Elliott Advisors (UK) Limited

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 13:30

cap7ainjack написа:
01 мар 2020, 13:10
Не че искам да защитавам Гадзидиис, само времето ще го покаже резултата от неговите действия, но Арсенал си беше прогнила ябълка. Не мисля, че само той е виновен, Венгер също
Би ли се аргументирал ?

През 2004-та Арсенал бяха Топ3 отборите на света и поставиха рекорд за Англия, който няма изгледи да бъде бутнат скоро. 2006-та Арсенал играха финал на ШЛ. 2008-ма за първи път в историята на футбола английски отбор отстрани Милан в ШЛ. Сам знаеш кой е този отбор. Няколко месеца по-късно, гЪЪЪзидис се присъедини към артилеристите. Така започна безкрайната им агония. :)

Този е тумор и трябва да бъде отстранен незабавно!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от zahari_acmilan » 01 мар 2020, 13:36

Е те пък щото Арсенал след Газидис и Венгер следват различна политика !? :D

На Бобан 1-вия трансфер -> Раде Крунич 8 млн....В срванение Роберт Госенс - 1 млн , Луис Алберто - 4 млн.
Те видиш ли при Лацио и Аталанта нямало напрежение и нещата се получава ли ... !?
Сменяш Гатузо за Джампоало и след това му биеш шута след 8 мача и назначаваш Пиоли за 6 месеца пробно.... Е как Газидис да има доверие в Бобан и Малдини....
Джампоало и Пиоли все тая... все извън Европа.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 13:45

zahari_acmilan написа:
01 мар 2020, 13:36
Е те пък щото Арсенал след Газидис и Венгер следват различна политика !? :D

На Бобан 1-вия трансфер -> Раде Крунич 8 млн....В срванение Роберт Госенс - 1 млн , Луис Алберто - 4 млн.
Те видиш ли при Лацио и Аталанта нямало напрежение и нещата се получава ли ... !?
Сменяш Гатузо за Джампоало и след това му биеш шута след 8 мача и назначаваш Пиоли за 6 месеца пробно.... Е как Газидис да има доверие в Бобан и Малдини....
Джампоало и Пиоли все тая... все извън Европа.
Арсенал вече са средняци. ГЪзидис ги унищожи. Няма как да имат различна политика. И все пак разполагат с футболисти като Обамеямг и Лаказет.

А Бобан и Малдини не са стока, ясно е. Просто не виждам как точно 62-годишен германец с 0 опит в Италия и 0 опит в голям отбор ще ни вдигне на крака. Малко е в сферата на фантастиките.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Cafu » 01 мар 2020, 13:51

Гъзидис е блокирал доста от решенията на Бобан и Малдини, включително и трансфера на Зла, миналия сезон. Този Гъз трябва на момента да подаде оставка и да бъде съблечен от феновете.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от iLDiavolo » 01 мар 2020, 15:41

Не целя да защитавам Газидис, напротив, по-скоро съм скептично настроен към присъствието му в клуба, но аналогията с настоящото състояние на Арсенал и нашето потенциално бъдещо подобно под ръководството на южноамериканеца, не считам за правилна. Арсенал страдат от постВенгеров синдром, от какъвто страдат и Манчестър Юнайтед след смяната на Съра. А вторите далеч не залагат само на млади надежди и политиката им е далеч от тази на лондончани. Неясната визия при артилеристите се забелязваше последните години, още по времето на Венгер, но със сигурност не са по-добре след махането на Газидис от там, напротив. Не казвам, че той ги е държал над повърхността, но изглежда далеч не само той е бил причината за неуспехите им. И парадоксално, но след като развързаха кесията и взеха имена като Йозил, Лаказет, Обамеянг и т.н., изпаднаха от топ 4 и се насочиха към средата дори на класирането.
#weareacmilan

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 01 мар 2020, 16:05

Проблемът е естеството на собственика ни - инвестиционен хедж фонд, а не толкова Газидис, защото той изпълнява каквото му се нареди отгоре и гони поставените цели от Сингър.
Сравненията с Арсенал не са много добри, защото Газидис там им закара една камара завършени звезди в най-силните им години - Подолски, Юзил, А. Санчез, Уелбек, Чех, Обамеянг, Лаказет, Михитарян.

Смяната обаче на Малдини и Бобан с тоя Рагник ще е същото като да сменим Рино с МДП и Пиоли.
Разбирам да ги махнем за да докараме Сабатини и Брайда с Алегри за треньор - ДА, ама иначе пак смяна, която ще има повече негативи от колкото позитиви.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 16:21

Уелбек завършена звезда. :lol:

Иначе Юнайтед имат много тъпа политика от напускането на САФ. Дават 21 млн. заплата на Де Хея. Няма нужда да се коментира натам...

С Гъзидис и Рагник Милан няма да влезе в Топ4. Това го запомнете много добре.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 01 мар 2020, 16:28

Ти мислиш ли, че ако Елиът останат собственици и сложат някой друг на мястото на Газидис нещо ще се промени ?
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 16:33

Petar Zanev написа:
01 мар 2020, 16:28
Ти мислиш ли, че ако Елиът останат собственици и сложат някой друг на мястото на Газидис нещо ще се промени ?
Поне ще имам надежди нещо да се промени. Гъзидис е доказал се неудачник. Още като го назначиха бях убеден, че ще се провали.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 01 мар 2020, 16:40

Ne13sta написа:
01 мар 2020, 16:33
Petar Zanev написа:
01 мар 2020, 16:28
Ти мислиш ли, че ако Елиът останат собственици и сложат някой друг на мястото на Газидис нещо ще се промени ?
Поне ще имам надежди нещо да се промени. Гъзидис е доказал се неудачник. Още като го назначиха бях убеден, че ще се провали.
Наясно си, че който плаща - той поръчва музиката, нали ?
И аз също не го харесвам Газидис, но докато не се намери собственик, който да иска да се идентифицира с Милан и да му пука повече за отбора и феновете от колкото за сметките, нищо няма да се промени.
FORZA MILAN!!!

МодератораЕПутка

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от МодератораЕПутка » 01 мар 2020, 17:35

Ne13sta написа:
01 мар 2020, 16:33
Petar Zanev написа:
01 мар 2020, 16:28
Ти мислиш ли, че ако Елиът останат собственици и сложат някой друг на мястото на Газидис нещо ще се промени ?
Поне ще имам надежди нещо да се промени. Гъзидис е доказал се неудачник. Още като го назначиха бях убеден, че ще се провали.
Не че нещо, но ти, за всяко ново лице в Милан предричаш, че ще се провали и логично познаваш доста пъти и после се биеш в гърдите, че си познал, ама то като го пишеш за всеки е нормално да уцелваш от време на време....

Аз си спомням, че и успех на Гатузо предричаше, отделно и повтаряше как без Сусо сме щели да изпаднем, ама тези "прогнози", не ги споменаваш.... Отделно на Ребич и Беннасер си спомням също, че беше убеден, че не стават за нищо, а за Тео някакъв твой приятел фен на Реал те беше убедил, че е едва ли не най-слабият играч, играл там някога, ама, както и да е....

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 17:44

Seedorf! написа:
01 мар 2020, 17:35
Ne13sta написа:
01 мар 2020, 16:33

Поне ще имам надежди нещо да се промени. Гъзидис е доказал се неудачник. Още като го назначиха бях убеден, че ще се провали.
Не че нещо, но ти, за всяко ново лице в Милан предричаш, че ще се провали и логично познаваш доста пъти и после се биеш в гърдите, че си познал, ама то като го пишеш за всеки е нормално да уцелваш от време на време....

Аз си спомням, че и успех на Гатузо предричаше, отделно и повтаряше как без Сусо сме щели да изпаднем, ама тези "прогнози", не ги споменаваш.... Отделно на Ребич и Беннасер си спомням също, че беше убеден, че не стават за нищо, а за Тео някакъв твой приятел фен на Реал те беше убедил, че е едва ли не най-слабият играч, играл там някога, ама, както и да е....
Гатузо се справи далеч по-добре от всеки друг треньор в последните години.

Когато имаш Златан, Сусо не ти трябва и няма как да е фактор. Ребич се разигра именно покрай Ибрахимович. Хърватски Ночерино.

За Беннасер изобщо не съм убеден, че става за нещо. Тео Ернандез е Топ6 на най-слабите бекове за калчото в дефанзивен план. За щастие, поне е машина в нападение.

За всеки случай, по-голям *** от Джампаоло Коверчанов на Миланело не е стъпвал. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от AC_M » 01 мар 2020, 19:06

Ne13sta написа:
01 мар 2020, 17:44
Seedorf! написа:
01 мар 2020, 17:35

Не че нещо, но ти, за всяко ново лице в Милан предричаш, че ще се провали и логично познаваш доста пъти и после се биеш в гърдите, че си познал, ама то като го пишеш за всеки е нормално да уцелваш от време на време....

Аз си спомням, че и успех на Гатузо предричаше, отделно и повтаряше как без Сусо сме щели да изпаднем, ама тези "прогнози", не ги споменаваш.... Отделно на Ребич и Беннасер си спомням също, че беше убеден, че не стават за нищо, а за Тео някакъв твой приятел фен на Реал те беше убедил, че е едва ли не най-слабият играч, играл там някога, ама, както и да е....
Гатузо се справи далеч по-добре от всеки друг треньор в последните години.
Гатузо сътвори много простотии, като започна да ти изреждам ще ме разбереш:
отиде гост на Беневенто, бит като брашнян чувал отбор и му подари точка.
Гатузо в пряк двубой на Олипико , забрави да прави смени и изтърва мача.
Загубени точки от Фрозиноне, Торино и т.н
И накрая , с колко точки останахме извън ШЛ?
Забравих за срамното отпадане от групата , в която бяхме в ЛЕ.
Made in Gattuso
#piolioutnow

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 19:14

AC_M написа:
01 мар 2020, 19:06
Ne13sta написа:
01 мар 2020, 17:44

Гатузо се справи далеч по-добре от всеки друг треньор в последните години.
Гатузо сътвори много простотии, като започна да ти изреждам ще ме разбереш:
отиде гост на Беневенто, бит като брашнян чувал отбор и му подари точка.
Гатузо в пряк двубой на Олипико , забрави да прави смени и изтърва мача.
Загубени точки от Фрозиноне, Торино и т.н
И накрая , с колко точки останахме извън ШЛ?
Забравих за срамното отпадане от групата , в която бяхме в ЛЕ.
Made in Gattuso
Аз не съм казал, че е бил безгрешен. Класира ни 5-ти. Кой друг успя да направи това след Алегри ? Никой. :)

Значи съм прав. Това, което казах, е чиста истина. Фактология.

Я сега ти кажи, Джампаоло на кое място ни държеше и дали Пиоли ще се справи по-добре, макар че има Ибрахимович на разположение. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Petar Zanev » 01 мар 2020, 20:04

AC_M написа:
01 мар 2020, 19:06
Гатузо сътвори много простотии, като започна да ти изреждам ще ме разбереш:
отиде гост на Беневенто, бит като брашнян чувал отбор и му подари точка.
Гатузо в пряк двубой на Олипико , забрави да прави смени и изтърва мача.
Загубени точки от Фрозиноне, Торино и т.н
И накрая , с колко точки останахме извън ШЛ?
Забравих за срамното отпадане от групата , в която бяхме в ЛЕ.
Made in Gattuso
По твоята логика добри треньори няма...
Анчелоти 5ти в Калчото с най-добрия отбор в света (да не споменаваме Депортиво и Ливерпул)
Моуриньо извън топ4 с Ман Юнт.
Алегри извън топ 10 с Милан преди да го уволнят

Гатузо и в момента в Наполи доказва, че е добър треньор - би Интер, би Лацио, би затворниците, равен с барса.
Стабилизира отбора им и са в доста добра серия.
Представянето ни с Марко, Пиоли, Монтела и Синиша само затвърждават факта, че Рино е по-добър от тях.
FORZA MILAN!!!

Отговори