Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Casciavit » 27 апр 2021, 18:03

Аз съм убеден, че няколко човека тук не искат да сме в ШЛ. Това го пиша най-отговорно, а не с цел да ги обидя.

Сравняват Роберто ди Матео с Даниеле Бонера. Ама вие сами го казвате бе, неуважаеми, Ди Матео е спечелил ШЛ. Данчо Бонера какво е спечелил? rolleyes На.... аре да не казвам какво. rolleyes Аман от пробити тролове.
Изображение

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cap7ainjack » 27 апр 2021, 18:28

Casciavit написа:
27 апр 2021, 18:03
Аз съм убеден, че няколко човека тук не искат да сме в ШЛ. Това го пиша най-отговорно, а не с цел да ги обидя.

Сравняват Роберто ди Матео с Даниеле Бонера. Ама вие сами го казвате бе, неуважаеми, Ди Матео е спечелил ШЛ. Данчо Бонера какво е спечелил? rolleyes На.... аре да не казвам какво. rolleyes Аман от пробити тролове.
Ти си пробита кофа. Ди Матео беше спечелил ШЛ преди да го вземат за времен на Челси така ли? Ето ви истински трол.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от stan_acm » 27 апр 2021, 18:44

BANKERA написа:
27 апр 2021, 14:11
stan_acm написа:
27 апр 2021, 13:46
Аз също смятам, че Пиоли се изтърка и трябва да бъде сменен, но кой ще направи само победи до края за да ни спаси сезона. Тук е времето на футболистите да покажат, че искат да играят ШЛ и да изкарат на мускули всички срещи. Да, виновен е треньора, тотално ни надиграват тактически в повечето мачове, втория полусезон, но аз лично се побърквам като ги гледам да играят все едно са на мястото на Интер и няма кой да ги бутне от първото място. Вчера Ребич, Леао почти всеки мач и други, това не е професионално поведение на спортист и не може треньора да е виновен, че играят без грам желание. Не им плащат ли какво, не са на добро място, на което да се развиват? И това пак го казвам, без да искам по-някакъв начин да защитавам Пиоли. Трагични сме, но не без помоща на някои от футболистите.
Не ти хващам логиката, ама изобщо. Как така играчите да били изкарали мачовете до края на мускули? Защо по дяволите тогава отборите плащат допълнително заплати и на треньори, ако играчите можеха просто да си играят на "мускули" цял сезон?
Понякога се учудвам на нещата, които се пишат в тоя форум. facepalm

Треньора/наставника е човека, който трябва да държи съблекалнята и да поддържа отборния дух. Човека, който когато не вървят нещата да се опита да промени нещо с цел да промени статуквото, а ние си кретаме на едно място вече 4ти месец. Дет се вика поне играчите да се скарат или сбият по време на мач, да покажат малко шибан живец мамка му. Но не, апатията е пълна, дори съм убеден, че по време на тренировките сигурно е гробна тишина и протичат без много комуникация...

Ами ти по принцип не си от хората, които могат да вникнат в чуждото мнение. Отговорността на Пиоли е голяма, но докато имаме футболисти, които се влачат на терена, защото играта не върви и нямат шибано желание поне да гонят противниците и да пресират и с Гуардиола няма да станат работите и не можеш де ме убедиш, колкото и тактическата ни нагласа вчера да е била грешна, че ако повечето преследваха играчите на Лацио - така както те нас, щяхме да паднем толкова изразително като игра и резултат. А каква по-голяма мотивация от това да оставиш всичко на терена от ШЛ? Аз вчера не видях в нито един футболист такова желание, да се бори за да се съзтезава с най-добрите и не става въпрос за нагласата на отбора, тук е ясно че Пиоли не си е свършил работата. Под мускули имам предвид поне чисто индивидуално играчите да покажат желание и борба за ШЛ, направо не знам какво ти се обяснявам, ти си четеш избирателно и каквото не съвпада с твоето мнение го вадиш от контекста.
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от BANKERA » 27 апр 2021, 19:17

stan_acm написа:
27 апр 2021, 18:44
BANKERA написа:
27 апр 2021, 14:11


Не ти хващам логиката, ама изобщо. Как така играчите да били изкарали мачовете до края на мускули? Защо по дяволите тогава отборите плащат допълнително заплати и на треньори, ако играчите можеха просто да си играят на "мускули" цял сезон?
Понякога се учудвам на нещата, които се пишат в тоя форум. facepalm

Треньора/наставника е човека, който трябва да държи съблекалнята и да поддържа отборния дух. Човека, който когато не вървят нещата да се опита да промени нещо с цел да промени статуквото, а ние си кретаме на едно място вече 4ти месец. Дет се вика поне играчите да се скарат или сбият по време на мач, да покажат малко шибан живец мамка му. Но не, апатията е пълна, дори съм убеден, че по време на тренировките сигурно е гробна тишина и протичат без много комуникация...

Ами ти по принцип не си от хората, които могат да вникнат в чуждото мнение. Отговорността на Пиоли е голяма, но докато имаме футболисти, които се влачат на терена, защото играта не върви и нямат шибано желание поне да гонят противниците и да пресират и с Гуардиола няма да станат работите и не можеш де ме убедиш, колкото и тактическата ни нагласа вчера да е била грешна, че ако повечето преследваха играчите на Лацио - така както те нас, щяхме да паднем толкова изразително като игра и резултат. А каква по-голяма мотивация от това да оставиш всичко на терена от ШЛ? Аз вчера не видях в нито един футболист такова желание, да се бори за да се съзтезава с най-добрите и не става въпрос за нагласата на отбора, тук е ясно че Пиоли не си е свършил работата. Под мускули имам предвид поне чисто индивидуално играчите да покажат желание и борба за ШЛ, направо не знам какво ти се обяснявам, ти си четеш избирателно и каквото не съвпада с твоето мнение го вадиш от контекста.
Още един философ се появи на хоризонта. Моето мнение не е избирателно, а неудобно за повечето, които не искат да проумеят простичката истина. На вас фенбойчетата на Пиоли винаги ще намирате обяснение за лошите му резултати и никога, ама никога няма да признаете самата истина, че не е нищо повече от един средняк. Няколко човека бяха написали по-рано в една от темите, че решенията му са повече от абсурдни откъм постройка особено вчера да излезе по подобен начин срещу силните на контри играчи на Лацио. Ама нека играчите да са виновни този път, другия път ще е рефера, после пък глобалното затопляне и така. Няма смисъл сега да повтарям неща, които сме ги дъвкали многократно вече. Живи и здрави да сме, малко по-обективни също ще е добре, но надали.
Изображение

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от brakeit89 » 27 апр 2021, 19:59

cap7ainjack написа:
27 апр 2021, 16:30
По всичко личи, че Пиоли ще остане. Ако отпаднем от топ 4 ще се съгласиш ли, че е тъп?
Колега аз не споря ей така за спорта. :Д Казах ти вече, че никога не съм го харесвал и не съм го искал. Просто смяна сега, на който и да е, е дебилно решение. Ако са искали да го сменят трябваше да го направят или по-рано или просто след края на сезона.
Ако ме питаш дали и да се класира или да не се класира, аз бих бил за неговата смяна. Но пак идва въпросът, кой точно ще вземат. Като цяло в клуба проблема не е само треньора, а реално проблемите са много и на всички нива.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 27 апр 2021, 20:28

Примерът е перфектен. Ди Матео беше Никой, а постигна най-великият успех в историята на Челси за всички времена. Не виждам причина, Бонера да не вземе 4-5 мача до края.

Обидите са, защото въпросният потребител се опитва да ме изкара, че не съм фен на Милан, и то по един ужасно тролски начин. А ти вместо да се месиш в спор между двама, няма да е лошо първо да прочетеш какво съм написал аз, и какво той. Защото въпросният субект едва ли не иска да каже, че Ди Матео е спечелил ШЛ преди да стане треньор на Челси. Та айде да не изкривяваме нещата.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Casciavit » 27 апр 2021, 20:37

Ne13sta написа:
27 апр 2021, 19:15
Ти си рядко тъпо парче, честно. Нали това обяснявам бе, палячо ?! Че Роберто Ди Матео беше абсолютно никой, но успя да спечели ШЛ. Защо по дяволите Бонера да не вземе 5 мача в това жалко калчо ?!

На мен ми се струва, че точно такива болни наркомани като теб, дето подкрепят плехаря въпреки всичко, не искат да гледат Милан в ШЛ.
Ей, гьотферен, ти фен на Милан ли си?
Даниеле Бонера няма да поеме отбора, на какъв език да ти го напиша? Какво да ти обсъждаме болните фантазии? Нито ще сменим Пиоли преди края на сезона, нито Даниеле Бонера има общо със случая на Ди Матео. Понял??

Ти накрая верно ще се окажеш някое гейче дето е луд по тялото на Ибра, както някои те обвини преди месеци.
Ако Милан влезе в ШЛ ще се покриеш ли в кучи гъз, отворко? Или ще се правиш на щастлив? Ей такива смърдели най-много мразя.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 27 апр 2021, 20:53

Casciavit написа:
27 апр 2021, 20:37
Ne13sta написа:
27 апр 2021, 19:15
Ти си рядко тъпо парче, честно. Нали това обяснявам бе, палячо ?! Че Роберто Ди Матео беше абсолютно никой, но успя да спечели ШЛ. Защо по дяволите Бонера да не вземе 5 мача в това жалко калчо ?!

На мен ми се струва, че точно такива болни наркомани като теб, дето подкрепят плехаря въпреки всичко, не искат да гледат Милан в ШЛ.
Ей, гьотферен, ти фен на Милан ли си?
Даниеле Бонера няма да поеме отбора, на какъв език да ти го напиша? Какво да ти обсъждаме болните фантазии? Нито ще сменим Пиоли преди края на сезона, нито Даниеле Бонера има общо със случая на Ди Матео. Понял??

Ти накрая верно ще се окажеш някое гейче дето е луд по тялото на Ибра, както някои те обвини преди месеци.
Ако Милан влезе в ШЛ ще се покриеш ли в кучи гъз, отворко? Или ще се правиш на щастлив? Ей такива смърдели най-много мразя.
:lol: :lol: :lol:

Винченцо, недей така. За разлика от тебе не съм долна пу*ка, която се кланя на усмихващи се полу-треньорчета и ако се класираме в ШЛ първи ще похваля Стефчо, точно както го направих и след мачовете с Юнайтед. Въпреки, че отпаднахме.

Що се отнася до Ибра. Като човек занимавал се професионално със спорт, ще ти кажа, че физиката му не е никак добра за тази възраст, тъй като цялата мускулна маса го предразполага към постоянни травми. Не случайно Федерер, Джокович, Роналдо и т.н. свалят килограми всяка година. Но ако ми допадаха мъже чисто физически, нямаше от какво да се притеснявам. За теб целият форум знаеше относно увлеченията ти по Винченцо усмивката, но те приехме такъв какъвто си. Не ме съди, че не съм като теб обаче. :lol:

За Бонера не бъди толкова сигурен. Като гледам как Падре ни е повел към пропастта, нищо чудно и да ни поеме след Беневенто. Само дето тогава вече ще е късно.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от brakeit89 » 27 апр 2021, 21:22

Ne13sta написа:
27 апр 2021, 19:15
Casciavit написа:
27 апр 2021, 18:03
Аз съм убеден, че няколко човека тук не искат да сме в ШЛ. Това го пиша най-отговорно, а не с цел да ги обидя.

Сравняват Роберто ди Матео с Даниеле Бонера. Ама вие сами го казвате бе, неуважаеми, Ди Матео е спечелил ШЛ. Данчо Бонера какво е спечелил? rolleyes На.... аре да не казвам какво. rolleyes Аман от пробити тролове.
Ти си рядко тъпо парче, честно. Нали това обяснявам бе, палячо ?! Че Роберто Ди Матео беше абсолютно никой, но успя да спечели ШЛ. Защо по дяволите Бонера да не вземе 5 мача в това жалко калчо ?!

На мен ми се струва, че точно такива болни наркомани като теб, дето подкрепят плехаря въпреки всичко, не искат да гледат Милан в ШЛ.
Добре де не си съгласен с мнението му, трябва ли да има тия обиди на лична основа? Нали уж сме се събрали фенове на Милан в тоя форум ?
Страшно е токсичен форума и буквално едно и също от не знам колко сезона вече. Едно огромно хранене по играчи, ръководство, треньори, както и по хората пишещи във форума.

И аз пак те питам, понеже си пишеш избирателно, как изобщо можеш да сравниш смяната на Андре-Вилаш Боаш с Ди Матео и нашата ситуация? Боаш беше сменен сравнително рано през сезона, на нас ни остават 5 мача.
Ди Матео ос***** всичко в първенството, а ШЛ му я спечелиха играчите, които си правеха каквото си искаха.
Главната причина Боаш да бъде уволнен и да не му се получи тогава в Челси е защото играчите не бяха съгласни с неговия стил на игра, с тактика/стратегия и каквото се сетиш. Да не говорим, че остави 1 камара играчи на резервните скамейки, които открито бойкотираха. Лампард и Дрогба, двама от най-големите лидери, а ако не ме лъже паметта и Тери бяха твърде против него. Абрамович беше бесен, защото искаше смяна и беше готов след края на сезона да ги изгони повечето и те затова решиха да оставят всичко и да спечелят ШЛ.
Ама Ди Матео никой не го бръскаше за нещо. Беше казал Дрогба да бие дузпа първи или втори във финала, а той реши да бие дузпа последен. Имаше и още някакви изцепки, но тогава беше пълна анархия в Челси.
Не случайно на следващия сезон с Ди Матео отпаднаха рекордно още в групите и той им о***** всички видове мачове в първенство и изгубиха шанс за всичко рано, рано и бързо, бързо го уволниха.
Тоя сезон играчите и голяма доза късмет им спечели ШЛ на Челси, а в първенството завършиха 6-ти ако не се лъжа.
Така, че тоя пример е от лош по-лош и грам не добавя аргументи, а дори напротив.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от stan_acm » 28 апр 2021, 09:38

BANKERA написа:
27 апр 2021, 19:17
stan_acm написа:
27 апр 2021, 18:44

Ами ти по принцип не си от хората, които могат да вникнат в чуждото мнение. Отговорността на Пиоли е голяма, но докато имаме футболисти, които се влачат на терена, защото играта не върви и нямат шибано желание поне да гонят противниците и да пресират и с Гуардиола няма да станат работите и не можеш де ме убедиш, колкото и тактическата ни нагласа вчера да е била грешна, че ако повечето преследваха играчите на Лацио - така както те нас, щяхме да паднем толкова изразително като игра и резултат. А каква по-голяма мотивация от това да оставиш всичко на терена от ШЛ? Аз вчера не видях в нито един футболист такова желание, да се бори за да се съзтезава с най-добрите и не става въпрос за нагласата на отбора, тук е ясно че Пиоли не си е свършил работата. Под мускули имам предвид поне чисто индивидуално играчите да покажат желание и борба за ШЛ, направо не знам какво ти се обяснявам, ти си четеш избирателно и каквото не съвпада с твоето мнение го вадиш от контекста.
Още един философ се появи на хоризонта. Моето мнение не е избирателно, а неудобно за повечето, които не искат да проумеят простичката истина. На вас фенбойчетата на Пиоли винаги ще намирате обяснение за лошите му резултати и никога, ама никога няма да признаете самата истина, че не е нищо повече от един средняк. Няколко човека бяха написали по-рано в една от темите, че решенията му са повече от абсурдни откъм постройка особено вчера да излезе по подобен начин срещу силните на контри играчи на Лацио. Ама нека играчите да са виновни този път, другия път ще е рефера, после пък глобалното затопляне и така. Няма смисъл сега да повтарям неща, които сме ги дъвкали многократно вече. Живи и здрави да сме, малко по-обективни също ще е добре, но надали.
Как ме определи за фенбойче, не знам, при положение че 5 пъти написах, че Пиоли е за уволнение. Мнението ти не е неудобно, а плоско. Любимото ми е - "Аз казах ли ви, че така ще стане", сякаш ти е по-важно от това отбора да върви напред. Нека ти обобщя какво се опитвам да кажа в 3 поста - монетата, винаги има две страни. Нека аз продължавам да си бъда философ., а ти кон с капаци, със здраве.
Изображение

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cap7ainjack » 28 апр 2021, 10:04

brakeit89 написа:
27 апр 2021, 19:59
cap7ainjack написа:
27 апр 2021, 16:30
По всичко личи, че Пиоли ще остане. Ако отпаднем от топ 4 ще се съгласиш ли, че е тъп?
Колега аз не споря ей така за спорта. :Д Казах ти вече, че никога не съм го харесвал и не съм го искал. Просто смяна сега, на който и да е, е дебилно решение. Ако са искали да го сменят трябваше да го направят или по-рано или просто след края на сезона.
Ако ме питаш дали и да се класира или да не се класира, аз бих бил за неговата смяна. Но пак идва въпросът, кой точно ще вземат. Като цяло в клуба проблема не е само треньора, а реално проблемите са много и на всички нива.
И аз не споря ей така също. Но ако Пиоли не ги вдигне скоро играчите. Т.е. следващия 1-2 мача пак да се издънят за мен това ще бъде грешка, че Пиоли не е сменен сега. Няма какво да спорим повече за това, но ако не може да излезне от тая дупка, както се опасявам аз, е нужно поне да се опита някаква промяна, дали ще има ефект или не, естествено, не е сигурно, но е по-добре от сигурно затъване.

Но едва ли, прекалено малко мачове остават, а за да са сигурни Малдини и Ко. дали да махнат Пиоли вече ще е късно.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Dawnweaver » 28 апр 2021, 12:15

Хубаво е да се споменава повече футбол и по-малко лични нападки между хората. И по тази тема - футбол ние от 3 месеца не играем на ниво дори и за ЛЕ и то се видя и там. Звезда си ни изпуснаха и двата мача реално и още там се видя, че положението не е розово.

Отбора имаше илюзорен баланс докато можехме редовно да разчитаме на 12-13 човека и дори периферията на състава беше във форма ( Диаз, Хауге, Леао ). И да , Леао го броя периферия , защото титуляр отляво е Ребич, а нападателя е очевидно Златан.

Накратко - треньора ни не можа да проведе правилно сезона в нито един аспект и каквото добро сътворихме дойде на гърба на спад при другите и мотивация от "ефекта Златан", която продължи необичайно дълго и създаде илюзията , че Хакан, Ребич , Леао и донякъде Бенасер са футболисти за по 50млн. А обективно нито един от тях не е, поне към момента.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cap7ainjack » 28 апр 2021, 13:21

Особено Хакан, който беше "във форма" 2 месеца, максимум 3 и после си започна да си играе както си знае, пращане на топката 5 метра над вратата и така. Но не пропусна да направи драма за контракта.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от zahari_acmilan » 28 апр 2021, 17:55

Алегри се спряга за заместник на Пиолинио
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от ShevaMB » 28 апр 2021, 18:02

zahari_acmilan написа:
28 апр 2021, 17:55
Алегри се спряга за заместник на Пиолинио
Това е много добре, ако Алегри дойде значи, че няма да играем ШЛ. А ако играем ШЛ, Пиоли няма да бъде сменен :D whistle

Отговори