РедБърд Кепитал Партнърс

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от gLoRy » 07 юни 2023, 22:03

Ти ако си лихвар имаш по-голяма изгода да дадеш заем на някого, който не може да го върне и ще загуби всичко - тоест ти ще го спечелиш.

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от pippo » 07 юни 2023, 22:07

Това беше най-странното нещо, Елиът да предпочетат Редбърд пред арабите. И това, че продадоха отбора веднага след като стана шампион също. Уж продаваш, пък избираш да вземеш по-малко пари, като изобщо не е ясно дали ще ги вземеш. Огромни пари се въртят там, тъпото е, че ще прецакат отбора, точно когато се вдигна. Повръщам!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от R. GULLIT » 07 юни 2023, 22:16

Защо? За да върнеш обратно взетото в скъпата си играчка ли?

Елиът взеха Милан заради неплатени малко над 30 млн. За 3 години това им струваше още около 600 млн (с включени покривания на загуби от по средно 90 млн. на сезон) + 320 млн заем за китаеца. От които той им върна едва 60 или 70 млн., изхарчвайки останалите 250 за футболисти.

920 млн инвестиция, срещу 1.18 млрд, които още не са ги видели от скъсания. Печалба от около 250 млн, която само се очаква. А дали ще се случи? И години напред търсене на нов купувач, ако Джерката не плати вноската.
Всеки сезон с нови разходи, като тази година сме уж на плюс, но май сме все още 40 млн на минус. И според ФФП имаме "право" на нова загуба от 70 млн за следващата финансова кампания, започнала на 1-ви април. Ебаси лихварите...

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Rassilon » 07 юни 2023, 22:18

Няма да се разсърдя ако мнението ми бъде изтрито, но - мишкооооооооооо, духай супата бе педал нещастен! spank fuck Заради теб си тръгва такъв ръководител като Малдини. Никой не е безгрешен но ти имам чувството, че ще ядеш папура.

forza

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от AC_M » 07 юни 2023, 22:34

Ама на срещата мислите ли, че Малдини си е траял? Паоло му е казал всичко, което иска да му каже и го е думнал със сигурност по самочувствието. Напудреният му се е свило лайното и понеже е комплексар, действа по най-предвидимият начин. И един друг клоун от Маями, повтаря като папагал .
Ще видят тези стадион в Милано през крив макарон. Той ще продава футболисти за бюджет, стадион ще строи :D
#piolioutnow

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от drzzd » 07 юни 2023, 23:03

Rassilon написа:
07 юни 2023, 22:18
Няма да се разсърдя ако мнението ми бъде изтрито, но - мишкооооооооооо, духай супата бе педал нещастен! spank fuck Заради теб си тръгва такъв ръководител като Малдини. Никой не е безгрешен но ти имам чувството, че ще ядеш папура.

forza
Не мисля, че след случилото се някой ще ти се разсърди за написаното, пък камо ли да тръгне да ти трие мнението :D
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от F.Inzaghi_9 » 08 юни 2023, 02:28

F.Inzaghi_9 написа:
16 апр 2022, 12:56
Има и нещо друго, което е важно да се отбележи. Елиът са американци, което значи, че е важно само едно единствено нещо - парите. Хипотетично, дори ако Милан е в Серие "Б" и печели повече от сега от финансова гледна точка, то за тях това е ОК, т.к. "сметките" излизат, а успехите и отличията нямат значение. [ясно е, че в реалността няма как да се случи, просто исках да дам красноречив пример]. При арабите е малко по-различна ситуацията. Ясно е, че и за тях кинтите са важни, все пак говорим за фонд, но тяхната психология е малко по-различна. Падат си и грандомани. Успехите имат значение там. Това значи, че са склонни да "загубят" пари за сметка на евентуални резултати и отличия, които пък ще донесат финансови печалби.
F.Inzaghi_9 написа:
29 яну 2023, 18:05
Тази врътка между Елиът и РедБърд е нищо повече от някаква схема за правене/пране на пари.
Аз от много време ви разправям някакви неща ...

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Cafu » 08 юни 2023, 04:32

Абе мамка им хамериканска. Каквото пипнат го опорочават. Има много готини хора там, но шибаните корпорации да го духат. Fuck the corporate world!

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Aliken » 09 юни 2023, 01:28

Ей това лайно ми уби всякакви надежди. Буквално останах безмълвен. Винаги по време на паузи се интересувам какво се случва около отбора, трансфери и т.н., но тази американска миризлива путка с едно малоумно решение ми уби всякакви подобни мераци. В момента дори не искам и да чета какво се случва, защото въобще не ме интересува. И няма да ме интересува докато каквото и да са американски фондове и путки-майни са начело на Милан. Още ми е чудно как няма все още играчи, които да са поискали трансфери. Зимата или лятото най-вероятно и това ще стане, след като видят, че шанс за развитие тук няма да имат.
Дано шибаните фондове час по-скоро си навъртят шибаните далавери и да си махнат алчните пипала от Милан.
Като за последно, мистера, ако беше мъж на място, щеше да си подаде оставката веднага след новината за Паоло и Рики. Долна подлога си е и това няма да се промени.
Изображение

Asen
Любител на футбола
Мнения: 19
Регистриран: 06 юни 2018, 13:18
Been thanked: 11 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Asen » 09 юни 2023, 01:58

В официалната страница на отбора във Facebook, под всеки пост коментарите са #cardinaleout. Хиляди коментари под абсолютно всеки пост.
Не, че ще има някакъв ефект, но е приятно да се вижда, че поне редовите фенове имат позиция и я отстояват, за разлика от ултрасите.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от hotboyz » 09 юни 2023, 12:13

За стадиона се спираме на Сан Донато:
https://www.milanpress.it/milan-stadio- ... an-donato/
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от R. GULLIT » 09 юни 2023, 13:43

Радо да ме поправи, ако греша, ама това е до открития мол с многото марки на около 30 мин от Чентрале Милано. Дотам метро май не стига, бая навън от града е. Ама поне е по магистрала. Малко като Алианц Арена и стадиона в Истанбул ще стане.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от drzzd » 09 юни 2023, 13:56

Има метро. Даже станцията се казва San Donato и е последна по линията. Въпросът е коя зона е избрана за строеж? Ако е на мястото на съществуващия стадион там, добре, ще се стига и с метро. Ако не, тогава вече ще е по-сложно.

Допълвам със снимка. Явно няма да е зоната до метростанцията:
San_Donato_Milanese_Sportlifecity.jpg
Но пък точно там има гара. Не знам това колко ще е от полза за феновете.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от R. GULLIT » 09 юни 2023, 14:03

Това трябва да е откритата част на метрото, ама тя не е точно там, а малко по западно, последните станции. Ами...да дават проекта и да видим.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от cuorerossonero » 09 юни 2023, 14:41

Пеше, това е югоизточно от центъра, към Гара Рогоредо, последната спирка на жълтата линия на метрото. Честно казано, в тази част на града, или по-точно на предрадията, никога не съм ходил.
PIOLI VATTENE!!!

Отговори