Нов треньор на Милан

Архивни раздели и форуми
Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 18:48

Petar Zanev написа:
08 окт 2019, 18:41
Ехее, къде отиде ти, 4 години договор за Спалети... Те Гуардиола, Клоп и Моуриньо подписват само за по 3 години, ти 4 за Спалети слагаш.
Говореше се за 2+1 на Спалети (демек този и следващия сезон) като и в двата най-голямият максимум който можем да гоним е 4ката.
Вече за всички е ясно, че този сезон освен класиране в топ10 друго не е цел на ръководството.
Лятото ако сме пак с Елиът и Малдини, които подред докараха Марко и Пиоли, не мисля, че ще можем да очакваме нещо различно от ди Франческо....
Ей, ама как се хвана за най дребния детайл - че съм написал 3 тире 4 :D

3 години със Спалети за теб, ако са ок, това означава, че имаш някаква супер нереалиситична представа за уменията на Спалети като треньор, срещу който също имаше между другото хиляди петиции от типа на SpallettiOut и който класира Интер благодарение на най големия късмет в историята на футбола, а ако го нямаше тоя късмет, то...Гатузо щеше да го измести от 4-тото място :)

И не, понеже сега очаквам веднага контра от типа на: "Радвай му се на Пиоли, като критикуваш Спалети", не, не съм луд фен на Пиоли, но...предпочитам просто, който и да е - да е за кратък период, защото всичките от споменатите имена не са хора, с които ще направим нещо СЪЩЕСТВЕНО. И да, надявам се другото лято наистина да вземем сериозно име, ако не успеем - вината пада върху собствениците и ръководството! А дотогава - Пиоли да му мисли, той е треньора!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от zahari_acmilan » 08 окт 2019, 18:54

Утре сутрешната тренировка на Миланело е отменена. Насрочена е пресконференция !

#pioliOut
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от nik » 08 окт 2019, 19:07

Пиоли сам за себе си не е проблем . Проблема е авторитета , който има той като тренъор . Какъв респект и уважение ще имат младите ни футболисти към човек , който подписва договор до края на сезона ( да се вземат там едни пари , пък после оправдания куп .. ) . С какво ще ги мотивира Пиоли при положение , че феновете от сега не го искат ? Това е "най добрия" избор за футболисти , които си живуркат на Миланело и им е през оная работа за Милан като клуб и история . Жалка работа .

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от zahari_acmilan » 08 окт 2019, 19:17

Изображение
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 08 окт 2019, 19:20

zahari_acmilan написа:
08 окт 2019, 18:54
Утре сутрешната тренировка на Миланело е отменена. Насрочена е пресконференция !

#pioliOut
Цуцко и Акан да си починат, че са преуморени.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Sir John
Фен на Калчото
Мнения: 335
Регистриран: 31 юли 2019, 13:50
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Sir John » 08 окт 2019, 19:20

Някои от вас вече познаха, мисля Вик и Захари.Вече се пише за зимен трансфер на Романьоли и покупка на прословутия Демирал.Пиоли имал симпатии към Абате.Явно ще го взима за вярно куче и слушалка.Не лош ход, признавам си.
Няма ли светлинка Спалети да се покаже в последния момент на сцената?

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от hpetrov » 08 окт 2019, 19:26

"We are Inter and we have the quality to do well. Bologna-Inter was my first game as a kid and all of my family supported Inter. Beccalossi and Pasinato were some of my idols. My coaching career took me elsewhere but I have always been an Inter fan. I know Inter fans are passionate and we have a glorious past. We will give it our all to play a nice style of football but more importantly a winning style of football. We need to get back to where this club belongs ".
fuck
Pioli il vero favorito, ma è come Giampaolo: tanti esoneri e risultati modesti
Красноречиво

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от zahari_acmilan » 08 окт 2019, 19:31

Ето я светлината.... хахаха Май социалните мрежи и хаштага Пиолиaут работят.
@AntoVitiello
: Milan is still thinking about the appointment for the new coach! The appointment has been postponed until tomorrow for the signing of Stefano Pioli.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от geo0rgi » 08 окт 2019, 19:36

zahari_acmilan написа:
08 окт 2019, 19:31
Ето я светлината.... хахаха Май социалните мрежи и хаштага Пиолиaут работят.
@AntoVitiello
: Milan is still thinking about the appointment for the new coach! The appointment has been postponed until tomorrow for the signing of Stefano Pioli.
Дори и някак си да не го вземем (силно ме съмнява) трябва ли феновете да се намесват, за да предотвратяват явни простотии от страна на ръководството?

Не знам на Малдини и Бобан какво им става, но Пиоли е за отбор с амбициите на Сампдория или Дженоа, не за някой, който е пръснал половин милиярд за играчи последните 3 години.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Petar Zanev » 08 окт 2019, 19:39

George Weah написа:
08 окт 2019, 18:48
Ей, ама как се хвана за най дребния детайл - че съм написал 3 тире 4 :D

3 години със Спалети за теб, ако са ок, това означава, че имаш някаква супер нереалиситична представа за уменията на Спалети като треньор, срещу който също имаше между другото хиляди петиции от типа на SpallettiOut и който класира Интер благодарение на най големия късмет в историята на футбола, а ако го нямаше тоя късмет, то...Гатузо щеше да го измести от 4-тото място :)

И не, понеже сега очаквам веднага контра от типа на: "Радвай му се на Пиоли, като критикуваш Спалети", не, не съм луд фен на Пиоли, но...предпочитам просто, който и да е - да е за кратък период, защото всичките от споменатите имена не са хора, с които ще направим нещо СЪЩЕСТВЕНО. И да, надявам се другото лято наистина да вземем сериозно име, ако не успеем - вината пада върху собствениците и ръководството! А дотогава - Пиоли да му мисли, той е треньора!
Радвай му се на Пиоли, като критикуваш Спалети :D :D :D
Ще му се радвам и аз, понеже вече купих билет за мача като се разбра, че ще има промяна wallbash

Притеснява ме, че ако завършим извъм 7цата, което си мисля, че ще стане с Пиоли и с факта, че всички разбраха че е временен треньор, то следващото лято пак от начало всичко, че даже и по назад....
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от cuorerossonero » 08 окт 2019, 19:53

geo0rgi написа:
08 окт 2019, 19:36
Дори и някак си да не го вземем (силно ме съмнява) трябва ли феновете да се намесват, за да предотвратяват явни простотии от страна на ръководството?

Не знам на Малдини и Бобан какво им става, но Пиоли е за отбор с амбициите на Сампдория или Дженоа, не за някой, който е пръснал половин милиярд за играчи последните 3 години.
ДА!
Трябва феновете да се намесят и ръководството е длъжно да ги чуе, защото феновете са тези, които харчат пари за билети и артикули, те са тези, които гледат рекламите и купуват продуктите и те са тези, заради които се плащат стотици милиони за телевизионни права!
Целият този шибан бизнес, в какъвто се превърна футболът в последните години, в края на краищата съществува само и единствено заради феновете. И ако не са феновете, никой нямаше да е чувал нито за Паоло Малдини, нито за Звонимир Бобан, нито пък смешници като Скарони или Райола щяха да са с пълни джобове.
Ако не са феновете, нямаше да има нито Милан, нито който е да е друг отбор. Нямаше да го има футболът, нямаше да има и бизнес.
И след като разни измекяри са се самозабравили до там, че не помнят от къде са тръгнали и гледат от високо на феновете, трябва да се срещнат очи в очи с гнева на феновете и да го усетят на "мъжките" си гърбове.
Не знам дори Curva sud какво чакат, ами още не са наобиколили Каза Милан. Ако на това ръководство не му дреме от война с феновете, е редно да я получи. И да я усети!
#PIOLIOUT
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 20:03

Пиоли може 1 тон неща да казва как е фен на Интер, как цялото му семейство ги подкрепяли, но предполагам осъзнава, че освен, че е професионалист, който трябва да си свърши работата, то това е реално и последния му, ама БУКВАЛНО последния му шанс да направи някакво впечатление и да постигне някакви резултати. Провали ли се с гръм и трясък, както Бай Марко се провали, то...следващите отбори, които ще му искат услугите ще са новаци в Серия А или отбори от Серия Б. А там нито ще има такава база, нито ще има такава заплата, нито пък е на 40-45 години млад треньор, че да се катери обратно нагоре към по добрите отбори. Така че...всеки нормален човек на негово място би дал всичко от себе си, за да постигне максимума.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 20:08

Чудно какви ще са условията за автоматичното активиране на допълнителната година от договора. Само да не е топ 6...
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 20:08

Между другото аз имам въпрос - ако наистина отпадне варианта с Пиоли, приемем, че Спалети няма да се разбере с Интер и ще продължи да си лежи вкъщи и да си прибира от тях паричките, демек да е на трудовата борса :D, приемем, че Раниери не е вариант, поради...възрастта си примерно, а също така приемем и че слуховете, че пича от Валенсия ни е отрязъл, а в същото време Руди Гарсия подпише с Монако, то...кого според вас трябва да назначим, че при мен нещо свършиха вариантите? :D

С тия не успяхме да се разберем, май е време да е насочваме към Венгер и Моуриньо :D

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 20:11

На 20-и очаквам празен стадион. Иначе преговорите се били водили на топ секретно място.... Потрес, срам ги е да преговарят в Казата.
Изображение

Заключена