Наказани потребители

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 07 дек 2018, 13:50

1. Влизаш в падащото меню горе вдясно, където пише BANKERA.
2. User control panel
3. Friends & Foes
4. Manage foes (в лявото меню)
5. В полето Add new foes: вписваш ника на Fossa Dei Leoni_ и натискаш Submit.

Това е единственият правилен ход на желаещите да пишат във форума, които изпитват неприязън към другите пишещи тук!

7.2 от правилата на форума: Забраняват се заплахи и обиди между потребителите на форума.

Сега си с 24 забрана за писане във форума!

Админи/Модератори може ли да обясните защо, когато един потребител нарушава точка 7 бива наказан, а на друг му триете мнението и един вид потулвате нещата без да последва наказание?
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Capolavoro » 07 дек 2018, 13:57

На няколко пъти и твои мнения бяха изтрити без наказания. В случая обаче аз дори не успях да видя какво е въпросното мнение, така че очаквай реакция от някой друг.
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 07 дек 2018, 14:05

Capolavoro написа:
07 дек 2018, 13:57
На няколко пъти и твои мнения бяха изтрити без наказания. В случая обаче аз дори не успях да видя какво е въпросното мнение, така че очаквай реакция от някой друг.
Тези мнения лично аз докладвах да бъдат изтрити заради цялата разправия онзи път(в тях нямаше нищо против правилата). Докато мнението, което днес беше изтрито си беше чиста обида, не виждам връзка в случая или целта е отново да да потулят нещата?
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 07 дек 2018, 14:07

Аз сега ако напиша същото, което беше изтрито към някой админ/модератор или даже обикновен потребител на момента ще ми лепнете 24 часа, логиката не я откривам нещо?
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Наказани потребители

Мнение от R. GULLIT » 08 дек 2018, 21:51

Баце и не само ти, пишете си нормално, не прекалявайте с глупостите, не ни превръщайте в пъдари и всичко ще е наред и приятно за всички. Елементарно е. Правилата за писане и вербална комуникация на улицата с близки и познати не е редно да са различни.
Тук културно се опитваме да не връщаме скали с наказания и тъпотии, които вече трябва да сте надживели. Престанете да си искате наказания едни на други, все едно ви плащат! Плащат ли ви, верно?!? Толкова ли е трудно да се държите адекватно, а не да приличате на себе си или други отпреди 10+ години, когато сте били без лични карти още?

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Capolavoro » 10 дек 2018, 13:02

След поредната простотия по адрес на Гатузо, този път и по адрес на играчите, milanisti4en получава 1 ден почивка.
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 12 дек 2018, 14:42

BANKERA написа:
12 дек 2018, 13:39
Мега тъпото сравнение за кой ли път. :lol:
То в Серия А, дори и сборните отбори на най-добрите играчи в света да играеха като имаш една бригада педераси в жълти одежди зад гърба си пак ще си първи. Друг е въпроса дали затворниците биха издържали на нивото във Висшата лига с тоя амортизиран състав. Тия боклуци си ги хвали някъде другаде, капиш умряло мозъче такова?
Пичове, този тип във всеки друг форум, дори най-либералните, щеше да е с 3 бана досега. Какво правим? :O
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 12 дек 2018, 14:51

Ахахаха, как веднага реве като ку*вичка :lol: Това е форум на Милан и не виждам какво толкова съм написал или се засегна заради това, че написах истината за затворниците? Колкото до "умрелия мозък", за същото нещо на тебе само ти изтриха мнението, поправи ме ако бъркам?
Изображение

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Наказани потребители

Мнение от milanist_stz » 12 дек 2018, 17:25

Сериозно ли фен на Милан иска наказание за друг фен на Милан по тема отношение към ювентус? Докъде стигнахме...И бас държа, че Банкера ще излезе виновен, както и аз, че съм се обадил. Помислете.

Потребителски аватар
METO
Фен на Калчото
Мнения: 442
Регистриран: 04 юни 2018, 23:20
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Наказани потребители

Мнение от METO » 12 дек 2018, 20:48

milanist_stz написа:
12 дек 2018, 17:25
Сериозно ли фен на Милан иска наказание за друг фен на Милан по тема отношение към ювентус? Докъде стигнахме...И бас държа, че Банкера ще излезе виновен, както и аз, че съм се обадил. Помислете.
Струва ми се, че сигналът за наказанието е за това обръщение"...капиш умряло мозъче такова?"... не виждам, какво има да мислят. Само с наказания подобни обръщения между потребители постепенно ще изчезнат.
"Once Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood." - Manuel Rui Costa

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Наказани потребители

Мнение от milanist_stz » 12 дек 2018, 20:54

И ти си прав. Но това не променя написаното от мен, което си е самата истина.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Capolavoro » 12 дек 2018, 21:10

Знаеш ли какъв е парадоксът, очевидно е че и двамата дават вид, че не се понасят и изпитват нетърпимост един към друг, но не предприемат нужните мерки и не се блокират.

В същото време пускат нон-стоп оплаквания, Николай го прави публично, BANKERA го прави през бутона за доклади.

Аз оставам с впечатление, че това е някаква неразбираема за мен заигравка между двама човека, които до такава степен са си интересни един на друг, че не искат да се лишат от компанията си.
Изображение

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Наказани потребители

Мнение от iLDiavolo » 12 дек 2018, 21:17

Capolavoro написа:
12 дек 2018, 21:10
Знаеш ли какъв е парадоксът, очевидно е че и двамата дават вид, че не се понасят и изпитват нетърпимост един към друг, но не предприемат нужните мерки и не се блокират.

В същото време пускат нон-стоп оплаквания, Николай го прави публично, BANKERA го прави през бутона за доклади.

Аз оставам с впечатление, че това е някаква неразбираема за мен заигравка между двама човека, които до такава степен са си интересни един на друг, че не искат да се лишат от компанията си.
Администраторският панел няма ли опция да свършиш тази работа с блокирането вместо тях и да приключваме драмата. Едва ли някой, освен тях, ще има против :)
#weareacmilan

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 12 дек 2018, 21:24

Capolavoro написа:
12 дек 2018, 21:10
Знаеш ли какъв е парадоксът, очевидно е че и двамата дават вид, че не се понасят и изпитват нетърпимост един към друг, но не предприемат нужните мерки и не се блокират.

В същото време пускат нон-стоп оплаквания, Николай го прави публично, BANKERA го прави през бутона за доклади.

Аз оставам с впечатление, че това е някаква неразбираема за мен заигравка между двама човека, които до такава степен са си интересни един на друг, че не искат да се лишат от компанията си.
Ехехе, продължавате обаче да си защитавате "форумния любимец" и да си измисляте неща. Точно едно единствено мнение негово съм докладвал наскоро и то беше въпросното, което скрихте/изтрихте без да го санкционирате. Всички останали мнения, които съм докладвал са били мои или на някого от админите и то съм ги ползвал за предложения към форума, вместо да докладвам, така че моля ти се нека бъдем обективни и да не си съчиняваме неща. :)
Изображение

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Наказани потребители

Мнение от MILANov » 12 дек 2018, 21:38

Тука имам чувството, че има много жени с мъжки никнейми.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Отговори