Марко Джампаоло

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11135
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от vik rossonero 96 » 15 сеп 2019, 23:46

Maй трябва да пратим лектора на малко лекции.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Petar Zanev » 15 сеп 2019, 23:48

Май ще подобри "рекорда" на Гасперини при братчедите ....
Абсолютна аматьорщита. Идея си нямаме как да играем срещу затворен в половината си отбор...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от R. GULLIT » 15 сеп 2019, 23:49

46 мин смяна. Повеждаш. Хващат те на преса. Няма смяна. 10 пресират 11. Продължава да няма смяна. Идва продължението. Владееш топката в тъч. Продължава да няма смяна...

А имаше ли смяна, вероятно нямаше да се стигне до 98 минута и удара на Лазович, който само Господ реши да не влиза, защото Донарума нямаше да го хване.
Е, няма толкова повърхностен, ограничен и с манталитет на провинциалист като Джампаоло в нито един отбор в първите 10, вероятно.

Следващият ми подобен коментар ще свърши с доволна псувня по този пореден лаик, дошъл за своите 30 мача слава, преди Италия да ни се посмее на тъпотията с избор на треньор за 6-ти пореден сезон!

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от stan_acm » 15 сеп 2019, 23:52

Смятам , че е рано да правим крайни изводи , но грам не си личи почеркът му , ако има такъв. Изобщо не съм оптимистично настроен.
Изображение

Totev
Фен на Калчото
Мнения: 350
Регистриран: 06 авг 2018, 23:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 47 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Totev » 16 сеп 2019, 00:01

Аз смятам че има шанс да надгради.Ако хванем осмото място лектора ще е в прогрес.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от cuorerossonero » 16 сеп 2019, 00:11

Абсолютен аматьор, този до момента ни представи рядко съчетание от всички простотии на Монтела и Гатузо, събрани в една безкрайно отвратителна комбинация - като се започне от абсурдната ротация на халфа пред защитата, мине се през безхаберното движение по терена, "постановката" с Кеси и Сусо и се приключи с липсата на смени дори в продължението.
Само дето не върна топката на Верона да изпълнят по-бързо някой тъч, всичката друга ахмащина я видяхме! facepalm
Дълбока преса ли? Движение без топка ли? Подавания с едно докосване ли? Максимално оползотворяване на качествата на играчите ли? facepalm Къде и кога?!? Може би на лекциите в Коверчано. Аз вече започвам да си мисля, че хората са ходели да го слушат за забавление, в Щатите добрите комици пълнят още по-големи зали.
Ние не само не прогресираме, ние вървим надолу. В игрови план, във физически, в ментален, във всякакъв! Пената да водеше отбора, едва ли щяхме да сме толкова жалки, оня бунак поне нямаше да пречи на играчите. Този откровено си им пречи!
Позор!!! angry
PIOLI VATTENE!!!

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Forze » 16 сеп 2019, 00:14

Слабо начало, все едно гледам Гатузовия Милан. Нерешителни, неориентирани, неспособни да поемат отговорност играчи. Явно треньора и футболистите още свикват помежду си, но за два месеца трябваше да има по-видим резултат.

И все пак, според мен трябва да се натрупат още поне 6-7 мача преди да се вадят генерални заключения за работата на треньора.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от AC_M » 16 сеп 2019, 00:22

Лошото е, че няма грам промяна от идването на треньора. Има 4 нови играчи, които му ги докараха и са здрави, той заложи на старите , които са деградирали морално и “материално”
Плашеща е защитата, там не знам, какво става, но единия с претенции , другия сравнително ограничен, РР той подава назад, защото се насира, само като види, че му подават ... никакъв синхрон
Това е
#piolioutnow

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от R. GULLIT » 16 сеп 2019, 00:28

Те вече се натрупаха. В продължителен период от 70 дни и срещу разнообразни съперници, гарнирани дори с екскурзия до САЩ. Няма градация, има ДЕградация. И това няма да се промени срещу Интер, когато всички ще свалим очилата, за да гледаме съревнование. Както и трябва да е.

Лошото е, че с подобен манталитет и откровено никакви идеи, Интер ще ни СГАЗИ. И тогава няма да говорим какво е създал Сусо, а как простичко са ни смазали. И ще си легнем разочаровани в 6-ти пореден мач с тях, в който сме стигнали до 2 равни.
А далеч не бе такава идеята на всички за този сезон. Нито на треньора, нито на променените му схеми, нито на липсата на такива, нито на Сусо Трекуартистата в подготовката и официалния първи мач, нито на Сусо крилото. Все треньрски тъпанарщини, между другото. За които Сусо няма вина, но пък иска да надскочи себе си без да е нужно да го прави. Поне му върви с мердите, дано му и върже. Че с този треньор дотук е ясно, че няма да стане по този начин.
Както казва бащата на един мой колега от Враца: "Не знам как е, ама и така не е!". Ами прав е човека.

Потребителски аватар
Sheva
Фен на Калчото
Мнения: 167
Регистриран: 01 авг 2018, 11:57
Has thanked: 90 times
Been thanked: 18 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Sheva » 16 сеп 2019, 00:42

Абсолютен *** не знам,какво видяха в тоя дървеняк като треньор.Пелен Безхаберник.

Totev
Фен на Калчото
Мнения: 350
Регистриран: 06 авг 2018, 23:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 47 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Totev » 16 сеп 2019, 00:46

Както съм споделял и преди,ще го кажа и сега.Октомври наближава.Давам на лектора още два мача и се надявам да излезе в перманентна ваканция.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от cuorerossonero » 16 сеп 2019, 00:54

R. GULLIT написа:
16 сеп 2019, 00:28
...
Лошото е, че с подобен манталитет и откровено никакви идеи, Интер ще ни СГАЗИ. И тогава няма да говорим какво е създал Сусо, а как простичко са ни смазали. И ще си легнем разочаровани в 6-ти пореден мач с тях, в който сме стигнали до 2 равни.
...
А най-лошото е, че Конте вероятно е посещавал лекциите на нашия чичо в Коверчано и ще е предварително подготвен... :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Top Gun Maverick » 16 сеп 2019, 06:07

Да, ама сега като ви кажат, че сме постигнали победа над отбор, който е бил пред на с вкласирането и то сме го направили като гост...
Ако вземем пък, че счупим и каръка(защото освен безхаберието и това го имаше)срещу братчедите и ги бием защото това все пак е дерби, тогава каква ще я вършим? Треньорът си гарантира оставането до Коледа, което според мен така или иначе ще се случи. Аз не знам какви са тия мечти на част от феновете във форума да махаме треньора преди Коледа, че чак му давали, още 2 мача максимум, преди четох дори и след мача с Верона щял да си ходи ако паднем. Сякаш никой не е следил ситуациите в отбора през последните бая години. Треньорът няма да се пипне до Коледа ако ще и само загуби да наредим. Но в един момент всичко ще се нареди. Ето вижте Севиля как са лидери вече в Испания след като нямат онзи бот да им пречи, хах, къде в кръга на шегата това де, къде истина.
Сериозно и аз не очаквам нищо хубаво в дербито, ама това все пак е дерби и на нас не ни остава нищо друго освен да лежим на тая кълка. Ако играчите не почнат да бойкотират треньора, все пак имаме шансове. Спечелим ли мача началото на сезона ще се преобърне тотално. Трудно, но възможно. Нека изчакаме и тогава вече ще може всеки да е по-категоричен в нещата.
Пак да кажа за 48 път, че без играчи няма да стане работата ако работата изобщо се свързва с това да се борим за челните места.

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Nikola_Scorpions » 16 сеп 2019, 09:37

Като сложиш треньор без никакви успехи - нито като треньор, нито като футболист - какво очакваш? Требъл? Дубъл? Аз очаквам да кретаме до края на сезона в диапазона 4-7 място, другото лято да сме отново в същия финансов батак и познатата картина. Водиш Джампаоло, прадаваш Кутроне на цената на Каранга, връщаш бездарника с добър агент Силва и стискаш палци Пьонтек да не се усети, че е попаднал в някаква клоуниада. Малдини добре си беше започнал да играе тенис, да вземе да си се фокусира там, че за управление на футболен клуб не става. Бобан му давам малко толеранс, но в сравнение с Леонардо е като да сравняваш Клоп с Ники Митов.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от cap7ainjack » 16 сеп 2019, 14:49

:D Никва вяра нямат тия хора ейй. Страшна работа.

Много хора обичат все така да си нареждат, хейтят неща, които харесват. Не ви разбирам.
Каато един приятел дето любимия му играч е Меси обаче все му казва джуджето, въшката и все в големите мачове очаква, че Меси нещо тоя мач няма да е на ниво... :D

не знам. Шок малко

Отговори