Нов треньор на Милан

Архивни раздели и форуми
Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от vik rossonero 96 » 07 окт 2019, 17:56

Айде сега и Пьонтек вече бил измислен и ненаучен. Целия минал сезон като дупчеше наред не ви беше ненаучен. Полякът е типичен пример как един малоумник на пейката може да ти секне всякаква игра и чувство на терена. А Спалети според мен би могъл да сглоби боеспособен отбор от наличните футболисти. Имаме футболисти за схемата му, така че остава само да се работи здраво.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от shevchenko_89 » 07 окт 2019, 17:58

terrorero написа:
07 окт 2019, 17:53
Спалети си беше блян на Кондора, но тогава той предпочете Зенит и парите пред нас. Като тренер е класа над професора от Коверчано, но при нас липсва наличен материал. С тези измислени футболисти от типа на Кесие, Хакан, Калабриа, Сусо, полякът, които не са научени на основни неща във футбола ще му бъде доста трудно. Дано успее.
Именно, с тях ще е : или ме слушате и ви правя колектив и отбор и заедно стигаме топ4, защото това го мога или от вас футболери няма да стане. И тук е ролята на ръководство да кажат- 100% свобода на действие на Спалети, както и на трансферния прозорец да има водеща роля.

terrorero
Фен на Калчото
Мнения: 380
Регистриран: 18 ное 2018, 09:19
Has thanked: 59 times
Been thanked: 22 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от terrorero » 07 окт 2019, 18:05

vik rossonero 96 написа:
07 окт 2019, 17:56
Айде сега и Пьонтек вече бил измислен и ненаучен. Целия минал сезон като дупчеше наред не ви беше ненаучен. Полякът е типичен пример как един малоумник на пейката може да ти секне всякаква игра и чувство на терена. А Спалети според мен би могъл да сглоби боеспособен отбор от наличните футболисти. Имаме футболисти за схемата му, така че остава само да се работи здраво.
Виж как полякът при всяко положение се опитва да бие към вратата. Колко асистенции има миналия сезон?Постоянно ръкомаха към съотборници и съдии. Просто загуби представа кой и къде се намира.

Потребителски аватар
Maldin1
Фен на Калчото
Мнения: 403
Регистриран: 04 юни 2018, 19:38
Has thanked: 31 times
Been thanked: 60 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Maldin1 » 07 окт 2019, 18:19

Това е до психическото състояние на играчите, което също се влияе от този на пейката. Не случайно е казано, те треньорът трябва и да е добър психолог!

Потребителски аватар
Sheva
Фен на Калчото
Мнения: 167
Регистриран: 01 авг 2018, 11:57
Has thanked: 90 times
Been thanked: 18 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Sheva » 07 окт 2019, 18:21

Ако приемем,че схемата ще е 4 2 3 1 и Сусо на пейката.Кои ще са ни крилата особено от дясно.?:)

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от shevchenko_89 » 07 окт 2019, 18:27

Според мен може да видим в началото 4-2-3-1, като СУсо ще е от дясно, Бона/Ребич в центъра и Пакета/Чалхан в ляво

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от vik rossonero 96 » 07 окт 2019, 19:01

According to reports from GianlucaDiMarzio.com, the meetings between Milan, Inter and Spalletti continue to find the agreement. The Tuscan coach has asked the Nerazzurri for a severance pay and Inter has for now given an open signal, but on a figure deemed too low. The parties continue to work to reach an agreement.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

pissarov
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 20 юни 2018, 17:17
Has thanked: 61 times
Been thanked: 48 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от pissarov » 07 окт 2019, 19:20

Спалети ми е от най-неприятните треньори. Жалко че опряхме до него. Пак ще пукаме топката

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от shevchenko_89 » 07 окт 2019, 19:28

pissarov написа:
07 окт 2019, 19:20
Спалети ми е от най-неприятните треньори. Жалко че опряхме до него. Пак ще пукаме топката
Уви тук опираме до положение в което ни трябва работещ треньор, а не симпатичен. Нека стигнем нивото на Интер, да играем 2 сезона поред в ШЛ, да дойдат парите и да падне ффп, от там да назначим вече класно голямо име, и нещата ще потръгнат. За мен идването на Спалети е положителен знак

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от George Weah » 07 окт 2019, 19:41

pissarov написа:
07 окт 2019, 19:20
Спалети ми е от най-неприятните треньори. Жалко че опряхме до него. Пак ще пукаме топката
Еми кажи някакво по добро и реалистично предположение, ако се сещаш за такова. Аз мислих доста и реално нещата така стоят, че това е най доброто, което можем да си позволим. Раниери не е нищо повече от Спалети, а вече е и на годинки, а Пиоли е по слаб треньор от Спалети със сигурност!

Другия вариант е да дадем още шансове на Джампаоло, но...той за 3, вече 4 месеца ще станат нищичко не прави, затри даже напълно и малкия прогрес останал от Гатузо и се провали в мачовете си срещу Удинезе, Торино и Фиорентина...надали ще вземе тези с Рома, Ювентус, Наполи и Лацио :)

Между другото от въпросните 3 мача, трябваше да вземем 7, в най лошия случай 6 точки, ние взехме...0 :)
Последна промяна от George Weah на 07 окт 2019, 19:44, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от zahari_acmilan » 07 окт 2019, 19:51

Педула пише , че всичко е ОК. Правете му тема хаххаха
Ние щели да покрием разликата м/у в тия 18-20 млн.
И като му лепнем една заплата от 4.5 на година и ще се получи нещо от сорта на 7 - 7.5 млн чисто, с данъците 15 млн на година за Спалети с 3 годишен договор....Ааа чакайте забравих парите за заплатите на Джампо ...Та 3 години по 2 млн / 4 с дъниците.....
Та Спалети ще ни стъпи на 9.5 млн на сезон / 19 с дънаците или казано просто 5-тия най - скъп треньор в момента, който ще взима повече от Клоп ахахахха
Удриии мощно по Елиот и техните планове.... Дано стане нещо от него, че едва ли ще го махнат...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Nikola_Scorpions » 07 окт 2019, 19:52

Ще се радвам да ни поеме и ще има зъб на братовчедите. Дано!

NR13
Любител на футбола
Мнения: 77
Регистриран: 25 окт 2018, 22:42
Has thanked: 12 times
Been thanked: 38 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от NR13 » 07 окт 2019, 20:15

Паника,паника,паника това е думата,която описва състоянието в което се намират ръководителите на Милан!!
Пак продължаваме да кърпим положението ден за ден и да не мислим за бъдещето.
Щом братчедите са успели да влязат в четворката със Спалети дай и ние да го мъчим пък ако ни върже ще го гоним и ще чакаме Клоп или Гуардиола!!!
Стигнахме дъното,по добре да запишем отново нулева година и лятото да разпродадем Сусо,Хакан,Кесие да подарим някъде Борини,Билия,А Донарума и да вземем млад,модерен и атакуващ треньор,на който да дадем голяма заплата като на Спалети!
Tu Sei Tutta La Mia Vita

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Rado » 07 окт 2019, 20:20

Аз още преди време написах тук, че Спалети ви е най-добрия ход в моментната ситуация. Доволен съм и, че по този начин ние ще спестим доста пари. Аз лоша дума за него не мога да кажа защото за мен той си свърши работата за която беше нает. И тъй като през последните две години изключително отблизо съм запознат с начина му на работа мога да споделя впечатленията си.
На първо място не обича промените. 4-2-3-1 е железна схема и тя не се пипа при никакви обстоятелства. Това което мога да отлича като негова слабост е, че когато отбора води и е поставен под натиск го връща дълбоко в защита. Особено в някои дербита много си пролича това и загубихме някои важни точки по този начин.
Не цепи басма на звездите в отбора, ако не вярвате питайте Перишич и Уанда :)
За топ 4 не знам дали ще ви вкара защото вече има да наваксва пасив, освен това не си е правил той селекцията, но със сигурност няма да сте и на 12-15 място като сега което е абсурдно.

И малко встрани от темата - докато беше при нас тука четях какъв *** е и т.н а пък сега виждам, че за повечето от вас е предпочитан вариант. Сега кое е вярно: че вие много сте свалили летвата в очакванията си или че той за две години при нас много е вдигнал нивото си? Това е добър пример колко необективно се коментира.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

mario0o
Любител на футбола
Мнения: 55
Регистриран: 21 сеп 2019, 20:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 18 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от mario0o » 07 окт 2019, 20:31

Rado написа:
07 окт 2019, 20:20
Аз още преди време написах тук, че Спалети ви е най-добрия ход в моментната ситуация. Доволен съм и, че по този начин ние ще спестим доста пари. Аз лоша дума за него не мога да кажа защото за мен той си свърши работата за която беше нает. И тъй като през последните две години изключително отблизо съм запознат с начина му на работа мога да споделя впечатленията си.
На първо място не обича промените. 4-2-3-1 е железна схема и тя не се пипа при никакви обстоятелства. Това което мога да отлича като негова слабост е, че когато отбора води и е поставен под натиск го връща дълбоко в защита. Особено в някои дербита много си пролича това и загубихме някои важни точки по този начин.
Не цепи басма на звездите в отбора, ако не вярвате питайте Перишич и Уанда :)
За топ 4 не знам дали ще ви вкара защото вече има да наваксва пасив, освен това не си е правил той селекцията, но със сигурност няма да сте и на 12-15 място като сега което е абсурдно.

И малко встрани от темата - докато беше при нас тука четях какъв *** е и т.н а пък сега виждам, че за повечето от вас е предпочитан вариант. Сега кое е вярно: че вие много сте свалили летвата в очакванията си или че той за две години при нас много е вдигнал нивото си? Това е добър пример колко необективно се коментира.
Летвата... Спалети винаги е бил добър треньор, но с капацитет място в 4-ката и дотам. Показателно е, че в момента половината миланисти бленуват завръщане на Гатузо, който съвсем не се справи лошо през миналия сезон, но все пак останахме извън зона ШЛ, играта бе непривлекателна и всички искаха промяна и надграждане, защото Рино нямаше какво повече да предложи и да "изцеди" от състава. В този ред на мисли, за мен Спалети е надграждане над Гатузо, а Гатузо е класи над Лектора от Коверчано. Просто преди началото на сезона свободни бяха доста повече и по-титулувани треньори. На този етап и на това дередже на отбора, по-добро от Спалети няма за мен, както като формация, така и като подход към лигавите "звезделини" в отбора - този човек си позволи да закотви дори легенда като Тоти на пейката, тотално изхвърли Икарди, има характер, което напомня Гатузо, има хъс, особено да се докаже пред вас, след уволнението му от Интер, има и тактическа грамотност. Недостатък е, че всяка година неговите отбори изпадат в някаква временна, но дълбока криза, която им коства всякакви шансове за титла, това не мога да си го обясня, но е доказан специалист във възстановяването на разбити отбори и постигането на място в 4-ката. Дано от утре официално той да е новият треньор на Милан.

Заключена