Стефано Пиоли /старши треньор/

Benovski
Фен на Милан
Мнения: 602
Регистриран: 05 юли 2018, 22:09
Has thanked: 202 times
Been thanked: 88 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Benovski » 14 авг 2022, 10:23

Tifoso написа:
14 авг 2022, 09:38
Дори и в ШЛ Карло имаше слабости - Ла Коруня и Истанбул. Това си бяха спечелени Ушати отвсякъде. Бяхме най-силния отбор тези две издания на ШЛ
И преди съм го писал: Карло е голям треньор и го харесвам, но спечели малко с този отбор с който разполагаше.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Petar Zanev » 15 авг 2022, 15:19

Ne13sta написа:
13 авг 2022, 21:41
П.С. Искам да кажа, че според мен откъм единици не превъзхождаме Интер и Ювентус, така че и 3-ти да свършиме, аз няма да критикувам Мистер Пиоли. Футболът му е наслада за окото. forza
Според мен нито мердите нито затворниците ни превъзхождат като единици.
На определени постове имат по-добри опции от нас, но на други ние ги превъзхождаме.
Колективът ще е ключов за Скудетото.

п.п. Освен Влаха и ди Мария от едните и Шкриняр, Брозович и Барела от другите... друг не бих взел в Милан.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 15 авг 2022, 15:40

Petar Zanev написа:
15 авг 2022, 15:19
Ne13sta написа:
13 авг 2022, 21:41
П.С. Искам да кажа, че според мен откъм единици не превъзхождаме Интер и Ювентус, така че и 3-ти да свършиме, аз няма да критикувам Мистер Пиоли. Футболът му е наслада за окото. forza
Според мен нито мердите нито затворниците ни превъзхождат като единици.
На определени постове имат по-добри опции от нас, но на други ние ги превъзхождаме.
Колективът ще е ключов за Скудетото.

п.п. Освен Влаха и ди Мария от едните и Шкриняр, Брозович и Барела от другите... друг не бих взел в Милан.
Принципно е така, съставите са равностойни, но не ги и превъзхождаме. Примерно Луканку и Лопатаро не бих ги взел в Милан, но това не означава, че не са силни нападатели. :)

Но съм на мнение, че опазим ли се от много травми, 2023-та добавяме втората звезда.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от PerfStranger » 15 авг 2022, 16:34

Ne13sta написа:
15 авг 2022, 15:40
Petar Zanev написа:
15 авг 2022, 15:19


Според мен нито мердите нито затворниците ни превъзхождат като единици.
На определени постове имат по-добри опции от нас, но на други ние ги превъзхождаме.
Колективът ще е ключов за Скудетото.

п.п. Освен Влаха и ди Мария от едните и Шкриняр, Брозович и Барела от другите... друг не бих взел в Милан.
Принципно е така, съставите са равностойни, но не ги и превъзхождаме. Примерно Луканку и Лопатаро не бих ги взел в Милан, но това не означава, че не са силни нападатели. :)

Но съм на мнение, че опазим ли се от много травми, 2023-та добавяме втората звезда.
Айде, дай Боже! Като цяло не вярвам да дублираме Скудетото. Може би сме прекалено зелени. Би било прекрасно да го направим, обаче. Имаме колективът. Дано няма триста хиляди травми и успеем с борбата на 2 фронта до януари-февруари. Явно меркатото ще приключи с още максимум 1 футболист. Надъхвация, мотивация и дълбочината на състава са налице. Дано е достатъчно.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Casciavit » 15 авг 2022, 22:53

Ювентус направи прекрасна селекция. Те са основните ни конкуренти за Скудетото. Скамейката им не е от най-силните, но определено Ди Мария и Влахович ще ти дърпат напред този сезон.
Изображение

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Dawnweaver » 16 авг 2022, 10:14

Другите отбори от добри футболисти ще се опитват да правят стабилен отбор - ние от стабилен отбор правим добри футболисти.

Като единици доста ни превъзхождат, няма какво да си кривим душата. Жиру и Златан са чудесни, но са на години и няма как да имат приноса на Влаович, ЛукаНку , че дори и на един Осимен.

Чака ни много интересен сезон, Милан, Интер, Ювентус, Рома, Наполи и дори Лацио например са си отбори, които спокойно биха влезли в топ 4 на хартия. А реално два от тях няма да са там. Реално новата Рома застъпи "квотата" на старата Аталанта. Бергамаските са си опасен отбор, но нямат класата и постоянството за топ 4 поне според мен. И състава им съвсем оредя откъм дълбочина.

За друго не знам, но този Милан е приятен за гледане. Харизматични играчи с качества. И колкото и скандално да звучи на мен нито Леао нито Бенасер биха ми липсвали. Много по-голям ефект за мен като фен имат Тонали, Томори, Тео, Манян, Златан и дори де Кетеларе. Комбинацията от характер и качества печели титли, само с едното не може.

Като "дърт" фен Леао много ми напомня на Балотели, а Бенасер не мисля, че другаде ще му се получи добре. Доста лимитиран футболист е и при нас става, защото ролята му на терена е доста опростена.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cuorerossonero » 16 авг 2022, 10:58

Аз от сега още мога да се хвана на лек бас, че Лацио няма да влязат в четворката. Борбата ще е между Милан, Ювентус, Интер, Рома и Наполи.
Лацио нямат никакви реални аргументи в сравнение с тези пет отбора, само с Имобиле, Луис Алберто, сърбина и на мускули цял сезон няма да стане, а нивото на останалите им футболисти е в най-добрия случай средно, включително и на Романьоли.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Casciavit » 30 авг 2022, 21:34

Мистер, защитавал съм те много пъти, но днеска леко обърка състава. Можехме спокойно да излезем с голяма част от титулярите и да водим убедително още на почивката, подобно на предишния мач между двата отбора в последния кръг на миналия сезон.
Сасуоло не са нищо особено и самият факт, че пазеха резултата с човек повече го потвърждава. Хайде, срещу Аталанта в Бергамо е донякъде разбираемо, но днес да подходим така лековато не трябваше. Всяка точка ще е от значение този сезон, защото Ювентус и Рома се включват в битката за Скудетото.
Изображение

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от pippo » 30 авг 2022, 21:58

Casciavit написа:
30 авг 2022, 21:34
Мистер, защитавал съм те много пъти, но днеска леко обърка състава. Можехме спокойно да излезем с голяма част от титулярите и да водим убедително още на почивката, подобно на предишния мач между двата отбора в последния кръг на миналия сезон.
Сасуоло не са нищо особено и самият факт, че пазеха резултата с човек повече го потвърждава. Хайде, срещу Аталанта в Бергамо е донякъде разбираемо, но днес да подходим така лековато не трябваше. Всяка точка ще е от значение този сезон, защото Ювентус и Рома се включват в битката за Скудетото.
Рома ще се борят за топ 4 до последно.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от gLoRy » 04 сеп 2022, 13:28

Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 04 сеп 2022, 15:56

Перфектно проведен мач с изключение на едни 10 минути, където не знаехме къде се намираме и рискувахме всичко. След първия гол на мердите до третия наш играхме брутално и само късмета ги спаси от 5-6 парцала! Браво на Пиоли!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от R. GULLIT » 04 сеп 2022, 22:30

Наставникът на “росонерите” Стефано Пиоли потвърди, че в дните преди двубоя е закачил в съблекалнята снимка именно на Чалханоолу с неговия цитат отпреди седмица: “Имаме огън вътре в нас”, за да мотивира своите играчи. “Това е една от най-важните задачи за един треньор. Понякога използвам нещо от мен, а понякога взаимствам от други. Най-важното е да имаме колектив, който мисли за това, размишлява, тревожи се, а след това е готов да даде най-доброто от себе си”,

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от vik rossonero 96 » 04 сеп 2022, 23:51

Каквото и да говорим, Пиоли е най-завършеният треньор, който ни е водил от Карлето насам. Знае как да мотивира играчите си, как да се нагажда по различни схеми на игра. Да, куцат му някой път смените и то не хората, които пуска, а по-скоро моментът да ги хвърли в мача, но няма треньор без слабости. Но наистина преобрази кариерата си на треньор при нас.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Capolavoro » 11 сеп 2022, 19:40

Имал 652 точки като треньор. Третият, който го постига в Италия.
Нещо ми е съмнителна тази работа
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cuorerossonero » 11 сеп 2022, 21:19

vik rossonero 96 написа:
04 сеп 2022, 23:51
Каквото и да говорим, Пиоли е най-завършеният треньор, който ни е водил от Карлето насам. Знае как да мотивира играчите си, как да се нагажда по различни схеми на игра. Да, куцат му някой път смените и то не хората, които пуска, а по-скоро моментът да ги хвърли в мача, но няма треньор без слабости. Но наистина преобрази кариерата си на треньор при нас.
То като изключим Алегри, след Карлето ни водиха или бивши футболисти, или откровени малоумници като Монтела и Джампата.
Всъщност като се замисля, последните двама са най-великите тъпанари, водили Милан откакто аз следя отбора, а това е бая време. :D
PIOLI VATTENE!!!

Отговори