Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от vik rossonero 96 » 07 дек 2020, 10:59

https://www.facebook.com/Milannews.it/v ... 6707945379

Не мога да отрека. :D Мистера наистина прави чудеса с тези младоци, скоро ще има "Бебетата на Стефано". :D
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Yosifov » 07 дек 2020, 16:44

Стефано Пиоли вече има точно 50 мача начело на Милан. Има 30 победи, 13 равенства и 7 загуби. Под негово ръководство вкарваме средно по 2.18 гола на мач и получаваме по 1.32 гола, като средно печелим по 2.06 точки на мач. Едно голямо Браво на Мистера, че успя да изгради такъв колектив от толкова млади играчи, направи така, че да си повярват и да се борят за победата до последно във всеки мач. За тези 425 дни начело на Милан се доказа и като психолог, и като тактик. На мен най-любимият ми мач е като обърнахме Ювентус от 0:2, но при победата срещу Рома през лятото (когато довършвахме сезона) беше за мен тактически най-добре изиграния мач на Милан под ръководството на Пиоли - оставихме ги до 60-тата минута да атакуват, не се бяхме прибрали, просто си пазихме силите. А след 60-тата минута Рома направо умряха, и заслужено си ги победихме.

Отново Браво Мистер, продължавай в същия дух ok
Изображение

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Sheva7 » 10 дек 2020, 00:34

Не вярвах изобщо в него, но го поздравявам. Благодарение на Пиоли Милан започна да прилича на себе си. Бурни аплодисменти!

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от AC_M » 11 дек 2020, 00:28

Отново добре проведен мач. Пълна въртележка на титулярите и даде шанс на всички да играят, спести сили за следващите 3 предстоящи мача, победа и първо място в групата.
Много висока оценка за Пиоли! Вероятно и Данчо Бонера има принос :)
#piolioutnow

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от R. GULLIT » 11 дек 2020, 12:20

Ако не беше Данчо:
1. Нямаше да сме първо в Серие А след мачовете от последния месец
2. Нямаше да сме първи в група Н
3. Радостин нямаше да е с този аватар. :D

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от milanist_stz » 11 дек 2020, 12:59

Убеден съм, че за добруването на световния миланизъм трета точка е най-важна :lol:

Потребителски аватар
Vermillion
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 07 юли 2020, 23:53
Has thanked: 66 times
Been thanked: 65 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Vermillion » 11 дек 2020, 23:40

milanist_stz написа:
11 дек 2020, 12:59
Убеден съм, че за добруването на световния миланизъм трета точка е най-важна :lol:
Думата "Миланизъм" ме изкефи! Нека повече я използват хората по света! evil
#Forza Нашите!
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от George Weah » 24 дек 2020, 00:00

Rado написа:
09 окт 2019, 22:35
Поредното изключително слабо ръководно решение. Вече никой не може да ме убеди, че Елиът действат с мисъл за бъдещето, напротив действа се на сляпо и на парче. Какъв е смисълът да смениш един доказан средняк с друг доказан средняк. Смяна заради самата смяна.
Знам, че сега някои ще кажат още не е изиграл един мач а вие го храните. Не, не е така. Повечето тук гледаме изключително много италиански футбол и то от десетилетия, можем да преценим дали някой може да свърши дадена работа или не. Както много от вас знаеха че и Джампаоло няма да я свърши.
Сега чета тук че на някои им харесал какви неща казал и вече са сигурни, че той е човека. Докога ще го карате на хубави приказки. На някои хора това им е най-силната черта, да говорят хубави и правилни неща, а през това време Милан продължава да ниже нулеви сезони.
Пиоли е абсолютен средняк, и не го казвам за да ви обиждам новия треньор, това е доказан факт. Пиоли е лесен, ясно е че лятото си тръгва, но с такива ръководители и такива слаби решения Милан не го чака нищо добро.
Защото догодина пак няма да има пари, пак няма да има Европа и какво, ще се появи някой топ треньор ей така заради красивите очи на Малдини.
Спалети беше човека за работата и ръководството ви трябваше да натисне здраво там. Аз само не разбрах Марота ли прееба нещата за да не го вземете или Спалети използва Интер за оправдание за да не се налага да ви отказва.
Този 'убавец посещава ли все още форума? Искам да го питам нещо :D

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от stan_acm » 24 дек 2020, 00:06

Изображение
Изображение

Tifoso
Фен на Милан
Мнения: 849
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 128 times
Been thanked: 89 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Tifoso » 24 дек 2020, 00:11

В интерес на истината никой не очакваше Пиоли да постигне това до момента, вкл. и всички във форума. Но е видно, че колегата от Интер се е изказал доста инерционно и категорично без да даде шанса, който всеки заслужава. Пиоли изживява върховен момент в кариеарата си и ознаменуването и с трофеи следващите месеци (години) ще го покачи на високо във футболната история и статистика. За сега счупи доста рекорди и има щастието да разполага с компактен и млад отбор, който той сплоти и възприе като семейство в правилното време и на правилното място.

Milancolin
Фен на Калчото
Мнения: 112
Регистриран: 01 авг 2018, 21:13
Has thanked: 26 times
Been thanked: 21 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Milancolin » 24 дек 2020, 00:35

George Weah написа:
24 дек 2020, 00:00
Rado написа:
09 окт 2019, 22:35
Поредното изключително слабо ръководно решение. Вече никой не може да ме убеди, че Елиът действат с мисъл за бъдещето, напротив действа се на сляпо и на парче. Какъв е смисълът да смениш един доказан средняк с друг доказан средняк. Смяна заради самата смяна.
Знам, че сега някои ще кажат още не е изиграл един мач а вие го храните. Не, не е така. Повечето тук гледаме изключително много италиански футбол и то от десетилетия, можем да преценим дали някой може да свърши дадена работа или не. Както много от вас знаеха че и Джампаоло няма да я свърши.
Сега чета тук че на някои им харесал какви неща казал и вече са сигурни, че той е човека. Докога ще го карате на хубави приказки. На някои хора това им е най-силната черта, да говорят хубави и правилни неща, а през това време Милан продължава да ниже нулеви сезони.
Пиоли е абсолютен средняк, и не го казвам за да ви обиждам новия треньор, това е доказан факт. Пиоли е лесен, ясно е че лятото си тръгва, но с такива ръководители и такива слаби решения Милан не го чака нищо добро.
Защото догодина пак няма да има пари, пак няма да има Европа и какво, ще се появи някой топ треньор ей така заради красивите очи на Малдини.
Спалети беше човека за работата и ръководството ви трябваше да натисне здраво там. Аз само не разбрах Марота ли прееба нещата за да не го вземете или Спалети използва Интер за оправдание за да не се налага да ви отказва.
Този 'убавец посещава ли все още форума? Искам да го питам нещо :D
Не, че искам да защитавам нечие мнение, но беше готов да се кълнеш в теньор посрещнат с #pioliout ли?
Страхотна работа на тренера, няма 2 мнения, но ситуацията по време на назначението му беше точно каквато е описана в коментата по-горе, цитиран от теб?.

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от F.Inzaghi_9 » 24 дек 2020, 01:17

PIOLI IS ON FIRE 🔥

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от George Weah » 24 дек 2020, 02:03

Milancolin написа:
24 дек 2020, 00:35
George Weah написа:
24 дек 2020, 00:00


Този 'убавец посещава ли все още форума? Искам да го питам нещо :D
Не, че искам да защитавам нечие мнение, но беше готов да се кълнеш в теньор посрещнат с #pioliout ли?
Страхотна работа на тренера, няма 2 мнения, но ситуацията по време на назначението му беше точно каквато е описана в коментата по-горе, цитиран от теб?.
Може да се върнат коментарите тук в тази тема, както и в "Нов треньор" и да се прочете кой какво е казал по адрес на Пиоли, Спалети и т.н., така че недей да генерализираш :)

Аз бях "ЗА" назначаването на Пиоли пред Спалети и не само. Да, не съм очаквал чак такова нещо, но...редица пъти писах, че ще вдигне отбора и ще оправи кашите на Пияницата!

Milancolin
Фен на Калчото
Мнения: 112
Регистриран: 01 авг 2018, 21:13
Has thanked: 26 times
Been thanked: 21 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Milancolin » 24 дек 2020, 02:17

George Weah написа:
24 дек 2020, 02:03
Milancolin написа:
24 дек 2020, 00:35

Не, че искам да защитавам нечие мнение, но беше готов да се кълнеш в теньор посрещнат с #pioliout ли?
Страхотна работа на тренера, няма 2 мнения, но ситуацията по време на назначението му беше точно каквато е описана в коментата по-горе, цитиран от теб?.
Може да се върнат коментарите тук в тази тема, както и в "Нов треньор" и да се прочете кой какво е казал по адрес на Пиоли, Спалети и т.н., така че недей да генерализираш :)

Аз бях "ЗА" назначаването на Пиоли пред Спалети и не само. Да, не съм очаквал чак такова нещо, но...редица пъти писах, че ще вдигне отбора и ще оправи кашите на Пияницата!
Нищо не генарализирам, просто пошожението ни беше достатъчно нрзавидно да де нуждаем по-скоро от чудо от колкото от Пиоли.
Без лоши чувства :)

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от George Weah » 24 дек 2020, 02:27

Milancolin написа:
24 дек 2020, 02:17
George Weah написа:
24 дек 2020, 02:03


Може да се върнат коментарите тук в тази тема, както и в "Нов треньор" и да се прочете кой какво е казал по адрес на Пиоли, Спалети и т.н., така че недей да генерализираш :)

Аз бях "ЗА" назначаването на Пиоли пред Спалети и не само. Да, не съм очаквал чак такова нещо, но...редица пъти писах, че ще вдигне отбора и ще оправи кашите на Пияницата!
Нищо не генарализирам, просто пошожението ни беше достатъчно нрзавидно да де нуждаем по-скоро от чудо от колкото от Пиоли.
Без лоши чувства :)
И все пак, тук говорим за коментар, който освен, че е чисто злорадство и то ужасно погрешно злорадство, то е и крайно неверен. Пиоли в момента ще зимува на върха на Серия А. Спалети къде е? :)

Отговори