Стефано Пиоли /старши треньор/

Потребителски аватар
Marco van Basten
Фен на Калчото
Регистриран: 05 юни 2018, 10:03
Has thanked: 45 times
Been thanked: 37 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Marco van Basten » 25 яну 2020, 13:12

Не че съм фен на Пиоли,но...искахме треньор,който да има волята да остави Сусо на пейката и да опита нещо различно.Искахме треньор,който да избистри някакъв състав и да покажем някакво постоянство,да наложим новите играчи най-после и да видим какво ще се получи.И когато това е факт,българският фен специалист пак намира какво да е недоволен.Що Кесие не бил сменен,що Ибрахимович не бил сменен,даже май няма значение кой трябваше да бъде сменен,само да беше направена пустата и 3-та смяна.Разбирам,че ни се насъбра доста последните години,но не разбирам защо не можем да оценим и добрите неща,без да пропуснем поне веднъж да наругаем я треньор я играчи.В крайна сметка с или без трета смяна,с лимитиран или не треньор е факт че сме в зона ЛЕ.А по повод на това дали Пиоли го е страх да извади Ибрахимович от игра мога да кажа,че на няколко пъти му подвикваше доста смело,а и в крайна сметка,защо не допуснем,че като големи и разумни хора просто сядат и си говорят кое и как е най-добре да направят,защото Ибрахимович е врял и кипял в тази игра и със сигурност може да даде добри съвети.И нищо лошо ако е казал,че предпочита Леао поради ред причини,които ние все пак може и да не знаем...психика,раздаване в тренировки,отношение като цяло.Еми ако Пионтек мисли само за следващият си "голям" 70 милионен трансфер и на мен ще ми се играе с Леао.Така или иначе просто ми се иска докато нещата вървят добре по един или друг начин,да се опитаме да се радваме и да виждаме и положителното.Форца!

МодератораЕПутка

Мнение от МодератораЕПутка » 25 яну 2020, 13:33

Оставянето на Цуца на пейката беше първо изключително закъсняло, второ стана след като половин дузина хора свързани с Милан го питаха открито в медиите защо испанеца продължава да играе, отделно фенското недоволство към испанската примадона беше достигнало крайната си точка и Пиоли рискуваше да получи доста заплахи за живота си, ако продължаваше да се инати и да пуска испанката.

Пиоли реално нямаше волята да направи този ход и закъсня изключително много с него, точно, защото е консервативен и не искаше да сменя нито схемата, нито изпълнителите....

Аз започнах предното си мнение с думите Пиоли не е толкова слаб треньор, което продължавам да твърдя и определено виждам положителни неща в работата му, но се виждат и много отрицателни, като например титулярното място вчера на Чалханоглу, както и ситуацията с Пакета и Пьонтек, които са с треньорска контузия по неясни причини....

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 375 times
Been thanked: 514 times

Мнение от Ne13sta » 25 яну 2020, 13:56

Ама той и Джампаоло Коверчанов не е чак толкова слаб треньор, но се омаза тотално. Пиоли просто е късметлия, че Ибра реши да дойде в този разнебитен отбор. За мен серията ни от 4 поредни победи и 5 мача без загуба се дължи основно на шведа. И Златко допринася най-вече от психологическа гледна точка. Иначе е далеч от играча, който беше през периода 2010-2012. И напълно нормално разбира се, все пак е на 38.
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 20 times
Been thanked: 380 times

Мнение от zahari_acmilan » 25 яну 2020, 15:51

Пиоли е взел решението Сусо да остане на пейката, колкото Джампоало направи смените срещу Дженоа на полувремето 😂
И да, Пиоли го е страх и е силно респектиран от Златан.
И да Пиоли е малък треньор ,който не може да респектира играчите...
Чакайте да дойдат мачовете срещу малко класни съперници и тогава ще говорим за възход.
Срещу Удине ни върза, срещу Бреша ни върза. И в двата мача НЕ заслужавахме 3-те точки !
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Marco van Basten
Фен на Калчото
Регистриран: 05 юни 2018, 10:03
Has thanked: 45 times
Been thanked: 37 times

Мнение от Marco van Basten » 25 яну 2020, 17:41

zahari_acmilan написа:
25 яну 2020, 15:51
Пиоли е взел решението Сусо да остане на пейката, колкото Джампоало направи смените срещу Дженоа на полувремето 😂
И да, Пиоли го е страх и е силно респектиран от Златан.
И да Пиоли е малък треньор ,който не може да респектира играчите...
Чакайте да дойдат мачовете срещу малко класни съперници и тогава ще говорим за възход.
Срещу Удине ни върза, срещу Бреша ни върза. И в двата мача НЕ заслужавахме 3-те точки !
Това можем да го знаем ако сме на поне петдневка на Миланело или ако си пием кафето с Пиоли по принцип.

nik
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 11 times
Been thanked: 99 times

Мнение от nik » 25 яну 2020, 21:44

Със сигурност Пиоли има подкрепата на Паоло и Бобан за "пейката" на Сусо , Пакета и Пионтек . И на тримата се търсят отбори , като това са най конвертируемите ни футболисти . Свърши ли трансферния прозорец обаче и при първата ни издънка в първенството , и тримата ( ако са в Милан ) ще бъдат реабилитирани . Дано не се налага :)

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 702 times
Been thanked: 489 times

Мнение от Capolavoro » 25 яну 2020, 22:00

За мен е учудващо защо така се отнесоха с Пьонтек. Ще кажеш, че Леао и Ибра бележат по гол всеки мач.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд

Мнение от Ne13sta » 10 фев 2020, 10:07

Малко човече, ходи си на село! Ти за отбор с претенции не ставаш!

По-добре Златан да изкара сезона като играещ треньор!
Изображение

pippo
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times

Мнение от pippo » 10 фев 2020, 10:27

Абе няма ли да дойде един истински треньор при нас бе? Докога с някакви изгустаци ще караме?

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 108 times
Been thanked: 156 times

Мнение от Dawnweaver » 19 фев 2020, 11:05

За Бенасер:
" ... За неговата позиция е необходимо да играеш по-опростено, да докосваш по-малко топката "
Според мен изключително невярно твърдение. За Кеси - да, защото той е рушащия халф от двойката. Бенасер е този, който трябва да изнася и го прави доста прилично трябва да призная. Отдавна не сми имали играч на такава позиция , който да може да изнася топката и на скорост с дрибъл, а не да налива 50 метрови балони или пасове само назад в стил Билия.

shevchenko_89
Фен на Калчото
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 34 times

Мнение от shevchenko_89 » 19 фев 2020, 12:13

Dawnweaver написа:
19 фев 2020, 11:05
За Бенасер:
" ... За неговата позиция е необходимо да играеш по-опростено, да докосваш по-малко топката "
Според мен изключително невярно твърдение. За Кеси - да, защото той е рушащия халф от двойката. Бенасер е този, който трябва да изнася и го прави доста прилично трябва да призная. Отдавна не сми имали играч на такава позиция , който да може да изнася топката и на скорост с дрибъл, а не да налива 50 метрови балони или пасове само назад в стил Билия.
Това му твърдение доколкото знам беше по отношение на някои действия на Бенасер , които са рискови Става въпрос за прекалено задържане и финтиране малко ЗАД центъра на терена пред защитата. И аз забелязах, че понякога се увлича в дрибъл и задържане. Това според мен има в предвид Пиоли

Потребителски аватар
Casciavit
Фен на Милан
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 100 times
Been thanked: 142 times

Мнение от Casciavit » 19 фев 2020, 14:41

Напълно прав е Пиолката.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд

Мнение от Ne13sta » 22 фев 2020, 23:54

За пореден път се убеждавам, че това е крайно посредствен треньор. Но оня нарцис Малдини няма да си признае втора грешка и ще го гледаме поне до края на сезона. Пародия!
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 77 times
Been thanked: 268 times

Мнение от George Weah » 23 фев 2020, 00:01

Ne13sta написа:
22 фев 2020, 23:54
За пореден път се убеждавам, че това е крайно посредствен треньор. Но оня нарцис Малдини няма да си признае втора грешка и ще го гледаме поне до края на сезона. Пародия!
Е то ти кой мислиш, че в момента ще дойде, който да е по добър от Пиоли? Аз даже като гледам колко са кадърни Малдини и Бобан в работата си, имам сериозни съмнения, че и лятото ще успеят да намерят някой по добър, ти за сега искаш...

А дали ще е Пиоли или някой друг средняшки треньор, все тая е - нищо няма да се промени!

Потребителски аватар
gLoRy
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 526 times
Been thanked: 143 times

Мнение от gLoRy » 23 фев 2020, 00:01

За кое ви е виновен Пиоли днеска, не разбирам, та сте го награбили в темата за мача с Фиорентина? Смените са изцяло поради контузии на играчите.

Отговори