Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cuorerossonero » 06 фев 2022, 22:21

Така е. Но е редно да отчетем, че колкото по-дълго младите ни момчета играят заедно, толкова по-добър ще става отборът. Хлапетата се развиват, добиват самочувствие и се сработват все повече и повече.
Сигурен съм, че ако нямахме такава екстремна постоянна бройка контузени, плюс скапания Ковид, който удари поетапно повече от половината отбор, резултатите щяха да са още по-добри.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Sheva7 » 06 фев 2022, 22:59

cuorerossonero написа:
06 фев 2022, 22:01
Това го бях пропуснал:

Изображение

То е ясно, че за пръв път след Карло Анчелоти имаме нормален треньор, а не бивши играчи, тъпанари като Монтела или гръмнали бушони като Джампата, но все пак горната статистика си е за отбелязване.
Само това липсва на тоя пост. :D
ifuknowwhatimean.jpg
Много ще е трудно клубът да триумфира с титлата, но ще се надяваме на чудо. :)

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cuorerossonero » 06 фев 2022, 23:10

Бе няма да е чак чудо, но за целта не би било излишно да намалим драстично контузените и да не допускаме тъпанарщини като тази със Специя.
Щото на всичкия недоимък отгоре, ако си бяхме били само тия селяндури, лесно се смята къде щяхме да сме с още три точки. rolleyes
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Sheva7 » 06 фев 2022, 23:21

Плюс мача с юве.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cuorerossonero » 06 фев 2022, 23:29

Sheva7 написа:
06 фев 2022, 23:21
Плюс мача с юве.
Там някакси е допустима фирата, все пак са ювентус, а и взехме поне точка. :D
Докато със селяните от Специя се самоубихме ритуално и съдийските идиотщини не може да ни бъдат оправдание, щото трябваше да сме направили така, че съдията и да иска, да не може да обърне мача. Дълго време още ще ме боли корема, като се сетя. Изпуснахме три точки, за които дано не съжаляваме в края на сезона. rolleyes
PIOLI VATTENE!!!

Tifoso
Фен на Милан
Мнения: 849
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 128 times
Been thanked: 89 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Tifoso » 07 фев 2022, 07:41

И Наполи загуби срещу Специя. Коварно отборче са. Има и тия неща.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cap7ainjack » 07 фев 2022, 11:28

За титлата също ще трябв и късмет. Не само проблемите с контузии. Защото Салето не е контузен, но очевидно не знае къде се намира. Надяваме се Месиас да задържи ниво. Същото може да се каже и за други играчи.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от stan_acm » 07 фев 2022, 11:57

Стига пичове, с кое точно Пиоли надигра Индзаги, щото 60-70 минути преди да им вкара ужасните резерви, ни беше толкова трудно да минем центъра, че този обрат и аз не го повярвах. Какво излиза - че всъщност грешните смени на Интер обърнаха мача и да знам, че сме с една камара контузени и важни играчи, но можехме да стоим по-добре, натискаха ни по същия начин както Ливърпул, Порто и докато при тези можем да намерим някакво оправдание то с Интер се познаваме достатъчно добре, за да не им позволим да ни мачката така. Въпрос на мнение, не смятам че влязохме изобщо добре в мача с въпросните футболисти. Това мнение не го пиша за да хейтя Пиоли, за мен той изгради колектив и както някои са споменали колкото повече играят заедно, толкова по-добри стават, но да слагаме розовите очила и да му приписваме заслуги заради чужди грешки - не. Не смятам, че е треньор, който може да се мери с най-добрите си колеги, това и за Индзаги важи :D, но хубавото е, че когато си замине ще остави едни добри основи. Оставете резултата на страна, аз не искам гледам отбор както този от първите 60 минути, защото днес ще ни върже и Жиру ще е на точното място или Менян ще е непробиваем, но утре няма. Не искам да изкарвам положението някакво черно, защото не е, но ми се иска и почнем да влизаме по-сериозно в мачове със силни съперници.
Изображение

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от shevchenko_89 » 07 фев 2022, 13:22

Лично според мен донякъде Пиоли подходи с определена умисъл в мача. При липса на толквоа титуляри и ЦЗ, да почнем да се надиграваме с Интер щеше на 200% да оголи защитата и ако сега положенията пред Манян бяха много, тогава щяха да са двойно. Според мен идеята с Кесие беше да се ,,настроят" с тази ни полузащита, а мача да го вкараме в онзи двубой с РОма от миналата година. Когато след 60та мин грохнаха и ние ударихме. Пиоли може би искаше точно това, но за жалост допуснахме гол през първото. Но след 60-та Интер все пак намали темпото, да донякъде и заради смените. Но според мен Интер окапаха, махането на Кесие и слагането на Диаз ги накара да сменят стила, защото вече трябваше да тичат повече. Според мен играта му бе в духа на класическите италиански треньори- консервативно и накрая със свежи смени опит за 2-3 положения и да се реализират. ТОва направихме и стана. Не знам дали съм прав, но не бива при всяка победа на Пиоли винаги да се казва в коментари, че НЕ допринесъл толкова. А при загубите да е 100% вината в него. Колективно губят и печелят или индивидуално губи и печели. Не може загубите да са индивидуално негови, а победите колективни

rossonero
Фен на Калчото
Мнения: 197
Регистриран: 06 юни 2018, 16:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 20 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от rossonero » 07 фев 2022, 15:56

Изчака ги да се изморят, направи си двете добри смени с Месиас и Диаз и ги изклати. И миналия мач ги чака да се изморят, но тогава ги изпуснахме, ако имаше още 5 мин щяхме да ги ударим. Умението му да се справя с половин състав в движение е похвално.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Cafu » 07 фев 2022, 16:58

Пиоли израстна много като треньор, може би покрай Ибра и той, успя да вземе мач, който никой не вярваше, че ще успее. Направи чудесни смени, точно когато трябваше. Това че Кеси и Сале бяха неадекватни не е треньорска вина, единия играе срещу бъдещия си отбор , а другия толкова си може. Ако беше започнал с Диаз на мястото на Кеси, щеше да е по-зле, именно това се оказа преломния момент в мача.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от AC_M » 10 фев 2022, 07:50

Пиоли вече има тежка задача, трябва да задържи отбора в тази форма до края. Да пуска най-доброто, всеки на мястото си, обаче и с мисъл за следващия сезон . Трите точки трябва да започнем да ги печелим без 79 и 13. Съжалявам, ама да дадем на мердите халф без пари пък във форма е голям жест на приятелство,същото важи и за защитника
#piolioutnow

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от vik rossonero 96 » 14 фев 2022, 13:46

AC Milan have racked up 55 points this season so far. In the three points per win era, they only had more after 25 games in 2003-04 (64).
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от R. GULLIT » 14 фев 2022, 21:59

Като се сетя, че верно можеше да сме с 64 точки и някак си не ми е готино това сравнение. 64 и то без много усилия с този състав.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 15 фев 2022, 09:57

Полагаше ни се да сме с 59 поне!

Иначе изпуснати точки винаги ще има. И до края няма да вземем всички мачове, но това не е проблем. Най-важно е да няма повече тесли като тези срещу Наполи и Специя. И докато това на Месиас може и да се счете за човешка грешка, то Вар отмени изравнителния гол срещу неаполитанци по възможно най-престъпният начин!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори