Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от drzzd » 25 яну 2023, 12:52

Ne13sta написа:
25 яну 2023, 00:14
yavor_acmilan написа:
25 яну 2023, 00:09


Няма ли модератори в този форум?? Как този индивид още не е получил БАН....

Може да сме ядосани...отборът играе зле и Пиоли е главният виновник, но това по никакъв начин не е повод за използването на такъв грозен език!!!!
Истината не понася на слаби организми като теб.

Но понеже си неосведомено хлапе, ще те светна, че Пиоли си е точно шибана МЕРДА! Многократно си е признавал, че е фен на Интер. Както и цялото му семейство. А от наша гледна точка интеристите са мерди.

Ама ти си повече фенче на Сусо, откъде да ги знаеш тия неща…

Относно “гнусно арогантно същество”, само виж какъв език държи този палячо на журналистите. Но понеже ти си фен на Сусо, а не на Милан, едва ли се видял… ЧЕРТО!
ne13sta.jpg
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Petar Zanev » 25 яну 2023, 13:13

Абе колеги, това е футболен форум, а не библиотека.
Нормално е като за 20 дни ти приключи сезона, като са те били като тъпан градския съперник и след това Лацио със 7:0, и като никой от собсвеници, през ръководство, треньор, лекари и играчи не поправя нищо да има псувни.
И повечето са си заслужени.
Айде не се правете на по-големи католици от Папата...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от drzzd » 25 яну 2023, 13:27

Да обиждаш тях - ок, на това сме му свикнали, но да обиждаш посетители на форума, на които просто им е неприятно да четат едно и също и просто са изразили мнението си, е недопустимо.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 25 яну 2023, 14:01

drzzd написа:
25 яну 2023, 13:27
Да обиждаш тях - ок, на това сме му свикнали, но да обиждаш посетители на форума, на които просто им е неприятно да четат едно и също и просто са изразили мнението си, е недопустимо.
Ти няма ли да спреш да си във всяка манджа мерудия най-накрая ?! Имаш ли си идея, че въпросният потребител ме е обиждал не веднъж досега ?! И то заради Сусо и Диаз. Същият Диаз, дето ти го попиляваш от критики. Не случайно го подхващам и точно на тази тематика.

Има 3-4 човека, дето постоянно ме репликирате и се опитвате да си налагате абсолютно неверните мнения. Ако аз бях писал простотии от сорта на “меркатото е 7/10”, или там колкото му беше дал, щях да се скрия и да не се показвам изобщо.

През 15-те години, откакто пиша във форума, по-голямо провокаторче от теб никога не е съществувало. И никога не съм игнорирал потребил, но такива псевдо фенове, дето дори не са гледали мача(твои думи), а влизат да провокират, не заслужават абсолютно никаква комуникация в бъдеще. То като цяло да изоставяш нещо любимо в труден момент, добре показва що за човек си.

Бъдете живи и здрави, и ти и Пиоли. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от drzzd » 25 яну 2023, 14:42

Пожелавам ти в следващите 15 години престой във форума поне да допринесеш с нещо положително. И ти бъди жив и здрав. Аз поне наистина го мисля, за разлика от теб :)

Относно провокаторите - можеш да погледнеш в огледалото и вероятно ще откриеш това, което търсиш.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от drzzd » 25 яну 2023, 14:59

Добавка към горното:
За огромно съжаление хората, на които съм безкрайно благодарен, че са създали това място, вече не го модерират с онова внимание, както преди и за мен лично, единственият ощетен от това е възпитаният фен на Милан, който е все по-рядко срещано животно.

Съобщение именно замесените в съществуването на тоя храм: Моля, не приемайте мнението ми като съдене. Ако искате го приемете като градивна критика, но без лоши чувства от моя страна. Сигурен съм, че си има причини да оставите някои от принципите си във времето. Просто си направете равносметка как искате да изглежда българският форум на Милан оттук насетне, защото мен лично към този момент ме губите като редовен потребител. Причината е токсичната атмосфера, която буквално вече не се диша. Аз лично влизам тук, главно за да споделям възможно най-горещи новини от всевъзможни чужди източници, тъй като освен хоби, това ми е и работата и не ми пречи да отделя някоя и друга минута, за да сверя достоверността и да преценя дали една новина си заслужава да бъде споделена с хора, които нямат достъп до подобна информация, а се вълнуват будно от случващото се около клуба. И около всичко това, разбира се, влизам в дискусии със съфорумците. Понякога в по-оживени, друг път не толкова, но винаги с уважение към мнението на другите. Но когато циничността надделее, не мога да остана длъжен никому. В момента не само, че циничността е взела превес, ами изобщо тя диктува правилата тук. Не мисля, че има нормален човек, който предпочита да си губи времето на толкова токсично място.

Отново, мнението ми по никакъв начин не таи лоши чувства към екипа на сайта и форума.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 25 яну 2023, 15:09

@drzzd, големи хора сме. Аз съм тук откакто бях на 19, (сайтът е от далечната 2005 г.), а вече съм на 36. Не знам, струва ми се излишно да превъзпитавам хора, с които израснахме и вече всички сме с по 17 години по-разумни.

Проблемът със занижения контрол е липсата на време, но за сметка на това има опция, която можеш спокойно да ползваш. Влизаш в профила на дадения потребител и избираш Add friend / Add foe.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от drzzd » 25 яну 2023, 16:19

Знам за опцията, да. Днес я използвах за пръв път, защото до момента просто вярвах в чистата дискусия и уважавах различното мнение, колкото и да не съм съгласен с него на моменти. Напълно съгласен съм с теб относно превъзпитанието, най-малкото, защото не вярвам в такова, когато говорим за големи хора, не съм сигурен дали "разумни" най-правилно описва една част от тях. Но тук не става въпрос за мен. Мнението ми не засяга превъзпитанието на въпросните индивиди, а атмосферата, която други хора трябва да търпят заради тях. Или пък впечатлението, което форумът оставя пред гостите му, които по една или друга причина нямат профили тук и не могат да си пресеят информацията. Не е превъзпитание да държиш чисто. Разбира се, тук идва въпросът какво точно означава "чисто", но отговорът може само вие да си намерите като екип, който поддържа това място ежедневно.

Относно мен, аз съм тук от 2007 г. или 2008 г, когато ползвах компютрите в даскало в часовете по информатика, или пък ходих в зали с приятели. Не помня дали в началото имах регистрация, но помня, че нямах търпение да чета историите на хора, които са се докосвали до отбора. Тогава си спомням, че се възхищавах на възпитанието, което цареше тук и наистина интелигентно написаните мнения, с много малки изключения. :)
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от yavor_acmilan » 25 яну 2023, 16:56

Petar Zanev написа:
25 яну 2023, 13:13
Абе колеги, това е футболен форум, а не библиотека.
Нормално е като за 20 дни ти приключи сезона, като са те били като тъпан градския съперник и след това Лацио със 7:0, и като никой от собсвеници, през ръководство, треньор, лекари и играчи не поправя нищо да има псувни.
И повечето са си заслужени.
Айде не се правете на по-големи католици от Папата...
Едно е еднократно да се изпуснеш с някоя обида, разбираемо е - отборът е слаб, треньорът е лишен от идеи, съдийте не винаги свирят адекватно, друго е обаче редовно да използваш такъв език.
И да.. прав си, не сме библиотека, системно прекрачвайки границите обаче започваме да приличаме на септична яма, а не на форум.

Нека да проявяваме поне малко уважение един към друг, към играчите, ръководството и тн. beer forza
#PIoliOut

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от vik rossonero 96 » 26 яну 2023, 18:19

Faccia a faccia tra Theo Hernandez e l’allenatore Stefano Pioli.
A quanto pare il giocatore non avrebbe gradito gli allenamenti troppo faticosi, giocatori con continui affaticamenti, e lo spogliatoio si sia diviso tra i pro theo, e chi si astiene.
Crisi Milan.
Това излезе в Туитър последните минути. Ако е вярно, явно Пиоли тотално е изтървал нещата. rolleyes С две думи Тео и Пиоли са влезели в конфронтация, като Ернандес смята, че тренировките са тежки и водят до умора и контузии. Имало хора, които са на страната на Тео и други, които са неутрални.
Последна промяна от vik rossonero 96 на 26 яну 2023, 18:30, променено общо 1 път.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от R. GULLIT » 26 яну 2023, 18:27

facepalm
А Тео бе най-активния на Pioli is on fire в автобуса.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 26 яну 2023, 22:06

Лошо! Неутралитет в ситуацията май означава, че са за Тео, ама не им стиска.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от R. GULLIT » 27 яну 2023, 08:19

Ако не е партенка, се подписвам за причината за играта и резултатите.

Но по-скоро не вярвам. Ясно е, че някой си е изпуснал нервите, като Пиоли и Ернандес в едно полувреме са един до друг на тъча и може да са си казали нещо. В крайна сметка всичко започна след 85 мин на мача с Рома. Никой не знае как е продължило.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Casciavit » 27 яну 2023, 13:26

Не бързай да се подписваш. Милан не е ЦСКА или Левски. Не, че не е имало бойкоти и при нас, но сега е различно.
Виж, срещу Торо може и да не са се напъвали някои. Но не мисля, че са бойкотирали срещу Рома, Лацио, Интер. М

Без Пиоли нямаше да вземем Скудето, но съм почти сигурен, че и без Тео нямаше да го спечелим. Включванията му по фланга не просто придават острота, а създават конкурентно предимство на Милан в последните 2-3 сезона. Тео е един от стълбовете на този отбор, популярен е в съблекалнята и мнението му трябва да се взема под внимание.

Дано да е партенка.
Изображение

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от hotboyz » 27 яну 2023, 15:13

:lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Отговори