РедБърд Кепитал Партнърс

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Cafu » 23 юни 2022, 14:22

Ситуацията е абсурдна, незнам какви са тези розови очила. Малдини ако не преподпише и не вземем поне едно голямо име, това говори за сеч. Това ще е прецедент във футбола, нов собственик и смъкване на нивото от шампиони до борба за ЛЕ. И да отговоря на колегата горе, всички искаме големи имена и гръмки трансфери. Много не искат политиката на ПСЖ, но не заради това, че имат пари, а за това, че много случаи грешно ги харчат и купуват хайпнатини играчи и не може да сравняваме ПСЖ с 10 титли на френското първенство с Милан, отбор с традиции и история, но ако имахме техния собственик, щяхме да сме доминант в Европа. Сега ще гледаме ходене по мъките с баче ти Джери.
Последна промяна от Cafu на 23 юни 2022, 14:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Ne13sta » 23 юни 2022, 14:23

Редбърд държат едва 10% от компанията собственик на Ливърпул, така че не съм сигурен колко тежест има този довод.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7321
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от drzzd » 23 юни 2022, 14:33

Forze написа:
23 юни 2022, 14:12
Milan forever написа:
23 юни 2022, 13:50

Ами ако тръгнем да сравняваме Тулуза и Милан всичко е изгубено приятелю. Дано не заприличаме на Тулуза.

А по темата че ди десетина дни всичко ще е ясно, ти как го виждаш, това ясното. До десет дни който и да преподпише няма да има значение защото всички играчи които бяха свързани с ТОЗИ ПРОЕКТ НА МАЛДИНИ, ще бъдат с нови отбори а ние с пръст в уста.
Не разбирам защо реши, че правя директно сравнение между Тулуза и Милан, но както и да е...
Щото тука хората масово не вникват в написаното (от недочитане ли, не знам...) и разбират каквото на тях им изнася.

Казваш, че си предпочел в тая ситуация да си търпелив, те разбират, че си с розови очила. Казваш, че по всяка вероятност до десетина дни ще се разплете сагата с новите договори на Малдини и Масара, щото все пак договорите им ще са изтекли, ако не се преподпишат, той ти казва "отборът ще остане без футболисти и ще се е разпаднал". Ти му казваш "малко сте завишили очакванията", той разбира, че го наричаш паникьор. :) Все примери от последните дни тук.

Тъй че, аз лично спирам да споделям мненията си в тия смутни времена, че хората си мислят, че им слагаш етикети, пък то точно обратното.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7321
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от drzzd » 23 юни 2022, 14:34

*плс някой да изтрие това мнение, че се дублира с горното, а аз вече не мога да го премахна*
Последна промяна от drzzd на 23 юни 2022, 14:36, променено общо 2 пъти.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Milan forever » 23 юни 2022, 14:34

Forze написа:
23 юни 2022, 14:12
Milan forever написа:
23 юни 2022, 13:50

Ами ако тръгнем да сравняваме Тулуза и Милан всичко е изгубено приятелю. Дано не заприличаме на Тулуза.

А по темата че ди десетина дни всичко ще е ясно, ти как го виждаш, това ясното. До десет дни който и да преподпише няма да има значение защото всички играчи които бяха свързани с ТОЗИ ПРОЕКТ НА МАЛДИНИ, ще бъдат с нови отбори а ние с пръст в уста.
Не разбирам защо реши, че правя директно сравнение между Тулуза и Милан, но както и да е... След като уточнихме, че Милан не е Тулуза :) предлагам да провериш в гугъл коя е компанията собственик на Ливърпул и на колко се оценява към днешна дата.

За проекта на Малдини няма да споря. Виждам, че си навътре в нещата и по-добре запознат от мен. :)
Може и ти да провериш. Том и Джери не фигурират.

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Milan forever » 23 юни 2022, 14:37

Ne13sta написа:
23 юни 2022, 14:23
Редбърд държат едва 10% от компанията собственик на Ливърпул, така че не съм сигурен колко тежест има този довод.
Тея не ги броят за живи в Ливърпул😃😃😃

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Forze » 23 юни 2022, 14:41

Ne13sta написа:
23 юни 2022, 14:23
Редбърд държат едва 10% от компанията собственик на Ливърпул, така че не съм сигурен колко тежест има този довод.
Пичове, не искам да споря с никой, написах си мнението - всеки е свободен да го тълкува както си иска. Ти си решил, че 10% процента от Fenway Sports Group нямат тежест, Cafu по-горе е решил, че съм с розови очила, а Milan forever си мисли, че искам да се сравняваме с Тулуза. И така нататък и така нататък... нямам намерение да отговарям персонално на всеки - просто прочетете отново последното изречение в поста, ако намирате резон в него добре, ако не пак добре и бъдете живи и здрави. :)
drzzd написа:
23 юни 2022, 14:33
Forze написа:
23 юни 2022, 14:12


Не разбирам защо реши, че правя директно сравнение между Тулуза и Милан, но както и да е...
Щото тука хората масово не вникват в написаното (от недочитане ли, не знам...) и разбират каквото на тях им изнася.

Казваш, че си предпочел в тая ситуация да си търпелив, те разбират, че си с розови очила. Казваш, че по всяка вероятност до десетина дни ще се разплете сагата с новите договори на Малдини и Масара, щото все пак договорите им ще са изтекли, ако не се преподпишат, той ти казва "отборът ще остане без футболисти и ще се е разпаднал". Ти му казваш "малко сте завишили очакванията", той разбира, че го наричаш паникьор. :) Все примери от последните дни тук.

Тъй че, аз лично спирам да споделям мненията си в тия смутни времена, че хората си мислят, че им слагаш етикети, пък то точно обратното.
ok

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от hotboyz » 23 юни 2022, 14:47

Това не се ли прави предварително?
Milan, Cardinale è in America per cercare possibili nuovi azionisti
Изображение

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Cafu » 23 юни 2022, 15:05

Отдавна го казах, най-важния критерии за добър собственик е именно да инвестира, всички други фактори зависят от правилните инвестиции, това не е само във футбола, но важи най-вече. Затова продължавам да твърдя, че Елиът не бяха добър собственик а по скоро бяха добър преходен собственик, само че вече не са, защото най-важното нещо за временен собственик е да ни продадат на някой, който ще ни върне на върха в Европа и засега с редбърд няма изгледи това да се случи. Ако ще градят отбор без да си бъркат в джоба, всеки един от нас може да свърши същата, най-вероятно по-добра работа.

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Milan forever » 23 юни 2022, 15:16

Cafu написа:
23 юни 2022, 15:05
Отдавна го казах, най-важния критерии за добър собственик е именно да инвестира, всички други фактори зависят от правилните инвестиции, това не е само във футбола, но важи най-вече. Затова продължавам да твърдя, че Елиът не бяха добър собственик а по скоро бяха добър преходен собственик, само че вече не са, защото най-важното нещо за временен собственик е да ни продадат на някой, който ще ни върне на върха в Европа и засега с редбърд няма изгледи това да се случи. Ако ще градят отбор без да си бъркат в джоба, всеки един от нас може да свърши същата, най-вероятно по-добра работа.
Напълно си прав, без инвестиции няма да мине номера. Но за жалост на Том и джери това е целта, май. Станахме за посмешище на цяла Европа с тоя ход

Totev
Фен на Калчото
Мнения: 350
Регистриран: 06 авг 2018, 23:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 47 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Totev » 23 юни 2022, 17:02

Те пестят пари за стадиона,нали ще ни строят нов стадион,само наш. thumbsdown

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Casciavit » 23 юни 2022, 19:12

Ne13sta написа:
23 юни 2022, 14:23
Редбърд държат едва 10% от компанията собственик на Ливърпул, така че не съм сигурен колко тежест има този довод.
Абсолютно.
Това показва добър инвеститорски нюх и нищо повече. Ние говорим за управленски потенциал, не за инвеститорски нюх. Някои колеги тук бъркат двете понятия.
Пример: Ако някой от форума е инвестирал в Крисия преди 10 години, значи има око за музикални таланти, но не значи, че той самият е добър певец/музикант. Ето това е Джери Кардинале.

Нека ни опровергае и колегите dzzrd и Forze излязат прави. Ще се радвам те да познаят и да вземем ново Скудето и ШЛ. Обаче засега всички предпоставки са за нова врътка, подобна на китайската. rolleyes
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7321
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от drzzd » 23 юни 2022, 22:06

Няма кво да познавам, мен (и се пише drzzd). Не съм гадател и никога не съм имал подобни претенции за разлика от други тук, които обичат да се изтъкват с нещо, което били казали преди време, пък то взело, че евентуално станало. На всеки се е случвало, вярвам, а и всички сме на различни вълни всеки ден (буквално) спрямо... вълните, които бушуват в отбора и това, което излиза като новини. И аз към днешна дата не съм особено щастлив от това, което чета и срещам в пространството за новите чорбаджии от RedBird. Но има време. Надявам се ни опровергаят и най-вече зарадват с решения и смели действия :)

Отново ще го кажа- с Forze говорим за други неща. Ако искате се върнете и отново ни прочетете мненията. Внимателно. Ама както и по-рано казах - всеки чете и разбира, това което му е най-изгодно :)
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Casciavit » 23 юни 2022, 23:09

Нормално е да реагираме по-емоционално, когато става дума за любимия отбор.
Нормално е да имаме високи очаквания, когато спортно-техническите основи са положени и след 11 години станахме шампиони на Италия.
Нормално е да сме неприятно изненадани от изявленията на Джери Кардинале.
Нормално е да сме силно разтревожени от забавянето на договора не на кой да е, а на ПАОЛО МАЛДИНИ.
Защото, ако не беше Малдини, в момента щяхме да сме отбор-средняк. Пиоли нямаше да получи необходимото време и да завърши кариерата си в Милан като Монтела или Рино Гатузо.
Изображение

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от iLDiavolo » 23 юни 2022, 23:23

И точно факта, че Малдини ще продължи работа в отбора е достатъчна предпоставка за сериозни намерения от страна на новото ръководство. Старая се да гледам на нещата без излишен хайп или хейт и съгласието на Паоло, който не веднъж е доказвал, че ще е в клуба, ако ще се работи правилно, за мен е достатъчна предпоставка да съм сравнително спокоен за бъдещето ни.
#weareacmilan

Отговори