20/04/2019 Парма - Милан

Мачовете от Калчото през сезон 2018/19
Juje

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Juje » 20 апр 2019, 15:43

Гол след лоша стена и неправилно скачане е типичен за Милан. Колко години вече се повтаря тази грешка. Всеки счака на където си иска, и стената не е никаква стена. Ударът беше много добър, но можеше да бъде отразен, ако имаше синхронно скачане на всички, и с очи към топката, а не да се обръщат с гръб, и да се крият. Точно това е и причината за гола, защото Кутроне се скри, и топката мина зад тила му, а Борини остана леко в ляво от него. Но не вярвам да беше избил, защото е по-нисък. Поставянето на Фабио на стената си е меко казано тъпа постъпка. Там трябва да стоят не най-ниските, а най-високите.

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Golden boy » 20 апр 2019, 15:45

Много далеч един от друг стоят всички. Полъх на лек натиск след влизането на Кутро, но до там. Няма как да печелиш без да притесниш съперника. Никакво насищане, нито в центъра, нито в атака. Един Бакайоко, който гази и мачка в средата и ти го сменяш, щото виси с картони. Борини тва, борини онова, пълна помия е тоя. Кеси една голяма торба с лайна, напълно безполезна при това. Всичката вина на света обаче е на посеркото като треньор Рино. Никаква мотивация, никаква игра. Е то кво остана...?
Искам някой чуждестранен, модерен треньор. Жулиен Стефан, например прави страхотни неща в Рен. При липса на доказано име, трябва да се насочим към нещо такова. Мани ги тия италиански смешници. Единствено Конте, Сари, а защо не и Алегри.

И са кво, ще викаме за братчедите довечера да ни покрият. Супер!
Последна промяна от Golden boy на 20 апр 2019, 15:50, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Kaiser Franco » 20 апр 2019, 15:46

Dawnweaver написа:
20 апр 2019, 15:39
Kaiser Franco написа:
20 апр 2019, 15:35


Да не си на Западното крайбрежие? А неделя,значи Австралия сигурно.
Ванкувър.
Само да кажа - миланисти тук почти няма , активно съм търсил. И с такава игра няма и да има.
Така и предполагах, но ме обърка, че каза, че при теб било неделя, а е събота рано сутринта. Преди години живеех в Сиатъл и до Ванкувър отскачах често, а и тогава не беше толкова скъпо място за живеене. Сега с тея цени до небето си е като Сан Франциско. Из цялото крайбрежие няма фен клубове на Милан, в Лос Анджелис съм виждал единствено по-голяма маса като играем, и главно се събираха из италианските пицарии, които предаваха Серия А.
Изображение

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Dawnweaver » 20 апр 2019, 15:51

Kaiser Franco написа:
20 апр 2019, 15:46
Dawnweaver написа:
20 апр 2019, 15:39

Ванкувър.
Само да кажа - миланисти тук почти няма , активно съм търсил. И с такава игра няма и да има.
Така и предполагах, но ме обърка, че каза, че при теб било неделя, а е събота рано сутринта. Преди години живеех в Сиатъл и до Ванкувър отскачах често, а и тогава не беше толкова скъпо място за живеене. Сега с тея цени до небето си е като Сан Франциско. Из цялото крайбрежие няма фен клубове на Милан, в Лос Анджелис съм виждал единствено по-голяма маса като играем, и главно се събираха из италианските пицарии, които предаваха Серия А.
Тук футбола им е като женски спорт. Така го броят, то затова и канадския национален отбор жените са медалисти редовно. Аз се обърках иначе, не е неделя, събота си е, но петъка беше почивен заради тукашния великден. Та за мен ментално е неделя :D

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Kaiser Franco » 20 апр 2019, 15:57

Dawnweaver написа:
20 апр 2019, 15:51
Kaiser Franco написа:
20 апр 2019, 15:46


Така и предполагах, но ме обърка, че каза, че при теб било неделя, а е събота рано сутринта. Преди години живеех в Сиатъл и до Ванкувър отскачах често, а и тогава не беше толкова скъпо място за живеене. Сега с тея цени до небето си е като Сан Франциско. Из цялото крайбрежие няма фен клубове на Милан, в Лос Анджелис съм виждал единствено по-голяма маса като играем, и главно се събираха из италианските пицарии, които предаваха Серия А.
Тук футбола им е като женски спорт. Така го броят, то затова и канадския национален отбор жените са медалисти редовно. Аз се обърках иначе, не е неделя, събота си е, но петъка беше почивен заради тукашния великден. Та за мен ментално е неделя :D
Нормално, те си харесват хокея и лакроса. :D
Изображение

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от yavor_acmilan » 20 апр 2019, 15:57

Доволен съм единствено от включването на Кастийехо и донякъде от Сусо, който създаде повечето опасности, които не бяха много. Хакан следващия мач задължителна пейка.....
#PIoliOut

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от cuorerossonero » 20 апр 2019, 16:01

Ако след този кръг останем на четвърто място, калабрийският гражданин трябва да отиде да обиколи всички катедрали в Милано и да запали навсякъде по 300 свещи.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от R. GULLIT » 20 апр 2019, 16:23

Еъзможно е да останем, но всъщност, трябваше да дръпнем, за да може като се насерем в Торино да не ни минат Аталанта и Рома.

Минахме през 4-2-3-1, 3-4-3, 4-4-2 и се върнахме на 3-4-3. Напълно безидеен Хакан, излишни Борини и Сусо, странна смяна на Бакайоко, уж защото е с картон. Слагаш Билия и започваш опълчение, а Пакета', който е единствения, можещ да мине някого 1:1, си остана на пейката. Иначе казано при нашия гол, Гатузо реши, че е спечелил и почна пак да размята Борини по двата края на терена. ХУбаво вадиш турчина, който цял мач не може да измисли никаква изненада, ама ако си решил да забиваш Пакета' на пейката, значи ти самият не искаш отборът да в е ШЛ. Даже не коментирам това, което се дава по тв вторник-сряда-четвъртък като игра и поведение. Ние нямаме място в него.

Аз бях дотук с надеждите. Ще гледам и ще чакам ръководството нещо да измисли.

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от geo0rgi » 20 апр 2019, 16:42

Мачовете ни стават все по-трудни за гледане. Вкарахме един гол с 300 зора и после се прибрахме все едно сме Киево. Цял мач не можем едно положение да създадем, да не би Жервиньо или 40 годишния Бруно Алвеш са нещо повече от нашите играчи?
Пълен срам, догодина Гатузо му е време да се върне да менажира в серия Б, защото нивото му не е за серия А. Каляри и Сасуоло играят повече футбол от нас, пълен срам.
От мача с братчедите съвсем се сдуха Рино и в момента е на ниво късния Монтела. И 50 смени да смени играчите като не знаят какво се изисква от тях в нападение няма да стане. Пионтек и той започна да навлиза в посредствените ни представяния, но то нямаше и как иначе като му се създава по едно положение на 10 мача.
А за ШЛ няма какво да се заблуждаваме, с тази игра просто нямаме място там. Не ми се гледа на мен как се защитаваме с 11 човека цял мач срещу Порто или Лил.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от zahari_acmilan » 20 апр 2019, 17:22

Имам чувството ,че Гатузо на тренировките им хвърля една топка, като физкултурник и онея да се оправят.
Сега гледам Киево...че дори те имат повече идея в атака от нас.
Толкова ялов отбор в атака в историята на Милан е нямало дори когато са играли с топки от парцали.
Гатузо си има любимци които си налага и тва е... Хакан и Сусо да трагични за пореден мач. Борини универсала ни закла. Направи глупав фаул и разцепи стената....
Наистина не заслужаваме ШЛ, наистина ако се класираме и още човече ако Гатузо остане ще е голяма мъка ,както каза колегата ....но парите са ни силно необходими. Едно класиране в груповата фаза е равно на финал в ЛЕ. Също така рекламните договори и ТВ правата са съвсем различни ако играем в ЛЕ или в ШЛ.
В момента конкуренцията е плачебна.Който има най - голям късмет ,то той ще влезе в ШЛ.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Милан
Мнения: 691
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 293 times
Been thanked: 74 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Pacetoo » 20 апр 2019, 17:52

Гледах второто полувреме на Сити и Тотнъм и щях да пиша, че нямаме нищо общо с тяхната игра, каква ШЛ да се излагаме, а сега гледам столичното дерби, ми дори тия дървари си цъкат топката по-добре от нас.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Ne13sta » 20 апр 2019, 18:15

Без ШЛ ще продължаваме да сме същите трагици. Ако успеем някак си да додрапаме, поне ще имаме шанс да вземем адекватен треньор и 3-4 качествени играча.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Juje

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Juje » 20 апр 2019, 20:08

Борини няма никаква вина за гола. Стената се разцепи, защото беше построена погрешно от Долара, а Кутроне и Борини се раздалечиха. Тук дори вината е повече на младежа, защото топката буквално облиза тила му, защото се сви, да не го удари топката. Ако Борини беше там, не вярвам да беше успял да я избие, защото е твърде нисък. Голяма грешка на Долара. Стена не се прави така, и някой трябва да му каже.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от cuorerossonero » 20 апр 2019, 20:37

Pacetoo написа:
20 апр 2019, 17:52
Гледах второто полувреме на Сити и Тотнъм и щях да пиша, че нямаме нищо общо с тяхната игра, каква ШЛ да се излагаме, а сега гледам столичното дерби, ми дори тия дървари си цъкат топката по-добре от нас.
Е догодина нали ще ангажираме Маурисио Покетино, той ще има грижата. :D

@Paolo3defend е абсолютно прав - трябва да влезем в скапаната ШЛ, защото без нея ще е много по-трудно да градим някакъв проект, не само заради парите, а най-вече заради статута на отбора. Ясно е, че в моментното ни състояние там ще сме абсолютни карикатури, но ако ще ставаме отново Голям отбор, трябва да започнем да играем там, мамка му. А и не виждам с какво Рома, Лацио, или Аталанта са повече от нас и повече заслужават участие. Един слаб отбор трябва да се класира и е крайно време това да сме ние. За разлика от изброените, ние поне сме писали история в турнира. 7 пъти.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11138
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от vik rossonero 96 » 20 апр 2019, 21:42

Куцка е отишъл пред нашите фенове след края на мача и ги е поздравил с ръка на сърцето, нашите са го аплодирали. :) Все още ме е яд, че го изпуснахме с лека ръка, а можеше да е отлична резерва най-малкото. А не Маурита и Бертолачита да са куфари по всички гостувания на отбора една година. :(
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Отговори