Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от gLoRy » 20 сеп 2022, 23:36

Адли влиза със желание и хъс, то се вижда. Още повече, че в подготовката се видя, че има и качества, и то повече от други, които до момента са записали много повече игрово време от него...

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8902
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 06 окт 2022, 10:30

191C189E-2A9E-4FE6-8350-9B7D054F8D1F.jpeg
След такива малоумни изказвания, няма как да очакваме игра от нашите.

Среден 3 за Пиоли до момента през сезона. Грешни състави, налага посредствени футболисти, бави смените, схемата никога не се променя, ротациите слаби, смените закъсняват, никаква игра в ШЛ, защитата е леш, в нападение тактиката е “подайте на Леао”. Лоша подготовка и безкрайни контузии. Разочарован съм. Дано се реваншира в следващите два мача.

Няколко пъти го защитих, но като видях това тъпанарско изказване, разбрах че проблемите започват от него. Дано Ибра се върне час по-скоро, че този ще изтърве нещата! Бахти селския манталитет…
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от R. GULLIT » 06 окт 2022, 11:58

Ибра е на Миланело 4 дни в седмицата. 2 дни е на рехабилитация. 1 почива. Присъства на мачовете на Меаца. Гаранция е, че говори наравно с Пиоли, а и достатъчно емоции показа от трибуните.

Това е наистина объркан подход за мач, който просто не трябваше да губим. Но понеже винаги, когато излезеш с нагласата да не губим, играем идентично и Челси, след като 10 минути им държахме топката, видяха че сме ебати балъците в подхода си към тях. И просто вдигнаха темпото.

Абсолютна е вината на Пиоли, защото разчиташе на мачкане на топката и подавания по ширина. подобен бавен футбол, както отлично отбелязаха и Павел Колев и коментаторите, няма място извън Италия. Тактиката бе смачкана от скорост и всичко приключва преди центъра за нас.
По принцип Ребич, Диаз и Леао трябваше да са отпред, за да търсим бързина и тук Пиоли се предовери на сина си и Жиру. А Тонали, Дест и Томори просто му предадоха доверието. Анализът си е за мистера, но не съм убеден, че щом не научи урока от мачовете с Ливърпуул и сега ще успее. Само анонсирам - помните ли как поведохме на Ливърпул? С бързина.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от BANKERA » 06 окт 2022, 12:17

Пиоли вчера се осра отвсякъде. Днес сутринта си пускам Дарик коментират мачовете от вчера и дори не знаеха името на треньора на Милан, трябваше да се поразровят в новините от мача, това само по себе си говори достатъчно. А и не рядко ми се е случвало като гледам наши мачове в компанията на други футболни фенове да ми споделят, че не знаят голяма част от играчите ни дори и след като станахме шампиони.
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 06 окт 2022, 13:00

BANKERA написа:
06 окт 2022, 12:17
Пиоли вчера се осра отвсякъде. Днес сутринта си пускам Дарик коментират мачовете от вчера и дори не знаеха името на треньора на Милан, трябваше да се поразровят в новините от мача, това само по себе си говори достатъчно. А и не рядко ми се е случвало като гледам наши мачове в компанията на други футболни фенове да ми споделят, че не знаят голяма част от играчите ни дори и след като станахме шампиони.
Това нещо изненадващо ли е за теб? От стартовите 11 на Челси знаех точно трима вчера. Нормално е да не знаеш играчи на отбори, които не следиш.


Вече, че не са чували Pioli is on fire, проблемът си е изцяло техен. Тази песец завладя цяла Европа.

А това, че спортен журналист не знае Милан, е проблем на Дарик, че дават ефир на некомпетентни хора.
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от BANKERA » 06 окт 2022, 15:20

Capolavoro написа:
06 окт 2022, 13:00
BANKERA написа:
06 окт 2022, 12:17
Пиоли вчера се осра отвсякъде. Днес сутринта си пускам Дарик коментират мачовете от вчера и дори не знаеха името на треньора на Милан, трябваше да се поразровят в новините от мача, това само по себе си говори достатъчно. А и не рядко ми се е случвало като гледам наши мачове в компанията на други футболни фенове да ми споделят, че не знаят голяма част от играчите ни дори и след като станахме шампиони.
Това нещо изненадващо ли е за теб? От стартовите 11 на Челси знаех точно трима вчера. Нормално е да не знаеш играчи на отбори, които не следиш.


Вече, че не са чували Pioli is on fire, проблемът си е изцяло техен. Тази песец завладя цяла Европа.

А това, че спортен журналист не знае Милан, е проблем на Дарик, че дават ефир на некомпетентни хора.
Друго исках да кажа в случая, че каквото и да си говорим в сегашния Милан няма много световно разпознаваеми играчи, освен един Златан може би и Тео донякъде. За журналистите ми е все тая, но помня едни времена където с авери сме сядали да гледаме мачове ни знаеха играчите, а сега всеки път ме питат - тоя от къде го взехте, онзи другия добър ли е, от колко време били в отбора - е такива работи и ми е малко тъпо всеки път да обясняваме при положение, че дори и сега като актуален шампион на Италия не сме разпознаваеми, колкото ни се иска да бъдем.
Изображение

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3217
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Dawnweaver » 07 окт 2022, 20:20

За да станеш както го наричат household name обикновено пътя минава през изяви в Европа. А ние там сме анонимни от поне почти десетилетие. Хората знаят Аякс и Бенфика примерно не защото следят Ередивизи или португалското.

Потребителски аватар
Maldin1
Фен на Калчото
Мнения: 403
Регистриран: 04 юни 2018, 19:38
Has thanked: 31 times
Been thanked: 60 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Maldin1 » 07 окт 2022, 22:39

Някой 11-те на ПСЖ, Сити, Ливърпул, Реал М, Байерн М знаете ли ги? Айде стига....
За коментатора съм съгласен, че е некомпетентен, по-принцип дори и да не знае е трябвало да провери преди ефир!

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3217
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Dawnweaver » 08 окт 2022, 00:22

На тези горните отбори ако човек не знае поне по пет футболиста от титулярите очевидно не следи самия спорт, а само определени отбори. Аз самия правех предимно това и няма нищо лошо. Просто нека не си правим илюзии , че някой знае кой е Рафаел Леао, а не знае кой е Хааланд, Сала, Мбапе, Бензема и т.н. Единствения разпознаваем при нас е Златан.

Benovski
Фен на Милан
Мнения: 603
Регистриран: 05 юли 2018, 22:09
Has thanked: 203 times
Been thanked: 88 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Benovski » 08 окт 2022, 10:30

Dawnweaver написа:
08 окт 2022, 00:22
На тези горните отбори ако човек не знае поне по пет футболиста от титулярите очевидно не следи самия спорт, а само определени отбори. Аз самия правех предимно това и няма нищо лошо. Просто нека не си правим илюзии , че някой знае кой е Рафаел Леао, а не знае кой е Хааланд, Сала, Мбапе, Бензема и т.н. Единствения разпознаваем при нас е Златан.
Абсолютно съм съгласен. Ние не сме на картата и няма и да бъдем още поне няколко години и то само при условие, че запзим тренда на растеж и подобрим изявите в Европа.

Tifoso
Фен на Милан
Мнения: 849
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 128 times
Been thanked: 89 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Tifoso » 08 окт 2022, 21:34

Стефчо трябва да помисли как да махне психологическия товар от себе си и от отбора, когато чуем химна на шл. И миналата година и тази момчетата направо губят ума и дума във важните и решителни мачове. Имаме само един хубав (успешен) мач срещу Атлетико, един срещу Динамо и един горе долу срещу Редбул. Айде и първия мач срещу дюшекчиите може да го броим за хубав, въпреки, че паднахме. Всичко останало е леш. Трилъра с Ливърпул донесе голяма емоция, но бяхме много по-слаби. Срещу Челси бяхме безумни, даже по-безумни от срещу Лил. Трябва, трябва някак да си повярваме и да ги убием тия нещастници във вторник. Искам да изядеме тревата, земята и каквото следва, и да останем без дробове ако ще, но да заличим тоя срам който брахме! Не мисля, че силата ни отговаря на представянето ни в Европа.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Casciavit » 09 окт 2022, 18:55

Въобще не ми говори за миналата година. Там и в двата мача срещу Атлетико и Ливърпул ни заклаха ритуално. И Пеп Гуардиола да ни беше треньор при онова съдийство, нямаше да има разлика в крайния резултат. Срещу Порто си издишахме.

Срещу Челси играхме слабо, но с куп контузии. Ако Елиът и Джери си бяха свършили работата лятото, нямаше да треперим всеки път, когато се контузи някой. Медицинският щаб отново са длъжници.
Ако има тема, по която трябва да се изисква повече от Пиоли, това е ускореното интегриране на новите млади футболисти в първия състав - Адли, Вранкс, Побега, Лазетич. Смятам, че в поне в трима от тях има доста хляб. Коломбо не получи шанс, да се надяваме да не е забравен напълно и да го видим догодина отново с червено-черния екип, по подобие на Побега.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8902
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 09 окт 2022, 19:49

Къде пък са ни клали срещу Ливърпул ? Ония ни спукаха от игра в първия мач, а на Сан Сиро ни биха с децата.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cuorerossonero » 09 окт 2022, 20:09

Casciavit написа:
09 окт 2022, 18:55
...
Ако има тема, по която трябва да се изисква повече от Пиоли, това е ускореното интегриране на новите млади футболисти в първия състав - Адли, Вранкс, Побега, Лазетич. Смятам, че в поне в трима от тях има доста хляб.
...
Ей го бе, работи се по въпроса: :D

Изображение
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от vik rossonero 96 » 09 окт 2022, 20:24

Трансферира силата. :D
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Отговори