Elliott Advisors (UK) Limited

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от cuorerossonero » 04 апр 2021, 14:58

R. GULLIT написа:
04 апр 2021, 13:35
Глей'те ся... :D
Всеки може да кара каквото и колкото поиска. Аз от японците съм доволен, като съм карал и немци. Всеки, минал през двете марки ще каже, че немците вървят много, а японците са бавнички...
Но японците в сервиз за двг и ходова част влизат много по-рядко. Пък и сега карам с турбо 160 к.с. на японци в алианс с французи и пак съм доволен.

И преди някой да се изреже с мнение ще кажа, че двигателят е направен в комбина с немци, ама от една баш премиум марка. И нещата явно са доста добри, защото се слагат на бензинови A, B, C и E classe, почти всички рена и някои мицубишита и нисани.
Можеше просто да си кажеш като мъж, че си продал Тойота-та и си си купил Нисан, не да ми изпишеш един тон съспенс простотии. :D
Иначе питай някой собственик на Мазда рядко ли влиза в сервиза за ходова част. :D
PIOLI VATTENE!!!

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Dawnweaver » 05 апр 2021, 05:06

От коли абсолютно нищо не разбирам, но ако не греша най-богатия клуб в света си разцъква с един долен Шевролет отпред на екипите и грам не ги касае Погба и ко. какъв е източника на кешовицата. Те и дъртите разхождат Jeep, което не знам колко престижно е като автомобил ако трябва да съм честен. Засега май иде реч за някакво партньорство само с нас и няма особено финансово изражение като приход за клуба или аз съм изпуснал някаква информация.

Tifoso
Фен на Милан
Мнения: 849
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 128 times
Been thanked: 89 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Tifoso » 05 апр 2021, 20:47

Карам Тойота на 21г вече (Авенсис, 2000г, първата маска с почти пълния пакет екстри за времето си) и мога да кажа, че няма такава кола, освен това си изпълва километража без да се задъха и без да тресе, да става нестабилна и т.н.. За мен една кола не трябва да ти бърка в джоба като рефрен номер 1 (Нисък ни е стандарта). Мога да си позволя доста по-нов автомобил и не искам. Служебната шкода (2017г) е страшно разочарование например (голфовия клас е) и не я заменям за Тойотата, която е със 17г по-дърта. Твърдо за японеца. Ако сменям след време пак ще е Тойота (или Лексус)

Голям офтопик стана. Иначе този договор е ползотворен за всички, може би не толкова като наливане на пари от спонсорство, колкото от маректингова гледна точка (реклама и популярност). Два големи бранда. С КИА няма да има същия ефект, ако ще да плащат повече. Например в моловете много често излагаха автомобили и плащаха безумен наем, за да ги излагат там. И всичко това не с цел продажба, а чиста проба маркетинг.

Milancolin
Фен на Калчото
Мнения: 112
Регистриран: 01 авг 2018, 21:13
Has thanked: 26 times
Been thanked: 21 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Milancolin » 06 апр 2021, 09:21

cuorerossonero написа:
04 апр 2021, 14:58
R. GULLIT написа:
04 апр 2021, 13:35
Глей'те ся... :D
Всеки може да кара каквото и колкото поиска. Аз от японците съм доволен, като съм карал и немци. Всеки, минал през двете марки ще каже, че немците вървят много, а японците са бавнички...
Но японците в сервиз за двг и ходова част влизат много по-рядко. Пък и сега карам с турбо 160 к.с. на японци в алианс с французи и пак съм доволен.

И преди някой да се изреже с мнение ще кажа, че двигателят е направен в комбина с немци, ама от една баш премиум марка. И нещата явно са доста добри, защото се слагат на бензинови A, B, C и E classe, почти всички рена и някои мицубишита и нисани.
Можеше просто да си кажеш като мъж, че си продал Тойота-та и си си купил Нисан, не да ми изпишеш един тон съспенс простотии. :D
Иначе питай някой собственик на Мазда рядко ли влиза в сервиза за ходова част. :D
Отговарям, мазда 2 за 240к км. 1 път за накрайник, жертва на дупка :)

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от R. GULLIT » 06 апр 2021, 14:27

cuorerossonero написа:
04 апр 2021, 14:58
R. GULLIT написа:
04 апр 2021, 13:35
Глей'те ся... :D
Всеки може да кара каквото и колкото поиска. Аз от японците съм доволен, като съм карал и немци. Всеки, минал през двете марки ще каже, че немците вървят много, а японците са бавнички...
Но японците в сервиз за двг и ходова част влизат много по-рядко. Пък и сега карам с турбо 160 к.с. на японци в алианс с французи и пак съм доволен.

И преди някой да се изреже с мнение ще кажа, че двигателят е направен в комбина с немци, ама от една баш премиум марка. И нещата явно са доста добри, защото се слагат на бензинови A, B, C и E classe, почти всички рена и някои мицубишита и нисани.
Можеше просто да си кажеш като мъж, че си продал Тойота-та и си си купил Нисан, не да ми изпишеш един тон съспенс простотии. :D
Иначе питай някой собственик на Мазда рядко ли влиза в сервиза за ходова част. :D
Къде видЕ да ти приказвам за мазда в целия ферман? :D

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Capolavoro » 06 апр 2021, 14:39

Кажи сега, Nissan Qashqai ли си подкарал, че да мирясаме :D
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от R. GULLIT » 06 апр 2021, 14:40

За да кротнете, ще отговоря с да, пък вече... :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от cuorerossonero » 06 апр 2021, 18:07

R. GULLIT написа:
06 апр 2021, 14:40
За да кротнете, ще отговоря с да, пък вече... :D
Вече... вземи кажи какво си си купил. Като мъж. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 06 апр 2021, 20:01

Бе да вземе да почерпи щом си е купил ново, пък да си го кара безаварийно каквото и да е :)
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от R. GULLIT » 08 апр 2021, 10:46

cuorerossonero написа:
06 апр 2021, 18:07
R. GULLIT написа:
06 апр 2021, 14:40
За да кротнете, ще отговоря с да, пък вече... :D
Вече... вземи кажи какво си си купил. Като мъж. :D
Ама нали на Сашо отговорих с "да". Пък и на теб :D

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от vlado_sheva » 30 апр 2021, 18:32

Покрай негативните емоции около клуба в последно време, ето нещо, върху което надали много хора са се замисляли.

Последният 20-ти в класирането на английската висша лига взема за сезона повече пари от ТВ права от шампиона в Серия А.

Шефилд факинг Юнайтед ще вземе този сезон повече от ТВ права от Интер.

Проблемите в Милан от много време насам не са и няма да бъдат само изборът на подходящ треньор и футболисти. Системата е комплексна и освен треньорът и футболистите се състои от собственици, медии, телевизиите и т.н.

Италианските клубове са в изключително тежко положение. Само осъзнайте какво се случи в евротурнирите този сезон:

- Интер, шампион за сезона, бива отстранен (за пореден път) в груповата фаза на ШЛ от Борусия Мьонхенгладбах, които дори няма да се класират за евротурнирите догодина.
- Ювентус, уж клубът с най-голяма мощ в Италия, 9 поредни титли, имащ Роналдо в състава си, бива отстранен (за пореден път) от клуб от ранга на Порто
- Рома бива изнасилена (за пореден път) от Манчестър Юнайтед с 6/7 допуснати гола само в един мач
- Наполи бива отстранен порядъчно от Гранада, дори нямаше кой знае каква интрига в двата сблъсъка
- Лацио минаха групите в ШЛ, новост за тях от 20 години насам, но после Байерн не им оставиха и промил шанс да си помислят, че са реално адекватни на най-високото европейско ниво
- Ние се представихме достойно срещу Ман Юнайтед, имайки предвид контузиите, но нека не забравяме преди това колко мъка беше със Звезда, или да си припомним, че дори не минахме групите на ЛЕ в предното ни участие, или отпадането от жалкия Арсенал сезона преди това. Мястото ни в клубната ранглиста по коефициенти в Европа говори достатъчно.

По нищо не изглежда, че Калчото е конкурентно адекватно на другите първенства. Футболът, за жалост, не е същият като от преди 15 години, когато бяхме сред най-силните клубове. Парите движат всичко. Ние дори и да влезем в ШЛ, ще се изправим срещу отбори, притежавани я от дубайци, я от катарци, я от не знам си кой, за които неща като финансов феърплей не важат.

Както и да е, основното нещо, което исках да изтъкна с този монолог, е че този сезон Шефилд Юнайтед ще вземе повече пари от ТВ права от Интер. Кой каквито изводи иска да си прави от това.
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от BANKERA » 30 апр 2021, 19:01

vlado_sheva написа:
30 апр 2021, 18:32
Покрай негативните емоции около клуба в последно време, ето нещо, върху което надали много хора са се замисляли.

Последният 20-ти в класирането на английската висша лига взема за сезона повече пари от ТВ права от шампиона в Серия А.

Шефилд факинг Юнайтед ще вземе този сезон повече от ТВ права от Интер.

Проблемите в Милан от много време насам не са и няма да бъдат само изборът на подходящ треньор и футболисти. Системата е комплексна и освен треньорът и футболистите се състои от собственици, медии, телевизиите и т.н.

Италианските клубове са в изключително тежко положение. Само осъзнайте какво се случи в евротурнирите този сезон:

- Интер, шампион за сезона, бива отстранен (за пореден път) в груповата фаза на ШЛ от Борусия Мьонхенгладбах, които дори няма да се класират за евротурнирите догодина.
- Ювентус, уж клубът с най-голяма мощ в Италия, 9 поредни титли, имащ Роналдо в състава си, бива отстранен (за пореден път) от клуб от ранга на Порто
- Рома бива изнасилена (за пореден път) от Манчестър Юнайтед с 6/7 допуснати гола само в един мач
- Наполи бива отстранен порядъчно от Гранада, дори нямаше кой знае каква интрига в двата сблъсъка
- Лацио минаха групите в ШЛ, новост за тях от 20 години насам, но после Байерн не им оставиха и промил шанс да си помислят, че са реално адекватни на най-високото европейско ниво
- Ние се представихме достойно срещу Ман Юнайтед, имайки предвид контузиите, но нека не забравяме преди това колко мъка беше със Звезда, или да си припомним, че дори не минахме групите на ЛЕ в предното ни участие, или отпадането от жалкия Арсенал сезона преди това. Мястото ни в клубната ранглиста по коефициенти в Европа говори достатъчно.

По нищо не изглежда, че Калчото е конкурентно адекватно на другите първенства. Футболът, за жалост, не е същият като от преди 15 години, когато бяхме сред най-силните клубове. Парите движат всичко. Ние дори и да влезем в ШЛ, ще се изправим срещу отбори, притежавани я от дубайци, я от катарци, я от не знам си кой, за които неща като финансов феърплей не важат.

Както и да е, основното нещо, което исках да изтъкна с този монолог, е че този сезон Шефилд Юнайтед ще вземе повече пари от ТВ права от Интер. Кой каквито изводи иска да си прави от това.
Очаквай скоро един олигофрен да се опита да те обори с доводи, че е точно обратното - разбираш ли калчото било най-интригуващото и конкурентно първенство този сезон от топ лигите в Европа. Като гледам си дал достатъчно доводи за тезата си и напълно я подкрепям, италианските отбори все още са далече от големите и просто този сезон шампион ще стане този, който бърка най-малко от останалите и губещ най-малко точки по малоумен начин.
Изображение

Потребителски аватар
Maldin1
Фен на Калчото
Мнения: 403
Регистриран: 04 юни 2018, 19:38
Has thanked: 31 times
Been thanked: 60 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Maldin1 » 30 апр 2021, 19:08

BANKERA написа:
30 апр 2021, 19:01
vlado_sheva написа:
30 апр 2021, 18:32
Покрай негативните емоции около клуба в последно време, ето нещо, върху което надали много хора са се замисляли.

Последният 20-ти в класирането на английската висша лига взема за сезона повече пари от ТВ права от шампиона в Серия А.

Шефилд факинг Юнайтед ще вземе този сезон повече от ТВ права от Интер.

Проблемите в Милан от много време насам не са и няма да бъдат само изборът на подходящ треньор и футболисти. Системата е комплексна и освен треньорът и футболистите се състои от собственици, медии, телевизиите и т.н.

Италианските клубове са в изключително тежко положение. Само осъзнайте какво се случи в евротурнирите този сезон:

- Интер, шампион за сезона, бива отстранен (за пореден път) в груповата фаза на ШЛ от Борусия Мьонхенгладбах, които дори няма да се класират за евротурнирите догодина.
- Ювентус, уж клубът с най-голяма мощ в Италия, 9 поредни титли, имащ Роналдо в състава си, бива отстранен (за пореден път) от клуб от ранга на Порто
- Рома бива изнасилена (за пореден път) от Манчестър Юнайтед с 6/7 допуснати гола само в един мач
- Наполи бива отстранен порядъчно от Гранада, дори нямаше кой знае каква интрига в двата сблъсъка
- Лацио минаха групите в ШЛ, новост за тях от 20 години насам, но после Байерн не им оставиха и промил шанс да си помислят, че са реално адекватни на най-високото европейско ниво
- Ние се представихме достойно срещу Ман Юнайтед, имайки предвид контузиите, но нека не забравяме преди това колко мъка беше със Звезда, или да си припомним, че дори не минахме групите на ЛЕ в предното ни участие, или отпадането от жалкия Арсенал сезона преди това. Мястото ни в клубната ранглиста по коефициенти в Европа говори достатъчно.

По нищо не изглежда, че Калчото е конкурентно адекватно на другите първенства. Футболът, за жалост, не е същият като от преди 15 години, когато бяхме сред най-силните клубове. Парите движат всичко. Ние дори и да влезем в ШЛ, ще се изправим срещу отбори, притежавани я от дубайци, я от катарци, я от не знам си кой, за които неща като финансов феърплей не важат.

Както и да е, основното нещо, което исках да изтъкна с този монолог, е че този сезон Шефилд Юнайтед ще вземе повече пари от ТВ права от Интер. Кой каквито изводи иска да си прави от това.
Очаквай скоро един олигофрен да се опита да те обори с доводи, че е точно обратното - разбираш ли калчото било най-интригуващото и конкурентно първенство този сезон от топ лигите в Европа. Като гледам си дал достатъчно доводи за тезата си и напълно я подкрепям, италианските отбори все още са далече от големите и просто този сезон шампион ще стане този, който бърка най-малко от останалите и губещ най-малко точки по малоумен начин.
На мен ми прозвуча малко като оправдание за отпадането ни в групите следващият сезон, АКО СЛУЧАЙНО СЕ КЛАСИРАМЕ в ШЛ. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от vlado_sheva » 30 апр 2021, 19:47

Maldin1 написа:
30 апр 2021, 19:08
На мен ми прозвуча малко като оправдание за отпадането ни в групите следващият сезон, АКО СЛУЧАЙНО СЕ КЛАСИРАМЕ в ШЛ. :lol: :lol: :lol:
Не е това същината на поста ми. Но по свързаната тема, която ти засягаш, ако се класираме в ШЛ, предполагам се сещаш в коя от 4-те урни ще бъдем при жребия за групите. Ако не е ясно, виж клубните коефициенти. При една групичка Ман Сити, Лайпциг, Спортинг Лисабон и Милан според теб безпроблемно ще се класираме ли :D

На всички трябва да е ясно, че нещата не са такива, каквито бяха навремето. Ако влезем в ШЛ, колелото се завърта от самото начало. Сигурно ще отпаднем в групите, да. Но е важно все пак да се завърти колелото. Както се завъртя за Аталанта, които не знам как изпуснах в предния си пост. Те са един светъл лъч за Калчото в Европа напоследък.

Бога ми, та ние отпаднахме от група в ЛЕ преди 2 години, съдържаща гръцки и люксембургски отбор :D
Andiamo Rossoneri

Потребителски аватар
Maldin1
Фен на Калчото
Мнения: 403
Регистриран: 04 юни 2018, 19:38
Has thanked: 31 times
Been thanked: 60 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Maldin1 » 30 апр 2021, 22:23

vlado_sheva написа:
30 апр 2021, 19:47
Maldin1 написа:
30 апр 2021, 19:08
На мен ми прозвуча малко като оправдание за отпадането ни в групите следващият сезон, АКО СЛУЧАЙНО СЕ КЛАСИРАМЕ в ШЛ. :lol: :lol: :lol:
Не е това същината на поста ми. Но по свързаната тема, която ти засягаш, ако се класираме в ШЛ, предполагам се сещаш в коя от 4-те урни ще бъдем при жребия за групите. Ако не е ясно, виж клубните коефициенти. При една групичка Ман Сити, Лайпциг, Спортинг Лисабон и Милан според теб безпроблемно ще се класираме ли :D

На всички трябва да е ясно, че нещата не са такива, каквито бяха навремето. Ако влезем в ШЛ, колелото се завърта от самото начало. Сигурно ще отпаднем в групите, да. Но е важно все пак да се завърти колелото. Както се завъртя за Аталанта, които не знам как изпуснах в предния си пост. Те са един светъл лъч за Калчото в Европа напоследък.

Бога ми, та ние отпаднахме от група в ЛЕ преди 2 години, съдържаща гръцки и люксембургски отбор :D
Много наясно съм в коя урна ще сме, как ще подобряваме "рекорди" и т.н. Затова съм и твърдо за участието ни в ЛЕ на всяка цена, а не "ние сме над нещата" и "нашият турнир е ШЛ". Това са опит, рутина, коефициент и всичко останало...
Повечето тук, поне аз, съм останал с впечатлението, че класираме ли се един път за тая пуста ШЛ и предвид историята и трофейте ни сме си абонирани поне за 1/4 финал....Еми няма как да стане. Те Интер ( нищо, че са евроидиоти, заедно с другарчетата им от торино ) отпадат в групите, та ние ли ще бием наред...
П.с. Ако ще чакаме да се завърта колелото като "Аталанта" ще си останем с участието ни в олимпийския принцип....и ще си кретаме там като Спортинг или Лайпциг....За нещо повече трябват пари....МНОГО ПАРИ.

Отговори