Рикардо Монтоливо

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от gLoRy » 25 сеп 2018, 13:00

Тоя хрантутник тренира ли с отбора? Щото като видях в какво състояние са Бертолачи и Маури, май по-добре да се пробва Монтоливо да запише някой друг мач поне до зимата, така или иначе му се плаща заплатата.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 25 сеп 2018, 13:07

Той какъвто е Internet Explorer и стои извън групата за мачовете, нищо чудно като види микрофон на Milan TV да възкликне, че няма търпение да започне сезонът.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от gLoRy » 25 сеп 2018, 13:13

И аз това погледнах сега, че изобщо дори не попада в групата :D

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 окт 2018, 14:25

Монтоливо при всичките липсващи национали вчера въпреки това е играл за отбора на примаверата срещу мъжете. :lol: Този вече не познава думата унижение, тия милиончета до края на договора са много по-важни. whistle Същата работа като Палетко.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Ne13sta » 14 окт 2018, 15:04

Абсолютна амеба.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от George Weah » 14 окт 2018, 15:34

Аз друго се чудя, дали има някакъв конфликт между него и Гатузо?

Защото миналата година, Рино си го използваше понякога и то за сметка на Локатели, а в момента реално имаме ли друга опция? С Бакайоко виждаме какво се случва, а Монтоливо е ясно, че вече не става за Милан, от много време го говорим това, но миналата година мачовете не му бяха чак толкова зле и реално защо поне до зимата не го използваме поне като резерва, аз съм убеден, че на тези години и в тази си форма пак ще е по полезен от Бакайоко, който очевидно, че не проявява дори желание да се подобри, а позиционирането му на терена и движението му с топката в крака е ПОД ВСЯКАКВА критика...

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от R. GULLIT » 14 окт 2018, 19:40

Mите, факт :D

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от zahari_acmilan » 17 ное 2018, 20:12

Горкия днес в мача мъжете срещу децата , бил пак единствения който играл за примаверата и то само 45 минути.
Гатузо явно много му е насабрал или просто го гаврят ,ще не иска да се махне.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 ное 2018, 16:50

:D
Outcast Montolivo worth a look

Milan’s injuries woes have been well documented and depleted what was already a thin squad at the start of the season, putting Coach Gennaro Gattuso in unexpected predicament. Giacomo Bonaventura, Lucas Biglia, Mateo Musacchio, Alessio Romagnoli, Davide Calabria and Mattia Caldara are among the many sidelined for substantial time, throwing a wrench into the Rossoneri’s plans for a top four finish.

Gattuso and his Milan are now tasked with seeing this injury spell out and finding solutions to battle through to January when the expected reinforcements can arrive. However, for the time being, the fiery Italian boss must get a bit creative in how he manages this current situation and afford minutes to those fringe players with little to no minutes to their name this 2018-19 season. Yes, including Riccardo Montolivo.

The former captain turned outcast had been, for all intents and purpose, banished by Milan supporters for years, yet still seemed to get a run in the squad despite less than adequate performances. In recent years Montolivo’s lacklustre play, compounded by his injury record for club and country, has slowly seen his role diminish, all while still remaining on the club’s books. Over the summer, Gattuso made it clear the Italian international was not in his plans, and he hasn't made a single appearance since the first pre-season friendly.

With the sale of homegrown youngster Manuel Locatelli this past summer and the primary ‘regista’ Biglia shelved indefinitely though, Gattuso may be forced into affording the ex-Viola standout another opportunity to win over the fans before his contract expires in June.

Montolivo is one of several fringe players in the squad who have either been sparingly used or not at all, joining Jose Mauri, Andrea Bertolacci and Alen Halilovic in being categorically frozen out by Gattuso – mostly for technical reasons. But with the injuries piling up by the week, it’s all hands on deck for Milan when you consider the stiff competition to meet both their coveted league objective and travel deep into the Europa League, as they're fancied to do by many betting on football.

Running out the same group of players each domestic and European fixture is risky business for Gattuso, and even increases the probability of others joining their teammates on the sidelines. Chelsea owned Tiémoué Bakayoko has deputised in Biglia’s absence, and has slowly but surely begun winning over the initial critics with an admirable run of form.

But the ebbs and flows of a long season suggest the former Monaco man will drift in and out of form, meaning Gattuso must have options to work with. Even if it is understood that Montolivo will never come close to replicating the form early from early in his Milan career that “earned” him the captain’s armband, the Italian could be worth an occasional shift in an emergency situation – and one could argue that is exactly what the Champions League hopefuls are confronted with at this time.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Dzhanan
Фен на Калчото
Мнения: 125
Регистриран: 04 юни 2018, 18:14
Has thanked: 82 times
Been thanked: 9 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Dzhanan » 05 дек 2018, 17:59

Изображение

:D

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 дек 2018, 23:49

Попадам в интернет на много мнения, според които Монтоливо не играе, защото е издавал информация от кухнята и на това се дължало изгнанието му.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от R. GULLIT » 23 дек 2018, 00:02

Ми...дете има да гледа. 3 млн на сезон не стигат, трябва да докара още някоя хилядарка :D

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от AC_M » 23 дек 2018, 00:03

Това е недоказуемо. В същия ред на мисли, някой може да пусне слух, че треньорът ни с ината си съботира плана на Елиот за стабилизиране на клуба.
Монтоливо е подарък от Галиани, взема си парите, има си договор, дреме му на шлифера, че не играе.
#piolioutnow

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 23 дек 2018, 01:27

R. GULLIT написа:
23 дек 2018, 00:02
Ми...дете има да гледа. 3 млн на сезон не стигат, трябва да докара още някоя хилядарка :D
Спас Русев да го взема у нас, тук направо с чували и на ръка стават тия неща, пък и скоростта е точно като за Монто. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 03 яну 2019, 22:51

Despite being shoved to the sidelines even during an injury crisis, it’s reported Riccardo Montolivo is refusing to leave Milan in January.

According to La Gazzetta dello Sport, the midfielder intends to see out his contract until June 30 and then move on as a free agent.

He had been linked with Genoa, where he’d reunite with former Fiorentina and Italy Coach Cesare Prandelli.

Montolivo turns 34 later this month and has not made a single appearance for the Rossoneri this season.

Coach Gennaro Gattuso preferred to move full-back Davide Calabria into a midfield role during an injury crisis rather than call on the veteran’s services.

His agent claimed the player is not even being allowed to take part in training ground games between ranks.
Уау, и през този прозорец няма да напусне, невероятен шок. Каква ли може да е причината, Уотсън?
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Отговори