Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 22 юли 2020, 17:15

Ne13sta написа:
22 юли 2020, 16:19
Доста странно твърдени е това, че формата на Ибра идва от тази на Хакан. Турчето винаги си е бил средна класа, а Златан винаги е бил топа, където и да е играл. Мисля, че и Чалхана и Ребич, и Пиоли, трябва дружно да се молят на Златан да остане. Иначе пак ще се върнат към посредствеността.
Значи да подновяваме договора на Ибра, а не на Пиоли, щом всичко зависи от Ибра.

Аз по-скоро заставам зад мнението на Захари. Според мен избързахме с десетина дни с въпросния договор. Нито щяха да полапат наш Саки, ако бяхме изчакали края на сезона, нито той щеше да се надуе толкова, че да откаже договор.

Вчера го написах, истинския прогрес на отбора, ако изобщо има такъв, ще видим, когато се наложи да реагират след първите колебания в резултатите, как ще продължим, когато някой ни изклати с 2-3 шайби. Сега, когато всичко ни се получава и сме на гребена, е много по-лесно за играчи и треньори, но когато трябва да печелим на мускули, когато нещата не са така розови, ще се види истинската работа на Пиоли.

Миналата година имаше същата ситуация в Ман Юнайтед, когато Солскяер ги запука, но след ентусиазма дойде обичайното слабо ниво.

В никакъв случай, не подценявам резултатите, нито искам да звуча като черна станция, но случващото е меко казано странно - 9 мача да променят мнението ти за цялостната концепция на отбора.

Според мен Пиоли щеше да е пътник, ако не се беше появила неустойката на Рангник :)
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Petar Zanev » 22 юли 2020, 17:28

Пиоли или Рагник, основно ще зависи от меркатото догодина за какво ще се борим.
Скамейката ни е твърде къса, и ако стартираме и с "плажните кръгове" и после ЛЕ, а не се подсилим с качество (но поне 4-5 футбалера), то пак сме обречени да си се борим с ромите за ЛЕ.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от zahari_acmilan » 22 юли 2020, 17:39

Според мен има други фактори за това изненадващо подписване на Пиоли ,а не формата на отбора.
Или неустойката на Рагнинк , или не са се разбрали с него , може би даже и евентуален нов собственик.
Пиоли за мен не е треньор за бъдеще..за проект. Просто ракета носител. Бушон. Мижитурко без право на глас и мнение. Та той дори го е страх от играчите си. Златан и Ребич при последните си смени открито не доволстваха. Леао му прави жестове...
Рангник бе нашия човек да се мъчим да градим нещо. Доказан ,че от нищо прави нещо и то на няколко пъти.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 22 юли 2020, 18:02

Capolavoro написа:
22 юли 2020, 17:15
Ne13sta написа:
22 юли 2020, 16:19
Доста странно твърдени е това, че формата на Ибра идва от тази на Хакан. Турчето винаги си е бил средна класа, а Златан винаги е бил топа, където и да е играл. Мисля, че и Чалхана и Ребич, и Пиоли, трябва дружно да се молят на Златан да остане. Иначе пак ще се върнат към посредствеността.
Значи да подновяваме договора на Ибра, а не на Пиоли, щом всичко зависи от Ибра.
Разбира се. Ибра го доказва дори и с цифри, че е машина. 8 гола и 4 асистенции за 1200 минути игра, на 38 години. Но цялостният му принос към отбора е огромен. Заиграхме силно, и си повярвахме, именно след като Златан се върна. Пиоли не е лош, има едно трето място с Лацио. Нека видим какво ще направи. Не съм му фен, но с Рино почти се получи. Сега играем и хубаво, имаме предпоставки за Топ4. Разбира се, с правилната селекция. Трябва още класа.

Но без Златан няма да се върнем в ШЛ. Колкото и да ви е неприятен, това е човекът. Кака и Шевченко бяха пълни трагедии при завръщанията си. Апатични. Не влияеха на никого. На терена ги мачкаха като сламки. Шведът съживи отбора и вдъхна кураж в момчетата. А Боклучи и Де Лихт ги отчайваше във въздуха всеки път. Има си я физиката за серия А.

Иначе имаше статистика, че тича повече от Роналдо, в първите му няколко мача. whistle
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от BANKERA » 22 юли 2020, 19:54

Без Златан тази серия щяхме само да я сънуваме, пък вие си продължавайте да твърдите друго. Почти всичките ни играчи казват, че точно шведа е човека, който кара останалите да дават максимума от себе си, дори и на тренировка, от където по принцип си тръгват нещата. Ето такива характери ни трябват, защото само с младоци няма как да се изгради ядро. Дори и на 38 Ибра си е класа и фактор, където и да играе. Ако го бяхме взели още миналата зима почти сигурно влизахме още него сезон с Гатузо в 4-ката и щяхме да си спестим поредната излишна година на развитие и почване от нулата. Сега не успеем ли да накараме Златан да удължи още от сега бройте идния сезон за нулев...
Изображение

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от MILANov » 23 юли 2020, 07:54

За мен удължаването на контракта на Пиоли говори, че все още в клуба грам няма стабилна програма за бъдещето.
Плановете и идеите се менят често и непоследователно.
Да не говорим, че като се преговаряли с Рагник, сякаш грам не са помислили за варианта с този успешен финален спринт.
Аз лично за Пиоли не мога да кажа нещо лошо, но събитията около неговия нов договор не ме изпълват с много надежди.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Ceco_acm
Любител на футбола
Мнения: 96
Регистриран: 04 юни 2018, 17:53
Has thanked: 28 times
Been thanked: 22 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ceco_acm » 23 юли 2020, 09:27

Когато се говореше за Рангник, защо ще започваме поредната революция, след като отбора си върви. Сега като преподписа Пиоли, в клуба нямали никаква идея за бъдещето и постоянно се правели промени. Няма угодия за нашего брата.

Лично за мен продължаването с Пиоли е по-малко рисково от немеца, който изобщо не познава сериа а. Надявам се да се направят не повече от 3-4 покупки на невралгични постове и догодина да сме в четворката. Мисля, че това ни е максимума с хедж фонда

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Petar Zanev » 23 юли 2020, 10:24

Цецо, според мен не става дума толкова за угодия, колкото за някаква последователност на действията и ясен план.
Да, играта ни след пандемията (както и резултатите) са забележителни, но това са 9 мача. Не би трябвало на базата на 9 мача да се взимат решения за следващите 2 години, защото ако стартираме новия сезон с 9 не толкова задоволителни резултата, това ще значи ли, че ще трябва да освободим Пиоли?!
МДП го махнахме след 7 мача. И тук въобще не говоря дали това е правилния ход или не. Лекторът определено не става за треньор. Става дума, че избрания път се загърбва след само 7 кръга, а преди това даже не се подкрепя с поисканите играчи.
Сега, по време на меркатото, ще видим дали наистина Елиът ще подкрепят Пиоли, или просто са избрали евтиния вариант докато икономическата крива в света не отмине.
FORZA MILAN!!!

Ceco_acm
Любител на футбола
Мнения: 96
Регистриран: 04 юни 2018, 17:53
Has thanked: 28 times
Been thanked: 22 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ceco_acm » 23 юли 2020, 11:15

Мисля, че решаващо за оставането му беше това, че лидерите на тима се застъпиха за него, както и усложнението с прекратяването на договора на Рангник с Ред Бул.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от R. GULLIT » 23 юли 2020, 11:17

И аз смятам, че трябваше да изчакаме завършека на сезона.
Единствената логика на този договор в главата на лицемерния южноафриканец е, че по този начин може да се пробва да задържи Малдини, оттам и Ибра. И така, поне до зимата, да си гарантира някакви резултати. Защото до края на тази бяха никакви. А това му бе единственият правилен ход изобщо, но незнайно защо медиите трябваше за пореден път да се упражняват в писане на статии на тема Милан. И то месеци наред.

В едно бърка Газидис. И то е, че Ибрахимович не може да бъде убеден по този начин, а с директен разговор, който финансистчето избягва. Защото е плешив женски полов орган, качил се на успехите, постигнати от общо 5 човека. Това не е добре свършена работа! Чисто нагаждане е. И когато имаш Характер, който те дърпа напред, тогава ДА, ще се съобразяваш с него. А не да си чешеш некадърните амбиции, които вече 2 години водят до едно Голямо Нищо.

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Golden boy » 23 юли 2020, 20:32

Честно казано бях привърженик на идеята за Рагник, но пък често в живота намираш това което търсиш там където най-малко очакваш. Та до момента, а и дано за в бъдеще със Стефано е така. Важното е да сме истински отбор, и в клуба да е спокойно. Резултати имаше още преди паузата според мен. Не е само от сега. Всичко е до сработка, и напасване на играчи с треньор. Щяхме да се чудим, какво ли щеше да е ако Пиоли остане догодина. Е вече поне всичко е ясно. Дано час по скоро се изясни ситуацията с Малдини и Ибра, и да гледаме спокойно към новият сезон.
Изображение

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Yosifov » 28 юли 2020, 18:24

Изображение

:lol: :lol: rap
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 28 юли 2020, 18:46

6947903B-752C-4268-B546-D8418DC0BEA2.jpeg
6947903B-752C-4268-B546-D8418DC0BEA2.jpeg (54 KиБ) Видяна 11264 пъти
Хубаво е, че немският багер няма да се появи. Сега остава Пиоли да доизгради отбора. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от nik » 29 юли 2020, 02:34

Няма как да знаем каква ще бъде съдбата на Милан с Пиоли . "Рагник" вещаеше революция , но ръководството избра "приемственост " . Дали това ще бъде и по евтиния вариант ? Ако не подсилим отбора , "приемствеността" ще се изпари много бързо . Към момента имаме добре играещ и печеливш отбор , но в мача с Бергамо се видя, че примерно един Бенансер е без алтернатива . Няма и кой да замени Кесие , Чалханоглу , Ребич . Ибра едва ли ще бъде свеж цяла година . Да не говорим , че ни трябват и десен бек , централен защитник , а доброто представяне на Лаксалт за сметка на Тео срещу Аталанта бе просто добра случайност .

Така , дали с "революция"или "приемственост" , без сериозен трансферен подход най вероятно няма да успеем . Дано и Елиът така разсъждават , защото Пиоли сглоби добър отбор , но алтернативите на пейката вещаят отново нулева година .

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от zahari_acmilan » 30 юли 2020, 01:11

Честито 6 - място Пиоли.
Сега някой ще кажат ако не бе Джами ....
Еми не.... Ако гледаме таблицата от както Пиоли е начело на Милан пак е 6-ти в класирането.
Верно ,пое ни от 13-та позиция, но бе само на 2-точки от 6-тото място, такаче и с тях и без тях пак щеше да завърши 6-ти.
Ще го водим до година....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Отговори