РедБърд Кепитал Партнърс

mario0o
Любител на футбола
Мнения: 55
Регистриран: 21 сеп 2019, 20:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 18 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от mario0o » 30 юни 2022, 10:59

Ne13sta написа:
30 юни 2022, 10:44
Няма да се стигне до съгласие значи. Марота си е CEO, ясни са му доста врътки, които на Малдини за съжаление не са. Чисто финансово имам предвид.

Много жалко…ще последват още няколко сезона в нищета и мизерия.
За Долара и Чалхан проблемът беше в алчността им. За Кеси - същото се измисли.
А Бобан, който е причината Пиоли още да е треньор и Златан да е в отбора, беше уволнен за противоречие с Газидис, който искаше да докара Ралф Рангник.
Сега, след историческо скудето с бюджета на Лудогорец, ще останем без Малдини и Масара, щото Малдини искал правомощия, каквито всеки в Англия има, а до 1 година ще останем и без МВП на Серия А - Леао. Единственият балък, който преподписа на нашите условия е Тео Ернандез. Дори Тонали се нави на смешните пари, които му се предложиха само, защото първият му сезон беше изключително слаб.
Колкото и да е миланист, и той ще си тръгне, когато се появи интерес от някой световен гранд с 5-пъти по-голяма заплата и шансове за титли и купи.
Относно трансферите - привличаме френски и холандски юноши и второкласни свободни агенти, за щастие второкласни не поради липса на качества, а поради напреднала възраст и зачестили контузии.
Докато не случим на собственик, ще сме отбор за развитие на таланти и трамплин към по-големи отбори и нищо повече. Настоящото отношение към всички в отбора е унизително, пренебрежително. Какво значи "Леао без съмнение е безценно бижу, но Милан доказа, че умее да заменя видимо незаменимите" ?
За сравнение, Милан на Берлускони до 2011г. беше голям, защото ценеше играчите. Галиани и досега е приятел с легендите. Онова беше футболно семейство, а настоящето е корпорация със служители. Гнус от типа на офис работа в Бизнес парк.

mario0o
Любител на футбола
Мнения: 55
Регистриран: 21 сеп 2019, 20:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 18 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от mario0o » 30 юни 2022, 11:01

Ne13sta написа:
30 юни 2022, 10:44
Няма да се стигне до съгласие значи. Марота си е CEO, ясни са му доста врътки, които на Малдини за съжаление не са. Чисто финансово имам предвид.

Много жалко…ще последват още няколко сезона в нищета и мизерия.
За Долара и Чалхан проблемът беше в алчността им. За Кеси - същото се измисли.
А Бобан, който е причината Пиоли още да е треньор и Златан да е в отбора, беше уволнен за противоречие с Газидис, който искаше да докара Ралф Рангник.
Сега, след историческо скудето с бюджета на Лудогорец, ще останем без Малдини и Масара, щото Малдини искал правомощия, каквито всеки в Англия има, а до 1 година ще останем и без МВП на Серия А - Леао. Единственият балък, който преподписа на нашите условия е Тео Ернандез. Дори Тонали се нави на смешните пари, които му се предложиха само, защото първият му сезон беше изключително слаб.
Колкото и да е миланист, и той ще си тръгне, когато се появи интерес от някой световен гранд с 5-пъти по-голяма заплата и шансове за титли и купи.
Относно трансферите - привличаме френски и холандски юноши и второкласни свободни агенти, за щастие второкласни не поради липса на качества, а поради напреднала възраст и зачестили контузии.
Докато не случим на собственик, ще сме отбор за развитие на таланти и трамплин към по-големи отбори и нищо повече. Настоящото отношение към всички в отбора е унизително, пренебрежително. Какво значи "Леао без съмнение е безценно бижу, но Милан доказа, че умее да заменя видимо незаменимите" ?
За сравнение, Милан на Берлускони до 2011г. беше голям, защото ценеше играчите. Галиани и досега е приятел с легендите. Онова беше футболно семейство, а настоящето е корпорация със служители. Гнус от типа на офис работа в Бизнес парк.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Ne13sta » 30 юни 2022, 11:11

Съгласен съм, но това няма нищо общо с финансовите и маркетинговите дела в клуба. Бюджети, амортизации, увеличаване на капитала, подписване на нови спонсорски договори и т.н.


И аз искам Паоло да има повече правомощия, по-голям бюджет и задължително право на по-високи заплати за 5-6 играча. Но CEO няма как да бъде. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от hotboyz » 30 юни 2022, 11:21

И нека всичко започне отначало :) :
CorSera: Elliott unwilling to accept #Maldini's renewal demands - the situation
Изображение

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от hotboyz » 30 юни 2022, 11:25

Иначе Ванката не го мислете хахаха:
According to the agreement between Gazidis and Milan, the Rossoneri Chief Executive would receive 5% from the total sum of the Milan sale deal
[@veritaeaffari]
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7319
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от drzzd » 30 юни 2022, 11:40

Не разбирам защо Паоло не се съгласи на това, което Елиът му предлагат, а след 2 сезона, когато пак стане време за преговори да си поиска въпросното повишение :) И да, Елиът, защото именно те са хората, с които в момента текат въпросните преговори.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от cuorerossonero » 30 юни 2022, 11:48

Ситуацията с новите договори на Малдини и Масара е подобна на ситуацията с новия стадион - всички силно го искат, обаче се дрънкат празни приказки от месеци и абсолютно нищо не се случва.
Всъщност грубата истина е, че ние очевидно имаме проблем с абсолютно всичко - с новите собственици, със стадиона, с договорите на Леао и Бенасер, та дори с договорите на двама души, отдадени на Милан, чиято работа бе в основата на спечелването на първата шампионатна титла след 11-годишна суша.
Дето имаше един просташки лаф - аха да са надигна и пак са подлизна. rolleyes
В момента Милан е абсолютен цирк. facepalm
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс си

Мнение от Ne13sta » 30 юни 2022, 11:49



Прав си, а сега пак обяснете, защо сте доволни от Елиът ?

Шибан хедж фонд, който се интересува само и единствено от печалбата. Дано фалират със задаващата се огромна рецесия.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Cafu » 30 юни 2022, 11:53

Плюя на Елиът, когато писах, че не са добър собственик, всичко живо във форума взе да ми се нахвърля. Жалко, че не ни продадоха на арабите, ами тръгнаха да си правят врътките с другите американци. Ма*ка им американска.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Capolavoro » 30 юни 2022, 11:58

Никой от нас не е наясно какви са исканията на Малдини. Дори медиите в Италия не знаят.

Само се пише, че за няколко дни са се изпратили няколко проектодоговора в двете посоки.

Останал съм с впечатление, че Паоло е малко странен тип, който е със самочувствие, че всичко може и всичко знае ...

Може пък наистина да е поискал непосилни неща от собственика на клуба. Все едно управителя на някоя фирма да иска да има повече власт от собственика. А да не говорим, че Паоло дори не е управител, а е мениджър с висок ранг.
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от Capolavoro » 30 юни 2022, 12:05

Sebastiano Sarno
@Seby_Sarno_
·
4m
🚨 #Massara arrivato a Casa #Milan pochi minuti fa.
ю


Масара е в Каза Милан.
Изображение

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от hotboyz » 30 юни 2022, 12:10

И Малдини също, може да си разчистват шкафчетата :) :) :) .
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11138
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от vik rossonero 96 » 30 юни 2022, 12:23

Ситуацията все повече изглежда, че ще отива в дерето. Не знам кой е виновен, но май миналата година ще е само един проблясък в иначе дълга нощ на безсилие и унижение за нашия клуб. Да видим все пак, докато няма нищо официално, няма да вадим кардинални изводи. Но бъдете сигурни, че тръгне ли си Паоло, Пиоли, Тео, Леао, Томори и т.н. са следващите.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7319
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от drzzd » 30 юни 2022, 12:27

Финансисти, пичове. Още в началото всички тук си говорихме, че очакванията са да оправят кризата, в която завариха отбора и не мисля, че са били много хората тук, които очакваха нещо повече като дела от Елиът. Всички си говорихме и, че вероятно в някакъв момент, ще продадат клуба, за да излязат на капиталова печалба. И все пак аз продължавам да съм доволен от работата им в този аспект, защото в рамките на само 3 сезона успяха да ни извадят от финансовата дупка, в която ни навряха дедо и китайците и ни върнаха там, където ни е мястото. Разбира се, пълно уважение и респект към дон Силвио, просто накрая си ни закопа. Освен всичко като финанси, именно те назначиха Малдини и екипът му, които допринесоха адски много за тези успехи.

И в този ред на мисли, не съм доволен обаче от сегашното отношение към същите тези хора. Не е нормално толкова да се забавят договорите на Малдини и Масара. Тук съм напълно съгласен с всички ви.

Иначе, всичко останало по повод сделката с РедБърд са само догадки, както и целите им на новите шефове и следващите им стъпки. За мен лично смрадливата част остава официализирането на сделката чак през септември и липсата на активност от новия чорбаджия.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: РедБърд Кепитал Партнърс

Мнение от gLoRy » 30 юни 2022, 12:33

Защо да не иска правомощия, като ще отговаря за евентуални неуспехи? За къв чеп да стои там, ако нищо не зависи от него? На хранилка, колкото да взима заплата и да плюят по него? Малдини да не е шматка.

И аз да съм, и аз няма да искам.

Отговори