено показателно до колко дълбоко сме затънали и как никой друг не би се навил да дойде. Не и в средата на октомври, не и да тренира Сусо-Таланта, Хакан-Силния сезон и Кеси-топовния изстрел от дистанция. И точно ей това трябва да бъде коментирано, трябва да се пише РЪКОВОДСТВОТОАУТ, а не Пиоли. Пиоли ще дойде, ще направи квото направи, ако е много зле няма да довърши и сезона, ако не е чак толкова зле - ще го довърши и вероятно ще си тръгне и след това какво следва? Като назначат другото лято или по другото Еузебио Ди Франческо, всички ДиФранческоАУТ ли ще пишете? :D
Говорим си за едно и също нещо, с различни думи. Обобщавам - ръководството прати ясен сигнал с назначаването на Пиоли че нито те, нито новия им треньор стават за нещо. Шанса им е един - да назначат Спалети в следващите няколко часа. Иначе се компрометират до безкрай. Назначаването на Спалети няма как да стане, така че - всички, заедно с Пиоли - аут.
Ок, съгласен съм, че си говорим с различни думи, само че съм съгласен при едно условие - смени в изречението ти "назначаването на Пиоли" с "назначаването на Джампаоло", защото...в единия случай имаха ЦЯЛО лято да намерят качествен треньор, доста свободни имена имаше, те се хвърлиха за тактика от Самп, сега вече...за пореден път - при положение, че Спалети не може да се разбере с Интер, а останалите кой подписва с Монако, кой не му се мести от Испания, кого да назначим? Вариантите са 2 - някой като Пиоли или оставяне на Джампаоло, ама при положение, че последния е дотолкова на наркотици, че не знае кои са на терена, а ние очакваме от него тактика някаква, то...не виждам как можеше да остане, не и след тая му изцепка.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от cuorerossonero » 08 окт 2019, 21:41

George Weah написа:
08 окт 2019, 20:08
Между другото аз имам въпрос - ако наистина отпадне варианта с Пиоли, приемем, че Спалети няма да се разбере с Интер и ще продължи да си лежи вкъщи и да си прибира от тях паричките, демек да е на трудовата борса :D, приемем, че Раниери не е вариант, поради...възрастта си примерно, а също така приемем и че слуховете, че пича от Валенсия ни е отрязъл, а в същото време Руди Гарсия подпише с Монако, то...кого според вас трябва да назначим, че при мен нещо свършиха вариантите? :D

С тия не успяхме да се разберем, май е време да е насочваме към Венгер и Моуриньо :D
Мите, ако баба беше мъжка, щеше да има дръжка. Ако Левски е бил с ботуши, а Ботев с каска, историята щеше да е друга. Ако хан Аспарух не беше устискал положението в битката при Онгъла, най-вероятно и България нямаше да я има и нямаше да пишем.
А стига глупости и ти. :D
Аз категорично отказвам да се съглася, че Стефано Пиоли е бил единственият ни вариант за нов треньор, особено след като още от вчера върви информация, че за нашите джедаи Пиоли не е бил план Б, а равностойна алтернатива.
Който не може да мисли и да работи на нивото на Милан, значи не е за Милан. Бах неговата мама. :D
PIOLI VATTENE!!!

Benovski
Фен на Милан
Мнения: 603
Регистриран: 05 юли 2018, 22:09
Has thanked: 202 times
Been thanked: 88 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Benovski » 08 окт 2019, 21:42

Най-голям е проблема в това, че некъв насран 20 годишен льольо и пишман футболист изкарва примерно по-висока заплата на година от този, който се предполага, че му е някакъв шеф и трябва да всява респект у него. И това е при всички пишман треньори които бяха назначени. Чакай ти от Сузанита да се връща в защита или от Калабрия льохмана да не си изкарва червени картони през мач. Дреме им. Докато шефът не е 5 пъти по-успял от тях, с твърда ръка и не изкарва 2 пъти повече от тях - няма да има големи успехи.

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Kaiser Franco » 08 окт 2019, 21:51

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 21:55

СП за последните осем години се е задържал само в Болоня за 2,5 години, навсякъде му бият шута преди втората :D
Паоло Логичния му казвали.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 21:56

cuorerossonero написа:
08 окт 2019, 21:41
George Weah написа:
08 окт 2019, 20:08
Между другото аз имам въпрос - ако наистина отпадне варианта с Пиоли, приемем, че Спалети няма да се разбере с Интер и ще продължи да си лежи вкъщи и да си прибира от тях паричките, демек да е на трудовата борса :D, приемем, че Раниери не е вариант, поради...възрастта си примерно, а също така приемем и че слуховете, че пича от Валенсия ни е отрязъл, а в същото време Руди Гарсия подпише с Монако, то...кого според вас трябва да назначим, че при мен нещо свършиха вариантите? :D

С тия не успяхме да се разберем, май е време да е насочваме към Венгер и Моуриньо :D
Мите, ако баба беше мъжка, щеше да има дръжка. Ако Левски е бил с ботуши, а Ботев с каска, историята щеше да е друга. Ако хан Аспарух не беше устискал положението в битката при Онгъла, най-вероятно и България нямаше да я има и нямаше да пишем.
А стига глупости и ти. :D
Аз категорично отказвам да се съглася, че Стефано Пиоли е бил единственият ни вариант за нов треньор, особено след като още от вчера върви информация, че за нашите джедаи Пиоли не е бил план Б, а равностойна алтернатива.
Който не може да мисли и да работи на нивото на Милан, значи не е за Милан. Бах неговата мама. :D
Е това са нещата дето се пише в медиите и тъй като по точен източник нямаме, затова казвам, че трябва тях да приемем. Аз не съм казал "ако" :D

Дори и Пиоли да не е бил единствен вариант, другите да не би да са по добри от него? Спалети както казах е ясно, че не се е разбрал с Интер и ще си кара на трудовата борса, а Руди Гарсия още преди ние да решим да уволняваме Крали Марко се пишеше, че вероятно ще иде в Монако. Това са 2-та варианта, които на хартия до момента имат значително по добри резултати от Пиоли и повече опит в големите мачове и битки. Аз за друг вариант не се сещам, защото както 100 пъти написах - трябва да си луд да се захванеш с тоя цирк в средата на октомври, ако имаш други читави варианти пред себе си. Ей сега теоритично говорим нали (то няма как да е на практика този пример :D), ако Барселона извадят същата заплата на Пиоли, същите условия и му предложат работа, той дали ще дойде при нас според теб? :D

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 22:01

Спасителят дойде.
Прикачени файлове
72107256_2582274648498366_7564547339474436096_n.jpg
Изображение

Заключена