Марко Джампаоло

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от MILANov » 09 юли 2019, 16:53

drzzd написа:
09 юли 2019, 16:36
MILANov написа:
09 юли 2019, 15:59
Лично аз очаквам с голямо нетърпение работата на фитнес треньорите.
В Милан освен всички неволи в последните години страшно много зачестиха дългите контузии на много играчи едновременно.
Дълго време се носеха легенди за Даниеле Тоначини, който е смятан за гуро в спортните трамви. Фактите обаче са малко по-различни. Аз не зная дали има друг отбор с такъв списък от продължително контузени състезатели да кажем за последните поне 5 години.
Специално за миналата година мисля, че до голяма степен изпуснахме ШЛ и заради серията травми октомври-ноември.
Успех на екипа !!!
Въпросният Даниеле Тоначини вече е част от щаба на Сари при ку*вите.
Направо да им назначават ТЕЛК комисия .
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от hpetrov » 09 юли 2019, 17:13

"There are many Milan fans, millions of them. Milan is one of the most followed teams in the world. I perceive the history of the club here, what it means to win, the ambitions. I already knew what to expect but now I touch them with my hand. It is right that it is so," he said.

"My way of work? I think you have to be yourself, never play a part that doesn't belong to you. I always think about working to improve. I don't talk much but I try to create an intellectual relationship with my players. I am in love with my players, I always try to recover those who are not at their best. I love workers and those who are silent, sometimes even communicating with attitudes rather than words. I am like that.

"The derby? It is always a different game. For me, it was like that in Genoa and I was lucky enough to never lose. I know what the derby means to the fans, I know that winning matches like this is very important for the fans. To win you have to play football. The derby brings great pressure.

"My staff? It is crucial, I wrap myself in collaboration with 10-12 people who work hard from morning to night. Today the players are monitored every day, we always try to make them perform better. I worry a lot about the psycho-physical state of my players. I have great faith in my staff.

"My project? I love and fall in love with my players. Yesterday I was asked about Praet whom I admire a lot, I respect him a lot but now I'm at Milan and we will do all the right assessments together to build a team as competitive as possible.

"Milanello? It is an extraordinary place. I wanted to know the gardener immediately, the field is very important for me. Here is the best place to be able to train. I had never seen it, it is an extraordinary place to work,"

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Petar Zanev » 09 юли 2019, 17:31

hpetrov написа:
09 юли 2019, 17:13
"Milanello? It is an extraordinary place. I wanted to know the gardener immediately, the field is very important for me. Here is the best place to be able to train. I had never seen it, it is an extraordinary place to work,"
Не се ли говореше, че точно тревното покритие на Миланело е причината за доста от травмите? Или нещо се бъркам...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от cuorerossonero » 09 юли 2019, 18:27

Petar Zanev написа:
09 юли 2019, 17:31
Не се ли говореше, че точно тревното покритие на Миланело е причината за доста от травмите? Или нещо се бъркам...
Пешо Администратора развиваше такива теории, но не помня върза ли му се някой :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от R. GULLIT » 09 юли 2019, 19:55

:D не знам

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Kaiser Franco » 09 юли 2019, 22:45

Не знам дали Тоначини е виновен последните 12 години да имаме страхотно много контузени, но не ми се искаше да ходи при старата пача, жалко.


Да пожелая и успех на бате Данчо, щото нали.... :P

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Top Gun Maverick » 11 юли 2019, 20:02

Casciavit написа:
08 юли 2019, 17:02
Кои са тези най-срамни резултати? Можеш ли да ги изредиш или си пишеш отново наизуст? Понеже с тези приказки може да минеш на пиацата в Казанлък, както викаше Адмирала, но не и пред мен.
Ето ти конкретика. Другото са си твои фантасмагории, които нямат връзка с реалността. Само не ми е ясно защо ги пишеш в темата на Марко Джампаоло.
Понеже цял живот си позволяваш да използваш лични неща извън футбола в споровете си с хората тук, да ти кажа за твое успокоение, че бая вода изтече от тая пиаца до днешна дата. Ама нито смятам да ти разяснявам, нито нищо на кое БМВ му работел климатика в тия жеги или други твои неща пишещ уж за футбол. Твоето развитие дано се е получило за тия години. А адмиралът ти го цитираш много неправилно и да ти кажа, че всеки път като влизаше във форума пишеше нещо точно на мен, ама не щото съм вървял някога си само на пиацата, та и тук удряш на камък.
Пиша ги в тая тема, понеже ти почна първи да пишеш бая неща извън нея, то затова и толкова хора спряха изобщо да ти виждат постовете, понеже не остана някой да не си се карал с него, понеже спор без да нападнеш някой не може да водиш. Доказано.
Рзеултатите на Монтела аз точно няма да ги изреждам, пък и ти щом се справяш добре с Гугъл, все ще си запомнил нещо.
Успех на новия треньор, това е.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от cuorerossonero » 11 юли 2019, 20:29

Kaiser Franco написа:
09 юли 2019, 22:45
Не знам дали Тоначини е виновен последните 12 години да имаме страхотно много контузени, но не ми се искаше да ходи при старата пача, жалко.

Да пожелая и успех на бате Данчо, щото нали.... :P

Изображение
Бат Данчо Бонера изкара 9 сезона в Милан. Информацията на корицата е доста некоректна. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Kaiser Franco » 11 юли 2019, 20:51

Тая корица е след 6-я сезон, мързи ме да я оправям... :P
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от vik rossonero 96 » 12 юли 2019, 18:09

Според журналисти, които присъстват на Миланело Джампаоло е впечатлил всички футболисти с начина си на работа и изискванията, които има към тях, което определено е добра новина. В първите няколко занимания се е работило главно върху движението без топка и разигравания с максимум две докосвания.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Maldin1
Фен на Калчото
Мнения: 403
Регистриран: 04 юни 2018, 19:38
Has thanked: 31 times
Been thanked: 60 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Maldin1 » 12 юли 2019, 18:55

Не вярвам да има още наивник да вярва в подобни приказки. Дори нищо да не е наред всичко ще се кълне, че е топ и жица!!! Като почне сезона ще видим реално как стоят нещата.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Ne13sta » 12 юли 2019, 19:09

То и с Монтела и Гатузо беше така. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от hotboyz » 13 юли 2019, 19:07

Най-накрая добра новина. Това липсва на Милан от толкова много години - играта без топка.
Изображение

Ceco_acm
Любител на футбола
Мнения: 96
Регистриран: 04 юни 2018, 17:53
Has thanked: 28 times
Been thanked: 22 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Ceco_acm » 13 юли 2019, 21:47

Харесва ми, че навсякъде казват че практикувал атакуващ футбол. Милан винаги е играл агресивен и атакуващ футбол, това дебнене последните години е по-типично за съгражданите ни. Дано му вземат нужните футболисти и да заиграем красив футбол, не ме интересува класиране, пари и т.н. искам да гледам любимия си отбор с удоволствие.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Capolavoro » 13 юли 2019, 22:25

vik rossonero 96 написа:
12 юли 2019, 18:09
Според журналисти, които присъстват на Миланело Джампаоло е впечатлил всички футболисти с начина си на работа и изискванията, които има към тях, което определено е добра новина. В първите няколко занимания се е работило главно върху движението без топка и разигравания с максимум две докосвания.
Това го играх като бях 11 или 12 годишен :D. Тъжното обаче е, че нашите наистина са малко на Вие с бързото отиграване и движението, така че обратно в ДЮШ.
Изображение

Отговори