Elliott Advisors (UK) Limited

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 26 times
Been thanked: 41 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от cinzano » 11 фев 2020, 22:41

zahari_acmilan написа:
11 фев 2020, 19:32
И за какъв *** Арно ще набие 1.2 млд за Милан и още 200-300 млн за трансфери и заплати... !?
Примерно, защото може да си го позволи 🤑

Dawnweaver
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 77 times
Been thanked: 100 times

Мнение от Dawnweaver » 12 фев 2020, 03:55

Или примерно както се намекваше в статията , която беше постната по-нагоре от Форбс - ако имат интерес да навлизат в по-спортни типове артикули и облекло. И още редица маркетингови трикове. При Берлускони бяхме политически инструмент, защо сега да не можем да бъдем маркетингов/рекламен за Арно ?

Потребителски аватар
Aliken
Фен на Калчото
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 93 times
Been thanked: 46 times

Мнение от Aliken » 12 фев 2020, 08:39

Според Газетта, Малдини и Бобан искали Алегри като треньор за следващия сезон, но Газидис искал Рангник. Един от малкото случаи, когато подкрепям с две ръце Малдини и Бобан.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 18 times
Been thanked: 341 times

Мнение от zahari_acmilan » 12 фев 2020, 10:18

Само дето Арно не цели масовото потребление. Едва ли ще тръгне да прави диверсификация на бранда си, защото ще му *** *****. Реклама с Милан , едва ли. Да тръгне да произвежда спортни стоки за масовия потребител , едва ли. Да си чеши егото на тия години.... Може и да изкукал ,но и той както Берлускони е вкарал росата в бизнеса ,която веднага ще го запре.
По - скоро виждам продажбата към някой шейх. Как мислите от Арно и шейх, кой ще вкара повече пари в отбора, чрез кухи рекламни договори да оправи баланса за години напред !?
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 245 times
Been thanked: 253 times

Мнение от Ne13sta » 12 фев 2020, 10:48

За парите, на които Елиът се надвват, няма кой да ни купи. Искат 1,2 млрд. а вече са набили към 800 млн. Реално, в това си състояние, не знам дали някой ще извади и 700 за отбора.

Или ще ни дондуркат още 2-3 години, опитвайки иноваторски ходове с такива като Рагник, или ще разпродават на парче. Лоша работа.
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 79 times
Been thanked: 428 times

Мнение от vik rossonero 96 » 12 фев 2020, 10:49

На мен тия шейхове са ми такава мъгла, че въобще не съм ентусиазиран, ако попаднем в такива ръце, за разлика от масовото мнение. От всички, които ги купиха шейхове само Сити що-годе стана отбор. ПСЖ въобще не е в мача, след като с милиарди за трансфери си печели само селската лига всяка година (даже всъщност Монако ги победи и там), а в Шампионска лига не могат да минат 1/4-финала горките. Малага едва не фалираха, след като ги купиха тюрбаните, Фулъм също е мега зле. То не става само да наливаш петрол в касите на клуба, а си трябва и опит и нюх в ръководенето на тоя бизнес. Защото такива отбори като нас не са само клубче - това си е огромен бизнес, който покрива много повече неща от футболните. И докато някой от поредните шейхове знае само колко е курса на барела спрямо долара и си ръководи сондичката, хора като Арно са изградили империя от бизнеси, която е основана на отлични бизнес решения.

Много добре се видя, че само с пари не стават нещата. Китайците пръснаха 200 милиона, но с дънери като Фасоне и Мирабели видяхме, че работата стана "Майка плаче". Аз не съм подръжник на идеята за Арно, само защото е въшлив с пари. Това е далеч от приоритетите ми за следващ собственик. Мен ме интересува както има той за гърба си, как го е изградил и с какви хора мисли да работи в Милан. От нещата, които чета до момента, а именно Брайда за спортен директор и Алегри за бъдещ треньор, аз съм оптимист. Много хора недолюбват Алегри, за мен той е един от топ треньорите в Европа и с добро трансферно лято, може да изгради отбор минимум за топ 4 още в пърия си сезон обратно.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That is an art." Sir Alex Ferguson

EGPanovski
Любител на футбола
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Мнение от EGPanovski » 12 фев 2020, 11:25

Алегри определено вече доста по-различен от времето в което ни ръководеше, като визирам развитие в положителна насока. В негово лице като треньор, вдигаме нивото значително, подобно на Конте сега в Интер. Реално Алегри и Конте са двамата най-успешни италиански треньори в момента, отчитайки опитът и успехите, които имат вече зад гърба си. Брайда в екипа също е гаранция за сигурност. Човека се е доказал, няма какво да го коментираме. Ако ни продадат и в ръководният екип се появят Алегри и Брайда, наред с Бобан и Малдини - БЕЗ ГАЗИДИС, нещата ще заприличат на друга картинка. Определено бих бил оптимистично настроен. В момента се носим по течението...резултатът е налице.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 254 times
Been thanked: 153 times

Мнение от hotboyz » 12 фев 2020, 12:13

Псувайте си Малдини и Бобан, колкото искате, но за мен основния проблем е Ванката.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 69 times
Been thanked: 180 times

Мнение от Petar Zanev » 12 фев 2020, 12:19

Не е вината само при едните или само при другите.
Ваньо вдига цените на билетите и не докарва нови спонсори, и мисли само за цифрите - факт.
Да ама само Пищака, Пакета, Леао и Калдара са около 150 млн. грешно похарчени пари - факт...
FORZA MILAN!!!

Rassilon
Фен на Калчото
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 8 times
Been thanked: 25 times

Мнение от Rassilon » 12 фев 2020, 12:33

Aliken написа:
12 фев 2020, 08:39
Според Газетта, Малдини и Бобан искали Алегри като треньор за следващия сезон, но Газидис искал Рангник. Един от малкото случаи, когато подкрепям с две ръце Малдини и Бобан.
43-годишният селекционер на Украйна Андрий Шевченко може да поеме Милан от лятото. Бившият нападател на "росонерите" е набелязан лично от техническия директор на клуба Паоло Малдини. Кандидат за треньорския пост е и германският специалист от РБ Лайпциг Ралф Рангник.

В Милан планират да назначат нов наставник след края на сезона. Ако отборът не попадне в Шампионската лига или не спечели Купата на Италия, "росонерите" възнамеряват да се възползват от точка в контракта със сегашния треньор Стефано Пиоли и да го уволнят без каквато и да е компенсация.

Шевченко игра за Милан от 1999 до 2006 г., както и през сезон 2008/2009. Той е начело на Украйна от 2016 г. Под негово ръководство тимът успя да се класира за Евро 2020. /БГНЕС
Не мога да кажа колко вярно има в това обаче.

Потребителски аватар
Aliken
Фен на Калчото
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 93 times
Been thanked: 46 times

Мнение от Aliken » 12 фев 2020, 12:38

Нов треньор ще иска да си води цялата лятна подготовка. Не вярвам Шева да остави Украйна до края на европейското и следователно да ни поеме седмица преди началото на сезона...

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 69 times
Been thanked: 180 times

Мнение от Petar Zanev » 12 фев 2020, 12:41

Може Шева да сме го пазарили за след 10тия кръг, когато Марселиньо е уволнен :D :D :D
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 245 times
Been thanked: 253 times

Мнение от Ne13sta » 12 фев 2020, 12:41

Petar Zanev написа:
12 фев 2020, 12:41
Може Шева да сме го пазарили за след 10тия кръг, когато Марселиньо е уволнен :D :D :D
Хахаха, това беше добро. :D
Изображение

Mr.Georgiev
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 23:30
Has thanked: 55 times
Been thanked: 25 times

Мнение от Mr.Georgiev » 13 фев 2020, 05:15

Petar Zanev написа:
12 фев 2020, 12:19
Не е вината само при едните или само при другите.
Ваньо вдига цените на билетите и не докарва нови спонсори, и мисли само за цифрите - факт.
Да ама само Пищака, Пакета, Леао и Калдара са около 150 млн. грешно похарчени пари - факт...
И това го има, само че Пищака хич не дойде като първи избор, а следствие на блокиран трансфер на Ибра още миналата година (в която бе всъщност в доста по-добра форма) именно от Газидис. Аргумента беше, че бил стар и неподходящ профил. За това пък година по-късно и след няколко месеца непомирисване на терен, изведнъж Ибра стана "решението". Не знам, в колко още други трансфери разбирача от Арсенал се е месил, но, ако не се беше правил на интересен миналата година, сега Бобан и оня Масарчо дори нямаше да ги говорим, а Леонардо щеше да прави лятната селекция, със сигурен Бакайоко и участие в ШЛ. Така че дето вика колегата, хич да не, ама Ванката си е за бой отвсякъде :D.

Dawnweaver
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 77 times
Been thanked: 100 times

Мнение от Dawnweaver » 13 фев 2020, 08:01

Каквото и да се планира сега има два варианта - или клуба е продаден и новите шефове вече си движат нещата или по-вероятното , а именно , че Елиът ще кретат на среднящина до стадиона и ще връткаме средняци на всяко ниво, защото са евтини и не се оплакват ако си взимат заплатката. А тоя Газидис , когато и да го блъсне ссмолет ще му е рано и се надявам ако има нов собственик да в първия на пангара.

Отговори