Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1311 times
Been thanked: 1526 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от drzzd » 12 фев 2024, 23:44

Не забравяй и Наполи 2:2 Милан от есента. Реално, можехме да бъдем с точка пред брат'чедите (ако приемем, че си вземат мача по-малко).
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд

Мнение от drzzd » 14 фев 2024, 19:09

Определено не ми е топ опцията за нов треньор, но откъм манталитет е с далеч по-високи виждания за нещата от мистър "тоя мач не е важен".

IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Forze
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 411 times
Been thanked: 214 times

Мнение от Forze » 14 фев 2024, 21:32

Падре е един благ, но на моменти прекалено консервативен човечец. Нищо общо с Конте, но и неговия характер си е двуостър нож. Аз предпочитам да ни поеме някой по-млад и с по-модерни виждания за играта треньор пък да видим наистина ли изоставаме чак толкова от Интер.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 398 times
Been thanked: 754 times

Мнение от Casciavit » 14 фев 2024, 22:30

Звучи хубаво написано, но на практика не означава абсолютно нищо. :D Модерни възгледи, по-млад, по-красив, с повече коса... дай по-конкретно, че нещо се изгубих. КОЙ треньор искаш да видиш на треньорската скамейка, С КАКВА заплата ще е той и ИМА ли шанс да ни поеме? Шаби Алонсо няма да дойде, ако не си го разбрал, да ти го кажа в прав текст. :D На теб ти отне една година да разбереш, че Редбърд няма да прави селекция, само и единствено ще ре-инвестира изкарани вече /от Малдини и Пиоли/ пари.

Изготви ми списък от 5 млади треньора с модерни възгледи, които са готови да поемат Милан и биха били надграждане според теб.
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд

Мнение от Forze » 14 фев 2024, 23:11

Къде съм писал, че чакам Ред Бърд да “правят селекция” в смисъла, който ти влагаш бе, о шампионе на физкултурата? :lol:

Списъка за който питаш го имаше по италианските медии още декември, но през това време беше зает да обясняваш, че Леверкузен и Брайтън са хартиени тигри, и че мачкаме Рен. Известно време по-късно ни лук ял, ни лук мирисал си измени позицията на 180 градуса, нали все пак си от специалната порода философи, които винаги трябва да са прави за всичко. ;)

Пиоли направил пари… докато ни класира на пето място и закопа най-скъпия трансфер на Малдини. Оууукей. Нямам повече коментар тук. :)

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд

Мнение от Casciavit » 14 фев 2024, 23:30

Много приказки, много умнотии и накрая пръц. :D
Пак си проспал, че Пиоли ни класира на полуфинал за Шампионска Лига, откъдето са основните ни финансови постъпления. rolleyes Другите пари са от трансфера на Тонали. Благодарение на тези две събития успяхме да си позволим трансферите на Пулишич, Рейндерс и компания. Като не знаеш - питай. :) Доклад на Deloitte ли да ти пратя, вече не знам. Наистина двама човека тук имате някакви затруднения да четете и интерпретирате писмена информация.

А петото място е само и единствено в твоята умна главица. :D
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд

Мнение от Forze » 14 фев 2024, 23:53

Кое съм проспал бре читателю на Делойт? Нали се разбрахме, че няма всеки път да ти пиша фермани с обяснения. Полуфинала беше преди всичко късмет с жребия и това е писано много пъти. Ако беше някаква закономерност или треньорски проблясък, то нямаше още следващия сезон да отпаднем в групите.

Впрочем как са приходите от този сезон? :lol: И като любител на статистиката как ти се струва серия от 6 поредни мача без победа и без отбелязан гол в ШЛ. Аз такова чудо не помня дори като ни дънеха Розенборг и Галатасарай. И не, не ме интересува, че са в два различни сезона. ;)

p.s. “пръц” facepalm :( :lol:

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд

Мнение от Casciavit » 15 фев 2024, 00:14

Акцентът не бе върху самото класиране на полуфинал, а върху парите в касата. Пак трудности в интерпретирането на писмена информация. Съжалявам, там където МОН не са си свършили работата за 12 години, няма как аз да успея. :D Джери мислиш, че му дреме на оная работа дали сме се класирали след късмет при жребия? Не, прибира си постъпленията от награден фонд и ТВ права. А и какъв късмет, като срещнахме отбор на Големия треньор Антонио Конте и Наполи, които публично изнасилиха Ливърпул, Аякс и Айнтрахт. Ама то след свършен факт лесно се говори. Аз знам, че много ви липсват мачлетата от плажните кръгове на Лига Европа, но няма как да стане - бетон сме и за следващата групова фаза на ШЛ. :)

Значи щом с 6 мача без отбелязан гол сме на полуфинал и с единия крак на осминафинал, представи си ако имахме нападатели, които да си вкарват положенията и дузпите, къде щяхме да сме. С един Имобиле в атака, щяхме спокойно да водим с два гола на Дортмунд още до 12-тата минута.
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд

Мнение от Forze » 15 фев 2024, 00:45

И ако нямахме спортния шанс да срещнем онези отбори в онова им моментно състояние как щяхме да спечелим приходите? :(

За другото наистина става досадно и няма смисъл да се говори... просто си направи сметката как щеше да завърши групата, ако си бяхме затворили мача с Дортмунд при 1:1.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 329 times
Been thanked: 540 times

Мнение от Dawnweaver » 15 фев 2024, 07:11

Тонали дойде заради Милан и Малдини. И успя ВЪПРЕКИ Пиоли, който го замрази първия сезон и се наложи малкия да си намали заплатата за да го вземем. Леао го “обиграва” три сезона за да направи един силен сезон сумарно ( втората половина на шампионския и първата на миналия ) . След махането на Малдини ( и Златан до някаква степен ) формата на Леао, Тео, Манян и Томори е в канавката, а Бенасер се контузи тежко. Той и още един отбор футболисти. Правете си сметката чия е заслугата тези момчета да излязат на голямата сцена - на родения губещ на пейката или на един човек , чиято цяла фамилия от три поколения е синоним на футбол, успехи и професионализъм.

Отделно ако някой си мисли , че Пиоли е незаменим и няма по-добър треньор от него за конкретния бюджет нека си припомни реално колко пати се дадоха за да регресира отбора в крайна сметка. Защото точно този сезон селекцията е главно водена от Пиоли и той самия го е намеквал . Да не споменаваме и на колко играча “звъня” и какво се случи с повечето. Единия от тях е напът да е ключа на Интер за титлата след като ни разпра и нас.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд

Мнение от Dawnweaver » 15 фев 2024, 07:17

Casciavit написа:
14 фев 2024, 23:30
Много приказки, много умнотии и накрая пръц. :D
Пак си проспал, че Пиоли ни класира на полуфинал за Шампионска Лига, откъдето са основните ни финансови постъпления. rolleyes Другите пари са от трансфера на Тонали. Благодарение на тези две събития успяхме да си позволим трансферите на Пулишич, Рейндерс и компания. Като не знаеш - питай. :) Доклад на Deloitte ли да ти пратя, вече не знам. Наистина двама човека тук имате някакви затруднения да четете и интерпретирате писмена информация.

А петото място е само и единствено в твоята умна главица. :D
Не сме ли трима тия “нечетящите” и “неразбиращите” ?

Припознавам себе си, @Forze и @drzzd , ако съм пропуснал някой друг получател на тези престижни квалификации моля да ме извини.

Forze
Тартор на Курва Суд

Мнение от Forze » 15 фев 2024, 09:20

Остави... в темата за Бундеслигата пет човека му казахме, че направи неуместно изказване, но човека не пада по гръб.

Както и да е, поне запълнихме квотата за писане в тази тема, че нали и за това се държи сметка... даже интернет трафика на тема "Пиоли" може да е влезнал в отчета на Делойт. :D Продължаваме напред, а аз обещавам да правя по-малко спам. :)

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд

Мнение от Dawnweaver » 15 фев 2024, 12:12

Епа я съм проС. Делойт го не знаем, не сме пиле с тоо несретник. :D

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд

Мнение от drzzd » 15 фев 2024, 12:19

Момчета, сори, че не се включих в дискусията, ама спешно започнах да ходя на сутрешни физзарядки в една физкултурна зала, че да започна да се събличам регулярно. Току виж съм започнал да разбирам материята.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1506 times
Been thanked: 1323 times

Мнение от Capolavoro » 15 фев 2024, 12:24

drzzd написа:
15 фев 2024, 12:19
Момчета, сори, че не се включих в дискусията, ама спешно започнах да ходя на сутрешни физзарядки в една физкултурна зала, че да започна да се събличам регулярно. Току виж съм започнал да разбирам материята.
Ама купи ли си вече шорти или още играеш с дънките thumbsup :lol:
Изображение

Отговори