Elliott Advisors (UK) Limited

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 401 times
Been thanked: 552 times

Re: Elliott Advisors (UK) Limited

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 13:30

cap7ainjack написа:
01 мар 2020, 13:10
Не че искам да защитавам Гадзидиис, само времето ще го покаже резултата от неговите действия, но Арсенал си беше прогнила ябълка. Не мисля, че само той е виновен, Венгер също
Би ли се аргументирал ?

През 2004-та Арсенал бяха Топ3 отборите на света и поставиха рекорд за Англия, който няма изгледи да бъде бутнат скоро. 2006-та Арсенал играха финал на ШЛ. 2008-ма за първи път в историята на футбола английски отбор отстрани Милан в ШЛ. Сам знаеш кой е този отбор. Няколко месеца по-късно, гЪЪЪзидис се присъедини към артилеристите. Така започна безкрайната им агония. :)

Този е тумор и трябва да бъде отстранен незабавно!
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 20 times
Been thanked: 388 times

Мнение от zahari_acmilan » 01 мар 2020, 13:36

Е те пък щото Арсенал след Газидис и Венгер следват различна политика !? :D

На Бобан 1-вия трансфер -> Раде Крунич 8 млн....В срванение Роберт Госенс - 1 млн , Луис Алберто - 4 млн.
Те видиш ли при Лацио и Аталанта нямало напрежение и нещата се получава ли ... !?
Сменяш Гатузо за Джампоало и след това му биеш шута след 8 мача и назначаваш Пиоли за 6 месеца пробно.... Е как Газидис да има доверие в Бобан и Малдини....
Джампоало и Пиоли все тая... все извън Европа.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 13:45

zahari_acmilan написа:
01 мар 2020, 13:36
Е те пък щото Арсенал след Газидис и Венгер следват различна политика !? :D

На Бобан 1-вия трансфер -> Раде Крунич 8 млн....В срванение Роберт Госенс - 1 млн , Луис Алберто - 4 млн.
Те видиш ли при Лацио и Аталанта нямало напрежение и нещата се получава ли ... !?
Сменяш Гатузо за Джампоало и след това му биеш шута след 8 мача и назначаваш Пиоли за 6 месеца пробно.... Е как Газидис да има доверие в Бобан и Малдини....
Джампоало и Пиоли все тая... все извън Европа.
Арсенал вече са средняци. ГЪзидис ги унищожи. Няма как да имат различна политика. И все пак разполагат с футболисти като Обамеямг и Лаказет.

А Бобан и Малдини не са стока, ясно е. Просто не виждам как точно 62-годишен германец с 0 опит в Италия и 0 опит в голям отбор ще ни вдигне на крака. Малко е в сферата на фантастиките.
Изображение

Cafu
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 40 times
Been thanked: 67 times

Мнение от Cafu » 01 мар 2020, 13:51

Гъзидис е блокирал доста от решенията на Бобан и Малдини, включително и трансфера на Зла, миналия сезон. Този Гъз трябва на момента да подаде оставка и да бъде съблечен от феновете.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 49 times
Been thanked: 97 times

Мнение от iLDiavolo » 01 мар 2020, 15:41

Не целя да защитавам Газидис, напротив, по-скоро съм скептично настроен към присъствието му в клуба, но аналогията с настоящото състояние на Арсенал и нашето потенциално бъдещо подобно под ръководството на южноамериканеца, не считам за правилна. Арсенал страдат от постВенгеров синдром, от какъвто страдат и Манчестър Юнайтед след смяната на Съра. А вторите далеч не залагат само на млади надежди и политиката им е далеч от тази на лондончани. Неясната визия при артилеристите се забелязваше последните години, още по времето на Венгер, но със сигурност не са по-добре след махането на Газидис от там, напротив. Не казвам, че той ги е държал над повърхността, но изглежда далеч не само той е бил причината за неуспехите им. И парадоксално, но след като развързаха кесията и взеха имена като Йозил, Лаказет, Обамеянг и т.н., изпаднаха от топ 4 и се насочиха към средата дори на класирането.
#weareacmilan

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 263 times
Been thanked: 275 times

Мнение от Petar Zanev » 01 мар 2020, 16:05

Проблемът е естеството на собственика ни - инвестиционен хедж фонд, а не толкова Газидис, защото той изпълнява каквото му се нареди отгоре и гони поставените цели от Сингър.
Сравненията с Арсенал не са много добри, защото Газидис там им закара една камара завършени звезди в най-силните им години - Подолски, Юзил, А. Санчез, Уелбек, Чех, Обамеянг, Лаказет, Михитарян.

Смяната обаче на Малдини и Бобан с тоя Рагник ще е същото като да сменим Рино с МДП и Пиоли.
Разбирам да ги махнем за да докараме Сабатини и Брайда с Алегри за треньор - ДА, ама иначе пак смяна, която ще има повече негативи от колкото позитиви.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 16:21

Уелбек завършена звезда. :lol:

Иначе Юнайтед имат много тъпа политика от напускането на САФ. Дават 21 млн. заплата на Де Хея. Няма нужда да се коментира натам...

С Гъзидис и Рагник Милан няма да влезе в Топ4. Това го запомнете много добре.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд

Мнение от Petar Zanev » 01 мар 2020, 16:28

Ти мислиш ли, че ако Елиът останат собственици и сложат някой друг на мястото на Газидис нещо ще се промени ?
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 16:33

Petar Zanev написа:
01 мар 2020, 16:28
Ти мислиш ли, че ако Елиът останат собственици и сложат някой друг на мястото на Газидис нещо ще се промени ?
Поне ще имам надежди нещо да се промени. Гъзидис е доказал се неудачник. Още като го назначиха бях убеден, че ще се провали.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд

Мнение от Petar Zanev » 01 мар 2020, 16:40

Ne13sta написа:
01 мар 2020, 16:33
Petar Zanev написа:
Поне ще имам надежди нещо да се промени. Гъзидис е доказал се неудачник. Още като го назначиха бях убеден, че ще се провали.
Наясно си, че който плаща - той поръчва музиката, нали ?
И аз също не го харесвам Газидис, но докато не се намери собственик, който да иска да се идентифицира с Милан и да му пука повече за отбора и феновете от колкото за сметките, нищо няма да се промени.
FORZA MILAN!!!

МодератораЕПутка

Мнение от МодератораЕПутка » 01 мар 2020, 17:35

Ne13sta написа:
Petar Zanev написа:
Не че нещо, но ти, за всяко ново лице в Милан предричаш, че ще се провали и логично познаваш доста пъти и после се биеш в гърдите, че си познал, ама то като го пишеш за всеки е нормално да уцелваш от време на време....

Аз си спомням, че и успех на Гатузо предричаше, отделно и повтаряше как без Сусо сме щели да изпаднем, ама тези "прогнози", не ги споменаваш.... Отделно на Ребич и Беннасер си спомням също, че беше убеден, че не стават за нищо, а за Тео някакъв твой приятел фен на Реал те беше убедил, че е едва ли не най-слабият играч, играл там някога, ама, както и да е....

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 17:44

Seedorf! написа:
01 мар 2020, 17:35
Ne13sta написа:

Не че нещо, но ти, за всяко ново лице в Милан предричаш, че ще се провали и логично познаваш доста пъти и после се биеш в гърдите, че си познал, ама то като го пишеш за всеки е нормално да уцелваш от време на време....

Аз си спомням, че и успех на Гатузо предричаше, отделно и повтаряше как без Сусо сме щели да изпаднем, ама тези "прогнози", не ги споменаваш.... Отделно на Ребич и Беннасер си спомням също, че беше убеден, че не стават за нищо, а за Тео някакъв твой приятел фен на Реал те беше убедил, че е едва ли не най-слабият играч, играл там някога, ама, както и да е....
Гатузо се справи далеч по-добре от всеки друг треньор в последните години.

Когато имаш Златан, Сусо не ти трябва и няма как да е фактор. Ребич се разигра именно покрай Ибрахимович. Хърватски Ночерино.

За Беннасер изобщо не съм убеден, че става за нещо. Тео Ернандез е Топ6 на най-слабите бекове за калчото в дефанзивен план. За щастие, поне е машина в нападение.

За всеки случай, по-голям *** от Джампаоло Коверчанов на Миланело не е стъпвал. :)
Изображение

Потребителски аватар
AC_M
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 159 times
Been thanked: 71 times

Мнение от AC_M » 01 мар 2020, 19:06

Ne13sta написа:
01 мар 2020, 17:44
Seedorf! написа:
01 мар 2020, 17:35

Гатузо сътвори много простотии, като започна да ти изреждам ще ме разбереш:
отиде гост на Беневенто, бит като брашнян чувал отбор и му подари точка.
Гатузо в пряк двубой на Олипико , забрави да прави смени и изтърва мача.
Загубени точки от Фрозиноне, Торино и т.н
И накрая , с колко точки останахме извън ШЛ?
Забравих за срамното отпадане от групата , в която бяхме в ЛЕ.
Made in Gattuso

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд

Мнение от Ne13sta » 01 мар 2020, 19:14

AC_M написа:
01 мар 2020, 19:06
Ne13sta написа:
01 мар 2020, 17:44

Made in Gattuso
Аз не съм казал, че е бил безгрешен. Класира ни 5-ти. Кой друг успя да направи това след Алегри ? Никой. :)

Значи съм прав. Това, което казах, е чиста истина. Фактология.

Я сега ти кажи, Джампаоло на кое място ни държеше и дали Пиоли ще се справи по-добре, макар че има Ибрахимович на разположение. :)
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд

Мнение от Petar Zanev » 01 мар 2020, 20:04

AC_M написа:
01 мар 2020, 19:06
Made in Gattuso
По твоята логика добри треньори няма...
Анчелоти 5ти в Калчото с най-добрия отбор в света (да не споменаваме Депортиво и Ливерпул)
Моуриньо извън топ4 с Ман Юнт.
Алегри извън топ 10 с Милан преди да го уволнят

Гатузо и в момента в Наполи доказва, че е добър треньор - би Интер, би Лацио, би затворниците, равен с барса.
Стабилизира отбора им и са в доста добра серия.
Представянето ни с Марко, Пиоли, Монтела и Синиша само затвърждават факта, че Рино е по-добър от тях.
FORZA MILAN!!!

Отговори