Elliott Advisors (UK) Limited

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 191 times
Been thanked: 1420 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от cuorerossonero » 04 апр 2021, 14:58

R. GULLIT написа:
04 апр 2021, 13:35
Глей'те ся... :D
Всеки може да кара каквото и колкото поиска. Аз от японците съм доволен, като съм карал и немци. Всеки, минал през двете марки ще каже, че немците вървят много, а японците са бавнички...
Но японците в сервиз за двг и ходова част влизат много по-рядко. Пък и сега карам с турбо 160 к.с. на японци в алианс с французи и пак съм доволен.

И преди някой да се изреже с мнение ще кажа, че двигателят е направен в комбина с немци, ама от една баш премиум марка. И нещата явно са доста добри, защото се слагат на бензинови A, B, C и E classe, почти всички рена и някои мицубишита и нисани.
Можеше просто да си кажеш като мъж, че си продал Тойота-та и си си купил Нисан, не да ми изпишеш един тон съспенс простотии. :D
Иначе питай някой собственик на Мазда рядко ли влиза в сервиза за ходова част. :D
#Oggi l'abbiamo un po' sottovalutata facepalm

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 121 times
Been thanked: 190 times

Мнение от Dawnweaver » 05 апр 2021, 05:06

От коли абсолютно нищо не разбирам, но ако не греша най-богатия клуб в света си разцъква с един долен Шевролет отпред на екипите и грам не ги касае Погба и ко. какъв е източника на кешовицата. Те и дъртите разхождат Jeep, което не знам колко престижно е като автомобил ако трябва да съм честен. Засега май иде реч за някакво партньорство само с нас и няма особено финансово изражение като приход за клуба или аз съм изпуснал някаква информация.

Tifoso
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 42 times
Been thanked: 32 times

Мнение от Tifoso » 05 апр 2021, 20:47

Карам Тойота на 21г вече (Авенсис, 2000г, първата маска с почти пълния пакет екстри за времето си) и мога да кажа, че няма такава кола, освен това си изпълва километража без да се задъха и без да тресе, да става нестабилна и т.н.. За мен една кола не трябва да ти бърка в джоба като рефрен номер 1 (Нисък ни е стандарта). Мога да си позволя доста по-нов автомобил и не искам. Служебната шкода (2017г) е страшно разочарование например (голфовия клас е) и не я заменям за Тойотата, която е със 17г по-дърта. Твърдо за японеца. Ако сменям след време пак ще е Тойота (или Лексус)

Голям офтопик стана. Иначе този договор е ползотворен за всички, може би не толкова като наливане на пари от спонсорство, колкото от маректингова гледна точка (реклама и популярност). Два големи бранда. С КИА няма да има същия ефект, ако ще да плащат повече. Например в моловете много често излагаха автомобили и плащаха безумен наем, за да ги излагат там. И всичко това не с цел продажба, а чиста проба маркетинг.

Milancolin
Любител на футбола
Регистриран: 01 авг 2018, 21:13
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Мнение от Milancolin » 06 апр 2021, 09:21

cuorerossonero написа:
04 апр 2021, 14:58
R. GULLIT написа:
Всеки може да кара каквото и колкото поиска. Аз от японците съм доволен, като съм карал и немци. Всеки, минал през двете марки ще каже, че немците вървят много, а японците са бавнички...
Но японците в сервиз за двг и ходова част влизат много по-рядко. Пък и сега карам с турбо 160 к.с. на японци в алианс с французи и пак съм доволен.

И преди някой да се изреже с мнение ще кажа, че двигателят е направен в комбина с немци, ама от една баш премиум марка. И нещата явно са доста добри, защото се слагат на бензинови A, B, C и E classe, почти всички рена и някои мицубишита и нисани.
Можеше просто да си кажеш като мъж, че си продал Тойота-та и си си купил Нисан, не да ми изпишеш един тон съспенс простотии. :D
Иначе питай някой собственик на Мазда рядко ли влиза в сервиза за ходова част. :D
Отговарям, мазда 2 за 240к км. 1 път за накрайник, жертва на дупка :)

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 268 times
Been thanked: 373 times

Мнение от R. GULLIT » 06 апр 2021, 14:27

cuorerossonero написа:
04 апр 2021, 14:58
R. GULLIT написа:

Къде видЕ да ти приказвам за мазда в целия ферман? :D

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 801 times
Been thanked: 551 times

Мнение от Capolavoro » 06 апр 2021, 14:39

Кажи сега, Nissan Qashqai ли си подкарал, че да мирясаме :D
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin

Мнение от R. GULLIT » 06 апр 2021, 14:40

За да кротнете, ще отговоря с да, пък вече... :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 191 times
Been thanked: 1420 times

Мнение от cuorerossonero » 06 апр 2021, 18:07

R. GULLIT написа:
06 апр 2021, 14:40
За да кротнете, ще отговоря с да, пък вече... :D
Вече... вземи кажи какво си си купил. Като мъж. :D
#Oggi l'abbiamo un po' sottovalutata facepalm

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 282 times
Been thanked: 299 times

Мнение от Petar Zanev » 06 апр 2021, 20:01

Бе да вземе да почерпи щом си е купил ново, пък да си го кара безаварийно каквото и да е :)
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin

Мнение от R. GULLIT » 08 апр 2021, 10:46

cuorerossonero написа:
06 апр 2021, 18:07
R. GULLIT написа: