Стефано Пиоли /старши треньор/

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от shevchenko_89 » 09 окт 2019, 12:07

https://disq.us/url?url=https%3A%2F%2Fs ... id=4405367

Ако така реши да излезе наистина, единствената ми критика ще е, че Пакета е резерва, както и Бенасер

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от George Weah » 09 окт 2019, 13:00

Ако наистина забие Сусо и Хюсеин на пейката, получава поздравления от мен, още преди да е почнал.

Ребич-Пьонтек-Леао изглежда доста силно напред, но той мисля че проповядва атакуващ футбол, поне от това, дето съм виждал от него, пък и от резултатите му - отборите му вкарват доста голове, Интер под негово ръководство биха Аталанта със 7:0.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 09 окт 2019, 13:02

Милан ще обяви новия си треньор в 14:00 часа. 🔴⚫️
Изображение

МодератораЕПутка

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от МодератораЕПутка » 09 окт 2019, 13:05

vik rossonero 96 написа:
09 окт 2019, 11:39
Аз няма да говоря за точки, статистики, игрови стил, заплати, неустойки, шансове, бивши, настоящи и бъдещи треньори. Защото на мен просто ми писна. От това да гледам отбора си пета, скоро ще направи шеста година извън Шампионската лига, през това, че от напускането на Брайда не сме имали един читав сезон на мениджърско ниво (дори не говорим за спортно-техническо) и се стигне до собственици, които искат да инвестират, но само за инвестицията - без никакъв план на действие и проект за отбора, с който са се захванали.

Вчера отново записахме едно име в червено, сменихме го с друго име в зелено, което след има-няма седем месеца също ще бъде зачеркнато, за да дойде следващия. Направихме една смяна само, за да има такава и нищо повече. Сега ще платим една неустойка, ще започнем на ново през октомври месец, ще чакаме до декември да съдим, защото не е редно да се говори рано при нов треньор и така и този сезон ще го погълне бездната на посредствеността, нулевите резултати и ще си остане единствено в счетоводните листи хартия, които пак накрая ще изкарат черно на бяло истината, която много хора, включително и аз отказваха да повярват до самия край - Милан го няма. :) Милан, който познаваме ние и който ни запали по всичко футболно (поне при мен) съществува само в търговския регистър на Милано, но по никакъв друг начин. Губим едно цяло поколение футболисти, които с правилните решения на ръководства, директори и фенове (да, феновете също имат роля в това) можеха да станат новите Кака, Малдини, Шевченко, Неста, Роси ... Сега ще си останат просто като "хората на онзи Милан". На този, който с всеки следващ сезон отборите гледаха с все по-голяма насмешка и не само вярваха, че могат да го победят, а и го правеха без никакви затруднения. Емблемата вече не тежи. Знайни и незнайни хрантутковци минаха за шест години през Миланело и сами си обезценихме клуба. Вече не е чест и цел да си част от Милан, а опция. Ако не стане във Фиорентина/Дженоа/Сампдория/, мога да ида и в Милан. До там го докарахме, факт. :)

Няма какво да кажа сега за Пиоли. Затова му пожелавам само успех. А когато идва треньор и единственото, което можем да си пожелаем е "Успех", защото няма какво друго, ето тогава е страшното. А по-страшното е, че една от най-големите ни легенди втора година е в основата на това нещо. Ако не можем да се опрем на хората на Великия Милан, то на кого тогава? :(

Както Милан умира, така се обезличават и феновете му. Преди се събираха хиляди пред Вия Турати за щастливи и не толкова позитивни неща, но тифозите се чуваха. Днес стоят пред екраните на лаптопите и спамят #PioliOut в интернет. Не се чудете къде е клуба ни, щом и феновете му са доволни да пуснат един хаштаг в интернет и да заспят спокойно през нощта.

Всичко заспива ...
Кви са тия депресивни коментари, футбола е такъв спорт, че нещата се менят през няколко години и няма как един отбор да е на върха постоянно... Да, позабравихме какво е да се бориш за титли и да играеш в ШЛ, ама нито сме първият голям клуб, на който се случва, нито ще сме последният и рано или късно пак ще се върнем на голямата сцена.... Реал 10 години не можеха да минат 1/8 финал, Барселона бяха в доста дълбока криза преди Рийкард, Юнайтед в момента трошат антирекорди, Интер няколко години бяха точно на нашето дередже, Ливърпул 30 години нямат титла, а преди Клоп бяха смехотворни. Челси след всичките успехи, които постигнаха в ерата Абрамович, в последните сезони потънаха и те в среднящина, просто няма как да си на върха винаги....

Потребителски аватар
METO
Фен на Калчото
Мнения: 442
Регистриран: 04 юни 2018, 23:20
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от METO » 09 окт 2019, 13:07

Обявиха го официално!
На печелившите честито!
Аз мога да му пожелая единствено успех!
"Once Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood." - Manuel Rui Costa

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от zahari_acmilan » 09 окт 2019, 13:10

Целия екип зад него.... ахахха

Изображение
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 09 окт 2019, 13:12

Честито на печелившите! Смело към четворката, тренер!
Прикачени файлове
News-CU-Pioli-09.10.jpg
10.09-CU-Pioli.jpg
Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4070
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Casciavit » 09 окт 2019, 13:15

Малдини изглежда доста горд от избора си на тази снимка. :D
Хайде, дано след фалстарта с Джампаоло, да е нацелил десетката. Дано Пиоли съумее да свали напрежението от играчите и да започне да ги слага на позициите им. Аз съм оптимист. ok
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от drzzd » 09 окт 2019, 13:23

Успех на Пиоли.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ivanchenko » 09 окт 2019, 13:25

Ами след като вече е официално, не остава нищо друго освен да му пожелаем успех, да опровергае първоначалния песимизъм на феновете и най-вече отборът да играе футбол.

Потребителски аватар
Marco van Basten
Фен на Калчото
Мнения: 135
Регистриран: 05 юни 2018, 10:03
Has thanked: 45 times
Been thanked: 43 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Marco van Basten » 09 окт 2019, 13:29

Да му пожелаем успех на новият тренер.След няколко кръга ще си правим изводи,но хич не съм оптимист.Дано е по-адекватен от МД,но ако започне с Чалмата и испанската примадона на пейката е добро начало.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от zahari_acmilan » 09 окт 2019, 13:33

Успех !
Дано извлече максимума от играчите и види очевадните грешки на предходните треньори.
Още не е ясно каква схема ще изпозлва, но съм почти сигурен, че ще е 4-3-3 със Сусо на тъча..... Ако е така, то едва ли ще издържи до края на полусезона и Бобан ще слиза да ръководи отбора.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cap7ainjack » 09 окт 2019, 13:44

Успех! Очаквам играта да копие на тази при Гатузо. Но да видим.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 09 окт 2019, 13:56

Ако анализираме кариерата му от последните години, в Интер е започнал с любимото му 4-3-3-, но набързо е преминал основно на 4-2-3-1, като понякога е обръщал на 3-4-2-1.

Във Фиорентина е започнал с 4-2-3-1, но е преминал на 4-3-3. След това пак има период с първоначалната схема, но бързо се връща на 4-3-3. В крайна сметка в последните мачове е започнал да се лута в схемички и го уволниха.

В Лацио основно е играл 4-3-3, но има много мачове с 4-2-3-1, като успехите му като процент в Лацио и Интер са еднакви, но в Рим е бил далеч по-дълго.

Това е обнадеждаващо, защото имаме играчи и за двете схеми, но очаквам да стартираме с 4-2-3-1 и с това да си останем, и най-накрая да сме открили ключа към бараката.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от George Weah » 09 окт 2019, 13:58

cap7ainjack написа:
09 окт 2019, 13:44
Успех! Очаквам играта да копие на тази при Гатузо. Но да видим.
Съмнявам се, при Гатузо получавахме не особено много голове, но и не вкарвахме чак толкова, докато при Пиоли, поне досега от това дето гледам като статс е точно обратното - 7:0 над Аталанта, няколко резултата по 3:3, 4:2, ей такива някакви има с Интер и Фиорентина.

Аз очаквам да играем значително по атакуващ футбол.

Отговори