Посещение на мач на Милан

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Посещения на мачовете на Милан

Мнение от cuorerossonero » 12 фев 2019, 14:37

Capolavoro написа:
12 фев 2019, 13:35
Във връзка с комуникацията по-горе. Тези, като мен, които имат карти за по-дълъг период от 1 сезон, в моя случай до 11/12/2021, все пак трябва всяка година да си купуват нова карта срещу 15 евро. Тази, въпреки че ми пише активна, явно е активна само за магазина.
И моята е от старите, валидна до 2021г., само че освен полагаемото намаление в магазина, ми дава възможност да купувам и билети, ако има обявен етап за продажба с куорета, щото по принцип вече не за всички мачове има такава продажба. Само не мога да зареждам закупен билет на нея.
И мисля да си карам с нея, докато изтече. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Посещения на мачовете на Милан

Мнение от Capolavoro » 12 фев 2019, 14:48

cuorerossonero написа:
12 фев 2019, 14:37
Capolavoro написа:
12 фев 2019, 13:35
Във връзка с комуникацията по-горе. Тези, като мен, които имат карти за по-дълъг период от 1 сезон, в моя случай до 11/12/2021, все пак трябва всяка година да си купуват нова карта срещу 15 евро. Тази, въпреки че ми пише активна, явно е активна само за магазина.
И моята е от старите, валидна до 2021г., само че освен полагаемото намаление в магазина, ми дава възможност да купувам и билети, ако има обявен етап за продажба с куорета, щото по принцип вече не за всички мачове има такава продажба. Само не мога да зареждам закупен билет на нея.
И мисля да си карам с нея, докато изтече. :D
Пробвай да финализираш една покупка за мача с Интер. На мен ми дава "Questa Carta non è abilitata all'acquisto di questo prodotto". https://tickets.acmilan.com

Говорих с един приятел, с който купихме картите заедно, тази година пак е плащал и са му изпратили нова карта.
Изображение

Потребителски аватар
hahavcho
Любител на футбола
Мнения: 18
Регистриран: 05 юни 2018, 10:07
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от hahavcho » 12 фев 2019, 15:34

Някой дали има активна Cuore карта и да няма против да ми услужи да си купя 2 билета за Дербито ?

Потребителски аватар
hahavcho
Любител на футбола
Мнения: 18
Регистриран: 05 юни 2018, 10:07
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Посещения на мачовете на Милан

Мнение от hahavcho » 12 фев 2019, 15:43

Аз не успях да взема билети за Дербито със картата на Сашо, и с моята която е чисто нова и уж пише че е Attiva в профила ми. Неговата както той каза не си е платил тази година, а пък моята освен да са я активирали след 6 февруари, защото за Дербито това беше условието за притежатели - да е активирана преди 06.02

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Посещения на мачовете на Милан

Мнение от cuorerossonero » 12 фев 2019, 20:45

Capolavoro написа:
12 фев 2019, 14:48
Пробвай да финализираш една покупка за мача с Интер. На мен ми дава "Questa Carta non è abilitata all'acquisto di questo prodotto". https://tickets.acmilan.com

Говорих с един приятел, с който купихме картите заедно, тази година пак е плащал и са му изпратили нова карта.
А, не споpя, аз не съм купувал билети от октомвpи, нищо чудно вече нещата да стоят точно така.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от cuorerossonero » 12 фев 2019, 20:47

Имам, ама не е от новите. А както вече стана въпpос в дpугата тема, май ще ти е необходима от новите.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от zahari_acmilan » 13 фев 2019, 00:17

Няма да се плашиш . Билети бол. Със сигурност ще има в свободна продажба. Тази цена спира доста хора. В момента има билети за 3-син,червен. 2-ри червен и 1-ви зелен.
Иначе много мръсен номер от страна на Милан да деактивира активни карти. Моята е валидна за още 2 години и е активна само защото има абонамент на нея, на жената също е със същата дата на валидност ,но вече не е активна. Днес доста хора ми писаха за същия проблем.
Газидис като нищо да направи дори и сайта платен както бе в Арсенал.
Там имат 10 вида membership.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Che Confusione
Любител на футбола
Мнения: 24
Регистриран: 21 сеп 2018, 15:14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от Che Confusione » 13 фев 2019, 07:56

zahari_acmilan написа:
13 фев 2019, 00:17
Няма да се плашиш . Билети бол. Със сигурност ще има в свободна продажба. Тази цена спира доста хора. В момента има билети за 3-син,червен. 2-ри червен и 1-ви зелен.
Иначе много мръсен номер от страна на Милан да деактивира активни карти. Моята е валидна за още 2 години и е активна само защото има абонамент на нея, на жената също е със същата дата на валидност ,но вече не е активна. Днес доста хора ми писаха за същия проблем.
Газидис като нищо да направи дори и сайта платен както бе в Арсенал.
Там имат 10 вида membership.
А поне за фен магазина важи ли отстъпката от 10 % със старите Cuore?
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от zahari_acmilan » 13 фев 2019, 11:07

Нямам идея . Не съм пробвал,но вече всеки който иска куоре ще трябва да си плаща всяка година по 25-30 Евро колкото излиза доставката до България.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от Capolavoro » 13 фев 2019, 11:44

zahari_acmilan написа:
13 фев 2019, 11:07
Нямам идея . Не съм пробвал,но вече всеки който иска куоре ще трябва да си плаща всяка година по 25-30 Евро колкото излиза доставката до България.
Аз се чудя дали да им пратя едно писмо и да ми обяснят на какво основание официален документ, за който съм платил, било то само 15 евро + доставка, на който е упоменато валидност 12/2021 г., за когото в сайта им пише, че е активен, а не неактивен, както пише на картата на този мой авер, който тази година е плащал повторно, изведнъж става невалиден. Без да имам някакви познания по въпросната тема, на мен лично ми звучи повече от некоректно отношение.

Едит: Разрових се из имейла и имам едно неотворено писмо от Милан. Ето какво пише:
Caro tifoso,

Milan-Inter si avvicina: vuoi essere a San Siro per vivere da protagonista la magia del Derby di Milano?

Ti informiamo che la fase di vendita dei biglietti dedicata ai titolari di Cuore Rossonero sarà attiva dal 12 al 14 febbraio, online e in tutti i punti vendita abilitati. L’accesso alla vendita è riservato ai titolari di carta Cuore Rossonero ATTIVA (con riconoscimento avvenuto).

La tessera Cuore Rossonero in tuo possesso (numero ***) non è ancora stata attivata, se desideri acquistare è quindi necessario che tu provveda all’attivazione entro il giorno 6 febbraio.

Ecco come attivare la carta Cuore Rossonero:

recarsi personalmente, con un documento d’identità, presso lo sportello di biglietteria di Casa Milan (aperto tutti i giorni dalle 10 alle 18);
nei giorni di partita casalinga del Milan, direttamente allo stadio, con il passaggio della card al tornello;
inoltrare una richiesta di attivazione via email, all’indirizzo cuore.rossonero@acmilan.com: nella mail dovrà essere specificato il codice della card che si desidera attivare e dovrà essere allegata sia copia del documento d’identità, sia una foto del titolare che esibisce il documento d’identità (visibile e leggibile). Le richieste di attivazione via email vengono evase entro due giorni lavorativi.
Per informazioni relative all’attivazione della carta Cuore Rossonero è possibile contattare l’indirizzo mail cuore.rossonero@acmilan.com o il call center allo 02.62284545.

Per tutte le informazioni sulla vendita dei biglietti di Milan-Inter, clicca qui (https://www.acmilan.com/it/biglietteria ... oni-prezzi)

Ti aspettiamo a San Siro!

Lo staff ACMilan

-
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от cuorerossonero » 13 фев 2019, 11:53

Che Confusione написа:
13 фев 2019, 07:56
А поне за фен магазина важи ли отстъпката от 10 % със старите Cuore?
Края на октомври важеше. Тогава последно ходихме на Милан - Сампдория и пазарувахме, имаше си отстъпка. Сега обаче как е... :(
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от MILANov » 13 фев 2019, 12:00

И сега си има . Може да се ползва и в онлайн магазина.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
hahavcho
Любител на футбола
Мнения: 18
Регистриран: 05 юни 2018, 10:07
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от hahavcho » 13 фев 2019, 18:50

Capolavoro написа:
13 фев 2019, 11:44
zahari_acmilan написа:
13 фев 2019, 11:07
Нямам идея . Не съм пробвал,но вече всеки който иска куоре ще трябва да си плаща всяка година по 25-30 Евро колкото излиза доставката до България.
Аз се чудя дали да им пратя едно писмо и да ми обяснят на какво основание официален документ, за който съм платил, било то само 15 евро + доставка, на който е упоменато валидност 12/2021 г., за когото в сайта им пише, че е активен, а не неактивен, както пише на картата на този мой авер, който тази година е плащал повторно, изведнъж става невалиден. Без да имам някакви познания по въпросната тема, на мен лично ми звучи повече от некоректно отношение.

Едит: Разрових се из имейла и имам едно неотворено писмо от Милан. Ето какво пише:
Caro tifoso,

Milan-Inter si avvicina: vuoi essere a San Siro per vivere da protagonista la magia del Derby di Milano?

Ti informiamo che la fase di vendita dei biglietti dedicata ai titolari di Cuore Rossonero sarà attiva dal 12 al 14 febbraio, online e in tutti i punti vendita abilitati. L’accesso alla vendita è riservato ai titolari di carta Cuore Rossonero ATTIVA (con riconoscimento avvenuto).

La tessera Cuore Rossonero in tuo possesso (numero ***) non è ancora stata attivata, se desideri acquistare è quindi necessario che tu provveda all’attivazione entro il giorno 6 febbraio.

Ecco come attivare la carta Cuore Rossonero:

recarsi personalmente, con un documento d’identità, presso lo sportello di biglietteria di Casa Milan (aperto tutti i giorni dalle 10 alle 18);
nei giorni di partita casalinga del Milan, direttamente allo stadio, con il passaggio della card al tornello;
inoltrare una richiesta di attivazione via email, all’indirizzo cuore.rossonero@acmilan.com: nella mail dovrà essere specificato il codice della card che si desidera attivare e dovrà essere allegata sia copia del documento d’identità, sia una foto del titolare che esibisce il documento d’identità (visibile e leggibile). Le richieste di attivazione via email vengono evase entro due giorni lavorativi.
Per informazioni relative all’attivazione della carta Cuore Rossonero è possibile contattare l’indirizzo mail cuore.rossonero@acmilan.com o il call center allo 02.62284545.

Per tutte le informazioni sulla vendita dei biglietti di Milan-Inter, clicca qui (https://www.acmilan.com/it/biglietteria ... oni-prezzi)

Ti aspettiamo a San Siro!

Lo staff ACMilan

-
Имам абсолютно същия имейл който дойде малко след като си купих Cuore-то.
След превод с Google translate (за съжаление не знам италиански)

send an activation request via email to the following address: cuore.rossonero@acmilan.com: the code of the card you wish to activate must be specified in the email and a copy of the identity document and a photo of the holder must be attached shows the identity document (visible and legible). Email activation requests are processed within two business days.

аз лично разбрах, че трябва да пратя моя снимка с личната ми карта в ръка (така разбрах identity document) и си чаках 2 седмици да ми я активират, но вчера разбрах, че не е активирана въпреки, че пише Attiva в сайта. След кореспонденция по мейла, най-накрая разбрах какъв е проблема. Писаха ми, че искали снимка с Cuore-то в ръка, а не с личната карта, и тъй като Cuore-то дойде онзи ден, вчера им пратих снимка с него и вече е активирано, но в крайна сметка за целта за която си го купих (Дербито), изначално не съм имал шанс да го ползвам, защото нямаше как да дойде при мен преди 6 февруари, за да мога да го активирам за билети. В крайна сметка, ако някой след време реши да си вземе Cuore само заради някое дерби, да си го вземе поне месец-два по-рано за да има време да дойде пластиката в България и да си активира картата.

Потребителски аватар
Che Confusione
Любител на футбола
Мнения: 24
Регистриран: 21 сеп 2018, 15:14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от Che Confusione » 14 фев 2019, 07:13

Браво на федерацията! За пореден път променят дата на мач и ми развалят плановете. Милан - Емполи нова дата 22.02.2019 - 20:30 ч. Честито на печелившите... В този ред на мисли продавам 3 билета за втори оранжев Settore 268, Row 14, Seats 10,11,12. Ако има желаещи нека само някой да ме светне как се прави промяна на името върху билета.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Посещения на Милано

Мнение от cuorerossonero » 14 фев 2019, 09:50

По-добре пробвай да си купиш самолетен билет за петък - 22.02., съответно и нощувка, освен ако не е много скъпо вече. Имената на купени он лайн билети, от тук май няма как да се променят, вероятно е възможно на място, но трябва да се пита. Виж в официалния сайт дали пък няма някаква информация по въпроса, аз лично нямам представа.
Кофти. :(
PIOLI VATTENE!!!

Отговори